برگزیده های پرشین تولز

همه چیز در مورد mp3 player ipod

kasra_kh

Registered User
لایک‌ها
4
این hacks هم با اون hacks فرق میکنن
20.gif

SonyStyle

Registered User
لایک‌ها
2
به نقل از ipod remix :
سلام
اینم کلیه برنامه های ipod برای دانلود(تمام کانورتهاو ورژن جدید ipod و غیره ...)

اینم لینکش
http://www.ipodhacks.com/modules.php?op=modload&name=Downloads&file=index

حتما بهتون توصیه نمی کنم چون خودم دانلود نکردم و همون طوری که از نام وب سایتش معلومه که نوشته ipodhacks امکان هک شدنتون هست.
اول یه نفر امتحان کنه ببینه بی خطره بعد بقیه استفاده کنند. ولی بیشتر برنامه های ipod رو داره.
منظور از ipod hack، هک کردن شما نیست!! منظور اینه که اینا برنامه ها و راهکارهایی رو ارائه میکنن که شما بتونین کارایی رو انجام بدین که در حالت عادی نمیتونین با ipod انجام بدین!
23.gif
مثلا ریختن آهنگها از ipod به PC شخص دیگر....
34.gif

این سایت هیچ خطری برای PC شما نداره! ولی ممکنه برنامه ای که از این سایت میگیرن، رو ipod تاثیر بدی بزاره!
24.gif
مثلا فرمتش کنه!!
33.gif
35.gif

WISE

Registered User
لایک‌ها
6,739
سونی جان...دوستان...کسی از نانو 2 گیگ قیمت نداره؟

SonyStyle

Registered User
لایک‌ها
2
به نقل از WISE :
سونی جان...دوستان...کسی از نانو 2 گیگ قیمت نداره؟
والا دقیق نه... ولی حدود 210...
23.gif
بنظر من که نمی ارزه!
32.gif
خب آدم 40 تومن میزاره 4GB می خره دیگه!
24.gif
21.gif

WISE

Registered User
لایک‌ها
6,739
به نقل از SonyStyle :
والا دقیق نه... ولی حدود 210...
23.gif
بنظر من که نمی ارزه!
32.gif
خب آدم 40 تومن میزاره 4GB می خره دیگه!
24.gif
21.gif
آها...بشدت مرسی از پاسخگویی. آخه من تو مایه 180 فرضش می کردم ...حالا چرا نمی دونم. بهر حال مرسی.

IcedAngel

Registered User
لایک‌ها
30
این نانو ها به مفت نمیارزن خدایی انقدر کوچیکن ! من همه مدلهای ipod رو امتحان کردم ... تا نانو اومد رفتم خریدم ولی 2 ماه بعدش این ویدیو ها اومد اونو خریدم و نان رو پس دادم ... اصلا" چشم آدم نمیبینه چی به چیه !
اگه از من میشنوی برو یه photo iPod بگیر که از همش بهتره .... باور کن :rolleyes:

SonyStyle

Registered User
لایک‌ها
2
به نقل از IcedAngel :
این نانو ها به مفت نمیارزن خدایی انقدر کوچیکن ! من همه مدلهای ipod رو امتحان کردم ... تا نانو اومد رفتم خریدم ولی 2 ماه بعدش این ویدیو ها اومد اونو خریدم و نان رو پس دادم ... اصلا" چشم آدم نمیبینه چی به چیه !
اگه از من میشنوی برو یه photo iPod بگیر که از همش بهتره .... باور کن :rolleyes:
photo که خیلی چماقه بابا!!
33.gif
بعد برتریش نسبت به Video چیه؟؟
24.gif

ولی کوچیک بودن ipod nano تایید میشه...
23.gif
منم باهاش آنجنان راحت نیستم! ولی خب سلیقه ایه...
27.gif
همین دوست من چون با چیزای ظریف حال میکنه، خیلی باهاش حال میکنه و راحت هم هست باهاش!
21.gif
8.gif

IcedAngel

Registered User
لایک‌ها
30
به نقل از SonyStyle :
photo که خیلی چماقه بابا!!
33.gif
بعد برتریش نسبت به Video چیه؟؟
24.gif

ولی کوچیک بودن ipod nano تایید میشه...
23.gif
منم باهاش آنجنان راحت نیستم! ولی خب سلیقه ایه...
27.gif
همین دوست من چون با چیزای ظریف حال میکنه، خیلی باهاش حال میکنه و راحت هم هست باهاش!
21.gif
8.gif
برتریش باطریشه ... خیلی از این ویدیو ها بهتر میموند ... یه برتری دیگه هم که داه اینه که کمتر غات میزد ... این ویدیو ها رو وقتی عکس آلبوم میزاری دیدی یکم کند میشه ؟! اون نمیشد ... زود میومد ... نمیدونم چرا :eek:

SonyStyle

Registered User
لایک‌ها
2
به نقل از masoudboy :
میخواستم قیمت این مدل جاسویچی Ipod را بدونم و اینکه آیا در ایران هست ؟؟:cool:
http://gallery.ipodlounge.com/ipod/displayimage.php?album=toprated&cat=-4&pos=16
دوست عزیز اگه چند تا پست بالاتر رو بخونی، میبینی که گفتم همه اینها Fake هستن و فقط تصاویر مفهمی هستن که افرادی مثل من و شما کشیدنش! همچین مدلی وجود نداره!!
24.gif

کلا بغیر از 5نسل اصلی ipod که الان هم فقط آخریش موجوده، (ipod video ) فقط ipod nano - ipod mini - ipod shuffle داریم که از اینها ipod mini هم دیگه تولید نمیشه!
34.gif
27.gif

موفق باشید...
23.gif

SonyStyle

Registered User
لایک‌ها
2
به نقل از IcedAngel :
برتریش باطریشه ... خیلی از این ویدیو ها بهتر میموند ... یه برتری دیگه هم که داه اینه که کمتر غات میزد ... این ویدیو ها رو وقتی عکس آلبوم میزاری دیدی یکم کند میشه ؟! اون نمیشد ... زود میومد ... نمیدونم چرا :eek:
باتری رو قبول دارم... ولی من مشکلی توی photo ندارم!!
34.gif
البته زیاد هم ور نرفتم باهاش!
21.gif
فقط یه بار یه سری توش ریختم ببینم چجوریه... همین! نرم و روون و بدون مشکل بود... شاید ipod شما مشکل خاصی داره ...
25.gif

Radix

Registered User
لایک‌ها
170
در حال حاضر ارزان قیمت ترین مدل Ipod که در ایران است چه قیمتی داره و مشخصاتش چی هست . میخواهم خیلی کوچک و ظریف باشه و حافظه هم زیاد برام مهم نیست ؟؟

SonyStyle

Registered User
لایک‌ها
2
به نقل از masoudboy :
در حال حاضر ارزان قیمت ترین مدل Ipod که در ایران است چه قیمتی داره و مشخصاتش چی هست . میخواهم خیلی کوچک و ظریف باشه و حافظه هم زیاد برام مهم نیست ؟؟
ارزونترین مدل میشه ipod Shuffle که 512MB و 1GB داره... دستگاه خیلی خوبیه، فقط یه عیب خیلی بزرگ داره و اونم اینه که Display نداره! یعنی نمیتونین ببینین کدوم Track در حال پخش شدنه یا توی آهنگها بگردین... وگرنه خیلی عالی و جمع و جوره!
27.gif
قیمت 512MB هم باید حدود 110~120 تومن باشه...
درسته که نسبت به برندهای دیگه گرونتره و تازه Display هم نداره، ولی واقعا کیفیتش عالیه... و از همه مهمتر، یک iPod هستش!!
90.gif

اینجا هم میتونین سایت رسمی و مشخصات دقیقش رو ببینید...
23.gif

IcedAngel

Registered User
لایک‌ها
30
به نقل از SonyStyle :
باتری رو قبول دارم... ولی من مشکلی توی photo ندارم!!
34.gif
البته زیاد هم ور نرفتم باهاش!
21.gif
فقط یه بار یه سری توش ریختم ببینم چجوریه... همین! نرم و روون و بدون مشکل بود... شاید ipod شما مشکل خاصی داره ...
25.gif
ماله من که سراسر مشکله ... باور کن ... وقتی میرم تو قسمت عکسها بعد که میام بیرون وقتی دکمه پلی رو نگه میدارم تا خاموش شه نمیشه !!! حتما" باید یه آهنگ پخش کنم تا خاموش شه:wacko:

SonyStyle

Registered User
لایک‌ها
2
به نقل از IcedAngel :
ماله من که سراسر مشکله ... باور کن ... وقتی میرم تو قسمت عکسها بعد که میام بیرون وقتی دکمه پلی رو نگه میدارم تا خاموش شه نمیشه !!! حتما" باید یه آهنگ پخش کنم تا خاموش شه:wacko:
این مشکل رو منم بعضی وقتا منم دارم!
32.gif
نه سر فقط عکس... سر آهنگ هم شده... نه Play رو نگه داری خاموش میشه، نه Sleep کنی!
33.gif
معمولا یه باز HOLD کنی، بعد دوباره امتحان کنی، خاموش میشه!!
24.gif

SonyStyle

Registered User
لایک‌ها
2
به نقل از ipod remix :
سلام
من هم می دونستم که اینها تخیله و می خواستم امتحانت کنم که از این امتحان سربلند بیرون اومدی.
بعد هم رفتم تمام اون پستها رو اسمشون رو عوض کردم و نوشتم تخیلیه تا کسی رو به گمراهی ندازم.
24.gif
57.gif
108.gif
175.gif

SonyStyle

Registered User
لایک‌ها
2
آخرین خبر از ipod !!
35.gif

شرکت Apple با هدف اینکه هر کسی میتونه یه ipod nano داشته باشه، ipod nano به ظرفیت 1GB رو عرضه کرد که 149$ در سایت رسمیش قیمت داره!
23.gif
بنظر من که خیلی خوبه! اینجوری بزودی ipod shuffle حذف میشه و همه ipod ها display دار هستن!!
34.gif
اونم رنگی!
8.gif

ipod remix

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام
یه خبر جدید

کسانیکه از نداشتن صفحه نمایش در iPod shuffle دل خوشی ندارن و بعضی مواقع هوس داشتن iPod به سرشون میزنه، می توانند با هزینه 50 دلار یک مکمل کامل که iPod shuffle را به iPod Video! تبدیل می کند، خریداری کنند و از هزینه های اضافی جلوگیری کنند. iPod shuffle را در محل مخصوص قرار بدین و از یک iPod Video تمام عیار بهره ببرین. طراح این دستگاه در ابتدا فقط بفکر ساخت یک روکش که به سبک LEGO باشه، بوده ولی تصمیم می گیره که امکانات جدیدی نیز به آن اضافه کنه وLEGO® iPod shuffle متولد میشه. قراره از این دستگاه 300 تا تولید بشه و ادامه تولید آن بصورت انبوه قطعی نشده.

منبع:http://itiran.net/archives/002096.php
عکسش هم تو این سایت پیدا می شه
فعلا خداحافظ

ipod remix

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام
دوست عزیز sony style میدونی ولتاژ ورودی آداپتور ipod به mp3 playre ipod color چقدر هست؟

بالا