• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

همیاری وب مسترها جهت معرفی سایت های جدید اسپم به گوگل

majid0261

Registered User
لایک‌ها
371
دوستان این سایت ها رو هم دریابید :

umix . ir

iqfun .ir

nhua .ir

majid0261

Registered User
لایک‌ها
371
ما اینجا در حال معرفی هستیم سایت های اسپم هستیم و پی تی در حال حمایت

ولی دوتا تاپیک پایین تر در حال فروش این نوع اسپمرها هستن ....!!!!

بهتره پی تی یک سیاست انتخاب کنه یا از وبمسترها حمایت کنه مثل همین تاپیک
و اجازه خرید و فروش این نوع اسپمرها رو ممنوع کنه در انجمن مثل شاپ کیپر

اگر نه که این تاپیک رو حذف کنه ؟؟!!! یک بوم و دوهوا نباشید مدیران محترم !!!!

khavaj

Registered User
لایک‌ها
225

یه وبلاگ مثل downloadsoftha.blogsky داره نتایج گوگل رو کپی میکنه تو وبلاگش!حالا این به نظرتون فرق زیادی داره با اینکه مطالب یه سایت دیگه رو برداری بذاری داخل سایتت و چند خط اولش هم عوض کنی؟کلا نت ایران کپی پیست هست و اسپم.ولی نمیدونم چرا بعضی دوستان که تمام بازدیدشون رو با کپی کردن مطالب سایتای دیگه میگیرن حالا به این روش کپی کردن از گوگل میگن حروم خوری و دزدی!

mohsenshahbazi

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3,825

خاصیت انجمن همینه .
اونا سعی در توسعه سیستم اسپم و کسب درآمد ازش هستن و اینجا سعی بر مبارزه با این سیستم ها .
نقش اصلی رو گوگل داره نه پرشین تولز . و این گوگل هست که باید سیاست یک بام و دو هوا رو برای مبارزه با اسپم در فارسی کنار بزاره .
الان شما عین همین اسپمر ها رو در زبان های دیگه مثل انگلیسی یا آلمانی بزنی سر 10 روز ایندکس هات حذف میشه و دلیلش هم spamdexing خواهد بود .

البته این تاپیک ایراد دیگه ای که داره اینه که برخی ایده های اسپم که ناشناخته موندن رو هم معرفی میکنه و طرف میاد از یکی اینا کپی میزنه و با یه کم تغییر یه چیز دیگه میاره بالا . مثل 99x که نسخه پیشرفته اش شده 1bot.ir

majid0261

Registered User
لایک‌ها
371
یه وبلاگ مثل downloadsoftha.blogsky داره نتایج گوگل رو کپی میکنه تو وبلاگش!حالا این به نظرتون فرق زیادی داره با اینکه مطالب یه سایت دیگه رو برداری بذاری داخل سایتت و چند خط اولش هم عوض کنی؟کلا نت ایران کپی پیست هست و اسپم.ولی نمیدونم چرا بعضی دوستان که تمام بازدیدشون رو با کپی کردن مطالب سایتای دیگه میگیرن حالا به این روش کپی کردن از گوگل میگن حروم خوری و دزدی!

مطلب شما خیلی کلی گویی هست ...
اگر به اصول رعایت کپی رایت بخوایم نگاه کنیم که هزار بار در موردش صحبت شده و میدونید چی میخوام بگم اب از ریشه گل الود هست !

بیشتر وب سایت ها کپی میکنندو خودم یکی شون هستم ولی کپی کردن فرق داره با این اسپمرها ...
اگر کمی مطالعه کنید متوجه میشد که ضربه ای که این مدل سایت ها به سایت کپی شونده میزنند خیلی بیشتر از من کپی کننده هست .

ارزوی موفقیت میکنم براتون

خاصیت انجمن همینه .
اونا سعی در توسعه سیستم اسپم و کسب درآمد ازش هستن و اینجا سعی بر مبارزه با این سیستم ها .
نقش اصلی رو گوگل داره نه پرشین تولز . و این گوگل هست که باید سیاست یک بام و دو هوا رو برای مبارزه با اسپم در فارسی کنار بزاره .
الان شما عین همین اسپمر ها رو در زبان های دیگه مثل انگلیسی یا آلمانی بزنی سر 10 روز ایندکس هات حذف میشه و دلیلش هم spamdexing خواهد بود .

البته این تاپیک ایراد دیگه ای که داره اینه که برخی ایده های اسپم که ناشناخته موندن رو هم معرفی میکنه و طرف میاد از یکی اینا کپی میزنه و با یه کم تغییر یه چیز دیگه میاره بالا . مثل 99x که نسخه پیشرفته اش شده 1bot.ir

خاصیت انجمن ؟! یعنی پی تی برای اینکه سرپا بمونه هردو طرف را حمایت میکنه ؟!
گوگل فکر کنم پیش ایرانی ها کم اورده :general208:
پس بهتره پی تی که مدیران ایرانی داره کم نیاره :D و حداقل حمایت رو بکنه و پیش وبمسترانش محبوب تر بشه (البته اگر نیاز داره)
جهان سومی هستیم گوگل میگه ایناهرچقدر میخوان از سروکول هم بالا برن اونا ارزشی قائل نیستن ولی ما خودمون برای خودمون ارزش قائل باشیم (فلسفی شد)

khavaj

Registered User
لایک‌ها
225
پس بهتره پی تی که مدیران ایرانی داره کم نیاره :D و حداقل حمایت رو بکنه و پیش وبمسترانش محبوب تر بشه (البته اگر نیاز داره)
جهان سومی هستیم گوگل میگه ایناهرچقدر میخوان از سروکول هم بالا برن اونا ارزشی قائل نیستن ولی ما خودمون برای خودمون ارزش قائل باشیم (فلسفی شد)

به نظر من پی تی زیاد نقشی نداره.خود من وقتی این وبلاگ رو دیدم downloadsoftha.blogsky هر چی دنبال اسپمرش گشتم پیدا نکردم یا قیمتها خیلی بالا میگفتن ولی با یه سرچ تو گوگل با یه سایت برنامه نویسی آشنا شدم که یه نسخه جدید از این کپی نتایج گوگل رو برام نوشت.

majid0261

Registered User
لایک‌ها
371
به نظر من پی تی زیاد نقشی نداره.خود من وقتی این وبلاگ رو دیدم downloadsoftha.blogsky هر چی دنبال اسپمرش گشتم پیدا نکردم یا قیمتها خیلی بالا میگفتن ولی با یه سرچ تو گوگل با یه سایت برنامه نویسی آشنا شدم که یه نسخه جدید از این کپی نتایج گوگل رو برام نوشت.
پس برای بالا بردن خاصیت پی تی یه تاپیک بزن و اطلاعات برنامه نویس را بده ...

khavaj

Registered User
لایک‌ها
225
پس برای بالا بردن خاصیت پی تی یه تاپیک بزن و اطلاعات برنامه نویس را بده ...
ببین من دوستان رو نمیدونم که با چه اهدافی میان توی نت!شاید یکی هدفش این باشه که نت فارسی رو ارتقا بده.یکی هدفش تولید محتوا باشه اینا به کنار.ولی یکی مثل من هدفم تو نت کسب درآمد هست.و حالا هم پس از مدتها که از کپی پیست کردن درآمدی به دست نیاوردم تصمیم گرفتم یه بارم روی این نرم افزار که دوستان اسمش رو اسپمر گذاشتن کار کنم.هر چند که من هنوز قانع نشدم یه وبلاگ مثل downloadsoftha.blogsky واقعا اسپمر باشه.حداقل اینه که تا زمانی که گوگل پنالتیش نکنه نمیتونم به این نتیجه برسم.

mohsenshahbazi

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3,825
بله . انجمن یعنی یک گروه یه پروسه شاید مخرب از نظر فنی رو پیش ببرن و یک گروه راهکار مبارزه باهاش رو پیش بگیرن .
این که اینجا فروش داشته باشن باعث میشه افراد زیادی ازش استفاده کنن و الگوریتمش سریعتر افشا بشه . ولی اگه برن تو ایمیل و irc و یاهو بفروشن مثل مشروم تا یه سال بعدش هم سرو ته'ش معلوم نمیشه .
گوگل هم اهمیت میده به فارسی ولی نه در حد دیگر زبان ها .
پی تی هم تا یه جایی میتونه اعمال نظر کنه . بیش از اون دیکتاتوری میشه و زیاد جالب نیست . به هر حال اونا هم یه پروژه تعریف میکنن و پیش میبرن حالا این که نتیجه اون پروژه به ضرر دیگران باشه از نظر مالی که دیگه کاری به انجمن نداره . کار به خود اونایی که میسازنش داره .

پ.ن : این اسکریپت نتایج گوگل و پست کردن و ایناس ساده ترین نوع اسپم و کد هست . اینو من 2سال پیش نوشته بودم ولی استفاده نکردم چون فک نمیکردم اصلا تاثیری داشته باشه

artablog

Registered User
لایک‌ها
145
یکی به من بگه بزرگترین اسپمر کدوم سایته؟
همینو از من بپرسید میگم google.com اول اینو ریپورت بدید !
چرا اینطور فکر میکنم؟
این شات از نتایج گوگل رو ببینید
30e58bc2ae9207d623373d034bd88530793036fd.jpg

اگه رو هر کدوم از اون دو تا لینک اخری کلیک کنید هیچ محتوایی نداره حالا باز خوبه ما یه چند تا مطلب چرت و پرت برا رد گم کنی میزاریم اینا چرا محتوا بزان یا رد گم کنن پشتشون به گوگل گرمه ما بدبخت چی پشتمون pt فریزر گذاشته

شما ها فقط زورتون به ضعیفا و خودیا میرسه

Last edited:

MOHAMMAD026_1

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8,693
inofiran.ir
parsmonji.com
parsimovie.tk
feri-online.rozblog.com
newmod500.blogsky.com
funirani.blogsky.com
downloadmoosic.blogsky.com
downloadsoftha.blogsky.com
musicdownload.avazblog.com
newnewsfun.avazblog.com

Others70

Registered User
لایک‌ها
1,664
بلاگ اسکای رفت تو لیست سایت های حامی اسپمر ،

khavaj

Registered User
لایک‌ها
225
بلاگ اسکای رفت تو لیست سایت های حامی اسپمر ،
بلاگ اسکای این هفته تعداد زیادی از وبلاگ های تازه تاسیس اسپمر رو حذف کرد.ولی اون معروفا رو حذف نکرد.احتمالا توافق کردند با همدیگه چون مدیر یکی از اون وبلاگا قصد داشت بفروشه ولی الان دیگه میگه نمیفروشم چون خیالش راحت شده که دیگه نمیبندنش

بالا