برگزیده های پرشین تولز

همکاری در فروش دیجی کالا ( سیستم همکاری در فروش ادرو )

daalloon.ir

Registered User
لایک‌ها
173
لینک سایت منو بعد یک ماه از داخل پنل کاربری حذف کردن ولی کدها داخل سایتم کار میکردن،جالبه هیچ اطلاعیه ای هم ندادند منم کدهاشونو حذف کردم

saman.888

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
اگه پورسانت خوب و منصفانه داشته باشه خیلی خوبه.من که دو هفته ست ثبت نام کردم ولی هنوز حسابم فعال نشده!

cybermind

Registered User
لایک‌ها
481
من فعلا برای خودم و دوستان دارم انجام میدم

تو ده روز حدود 50 شده. ابته فقط اولی ثبت شد و ه تای دیگه ثبت نشده. تیکت زدم ببینم چی میشه
اینکه بازاریاب ها لینک هارو برای دوستان و آشنایان فرستادن و اونها هم خرید کردن ولی تو پنل ثبت نشده رو از چند نفر دیگه هم شنیدم، فقط خدا میدونه پشت این سیستم چه خبره و کی داره از بازاریاب سوء استفاده میکنه! اگه قرار باشه با تیکت زدن و زمانی که فهمیدن شما خبر دارید که با لینکتون خرید انجام شده بیان پورسانت شما رو ثبت کنن که خیلی گوشش بازه! همیشه که خریدارا دوستان و آشنایان نیستن! به عبارتی دارن رسما از بازاریاب ها سوء استفاده میکنن!

samanjigar

Registered User
لایک‌ها
86
اره مال منم تا حالا چند بار ادرس سایت رو اضافه کردم هربار حذف میکنن به پشتیبانیشون میگم چرا حذف میکنید میگن حتما سایتت محتوی نداشته درحالی که 5000 مطلب اختصاصی روشه خواستم امتحان کنم الکی سایت دانلودها رو ثبت کردم اونم بعد 2 روز حذف کردن کلا فکر کنم مریضن این همه وقت گذاشتم خواستم از طریق محتوی بازاریابی کنم مثل مریضا سایت و وبلاگامو برداشتن بعدش هم قبل اینکه بزارن جواب بدم تیکت رو بستن کلا خیری از این سایت به ما نمیرسه

hamid_shahrsaz

Registered User
لایک‌ها
370
اینکه بازاریاب ها لینک هارو برای دوستان و آشنایان فرستادن و اونها هم خرید کردن ولی تو پنل ثبت نشده رو از چند نفر دیگه هم شنیدم، فقط خدا میدونه پشت این سیستم چه خبره و کی داره از بازاریاب سوء استفاده میکنه! اگه قرار باشه با تیکت زدن و زمانی که فهمیدن شما خبر دارید که با لینکتون خرید انجام شده بیان پورسانت شما رو ثبت کنن که خیلی گوشش بازه! همیشه که خریدارا دوستان و آشنایان نیستن! به عبارتی دارن رسما از بازاریاب ها سوء استفاده میکنن!
من که دیگه بیخیال شدم. چون خریدها یکی درمیون ثبت میشدن

adea1371

Registered User
لایک‌ها
217
اگه اینطوری پیش بروند
پروژه شکست خورده هست

mirzayi

Registered User
لایک‌ها
11
متاسفانه اصلا مسئولیت پذیر نیست این بخش دیجی کالا. کلی جنجال به پا کرد و همایش گذاشت برای بخش همکاری در فروش. الان از هر 10 کلیک روی لینک های همکاری 8 بارش میره توی یه صفحه با ارور تصویر زیر.
پاسخگویی تلفنی هم که ندارن. تیکت های این بخش رو هم با چند روز تاخیر پاسخ میدن. الان کل رفرر هایی که میفرستیم برای دیجی کالا میره هوا. به نظرم اصلا بصورت جدی روی این سرویس دیجی کالا برنامه ریزی نکنین تا مشکلاتش کاملا حل شه.

hban_18.png

l4tvxs

hmahdavi921

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
در گزارش مالی فقط تعداد ورودی به دیجی کالارو نشون میده و پورسانت شما به ازای خریدهای انجام شده
من یه تیکت زدم تا ببینم راهکاری داره ؟ جواب دادند که اطلاعات سبد خرید مشتری محرمانه است!!!!!!!!!!!!!!!
وقتی من سود همه اون کالا ها رو میگیرم واسه من محرمانه است؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
همون روز هم تیکت رو بستن
من اگر ندونم چه محصولی فروش بیشتر داره از کجا باید سایتم رو مدیریت کنم؟
به نظر من کل روند مشکل داره و فقط دارن واسه خودشون لینک سازی میکنن !!!!!! سئو خودش خیلی هزینه بره . اینجوری نه هزینه میکنن نه چیزی ، کلی هم لینک میگیرن و جلو میافتن

arashdownload

Registered User
لایک‌ها
1,043
در گزارش مالی فقط تعداد ورودی به دیجی کالارو نشون میده و پورسانت شما به ازای خریدهای انجام شده
من یه تیکت زدم تا ببینم راهکاری داره ؟ جواب دادند که اطلاعات سبد خرید مشتری محرمانه است!!!!!!!!!!!!!!!
وقتی من سود همه اون کالا ها رو میگیرم واسه من محرمانه است؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
همون روز هم تیکت رو بستن
من اگر ندونم چه محصولی فروش بیشتر داره از کجا باید سایتم رو مدیریت کنم؟
به نظر من کل روند مشکل داره و فقط دارن واسه خودشون لینک سازی میکنن !!!!!! سئو خودش خیلی هزینه بره . اینجوری نه هزینه میکنن نه چیزی ، کلی هم لینک میگیرن و جلو میافتن
من برا تست ثبت نام کردم یه هفته باز بود پنل بعد کلا نمی تونم وارد بشم ریست پسم میزنم میگه پس جدید ست شد اما وارد نمیشه در مورد لینک سازی فکر نمی کنم برا اینا این هزینه مهم باشه چون سود کلانی دارن و به راحتی می تونن این مبالغ رو تامین کنن

radair

Registered User
لایک‌ها
82
خیلی سیستم ضعیفی هست

باید بیشتر روی این سیستم کار بشه

بالا