برگزیده های پرشین تولز

همه چیز در مورد HTC Touch Diamond ٠

yaser1

Registered User
لایک‌ها
0
سلام
من تا جایی که سرچیدم اینو ندیدم معرفی شده باشه اگه قبلا اینکار شده من شرمنده!!

من خودم دیاموندمو از پرشین تله کام خریدم اما جدیدا دیدم نمایندگی یاس براش یه راهنمای مامانی در 244 صفحه زده که حیف دیدم برای شما نذارم:

http://mansoury.ir/ppc/HTC-Touch-Diamond-FA.pdf

یا

http://rapidshare.com/files/217481609/HTC-Touch-Diamond-FA.pdf.html

فایل های ضمیمه

• HTC-Touch-Diamond-FA.pdf
    3.6 MB · نمایش ها: 76

sahasoft

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
من برای یکی از دوستان که توی مالزی است می خوام نرم افزار جی پی اس بفرستم ، چه برنامه ایی نیازه که براش بفرستم؟؟
نقشه چی؟؟؟
گوشیش اچ تی سی دایموند هم هست

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
تو همین بخش قسمت نرم افزار رو نگاه کنی ، میبینی بچه ها چند تا برنامه معرفی کردن ، اونجا خیلی کامل توضیح داده ، یه نگاه بنداز

موفق باشی

omid hasanzadeh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام خسته نباشید. من عضو جدید هستم .آقا من یه گوشی دیاموند خریده بودم . بعد یه هفته این گوشی واقعا منو دیوانه کرد .اصلا نمی تونستم با این گوشی کار کنم تا اینکه می خواستم گوشیرو بفروشم اما آخرین روز سایت شما رو دیدم و از فروختنش منصرف شدم .حایا من از سایت شما چیزای زیادی یاد گرفتم اما بازم مشکل دارم که می خواستم بعضیه شو از شما عزیزان بپرسم:
1-آقا من چطوری ای نرم افزار AlirezA Multilingual رونصب کنم.لطفا مراحل رو توضیح بدین.
2-می خواستم از GPS استفاده کنم اما نمی تونم لطفا راهنمایی کنید.
3-چطوری می تونم عکس و آهنگ از کامپیوتر داخل گوشی بریزم.:blush::blush:

m2a_ndb

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام به همه دوستان

من به تازگی HTC DIAMOND p3700 خریدم. وقتی سیم کارتم رو گذاشتم شماره هایی که تو سیم بود برام اورد ولی به SMS هام دسترسی ندارم.ممنون از کمکتون

saeid.z

Registered User
لایک‌ها
3
سلام به همه دوستان

من به تازگی HTC DIAMOND p3700 خریدم. وقتی سیم کارتم رو گذاشتم شماره هایی که تو سیم بود برام اورد ولی به SMS هام دسترسی ندارم.ممنون از کمکتون
از این مسیر رفته
start>settings>system>sim manager
بعد در menu > tools
از export All massages to inbox استفاده کنید

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
سلام خسته نباشید. من عضو جدید هستم .آقا من یه گوشی دیاموند خریده بودم . بعد یه هفته این گوشی واقعا منو دیوانه کرد .اصلا نمی تونستم با این گوشی کار کنم تا اینکه می خواستم گوشیرو بفروشم اما آخرین روز سایت شما رو دیدم و از فروختنش منصرف شدم .حایا من از سایت شما چیزای زیادی یاد گرفتم اما بازم مشکل دارم که می خواستم بعضیه شو از شما عزیزان بپرسم:
1-آقا من چطوری ای نرم افزار AlirezA Multilingual رونصب کنم.لطفا مراحل رو توضیح بدین.
2-می خواستم از GPS استفاده کنم اما نمی تونم لطفا راهنمایی کنید.
3-چطوری می تونم عکس و آهنگ از کامپیوتر داخل گوشی بریزم.:blush::blush:

خوش آمدی

1-ما دونوع فایل تو ویندوز موبایل دارم ، فایلهای exe و cab اولی با کمک کامپیوتر رو گوشی ریخته میشه ، دومی از خود گوشی قابل اجراست، این فایل هم cab هست باید رو گوشی انتقال بدید و از اونجا اجراش کنید ، خودش اجرا میشه....البته من خودم از این برنامه استفاده نمیکنم، دوستانی که استفاده میکنند توضیح بدن اگر قرار جایی کاری کرد ولی روال کلی همین هست.

2-شما باید یه برنامه ی جی پی اس رو گوشی تون بریزید، تو همین قسمت پاکت پسی قسمت نرم افزار میتونید برنامه های جی پی اس رو گیر بیارید و .....

3-شما برای اتصال با کامیپوتر نیاز به برنامه ی سینک دارید که تو خود پک گوشی یه سی دی اکتیو سینک هست که توش این برنامه موجود هست، اینستال میکنید و از اون به بعد گوشی رو میتونید به دستگا وصل کنید و هر چی خواستید انتقال بدید.....البته روش های دیگه هم هست ولی بهترین و سریع ترینش همین هست

موفق باشید...

iran1978

Registered User
لایک‌ها
0
با سلام به همه دوستان.
من یاهو مسنجر را روی دایموند نصب کردم ولی کانکت نمیشه و GPRS میخواد در صورتی که من با Weirless خونه به اینترنت وصل هستم.چطور میتونم کانکت بشم.آیا برنامه ای هست برای تماشای TV بالای 18+ سال؟

ممنون

Orfain9346

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام به همه دوستان
من یه مشکل اساسی با زبان این گوشی دارم
یکی از فامیل هامون یه HTC همین مدل رو برام از سوئد فرستاده
ولی هرکاری میکنم زبون گوشی از سوئدی به انگلیسی تغییر نمیکه
میشه یه کمکی بکنید؟
:(:(:(

بالا