برگزیده های پرشین تولز

همه چیز در مورد HTC Touch Diamond ٠

babak_b

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
از دوستان کسی رامی که الان رو سایت htc هست رو نصب کرده ؟ منظورم این رام هست : RUU_Diamond_HTC_WWE-ME_1.93.456.2_Radio_Signed_Diamond_52.29.25.12_1.00.25.05_Ship
اگه از دوستان کسی هست لطف کنه بگه که چقدر راضیه از این رام ؟ سرعتش چطوره ؟ و خلاصه هر نکته مفیدی که به نظرش میاد رو بگه . بازم ممنون

من دو هفته پیش گوشی رو از یاس خریدم، default همین رام روش نصب بود. با مقایسه با رامهای قبلی، سرعت فوق العاده محسوس بالا رفته (البته به قیمت حذف کردن بعضی انیمیشن ها، مخصوصا وقت عوض کردن tab های مختلف touchflo)، تنها نکته منفی که به نظرم میاد اینه که تو dialer دکمه سمت چپ از پیش فرض contacts به video call تغییر پیدا کرده که به نظرم خیلی بی فکریه! متاسفانه هیچ کس تو xda-developers هم نتونسته این مشکل رو مستقیم حل کنه و اگر خیلی اذیتتون می کنه تنها راه استفاده از نرم افزارهای دیگه به جای phone اصلی دایامونده.

alireza_simkesh

Registered User
لایک‌ها
4
از دوستان کسی رامی که الان رو سایت htc هست رو نصب کرده ؟ منظورم این رام هست : RUU_Diamond_HTC_WWE-ME_1.93.456.2_Radio_Signed_Diamond_52.29.25.12_1.00.25.05_Ship
اگه از دوستان کسی هست لطف کنه بگه که چقدر راضیه از این رام ؟ سرعتش چطوره ؟ و خلاصه هر نکته مفیدی که به نظرش میاد رو بگه . بازم ممنون

شما با برنامه xscaler سی پی یو رو overclock کردین؟!
من چند وقتیه یه دونه advantage x7510 دستمه, واقعا میفهمم صفحه vga چقدر performance رو میاره پایین. ولی بدون اینکه حتی رام رو عوض کنم, با xscaler سی پی یو رو یکم overclock کردم, الان سرعتش واقعا با بنز برابری میکنه!
حتی از گوشی qvga خودم هم تندتره!

Civil.Eng

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خود HTC هم بالاخره فارسی ساز (عربی ساز ) داد . سازگار با رام 1.93
http://www.htc.com/mea-en/SupportDownload.aspx?p_id=133&cat=2&dl_id=91

نکات نصب فارسی ساز شرکت HTC
----------------------------------------------------
1- باید حتما Hard SPL ارجینال شرکت را داشته باشید . ( در غیر این صورت برنامه نصب می شود ولی کار نمی کند)
2- فقط بر روی همان رام 1.93.456.2 هم جواب می دهد
3 - هارد ریست هم لازم است . البته تغییر spl شما رو مجیور به این کار می کند

==========================
این فارسی ساز با resco keyboard سازگار نیست !!
فقط با keyboard خودش . که آن هم یه صورت پیش فرض عربی است
اگر آن را هم فارسی کنید باز هم همه چی بهم می ریزه
ولی از تمام فارسی سازهای دیگه سازگارتر یود با گوشی

نتیجه کلی : این ورژن فقط به درد اعراب می خورد
ما هم از همان عربایزر 3 ، که در 3 مرحله نصب می شد استفاده می کنیم

Civil.Eng

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

من تقریبا 15 روزه از این رام استفاده می کنم . قبل از آن هم رام دیوتی 1.5 داشتم . همین طور رام 1.1 دیوتی . رام 1.37بتا مخصوص مالزی ، رام اصل 1.37 شرکتی ، و رام 1.34
به نظرم این رام تا حالا بهترین رام هست .
کاملا استیبل
کاملا سریع
سرعت GPS عالی

تتها مشکل حافظه اشغال شده است که نسبت به رام کوک شده بسیار بیشتر است .

navid66

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
از دوستای خوبم بابک عزیز و علیرضا و civil جان به خاطر راهنماییشون ممنونم.
یه سوال دیگه داشتم از دوستان کسی میدونه چطور میشه حساسیت ال سی دی رو بیشتر کرد که با فشار کمتری بشه با قلم یا انگشت باهاش کار کرد؟

Last edited:

miladsa

Registered User
لایک‌ها
102
خود HTC هم بالاخره فارسی ساز (عربی ساز ) داد . سازگار با رام 1.93
http://www.htc.com/mea-en/SupportDownload.aspx?p_id=133&cat=2&dl_id=91

نکات نصب فارسی ساز شرکت HTC
----------------------------------------------------
1- باید حتما Hard SPL ارجینال شرکت را داشته باشید . ( در غیر این صورت برنامه نصب می شود ولی کار نمی کند)
2- فقط بر روی همان رام 1.93.456.2 هم جواب می دهد
3 - هارد ریست هم لازم است . البته تغییر spl شما رو مجیور به این کار می کند

==========================
این فارسی ساز با resco keyboard سازگار نیست !!
فقط با keyboard خودش . که آن هم یه صورت پیش فرض عربی است
اگر آن را هم فارسی کنید باز هم همه چی بهم می ریزه
ولی از تمام فارسی سازهای دیگه سازگارتر یود با گوشی

نتیجه کلی : این ورژن فقط به درد اعراب می خورد
ما هم از همان عربایزر 3 ، که در 3 مرحله نصب می شد استفاده می کنیم

سلام Civil.Eng
من الان همین Rom 1.93.456.2 این رو گوشیم یه بار هارد ریست کنم بعد این فارسی سازو نصب کنم حله ؟
تو touch flo هم نشومن میده فارسی البته غیر از اون 4 حرفا؟
تو صفحه وب چطوره ؟ کلا یه توضیح بده کامل تر مرسی
یه سوال دیگه اینکه من این فارسی سازهای دیگه می ریختم مثل FJE و Mobidive خوب بودن ولی مشکل اساسیشون این بود که اونجایی که می خواهی اس ام اس تایپ کنی فونتش خیلی کوچیک می شد تقریبا نصف می شد و خوندنش سخت ! این که این طوری نشده نه ؟
بازم تشکر

Civil.Eng

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام Civil.Eng
من الان همین Rom 1.93.456.2 این رو گوشیم یه بار هارد ریست کنم بعد این فارسی سازو نصب کنم حله ؟
تو touch flo هم نشومن میده فارسی البته غیر از اون 4 حرفا؟
تو صفحه وب چطوره ؟ کلا یه توضیح بده کامل تر مرسی
یه سوال دیگه اینکه من این فارسی سازهای دیگه می ریختم مثل FJE و Mobidive خوب بودن ولی مشکل اساسیشون این بود که اونجایی که می خواهی اس ام اس تایپ کنی فونتش خیلی کوچیک می شد تقریبا نصف می شد و خوندنش سخت ! این که این طوری نشده نه ؟
بازم تشکر

اگه مشکل شما فقط اندازه فونت هست . راهش ساده تره .
تو صفخه sms دستت رو دور دکمه وسط (لمسی) بچرخون

اینی هم که htc گداشته همون FJE هست

Civil.Eng

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
از دوستای خوبم بابک عزیز و علیرضا و civil جان به خاطر راهنماییشون ممنونم.
یه سوال دیگه داشتم از دوستان کسی میدونه چطور میشه حساسیت ال سی دی رو بیشتر کرد که با فشار کمتری بشه با قلم یا انگشت باهاش کار کرد؟

advanced config 3
با
advanced config 2.1 با boinger66
را تست کن

Stras

Registered User
لایک‌ها
9
من تقریبا 15 روزه از این رام استفاده می کنم . قبل از آن هم رام دیوتی 1.5 داشتم . همین طور رام 1.1 دیوتی . رام 1.37بتا مخصوص مالزی ، رام اصل 1.37 شرکتی ، و رام 1.34
به نظرم این رام تا حالا بهترین رام هست .
کاملا استیبل
کاملا سریع
سرعت GPS عالی

تتها مشکل حافظه اشغال شده است که نسبت به رام کوک شده بسیار بیشتر است .

با چه برنامه ای با GPS کار میکنی ؟

shahram_k-jam

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
5

يه سر به اينجا بزن.
من خودم ازش استفاده مي كنم.
chase.gif
47b20s0.gif

Civil.Eng

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

من خودم برای gps به توصیه xda بعد از تعویض رام یه بار هارد ریست می کنم ( نمی دونم جقدر تاثیر داره )
با advance config ، Agps را فعال کنید
quick gps را هم update کنید
من با این رام و این مراخل با gps مشکل ندارم
Garmin هم استفاده می کنم

prelude2love

Registered User
لایک‌ها
83

vooroojak80

Registered User
لایک‌ها
0
دوستان من آخرین رام آفیشال رو دارم، یه کم درگیری دارم باهاش. می خواستم ببینم بین رام Dutty و Diamond Project کدومو پیشنهاد می کنین؟ یا سایر رام های کوک شده؟ ترجیحا با فارسی ساز ها هم مشکل نداشته باشه/ ممنون.

vooroojak80

Registered User
لایک‌ها
0
بر و بچز دایموند دار ظاهرا دسته جمعی رفتین مسافرتااااا ! :p بنده رام جناب Dutty رو ریختم. خیلی سریع و باحاله. فقط الان با فارسی مشکل دارم. آخرین موردی که پیدا کردم ماله Sunnysoft هستش که کلا همه ی تاچ فلو رو هم عربی می کنه. با این اوصاف باید منتظر یه UI کاملا فارسی باشیم. ولی روی رام Dutty متاسفانه دستگاه هنگ می کرد و هرچی ور رفتم نشد. اون یکی هم که آقای توتونچی دادن با دیکشنری Lingosoft مشکل داره. Exclude هم نمیشه. برای حسین جان هم با تکست باکس ها مشکل داره. جالبه که Uninstall می کنم فارسی ساز ها رو، دیکشنری فرشید عین بنز فارسی کار می کنه :blink: حالا دوستان از سفر برگشتن یه ترکیب می گن به ما که آخر چه فارسی سازی بریزیم ؟!

------------

بعدالتحریر!! : دوستان رام دیوتی هر 30 ثانیه یه بار هنگ می کنه رو دستگام. لطفا تجاربتون رو در مورد رام هم بگین. سعی می کنم دایموند پروجکت رو هم تست کنم.

Last edited:

Dr.B.M

Registered User
لایک‌ها
3
با سلام منم به جمع دیاموند داران پیوستم.:)
تمام صفحات ترد رو خوندم اما اخرش نفهمیدم
1.چه فارسی سازی نصب کنم؟.فقط برای صفحات وب و خوندن sms فارسی میخوام.گوشیم گارانتی یاس هستش و اخرین ورژن رام htc رو داره.
2.میزان رم ازاد بنظرم کمه.مخصوصا بعد از مدتی که با گوشی کار میکنم کمتر هم میشه و حتی با بستن برنامه ها هم باندازه ی وقتی که کوشی ریست میشه نمیرسه .چرا؟(همشون رو با تسک منیجر میبندم)خدا میدونه که چقدر از رم کم متنفرم:hmm:(لطفا نگید رام کوک شده بریز که فعلا اصلا حال رام عوض کردن رو ندارم)
3.خواهشا یکی یه بازی خفن گرافیک بالا معرفی کنه که برای اجرا به سخت افزار قوی و شتابدهنده ی گرافیکی نیاز داشته باشه.میخوام پرفورمانس گوشی رو محک بزنم.
4.چرا پشت گوشی تا یه ذره انگولکش میکنی اینقدر زود داغ میشه؟
5.خیلی دوست دارم یه کم سر به سر این cpuی کوالکام 528 مگاهرتزی بزارم.بنظرتون اگه اورکلاکش کنم مشکلی پیش نمیاد؟
6.چرا فیلمبرداریش 30 فریم نیست ؟ :blink:تو gsmarena گفته cif رو 30 فریم میگیره
7.هنوز فرصت نشده gpsش رو محک بزنم.چه نرم افزاری خوبه و راحتتر میشه براش نقشه ها رو کالیبره کرد؟
پ.ن 1:خوندن pdf تو lcd وی جی ای واقعا لذت بخشه که با دیاموند برای اولین بار تجربه کردم.
پ.ن 2:باطری گوشی عجیبه.با اینکه 900 میلی هستش ولی اونقدرا هم بد نیست.در واقع متوسطه.حداقل برای منیکه تجربه ی 4 تاppc دیگه رو داشتم (جم-کاجم_جسجم-تاچ)خوبه و رضایت بخشه:blink:
پ.ن3:کار کردن با 3d touch flow واقعا لذت بخشه.و کلا رابط کاربری در دایموند کاملا به سمتی بهینه شده که در 90 درصد موارد نیازی به در اوردن قلم احساس نمیشه.
پ.ن4:صدای موسیقی در هدفون کاملا واضح و به حد کافی بلنده.فقط طبق معمول باسش کمه.
پ.ن5:عجب دوربینی داره این دایموند واقعا ابروی htc رو خریده

Hossein505

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
14
همه بچه ها ppc به اینجا سفر کردن

--]

Last edited:

MohammadR

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
10
با سلام منم به جمع دیاموند داران پیوستم.:)
تمام صفحات ترد رو خوندم اما اخرش نفهمیدم
1.چه فارسی سازی نصب کنم؟.فقط برای صفحات وب و خوندن sms فارسی میخوام.گوشیم گارانتی یاس هستش و اخرین ورژن رام htc رو داره.
2.میزان رم ازاد بنظرم کمه.مخصوصا بعد از مدتی که با گوشی کار میکنم کمتر هم میشه و حتی با بستن برنامه ها هم باندازه ی وقتی که کوشی ریست میشه نمیرسه .چرا؟(همشون رو با تسک منیجر میبندم)خدا میدونه که چقدر از رم کم متنفرم:hmm:(لطفا نگید رام کوک شده بریز که فعلا اصلا حال رام عوض کردن رو ندارم)
3.خواهشا یکی یه بازی خفن گرافیک بالا معرفی کنه که برای اجرا به سخت افزار قوی و شتابدهنده ی گرافیکی نیاز داشته باشه.میخوام پرفورمانس گوشی رو محک بزنم.
4.چرا پشت گوشی تا یه ذره انگولکش میکنی اینقدر زود داغ میشه؟
5.خیلی دوست دارم یه کم سر به سر این cpuی کوالکام 528 مگاهرتزی بزارم.بنظرتون اگه اورکلاکش کنم مشکلی پیش نمیاد؟
6.چرا فیلمبرداریش 30 فریم نیست ؟ :blink:تو gsmarena گفته cif رو 30 فریم میگیره
7.هنوز فرصت نشده gpsش رو محک بزنم.چه نرم افزاری خوبه و راحتتر میشه براش نقشه ها رو کالیبره کرد؟
پ.ن 1:خوندن pdf تو lcd وی جی ای واقعا لذت بخشه که با دیاموند برای اولین بار تجربه کردم.
پ.ن 2:باطری گوشی عجیبه.با اینکه 900 میلی هستش ولی اونقدرا هم بد نیست.در واقع متوسطه.حداقل برای منیکه تجربه ی 4 تاppc دیگه رو داشتم (جم-کاجم_جسجم-تاچ)خوبه و رضایت بخشه:blink:
پ.ن3:کار کردن با 3d touch flow واقعا لذت بخشه.و کلا رابط کاربری در دایموند کاملا به سمتی بهینه شده که در 90 درصد موارد نیازی به در اوردن قلم احساس نمیشه.
پ.ن4:صدای موسیقی در هدفون کاملا واضح و به حد کافی بلنده.فقط طبق معمول باسش کمه.
پ.ن5:عجب دوربینی داره این دایموند واقعا ابروی htc رو خریده
من با مورد 6 ش موافقم قضیه چیه؟

بالا