• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

همیاری وب مسترها جهت معرفی سایت های جدید اسپم به گوگل

learndl

کاربر فعال کار و سرمایه
لایک‌ها
3,422
اسکریپت دیگران ؟
دموی خود اون طرف : ) ؟
ایرانه دیگه !

اینجوری شوما از درآمد میفتی :D

باز درامد من از زحمت خودمه که کد مینویسم اما بعضی ها چو نان حرام خوش آید ، خرده به نظر دیگران برآیند ...

یه نمونه از 9 مورد شکایتی که از شما برای ما ارسال شده رو در ببین :

0nsyvy5w6rcy6oqa3jmq.jpg

ایران است دیگر نه ؟

جالبه این پست من هم به همون خاطر پارتی داشتنت تا چند دقیقه دیگه حذف میشه میگی نه نیگا کن =))

قابل توجه محمد و افشین و بقیه دوستان که میدونن من چی میگم

@MOHAMMAD026_1

@afshin-312

وب مستر

Registered User
لایک‌ها
670
باز درامد من از زحمت خودمه که کد مینویسم اما بعضی ها چو نان حرام خوش آید ، خرده به نظر دیگران برآیند ...

0nsyvy5w6rcy6oqa3jmq.jpg

ایران است دیگر نه ؟

جالبه این پست من هم به همون خاطر پارتی داشتنت تا چند دقیقه دیگه حذف میشه میگی نه نیگا کن =))

@MOHAMMAD026_1

@afshin-312
هاها !
کی به کی چی میگه !
فکر کنم شوما من رو با خودت اشتباه گرفتی ...
اولا که سر جمع من تو این فروم با یک یوزر نهایتا 350 ت معامله کردم حالا 5 میلیون رو از کجا درآوردی خدا میدونه :)
بعضی ها هستند که نال و نفیرن هزاران نفر پشتشون هست و تو فروم 100 جا در موردش صحبت میشه ولی باز با پر رویی تمام میاد حرف میزنه !
نه والا نت گرمی چی هست ؟
سایته ؟

من اگه سایت داشتم اینجا چیکار میکردم =))
پس با اسم سایت دیگران اسکریپت نفروش اونم طرح !
اینی هم که شما دادی معلومه که چی هست و نیازی به نظر من نداره ...
کسی اگر مشکلی داره از راه قانونی اش اقدام کنه ...
با این :
9 مورد شکایت
خیلی کیف کردم :)
و این هم مدرک کلاه برداری شما مبنی بر این که مشتری تون نارضایتی 100 درصدازتون داشت و اومد اسکریپت بنده رو خریداری کرد ...
D.PNG

اون عکسی هم که دادید یک مدرک ساختگی هست که با همین عکس های ساختگی به مدیریت ماجرا رو پیچوندید که خوش بختانه با ارائه ی مدارک محکم علاوه بر آزاد شدن یوزر این جانب عنوان فروشنده ی معتبر نیز بازگردانده شد (اثباتی دیگر بر کلاه برداری و جعلی بودن مدرک شما)
در این عکسی هم که دادید اسکریپت فیدخوان وردپرس + تگ زن فروخته می شد و هیچ ربطی به سایت مذکور ندارد ! : )
این عکسی هم که دادید اختمالا از کلاه بردار معروف هاستینگ هیرا سرور هست که نیازی به توضیح نیست و با یک بار سوال در وب هاستینگ تالک جوابتون رو میگیرید و نیازی نیست بنده بگم کلاه بردار کیه و چه کسی داره از اسم ما سوء استفاده میکنه ...
چند بار هم با محمد در یاهو گفت و گو داشتیم و حرف هائی که با مدرک در مورد شما زدند هنوز هم هیستوری و عکساش موجوده ...
ایران است دیگر ...

Last edited:

learndl

کاربر فعال کار و سرمایه
لایک‌ها
3,422
هاها !
کی به کی چی میگه !
فکر کنم شوما من رو با خودت اشتباه گرفتی ...
اولا که سر جمع من تو این فروم با یک یوزر نهایتا 350 ت معامله کردم حالا 5 میلیون رو از کجا درآوردی خدا میدونه :)
بعضی ها هستند که نال و نفیرن هزاران نفر پشتشون هست و تو فروم 100 جا در موردش صحبت میشه ولی باز با پر رویی تمام میاد حرف میزنه !

سگ هم پشت سر آدم زیاد واق واق میکنه چون ... :-j
گربه دستش وقتی به گوشت نمیرسه میگه ...
سگ میگه شیر با من مبارزه نکرد ترسید اما نمیدونه شیر به خاطر اینکه بهش نخندن با یه سگ مبارزه کرده این کارو کرده
و ...
هاها !
پس با اسم سایت دیگران اسکریپت نفروش اونم طرح !
اینی هم که شما دادی معلومه که چی هست و نیازی به نظر من نداره ...
کسی اگر مشکلی داره از راه قانونی اش اقدام کنه ...

اگر ارزش داشتی ثابت میکردم حتی توی متغیرها و توابع استفاده شده توی سیستم که به اسم خودمه ;)
با این :
9 مورد شکایت
خیلی کیف کردم :)
و این هم مدرک کلاه برداری شما مبنی بر این که مشتری تون نارضایتی 100 درصدازتون داشت و اومد اسکریپت بنده رو خریداری کرد ...
D.PNG

اون عکسی هم که دادید یک مدرک ساختگی هست که با همین عکس های ساختگی به مدیریت ماجرا رو پیچوندید که خوش بختانه با ارائه ی مدارک محکم علاوه بر آزاد شدن یوزر این جانب عنوان فروشنده ی معتبر نیز بازگردانده شد (اثباتی دیگر بر کلاه برداری و جعلی بودن مدرک شما)
در این عکسی هم که دادید اسکریپت فیدخوان وردپرس + تگ زن فروخته می شد و هیچ ربطی به سایت مذکور ندارد ! : )
این عکسی هم که دادید اختمالا از کلاه بردار معروف هاستینگ هیرا سرور هست که نیازی به توضیح نیست و با یک بار سوال در وب هاستینگ تالک جوابتون رو میگیرید و نیازی نیست بنده بگم کلاه بردار کیه و چه کسی داره از اسم ما سوء استفاده میکنه ...
ایران است دیگر ...

خب این کاربر تازه وارد با 6 ارسال فرض کنیم درست میگن حالا چون جواب نگرفته ار اسکریپت میشه کلاه برداری ؟
یعنی الآن اسکریپت گوگل بدن به ایشون میتونه اول دنیا بشه ؟
طرف میاد اسکریپت میخره میره رو هاست 10 هزار تومنی نصب میکنه هر روز داون هست میگه اسکریپت مشکل داره

اصلا به فرض اسکریپت به درد نمیخ0وره کار من ارزشش 0 هست اما خیلی خیلی خیلی بهتر از دزدی و حروم خوری هست

میدونی بیشتر چی ناراحتم میکنه ؟
اینکه حاظرم قسم بخورم ( ثابتم میکنم ) 2 خط بلد نیستی کد بنویسی جز کمی html و css اونوقت این همه هم ادعات میشه ....

با اسکریپتای خودم کاری ندارم نوش جونت حلالت که خوردی اما اون بدبختی که اسمش ... هست و بلاگ ریدر رو نوشته دیگه از این معروف تر که داری میخوری ازش ؟ =))

آره دیگه عزیزم نام کاربریت آزاد میشه چون پرشین تولز خیلی وقته ثابت کرده برده ی پوله نمونش تاپیک های فیس نما و ....

فقط مونهدم چرا پست های من پاک نشد اصلا خیلی بعیدهخ احتمالا دوستانتون دارن ناهار میل میکنن
از شخصیتت خیلی خوشم میاد اصن خیلی باحالی =))

وب مستر

Registered User
لایک‌ها
670
سگ هم پشت سر آدم زیاد واق واق میکنه چون ... :-j
گربه دستش وقتی به گوشت نمیرسه میگه ...
سگ میگه شیر با من مبارزه نکرد ترسید اما نمیدونه شیر به خاطر اینکه بهش نخندن با یه سگ مبارزه کرده این کارو کرده
و ...

اگر ارزش داشتی ثابت میکردم حتی توی متغیرها و توابع استفاده شده توی سیستم که به اسم خودمه ;)

خب این کاربر تازه وارد با 6 ارسال فرض کنیم درست میگن حالا چون جواب نگرفته ار اسکریپت میشه کلاه برداری ؟
یعنی الآن اسکریپت گوگل بدن به ایشون میتونه اول دنیا بشه ؟
طرف میاد اسکریپت میخره میره رو هاست 10 هزار تومنی نصب میکنه هر روز داون هست میگه اسکریپت مشکل داره

اصلا به فرض اسکریپت به درد نمیخ0وره کار من ارزشش 0 هست اما خیلی خیلی خیلی بهتر از دزدی و حروم خوری هست

میدونی بیشتر چی ناراحتم میکنه ؟
اینکه حاظرم قسم بخورم ( ثابتم میکنم ) 2 خط بلد نیستی کد بنویسی جز کمی html و css اونوقت این همه هم ادعات میشه ....

با اسکریپتای خودم کاری ندارم نوش جونت حلالت که خوردی اما اون بدبختی که اسمش ... هست و بلاگ ریدر رو نوشته دیگه از این معروف تر که داری میخوری ازش ؟ =))

آره دیگه عزیزم نام کاربریت آزاد میشه چون پرشین تولز خیلی وقته ثابت کرده برده ی پوله نمونش تاپیک های فیس نما و ....

فقط مونهدم چرا پست های من پاک نشد اصلا خیلی بعیدهخ احتمالا دوستانتون دارن ناهار میل میکنن
از شخصیتت خیلی خوشم میاد اصن خیلی باحالی =))
شما راست میگی و گوگل رو هم شما نوشتی و ما هم تو همون یه صفحه Html موندیم :)
فروش اسکریپتی که بالای 10 میلیون پاش خرج شده بهتر از کلاه برداری و ... هست .
.... که نویسنده ی اسکریپت نت گرمی هست اومدی از سایتش سوء استفاده میکنی و اسکریپتش رو میفروشی :)
اسکریپت شما هم به کل کار نمیکرد قبل این که ارزشی داشته باشه و روز دوازدهمی که این دوست بنده از شما خرید داشتند سایتشون اسپم شده بود :|
من کجا از اسم بلاگ ریدر استفاه کردم ؟ یک جا بود که مدیرش ناراضی بود و پاک شد و الان خدا رو شکر دموهای خودم اکثرا زیر 1000 هستند ... (به علت معرفی 2 تا از سایت هایی که تو همین فروم معرفی کردم برای دریافت ادرس پ خ بدید )
ثانیا طرز صحبتت شخصیتت رو برای کاربرا رو میکنه و نیازی به نظر من نیست که داری اصفات خودت رو با منجلاب میبینی :D
سایت 5000 ایران ارزش داره که من بیام ازش اسکریپت بفروشم ؟
خدا رو 100 مرتبه شکر افزونه ی سایت مکزیک رو هم خریداری کردم و به زودی تاپیک فروش اون رو هم میبنی : )
با این کارا هم نمیگن این برنامه نویس خیلی قابلیه !
اگر سایت داری ، اسکریپت داری ، رو کن وگرنه بشین سر جات و فقط نگاه کن :)
پ.ن : بلاگ ریدر رو کی نوشته ؟
سورسش که مال کریم ابادی هست ...
یه نفری اومده ویرایشش کرده شده برنامه نویس :)
اون وقت منی که کل اسکریپت رو تغییر دادم هم میشم گسترش دهنده :)
کدوم اسکریپت خودت ؟ من اصلا از افزونه های تو چیزی ندارم که بفروشم !! کدوم اسکریپتت رو فروختم ؟ چرا داری دروغ میگی مردک ؟
ایران است دیگر ...

Last edited:

learndl

کاربر فعال کار و سرمایه
لایک‌ها
3,422
شما راست میگی و گوگل رو هم شما نوشتی و ما هم تو همون یه صفحه Html موندیم :)
فروش اسکریپتی که بالای 10 میلیون پاش خرج شده بهتر از کلاه برداری و ... هست .
.... که نویسنده ی اسکریپت نت گرمی هست اومدی از سایتش سوء استفاده میکنی و اسکریپتش رو میفروشی :)
اسکریپت شما هم به کل کار نمیکرد قبل این که ارزشی داشته باشه و روز دوازدهمی که این دوست بنده از شما خرید داشتند سایتشون اسپم شده بود :|
من کجا از اسم بلاگ ریدر استفاه کردم ؟ یک جا بود که مدیرش ناراضی بود و پاک شد و الان خدا رو شکر دموهای خودم اکثرا زیر 1000 هستند ... (به علت معرفی 2 تا از سایت هایی که تو همین فروم معرفی کردم برای دریافت ادرس پ خ بدید )
ثانیا طرز صحبتت شخصیتت رو برای کاربرا رو میکنه و نیازی به نظر من نیست که داری اصفات خودت رو با منجلاب میبینی :D
سایت 5000 ایران ارزش داره که من بیام ازش اسکریپت بفروشم ؟
خدا رو 100 مرتبه شکر افزونه ی سایت مکزیک رو هم خریداری کردم و به زودی تاپیک فروش اون رو هم میبنی : )
با این کارا هم نمیگن این برنامه نویس خیلی قابلیه !
اگر سایت داری ، اسکریپت داری ، رو کن وگرنه بشین سر جات و فقط نگاه کن :)
پ.ن : بلاگ ریدر رو کی نوشته ؟
سورسش که مال کریم ابادی هست ...
یه نفری اومده ویرایشش کرده شده برنامه نویس :)
اون وقت منی که کل اسکریپت رو تغییر دادم هم میشم گسترش دهنده :)
کدوم اسکریپت خودت ؟ من اصلا از افزونه های تو چیزی ندارم که بفروشم !! کدوم اسکریپتت رو فروختم ؟ چرا داری دروغ میگی مردک ؟
ایران است دیگر ...

=))))))))

برای همین دنبال خرید اسکریپت های من بودی نه ؟

=))

تاپیک خراب میشه البته نیازی هم نمیبینم جواب بدم چون شما برنامه نویسی بس قابل هستی که اسکریپتا های اینو اونو میفروشی =))

جالبه یه نسخه میخری بعد خودت تاپیک میزنی میفروشی =))
راستی چرا پست های من پاک نشد ؟

پارتیات دستشون بنده ؟

خدا عالم است ....

بابای :-h

ivioji

Registered User
لایک‌ها
170
ترو جدتتون یکار کنید این سایتا بسته بشه
هر چی سرچ می کنی صفحه اول گوگل شده اسپم
میری توش هیچی نیست یا چرت و پرت یا ارجاع میده به سایت دیگه
گ////ه//شو در اوردن ایرانیایی غیور

MOHAMMAD026_1

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8,693

0nsyvy5w6rcy6oqa3jmq.jpg

ایران است دیگر نه ؟

@MOHAMMAD026_1

@afshin-312
مادرنزاییده با بچه کرج کل کل کنن :D

پ.ن: یوزر عفشین afshin313 هس

learndl

کاربر فعال کار و سرمایه
لایک‌ها
3,422
مادرنزاییده با بچه کرج کل کل کنن :D

پ.ن: یوزر عفشین afshin313 هس
اون که 100% اصن بحث کرج جداست

حالا جالبیش اینه خود من با یه یوزر دیگه درخواست دمو کردم دمویی که میدن سایت خودمه :|

ولی بعضی ها نیاز به کرج ندارن خودشون به اندازه کافی ... :D

آها اوکی افشین که فعلا درگیر کنکوره سرش شلوغه :-j

@afshin313

وب مستر

Registered User
لایک‌ها
670
اون که 100% اصن بحث کرج جداست

حالا جالبیش اینه خود من با یه یوزر دیگه درخواست دمو کردم دمویی که میدن سایت خودمه :|

ولی بعضی ها نیاز به کرج ندارن خودشون به اندازه کافی ... :D

آها اوکی افشین که فعلا درگیر کنکوره سرش شلوغه :-j

@afshin313
شوما دیگه حرف از پول نزن ...
داری مثل **** دروغ میگی ...
مردک من کی دموی تو رو دادم ؟
سایت 5000 ایران چی هست که من بیام دموش رو بدم !

وب مستر

Registered User
لایک‌ها
670
فعلا که 50% مسولیت داغون شدن وب ایران به عهده شماست.
فروشتونو یکم محدود تر کنید بهتره به نظر من.
من همین جا تریبون رو به @MOHAMMAD026_1 واگذار می کنم ...
فروش بنده هم 3 تا نسخه ی اخر رو بفروشیم به کل میزنم تو کار دیگه :|

afshin313

Registered User
لایک‌ها
3,767

MOHAMMAD026_1

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8,693

MOHAMMAD026_1

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8,693
حالا یه چی گفت جدی نگیر این اگه قرار بود بزنه تو کار دیگه با فروختن 3 عدد الآن با فروختن 30 عدد زده بود =))

تو هم تریبونو دستت بگیر مواظب باش آخرشو ... :D
دقیقا چی تریبون رو میسپاره ب من؟ 004_rf.png
@وب مستر

پ.ن: تریبون چی هس؟ خوردنیه؟ 283.gif

دیگه همه چیو که نباس عمومی کرد :/
وب مستر حیف!
1 صفحه نوشتم، آخرش دیدم اینجا جاش نیست بعضی مسائل پابلیک بشه :|
این نیز بگذرد
ممد بیا :D
خیلیم عالی.موفق باش بزرگ مرد
283.gif283.gif

Last edited:

Rascal

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,151
لطف کنید این بحث هاتون رو ببرید جای دیگه اینجا جاش نیست ، ممنون

afshin313

Registered User
لایک‌ها
3,767
والا من خریدی نداشتم از لرن دی ال.
هر مشکلی هم بوده تو یاهو بش گفتم الانم مشکلی نداریم.اصن کسی خبر دار نیست ازون فایلا.
پ.ن : طبق گفتگو با وب مستر فکر کنم اشتباهی اسم منو نوشتن
@learndl

Last edited:

وب مستر

Registered User
لایک‌ها
670
والا من خریدی نداشتم از لرن دی ال.
هر مشکلی هم بوده تو یاو بش گفتم الانم مشکلی نداریم.اصن کسی خبر دار نیست ازون فایلا.
پ.ن : طبق گفتگو با وب مستر فکر کنم اشتباهی اسم منو نوشتن
:D
دیدم اسم oiu رو نوشتم دیدم خیلی بهش علاقه داری خواستم تو رو هم تگ کنم :|
جریانش این بود :
http://forum.persiantools.com/threads/بحث-و-گفتگو-بین-وبمسترها.440895/page-6381#post-10749577
و الا موضوع دیگه ای نبود :|

بالا