برگزیده های پرشین تولز

همه چیز در مورد mp3 player ipod

ipod remix

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام
اگه می دونی بگو .خیلی ضروریه^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

SonyStyle

Registered User
لایک‌ها
2
به نقل از ipod remix :
سلام
اگه می دونی بگو .خیلی ضروریه^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
خب معلومه دیگه! اندازه ولتاژ USB!! یعنی 5V ! اگه پستهای اول رو میخوندی دیده بودی که لینک دادم برای ساختن شارژر ipod ! که خب اونجا گفته شده از آداپتور 5V استفاده کرده... تا 1V نوسان هم مشکلی نداره!
23.gif

ipod remix

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به نقل از SonyStyle :
خب معلومه دیگه! اندازه ولتاژ USB!! یعنی 5V ! اگه پستهای اول رو میخوندی دیده بودی که لینک دادم برای ساختن شارژر ipod ! که خب اونجا گفته شده از آداپتور 5V استفاده کرده... تا 1V نوسان هم مشکلی نداره!
23.gif

سلام

دوست عزیز ممنون . ولی من یه آداپتور برای ipod color ام درست کردم که output پنج ولت بود ولی ipod ام رو شارژ نمی کنه و پیغام می ده که power کنده .بعدشم اینکه باطری رو خالی خالی می کنه و دیگه ipod ام با کامپوتر هم حتی شارژ نمی شه . آیا می شه که ولتاژ خروجی رو برد بالا تا آداپتور بتونه شارژ کنه و به ipod ضرر نرسونه.بازم ازت ممنونم.

فعلا خداحافظ

SonyStyle

Registered User
لایک‌ها
2
به نقل از ipod remix :

سلام

دوست عزیز ممنون . ولی من یه آداپتور برای ipod color ام درست کردم که output پنج ولت بود ولی ipod ام رو شارژ نمی کنه و پیغام می ده که power کنده .بعدشم اینکه باطری رو خالی خالی می کنه و دیگه ipod ام با کامپوتر هم حتی شارژ نمی شه . آیا می شه که ولتاژ خروجی رو برد بالا تا آداپتور بتونه شارژ کنه و به ipod ضرر نرسونه.بازم ازت ممنونم.

فعلا خداحافظ
نمیدونم... از کجا میگی 5V هستش؟؟ اندازه گرفتی یا خودش روش نوشته بود؟؟ بنظر من این ریسک رو نکن که ولتاژ رو ببری بالا! ممکنه روی ipod اثر بزاره!
33.gif

چرا 5تومن نمیدی یه دونه از این شارژ های آماده بخری؟؟ خیلی عالیه! من خودم تا حالا 4تا خریدم!!!!
22.gif
22.gif
24.gif
(هی برا خودم خریدم، هر دفعه یکی از دوستام کف رفت!!!
32.gif
22.gif
)

ipod remix

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام
دوست عزیز من این شارژر آماده رو خریدم ولی جواب نمی داد.و به جای اینکه شارژ کنه خالی می کرد .نمی دونم چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!

SonyStyle

Registered User
لایک‌ها
2
به نقل از ipod remix :
سلام
دوست عزیز من این شارژر آماده رو خریدم ولی جواب نمی داد.و به جای اینکه شارژ کنه خالی می کرد .نمی دونم چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!
از کجا خریدی؟ شاید با اونی که من خریدم فرق داره! میتونی یه عکسی، چیزی ازش بزاری؟
24.gif

ipod remix

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1

سلام

یه سوال دارم

من توی یه ipod color باز کرده دیدم که باطریش با سه تا سیم به مادربوردش وصل شده می خواستم بدونم این سه تا سیم هر کدومشون چه ولتاژی رو به دستگه می دن و منفی هست یا مثبت ؟ این سه تا سیم رنگهاش مشکی و قرمز و سفید هست . اینم یه لینک از عکس بطریش:

http://www.wholesalepdas.com/ProductImages/ipodparts/4thgen/p-4g-battery.jpg

اگه هر کی میدونه بگه ممنون می شم.

بعد یه سوال دیگه

باطری ipod color چقدر عمر می کنه ؟

قیمت باطری ipod color چقدره؟

f@rshad_it

Registered User
لایک‌ها
0
آیا امکانش هست که ipod رو داخل ماشین بوسیله ضبط و کاست مخصوص که به mp3 player وصل میشه دقیقاٌ با همون کیفیت و شفافیت گوش داد؟ بوسیله car kit چطور؟

SonyStyle

Registered User
لایک‌ها
2
به نقل از f@rshad_it :
آیا امکانش هست که ipod رو داخل ماشین بوسیله ضبط و کاست مخصوص که به mp3 player وصل میشه دقیقاٌ با همون کیفیت و شفافیت گوش داد؟ بوسیله car kit چطور؟
خب اون کاست مخصوص که به mp3 player وصل میشه اسمش Car Kit هستش دیگه!!:blink: بله میشه، و کیفیت صدا بستگی به کیفیت Car Kit مورد استفاده تون داره!;) مثلا میتونین Car Kit با مارک Griffin بگیرین که حدود 25 تومن قیمتشه، ولی کیفیت فوق العاده ای داره!:happy: Sony هم اگه اصلش بود خوب بود... الان دیگه نیست!:( هر چی Sony دیدی بدون قلابیه!:wacko: :f34r: اگه با کیفیت میخوای، همون Griffin بهترین انتخابته!:cool:

f@rshad_it

Registered User
لایک‌ها
0
من چند روز پیش داخل ماشین یکی از دوستانم با همین car kit گوش میکردم صداهای ریز خیلی کم شده بود و صدای آهنگ بم شده بود. آیا با car kit گریفین میشه کیفیت کاملاٌ شفاف و دست نخورده ای رو دریافت کرد؟
راستی iTrip چطوره؟
خیلی ممنون

hamed sevda

Registered User
لایک‌ها
0
سلام دوستان
لطف کنید و راهنمایی بفرمایید
میشه یه مدل از mp3 player خوب معرفی کنید که قیمتش زیر 120 تومان باشه (ترجیحا مدل ipod , creative باشه)
که کیفیت صداش خوب باشه. و 256 به بالا باشه .ضبط صدا و cool disk و plug&play باشه
با تشکر

ipod remix

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به نقل از hamed sevda :
سلام دوستان
لطف کنید و راهنمایی بفرمایید
میشه یه مدل از mp3 player خوب معرفی کنید که قیمتش زیر 120 تومان باشه (ترجیحا مدل ipod , creative باشه)
که کیفیت صداش خوب باشه. و 256 به بالا باشه .ضبط صدا و cool disk و plug&play باشه
با تشکر

سلام
دوست عزیز با این قیمتی که شما گفتید و با این ظرفیت هیچ مدل ipod رو تو ایران نمی تونیید بخریید.

چون فقط اون ipod های که تو ایران ( بیشتر تو مرکز پاتخت تو میرداماد هستش) ipod nano و ipod color و ipod video که قیمتهاش هم خیلی بالا بود .از دویست و خورده ای که ipod nano 2gb هستش تا ipod video 60gb که چهارصد و خوردهای هستش. درباره ی کریتیو نمی دونم ولی فکر کنم تو این قیمت داشته باشه.
فعلا خدا حافظ​

SonyStyle

Registered User
لایک‌ها
2
به نقل از ipod remix :

سلام
دوست عزیز با این قیمتی که شما گفتید و با این ظرفیت هیچ مدل ipod رو تو ایران نمی تونیید بخریید.

چون فقط اون ipod های که تو ایران ( بیشتر تو مرکز پاتخت تو میرداماد هستش) ipod nano و ipod color و ipod video که قیمتهاش هم خیلی بالا بود .از دویست و خورده ای که ipod nano 2gb هستش تا ipod video 60gb که چهارصد و خوردهای هستش. درباره ی کریتیو نمی دونم ولی فکر کنم تو این قیمت داشته باشه.
فعلا خدا حافظ​
چرا میتونه... ipod shuffle 512MB هستش!
23.gif
همین قیمت هم باید باشه...
34.gif
ولی من همون Creative رو توصیه میکنم! چون بدون Display واقعا سخت میشه کار باهاش!
33.gif
مگر اینکه فقط بخوای Shuffle گوش بدی!
90.gif

hamed sevda

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از SonyStyle :
چرا میتونه... ipod shuffle 512MB هستش!
23.gif
همین قیمت هم باید باشه...
34.gif
ولی من همون Creative رو توصیه میکنم! چون بدون Display واقعا سخت میشه کار باهاش!
33.gif
مگر اینکه فقط بخوای Shuffle گوش بدی!
90.gif
خیلی ممنون از جوابهتون :rolleyes:
راستی دوست عزیز creative کدوم مدلش بهتره و کیفیت صداش بالاست.لطفا مدلش رو بگید.البته تو همین قیمت باشه .یکم هم زیبا باشه .بعدش display هم داشته باشه :wacko:
ممنون از توجهتون:cool:

SonyStyle

Registered User
لایک‌ها
2
به نقل از hamed sevda :
خیلی ممنون از جوابهتون :rolleyes:
راستی دوست عزیز creative کدوم مدلش بهتره و کیفیت صداش بالاست.لطفا مدلش رو بگید.البته تو همین قیمت باشه .یکم هم زیبا باشه .بعدش display هم داشته باشه :wacko:
ممنون از توجهتون:cool:
همشون یه چیزن! فقط قیافه هاشون با هم فرق داره یا بعضی از امکانات جانبیشون...
253.gif
هر کدوم رو پسندیدی بخر!
242.gif
در ضمن اینجا فقط در مورد ipod بحض میشه! برای اطلاعات بیشتر، تاپیک mp3 player در خدمت شماست!!
90.gif

ARH

Registered User
لایک‌ها
4
ipod nano 1GB اومده تو ايران ؟

ipod remix

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام
من آدرس شرکت همراه پردازان که نمایندگی ipod تو ایران هست رو می دونم هر کی می خواد بگه براش بزارم.
این هم آدرس سایتش http://www.ipodiran.com

IcedAngel

Registered User
لایک‌ها
30
آقا میگم این نصل جدید iPod رو دیدین که یه LCD بزرگ touch screen داره ؟؟! عجب چیزیه ... کی میخواد بیاد ؟!؟!

بالا