برگزیده های پرشین تولز

همه چیز در مورد HTC Touch Diamond ٠

bahrain

Pocket PC کاربر فعال موبایل و
کاربر فعال
لایک‌ها
15
يعني اين خبر اصلا مهم نبود ؟!!!!:(:happy::blink:

دايموند اومد بحرين !!!!!

اين هم عكسهايي كه ازش كَرفتم ::

http://www.************/files/2jf5ngt55fhi7fvigax5.jpg

http://www.************/files/9zl2zcx73mw11f0nm6hr.jpg

http://www.************/files/aziowx9x5mh9ekeg6t1j.jpg

http://www.************/files/qkpmqho1di8smzqctd2d.jpg

قيمت : 349.9 دينار = 850 تومن

sunnyboy

Registered User
لایک‌ها
1
گویا با یه خط رجیستری چنان سرعت و قدرت میره بالا که ملت به طرز مخوفی چشماشون از حدقه در اومده توی اکیس دی ای !
کار اون خط چی هست حالا ؟!

يعني اين خبر اصلا مهم نبود ؟!!!!
به به مبارکه.
اوه جای انگشتارو. این دایاموندو باید لای پر قو نگه داشت.!
راستی تو این عکس آخریه ویترین کجه یا من کج میبینم یا کج دایاموندارو چیدن یا کجکی عکس گرفتی ؟!

bahrain

کاربر فعال
لایک‌ها
15
سلامت باشي !!!

راستش نه ویترین کجه نه دایموندا رو برعکس چیدن ، منم درست عکس گرفتم ، ولی وقتی خواستم ریسایز کنم عکس رو اشتباهی روتیت کردم 180 درجه اینجوری شده !!!

PersianData

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
دوستان تاچ دياموند فردا ميرسه ايران واسه پس فردا هم آماده فروش هست قيمت هم فعلا 830 با گارانتي رو داشته باشين ...

hidden

Registered User
لایک‌ها
4
اكسپنسيس اينجاس :
Smartphone, Pocket PC & Ultra-Mobile PC Store - eXpansys UKUK store for Windows Mobile & Palm OS devices, mobile phones, GPS, wireless networking and all associated accessories.
www.expansys.com

خوب حالا ما اگه يکی امريکا داشته باشيم با اون قيمت تو اون سايت ميتونه بگيره(منظورم اينه که هزينه پست به امريکا داره يا اونجا نمايندگی دارن)
در ظمن هيچ جا تو اين سايت ننوشته که گوشيش UNLOCK شده است يا نه؟
حالا از مغازه(امريکا) diamond رو بگيرم بهتره(ارزونتره) يا از سايت اگه آره مغازه هايی که اين گوشی رو دارند با نام
ايالتش چجوری ميشه در آورد؟
مرسی

siavash78

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
3
خوب حالا ما اگه يکی امريکا داشته باشيم با اون قيمت تو اون سايت ميتونه بگيره(منظورم اينه که هزينه پست به امريکا داره يا اونجا نمايندگی دارن)
در ظمن هيچ جا تو اين سايت ننوشته که گوشيش UNLOCK شده است يا نه؟
حالا از مغازه(امريکا) diamond رو بگيرم بهتره(ارزونتره) يا از سايت اگه آره مغازه هايی که اين گوشی رو دارند با نام
ايالتش چجوری ميشه در آورد؟
مرسی

قربان اگه 830 بتونی ایران بگیری دیگه خرید از خارج اونهم آمریکا زیاد کار جالبی نیست. اینجا راحت میری خریدت رو انجام میدی یه گارانتی نصفه نیمه هم داری خیالت هم راحته و دیگه بدبختی حمل و ... رو هم نداری. گیریم که کمی گرونتر باشه ... حالا اگه داشتی میرفتی سفر مثلا دبی یا هر جای دیگه اون جا خودت میگرفتی و تست می کردی باز هم یه چیزی. تازه اون هم اگه من بودم نمی گرفتم و ازایران میخریدم.

توضیح : نظر شخصی

PersianData

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
دوستان آخرين قيمتي كه واسه تاچ داياموند فعلا صحبتش هست 790 - 800 با گارانتي ايران .
البته باز هم بايد صبر كرد تا دستگاه به ايران برسه ...

Hossein505

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
14
دوستان آخرين قيمتي كه واسه تاچ داياموند فعلا صحبتش هست 790 - 800 با گارانتي ايران .

ایول اینجور که داه پیش میره تا هفته بعد قیمت به 500 هم برسه :D

شما اگر اینجوری بخوای عرضه کنی جدا هیچ کسی رقیبت نخواهد بود واقعا جای تحسین داره

راستی شما تو تهران هم میگفتی مغازه داری (از آشنا ها یا نماینده یا ...)

تهران هم همین قیمت های شما رو میدن؟
یا فقط خودتون این گوشی ها رو با این قیمت عرضه میکنین؟

manuelcalavera

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
این حرکت جا داره : :blink:

bahrain

کاربر فعال
لایک‌ها
15
مگه میشه ؟؟!! یعنی از تایتن 2 هم ارزونتر ؟!!!

vocian

Registered User
لایک‌ها
4
حالا اونقدر بگین عجب قیمتی!!! که خود فروشنده هم جو گیر بشه گرونتر بده!!!!

قیمت هفتصد و خورده ای دلار رو وقتی مالیاتش رو ازش کم کنی به جای کرایه تایوان آمریکا ، تایوان ایران رو بگذاری ، هزینه حداقل یک سومی گارانتی و 1 ماه باز پس دادن رو (که در ایران معنی نداره) ازش ور داری . دلار رو هم 950 حساب کنی واسه گمرک و گارانتی و سود فروشنده (که البته اگر نماینده واقعی باشه اینا قبلا حساب شده) رو بهش اضافه کنی رقمی کمتر از 800 باید در بیاد.

پس فکر نکنین کار شاقی شده . البته جای تشکر داره که کمی انصاف به ظاهر نمایندگی ها بهتر شده

bahrain

کاربر فعال
لایک‌ها
15
بله حق با شماست ، راستی از اقای رمضانی چه خبر ؟ هنوز گرون فروشی میکنه یا دیگه دستبرداشته ؟؟

siyavash_61

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام بحث جالبي بود اما خوب بهتره كمي به عيبهاي گوشي هم اشاره كرد
1.به نظر من اساسي ترين عيب گوشي طراحي پشت گوشي يه درسته به نظر زيباست اما به خاطر رنگش كه مشكي براقه خيلي ضايع اثر انگشت روش ميمونه تو فيلما هم كه نگاه كني همون اول كه گوشي رو از تو جعبه در مياره تا دستش ميگيره اثرش روش ميمونه اگه هم پشت گوشي صاف نباشه كه مطمعنا نيست به خاطر جنسش كه پلاستيكي يه اون قسمتا كه لبه داره سريع اسيب ميبينه در ضمن خود بدنه چون شفافه كوچيكترين خطي رو نشون ميده و تو ذوق ميزنه يعني وقتي اينو ميگيري يا بايد اصلا اينا واست مهم نباشه يا اينكه زياد باش كار نكني يا خيلي تميز باشي و هميشه دستكش دستت باشه كه كثيف نشه مجبور شي پاكش كني روش خط بيفته :wacko:
2.مورد دوم اينكه نو پك گوشي كيف نداره تو فيلما يه كيف نشون داده شده اما توي لينكش نوشته كه يه سازنده ديگه كيفو توليد كرده و بايد جدا تهيه كني ضمنا به اين موضوع اشره شده كه دايموند يه فينگر پرينت واقعي يه.
3.مورد سوم نداشتن جاي مموري اكسترناله كه ممكنه بگين كه خوب خودش 4 گيگ داره بيشتر ميخوان چه كار امه بايد گفت كه اين روزا 80 گيگ هم كمه تازه هميشه وقتي گوشي رو به كامپيتر وصل ميكني حتي اگه از نرم افزار تبديل به فلش ديسكم استفاده كني سرعت خيلي كمه بايد واسه ريختن يه فايل فيلم مدتها صبر كني دوم اينكه مديريت فايلهات هم يكمي سخت ميشه ولي وقتي رم بخوره خيلي راحت ميشه از ريدر استفاده كرد و فايلها رو با سرعت بالا ريخت.
4.به دليل نوع خاص طراحي خدا نكنه يه بار از دستت بيفته چون تمام بدنه از جنس پلاستيكه البته اگه از الياف كربن بود خيلي مقاوم ميشد اما گويا نيست چون هيچ جا بهش اشاره نشده.
5.باطري واسه كار با GPS ضعيفه

5.يه سري باگهاي نرم افزاري هم ديدم تو بعضي فرومها گزاشته بودن كه خوب اونا قابل حله از قبيل خاموش شدن اسكرين گوشي 5 ثانيه بد از اينكه مكالمه شروع ميشه و نا زماني كه دكمه پاور رو نزني روشن نميشه يعني هيچ كليكد كار نميكنه و وقتي رو صفخه هم تب ميزنه بازم عمل نميكنه

كاراي جالبي كه كرده نوع طرحي جاي قلمه كه مغناطيسي يه و ديگه مشكل افتادن قلم به دليل گشاد شدن جاي قلم رو نداريم در ضمن ميشه قيم رو گوشهگوشي گذاشت و خودش به مغناطيسي كه داره مچسبه اينجوري لازم وقتي كارت زياده و هسش نيست قلم رو بكني تو سوراخش لازم نيست همش دنبالش بگردي از نظر ايترفيس هم كه خدايي تكه هر چند به روني ايفون نيست اما توديش معركس جالبه كه ايفون رو نميشه توي توديش تسك گزاشت يعني بهتر بگم اصلا تسك نداره :lol:​

manuelcalavera

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
ضمن تایید گفته های شما ، در مورد شماره ی 3 عرض کنم سرعت اون اینترنال مموریش بسیار بالاست ، اونقدر که ممکنه به نداشتن ِ مموری راضی بشید

PersianData

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
دوستان داياموند امروز آماده عرضه هستش قيمت رو هم 750 اعلام ميكنم با گارانتي اصلي در ايران
موفق باشين ...

Last edited:

siavash78

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
3
دوستان داياموند امروز آماده عرضه هستش قيمت رو هم 750 اعلام ميكنم با گارانتي اصلي در :cool:ايران
موفق باشين ...

واقعا جای تقدیر داره... قابل توجه دوستانی که خدمتشون عرض کردم از ایران خرید کنن...

_Hamed_

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
6

Hossein505

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
14
اینم اسکین مدیا پلیر دیاموند برای گوشی های دیگه

Requirements: QVGA PPC WM6 and WM5

diamond_wm_poorlyduck.png

لینک

hamed_ppc

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
دوستان،من امروز دایموند تو مغازه تجارت الکترونیک دستم گرفتم،گرچه چند ثانیه ای بیشتر دستم نبود اما باید بگم:
1-واقعاً کوچیکه،بیشتر از اون چیزی که فکرش می کردم!!!موندم این چیپستارو چه جوری توش جا دادن :cool:گوشی رو نذاشت روشن کنم ولی فکر کنم با توجه به اندازش تمام قسمت جلویی تا لبه های گوشی lcd باشه.
2-همونطور که یکی ار دوستان گفتن به سرعت اثر انگشت روش میمونه!!هم رو صفحه هم رو قاب.
3-چیزی که من دیدم،صفحه گوشی کاملا هم سطح با قاب گوشیه که فکر کنم آسیب پذیری صفحه رو میبره بالا.
اما من خودم اصلاٌ ازش خوشم نیومد،گوشی شدیداٌ سوسوله!!!:hmm:وقتی دستم گرفتم مثله یه گوشی سونی اریکسون باریک می موند واسم،حتی فروشنده هم همین نظر داشت گرچه این موضوع سلیقه ای...

Last edited:
بالا