برگزیده های پرشین تولز

همکاری در فروش دیجی کالا ( سیستم همکاری در فروش ادرو )

peyman5534

Registered User
لایک‌ها
2,404
اقا شرکت نکنید،مم خودم بوتیک‌دارم،ی مدت بامیلو بودم فقط حمالی بود ۲۰٪ کل پول بدون‌این که کاری کنن برمیداشتن،فقط اینارو‌ پولدارتر و هارتر میکنیم

mazyar123

Registered User
لایک‌ها
898
درود
اینکه چرا حالا دی جی کالا وارد این بخش شد در حالی که سیستم های قدیمی تر نتونستن موفقیت خوبی کسب کنند خودش می تونه یه داستان چند سناریو یی باشه!
یکیش بحث فروشه ... به خوبی مشخصه فروششون اومده پایین حالا با این شکل شاید بتونن یه بخشیشو جبران کنند .. اما انلیز بازار نشون میده قدرت خرید مردم بشدت داره کاهش پیدا میکنه .... نمیدونم با این اوضاع دی جی میتونه با این ترفند خوب بفروشه؟ مگه اینکه یه چیزی میدونن که ما نمیدونیم از اینده نزدیک بازار!
دوم اینکه اینا مطمئنا هدف اولشون شبکه های اجتماعیه چون تو بخش وب مستری ... دی جی در اکثر کلمات کلیدی شاخص محصولاتش حضور دارند به جز این دو سه هفته ... پس بازدید کننده مستقیم میره از خود دی جی میخره تا یه سایت دیگه ... تو شبکه های اجتماعی هم یه رنج قیمت معمولا کاربراش خرید میکنند که فکر نمیکنم اینقد دی جی کالا بتونه فروش بالا داشته باشن
اما یه نکته ای ریز دیگه ام هست اونم اینه که این روزا گوگل یه نوعی از الگریتم پنالتی رو داره اعمال میکنه که سایت های زیادی درگیرش شدن از جمله دی جی کالا! بالا و پایین کلیدی های اصلیش بشدت متغیر شده و حتی در برخی مواقع کلا حذف شده از نتایج... میگم شاید با این ترفند میخوان موقعیتشون رو مستحکم کنند! که خودش یه تکنیک موثر در بهینه سازی هستش.. بر فرض محال نتونن مثل سابق از گوگل سود کنند اینجوری هم لینکاش پخش میشه و هم شاید گوگل فرجی براشون داشته باشه و برگردن
در مجموع به هر شکلش نگاه کنیم ورودشون چند جانبه براشون سود داره هم از گوگل هم از شبکه های اجتماعی و هم از طریق وب سایت ها بی دلیل نیست این زمان رو انتخاب کردند

the boy

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
7,248
منم عضو شدم فعلا منتظر تایید حساب کاربریمم

hamid_shahrsaz

Registered User
لایک‌ها
370
دوستان برای تایید حتما باید کارت ملی بارگزاری کنین

من اولین فروش رو داشتم و 20 اومده به حسابم البته شامل 4 محصول بوده یکی مستقیم و سه تای دیگه غیر مستقیم

the boy

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
7,248

من اولین فروش رو داشتم و 20 اومده به حسابم البته شامل 4 محصول بوده یکی مستقیم و سه تای دیگه غیر مستقیم
اگر سایتتون خصوصی نیست ممنون میشم لینک بدیم ببینیم چطوری هست
من فعلا سایت ندارم باید بنر گذاشت یا میشه پست گذاشت
محصولاتو توی سایت فروشگاهی میشه ادد کرد؟

hamid_shahrsaz

Registered User
لایک‌ها
370
اگر سایتتون خصوصی نیست ممنون میشم لینک بدیم ببینیم چطوری هست
من فعلا سایت ندارم باید بنر گذاشت یا میشه پست گذاشت
محصولاتو توی سایت فروشگاهی میشه ادد کرد؟
جناب تو سایت نزاشتم

لینک رو درست کردم و فرستادم برای طرف

ولی نمونه چنین چیزی میده

http://affstat.adro.co/imp/QlZhRmgyR28rWHpsTllQbG5STW9rdz09

البته کد آیفریم داره اما من تو سایت گذاشتم جالب نشد زیاد

بله محصولات به انخاب خودتون هست اما مشکلی که هست دسته بندی ها رو نمیاره و همه رو در یک صفحه نشون میده

الان کسی که با لینک من خرید کرده یه خرید مستقیم داشته 3 خرید غیر مستقیم نمیدونم از غیر مستقیم هم سودی میده یا نه

و اینکه اگر طرف دفعات بعدی مستقیم بره تو سایت چیزی به من میرسه یا نه

کلا کمی گنگ هست و جای انعطاف نداره فعلا

hamid_shahrsaz

Registered User
لایک‌ها
370
دوستان تا حالا کسی لینک تولید کرده و خودش خرید کنه؟

من دو دفعه این کار رو کردم ولی چیزی تو پنلم اضافه نشده فعلا

تیکت هم زدم جواب ندادن

hamid_shahrsaz

Registered User
لایک‌ها
370
با بازید روزانه چقدر تونستید بفروشید
من فعلا برای خودم و دوستان دارم انجام میدم

تو ده روز حدود 50 شده. ابته فقط اولی ثبت شد و ه تای دیگه ثبت نشده. تیکت زدم ببینم چی میشه

the boy

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
7,248
تا اجازه نده محصولات رو پست بزنیم توی سایت فایده نداره

adea1371

Registered User
لایک‌ها
217
پورسانتش خیلی کمه ولی خوب جنس اصل هست دیگه

daalloon.ir

Registered User
لایک‌ها
173

سلام منظورتون از غیر مستقیم،اینه که محصولاتی رو خریدن که شما کدش رو تبلیغ نکرده بودی درسته؟؟
چون من امتحان کردم و دیدم فقط محصولاتی رو ثبت میکنه که کدشون رو تبلیغ میکنم و اگر مشتری از طریق کد من وارد دی جی بشه و از لیست پربازدیدهای دی جی محصولی دیگر رو انتخاب کنه کد من ثبت نمیشه!!
ایا این مطلب درسته یا اینکه از طریق اپلیکیشن موبایل وارد میشن؟؟

اگر دقت کرده باشین کسانی که از شبکه اجتماعی وارد میشن موبایلی هستند و گوشی یک پیام میده که این لینک با مرورگر باز بشه یا اپلیکیشن؟ و اگر مشتری اپ دی جی رو داشته باشه و بزنه کد من کش نمیشه!!

hamid_shahrsaz

Registered User
لایک‌ها
370
سلام منظورتون از غیر مستقیم،اینه که محصولاتی رو خریدن که شما کدش رو تبلیغ نکرده بودی درسته؟؟
چون من امتحان کردم و دیدم فقط محصولاتی رو ثبت میکنه که کدشون رو تبلیغ میکنم و اگر مشتری از طریق کد من وارد دی جی بشه و از لیست پربازدیدهای دی جی محصولی دیگر رو انتخاب کنه کد من ثبت نمیشه!!
ایا این مطلب درسته یا اینکه از طریق اپلیکیشن موبایل وارد میشن؟؟

اگر دقت کرده باشین کسانی که از شبکه اجتماعی وارد میشن موبایلی هستند و گوشی یک پیام میده که این لینک با مرورگر باز بشه یا اپلیکیشن؟ و اگر مشتری اپ دی جی رو داشته باشه و بزنه کد من کش نمیشه!!
والا من محصولات غیر مستقیم هم دارم.

دئستم خرید کرده بود یه لینک دادم ر کنارش سه تا محصول دیگه هم خرید و پورسانت همه رو داد بهم

فکر کنم با اپلیکیشن برن سودی نمیده ولی

aria95

Registered User
لایک‌ها
507
اتفاقا با فروشنده هایی که اخیرا فعال کرده جنساشون همش اصل نیست. مخصوصا ادکلن ها.

tofanman

Registered User
لایک‌ها
155
کد هاش واقعا مسخرن یه فروشگاه همکاری در فروش پیزوری از این کداش بهتره

بالا