• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

همیاری وب مسترها جهت معرفی سایت های جدید اسپم به گوگل

Others70

Registered User
لایک‌ها
1,664
اینکه یه روش جدید پیدا شده که میتونه بازدید از گوگل رو با نرم افزار بگیره حروم خوریه؟؟؟در ثانی اگه بخوای بحث حروم خوری رو باز کنی شاید تمام کسایی که رو سایتشون پاپ آپ گذاشتن درامدشون حروم باشه چون بدون اجازه کاربر یه صفحه باز شده و از حجم نتش مصرف شده.به نظر من کسی که از گوگل کپی میکنه یه روش جدید ابداع کرده حالا یه سری دوستان توانایی رقابت ندارند بحث نابودی وب ایران رو پیش کشیدند.

با درود در خصوص پاپ آپ بحثش جداست کسی که به یک کشور وارد میشه مستلزم اینه که باید از قوانین آن کشور پیروی کنه و این مثال در مورد یک سایت هم همینطور صدق میکند .
در خصوص سایت های اسپم فرق میکنه ما با تلاش خودمون مطالب اختصاصی میزنیم بعد یکی از دوستان اسپمر وبش را روی سایت ما تنظیم میکنه درسته بازدید برای ما میفرسته من میخوام بپرسم آیا سودی که از این وب عایدش میشه با سودی که ما از بازدید ارسالی برخوردار میشیم یکیست؟ خیر دوست من ، این دوستان باید با اجازه ما اسپمر خودشون رو روی سایت بزنن نه بیان زحمت یک ساله ما رو بصورت خود جوش کپی کنند . و درآمد حاصل از این اقدامشون بدون اجازه صاحب سایت مورد داره .

http2iran

Registered User
لایک‌ها
1,772
با درود در خصوص پاپ آپ بحثش جداست کسی که به یک کشور وارد میشه مستلزم اینه که باید از قوانین آن کشور پیروی کنه و این مثال در مورد یک سایت هم همینطور صدق میکند .
در خصوص سایت های اسپم فرق میکنه ما با تلاش خودمون مطالب اختصاصی میزنیم بعد یکی از دوستان اسپمر وبش را روی سایت ما تنظیم میکنه درسته بازدید برای ما میفرسته من میخوام بپرسم آیا سودی که از این وب عایدش میشه با سودی که ما از بازدید ارسالی برخوردار میشیم یکیست؟ خیر دوست من ، این دوستان باید با اجازه ما اسپمر خودشون رو روی سایت بزنن نه بیان زحمت یک ساله ما رو بصورت خود جوش کپی کنند . و درآمد حاصل از این اقدامشون بدون اجازه صاحب سایت مورد داره .
احسنت ، واقعآ زوری مگه میشه آقا ما نخواهیم سایت اسپمر برای ما بازدید بفرسته کی رو باید ببینیم ؟

newads

Registered User
لایک‌ها
109
بجث بیخود نکنید رفقا
بزارید اینا اسپمر هاشون رو بزنن ما هم ریپورتشون میکنیم ، هر کی به کار خودش ! این بازی هست که چندین سال بوده و حالا حالا ها هست تا اخرش ببینیم چی میشه

من که بشخصه وقتی mtcm اسپم شد یه هزار تا ایپی رفت رو بازدیدم ! و هر اسپمری رو ببینم ریپورت میدم

downloadsoftha

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
با سلام و احترام.بنده مدیر وبلاگ downloadsoftha.blogsky.com هستم از اونجایی که بارها در این مطلب وبلاگ بنده به عنوان اسپمر شناخته شده هست و بارها اتهامات و تهمت های بی اساسی به اینجانب زده شده لازم دیدم در این مطلب از حق خودم دفاع کنم:
1-بنده به هیچ عنوان وارد سایتهای شما نشده و از مطالب شما استفاده نکردم و در حقیقت فقط از عناوین مطالب استقاده شده که آنها هم از خبرگزاریهای معتبر بوده که هیچ مشکلی با کپی مطالبشان ندارند.
2-با وجودیکه امکان غیر فعال کردن لینک ها در وبلاگ برای ما موجود بوده هست و بر اساس اصول اخلاقی و تنها در جهت حمایت از بازدید کننده (نه مدیران سایتهای کپی پیستی) برای هر مطلب 100 لینک مرتبط را در اختیار بازدید کننده گذاشته ایم که این امر با استقبال شدید بازدیدکنندگان مواجه شده است.
3-برخی از دوستان گزارش های تخلف فراوانی را به سیستم وبلاگدهی بلاگ اسکای ارسال کرده اند اما این سیستم به هیچ عنوان قصد بستن وبلاگ بنده رو نداشتن و نخواهند داشت چرا که فعالیت وبلاگ ما باعث افزایش بازدید و اعتبار این سیستم شده است و اگر در آلکسا هم چک کنید بعد از گذشت سه ماه وبلاگ های بنده همگی جزو برترین وبلاگ های سیستم بلاگ اسکای هستند.
4-آیا کسی درآمد به این شیوه حرام است؟لطفا چند شیوه حلال کسب درآمد از اینترنت را ذکر بفرمایید.آیا شما که تا بحال سایتتان را با بک لینک بالا آورده بودید یا با پاپ اپ و جنسهای بنجل همکاری در فروشها کسب درآمد می کردید چطور؟آنها حلال بودند یا حرام؟؟؟
5-لطفا محتوای وبسایت های خود را چک بفرمایید!آیا مطالب سایتتان اختصاصی هست؟آیا عکس های فلان بازیگر یا دانلود نرم افزار یا آهنگ با رضایت صاحبان اثر در سایتتتان قرار گرفته؟آیا حق انحصاری مطالب برای شماست؟
و سخن آخر اینجانب هیچ کاری با محتوای سایتهایی کپی پیستی نداشته و ندارم و اگر سایتتان ورودی از وبلاگ بنده دارد به این دلیل است که مطلبی که در وبلاگ و یا وبسایت شما درج شده است پیشتر در خبرگزاریها و سایتهای مرجع درج شده است.

siavashx

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
6,667
با سلام و احترام.بنده مدیر وبلاگ downloadsoftha.blogsky.com هستم از اونجایی که بارها در این مطلب وبلاگ بنده به عنوان اسپمر شناخته شده هست و بارها اتهامات و تهمت های بی اساسی به اینجانب زده شده لازم دیدم در این مطلب از حق خودم دفاع کنم:
1-بنده به هیچ عنوان وارد سایتهای شما نشده و از مطالب شما استفاده نکردم و در حقیقت فقط از عناوین مطالب استقاده شده که آنها هم از خبرگزاریهای معتبر بوده که هیچ مشکلی با کپی مطالبشان ندارند.
2-با وجودیکه امکان غیر فعال کردن لینک ها در وبلاگ برای ما موجود بوده هست و بر اساس اصول اخلاقی و تنها در جهت حمایت از بازدید کننده (نه مدیران سایتهای کپی پیستی) برای هر مطلب 100 لینک مرتبط را در اختیار بازدید کننده گذاشته ایم که این امر با استقبال شدید بازدیدکنندگان مواجه شده است.
3-برخی از دوستان گزارش های تخلف فراوانی را به سیستم وبلاگدهی بلاگ اسکای ارسال کرده اند اما این سیستم به هیچ عنوان قصد بستن وبلاگ بنده رو نداشتن و نخواهند داشت چرا که فعالیت وبلاگ ما باعث افزایش بازدید و اعتبار این سیستم شده است و اگر در آلکسا هم چک کنید بعد از گذشت سه ماه وبلاگ های بنده همگی جزو برترین وبلاگ های سیستم بلاگ اسکای هستند.
4-آیا کسی درآمد به این شیوه حرام است؟لطفا چند شیوه حلال کسب درآمد از اینترنت را ذکر بفرمایید.آیا شما که تا بحال سایتتان را با بک لینک بالا آورده بودید یا با پاپ اپ و جنسهای بنجل همکاری در فروشها کسب درآمد می کردید چطور؟آنها حلال بودند یا حرام؟؟؟
5-لطفا محتوای وبسایت های خود را چک بفرمایید!آیا مطالب سایتتان اختصاصی هست؟آیا عکس های فلان بازیگر یا دانلود نرم افزار یا آهنگ با رضایت صاحبان اثر در سایتتتان قرار گرفته؟آیا حق انحصاری مطالب برای شماست؟
و سخن آخر اینجانب هیچ کاری با محتوای سایتهایی کپی پیستی نداشته و ندارم و اگر سایتتان ورودی از وبلاگ بنده دارد به این دلیل است که مطلبی که در وبلاگ و یا وبسایت شما درج شده است پیشتر در خبرگزاریها و سایتهای مرجع درج شده است.
ترسیدی با یوزر اصلیت پست بذاری؟:general711:
بنده به هیچ عنوان وارد سایتهای شما نشده و از مطالب شما استفاده نکردم و در حقیقت فقط از عناوین مطالب استقاده شده که آنها هم از خبرگزاریهای معتبر بوده که هیچ مشکلی با کپی مطالبشان ندارند.
پس این دقیقا چیه؟:general710:
1.JPG
لطفا محتوای وبسایت های خود را چک بفرمایید!آیا مطالب سایتتان اختصاصی هست؟آیا عکس های فلان بازیگر یا دانلود نرم افزار یا آهنگ با رضایت صاحبان اثر در سایتتتان قرار گرفته؟آیا حق انحصاری مطالب برای شماست؟
وقتی من روی هر مطلب دو ساعت کامل وقت میذارم شما به چه حقی این حرفا رو میزنین؟:general210:

downloadsoftha

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
ترسیدی با یوزر اصلیت پست بذاری؟:general711:

پس این دقیقا چیه؟:general710:
مشاهده پیوست 766771

وقتی من روی هر مطلب دو ساعت کامل وقت میذارم شما به چه حقی این حرفا رو میزنین؟:general210:

همونطور که من گفتم مطالب از سایتهای مرجع و خبرگزاریها درج میشه حالا اگه مطلب سایت شما لینکش اومده تو وبلاگ من دلیلش این هست که با اون مطلب که ما گذاشتیم تشابه داشته ضمن اینکه اگه احساس میکنید من دقیقا عنوان مطلب رو از سایت شما برداشتم آدرس سایتتون رو پی ام کنید هر چند که بعید میدونم اینطور باشه.
شما 2 ساعت برای هر مطلب وقت میذارید این دیگه مشکل من نیست الان باید دنبال راههای جدید بود و ابتکار و خلاقیت تو همه سیستمی وارد شده شما الان کشاورزی مکانیزه امروز رو مقایسه کنید با کشاورزی سنتی ببینید کدوم وقت بیشتری رو میذاره و کدوم نتیجه بهتری رو میگیره؟یا مثلا الان **** بانکداری مثل قدیم داره کار میکنه یا داره از تکنولوژی روز کمک میگیره.

siavashx

کاربر فعال
لایک‌ها
6,667
همونطور که من گفتم مطالب از سایتهای مرجع و خبرگزاریها درج میشه حالا اگه مطلب سایت شما لینکش اومده تو وبلاگ من دلیلش این هست که با اون مطلب که ما گذاشتیم تشابه داشته ضمن اینکه اگه احساس میکنید من دقیقا عنوان مطلب رو از سایت شما برداشتم آدرس سایتتون رو پی ام کنید هر چند که بعید میدونم اینطور باشه.
شما 2 ساعت برای هر مطلب وقت میذارید این دیگه مشکل من نیست الان باید دنبال راههای جدید بود و ابتکار و خلاقیت تو همه سیستمی وارد شده شما الان کشاورزی مکانیزه امروز رو مقایسه کنید با کشاورزی سنتی ببینید کدوم وقت بیشتری رو میذاره و کدوم نتیجه بهتری رو میگیره؟یا مثلا الان **** بانکداری مثل قدیم داره کار میکنه یا داره از تکنولوژی روز کمک میگیره.
الان این دو تا سیستم دقیقا چه ربطی بهم داشت؟:confused:

downloadsoftha

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
الان این دو تا سیستم دقیقا چه ربطی بهم داشت؟:confused:
دارم میگم شما 2 ساعت روی یه مطلب وقت میذاری دلیل بر این نیست که دیگه هیچ سایت دیگه نباید بالاتر از سایت شما باشه.شاید یه وبلاگ بتونه همون مطلب رو تو یه دقیقه بزنه و بالاتر بیاد تو جسنجو گوگل

siavashx

کاربر فعال
لایک‌ها
6,667
دارم میگم شما 2 ساعت روی یه مطلب وقت میذاری دلیل بر این نیست که دیگه هیچ سایت دیگه نباید بالاتر از سایت شما باشه.شاید یه وبلاگ بتونه همون مطلب رو تو یه دقیقه بزنه و بالاتر بیاد تو جسنجو گوگل
منم نگفتم هیچ سایتی نباید بالاتر از سایت من باشه
ولی اینکه مطلب اختصاصی یکی رو بدزدی بعد اینجا افتخارم بکنی به این کارت جای حرف داره

downloadsoftha

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
منم نگفتم هیچ سایتی نباید بالاتر از سایت من باشه
ولی اینکه مطلب اختصاصی یکی رو بدزدی بعد اینجا افتخارم بکنی به این کارت جای حرف داره

توی سایت ما به هیچ عنوان مطلب درج نشده!لطفا مودب باشید و اتهام دزدی نزنید همانطوری هم که گفتم ما فقط عناوین مطالب رو بر میداریم اونم از سایتهای خبرگزاری و مرجع که بالای روزی صد هزارتا بازدید دارند و مشکلی هم با اینکار ندارند.حالا اگه من یه مطلب با نام جدیدترین عکس الناز شاکردوست گذاشتم ولینک شما هم اومده تو مطلبم دلیلش این هست که شما هم با این عبارت توی گوگل ثبت شدید نه اینکه من اومده باشم تو سایت شما و این مطلب رو برداشته باشم.

downloadsoftha

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
@downloadsoftha
الان یک سوال دارم شما که کپی کردی از وب من هم
ایا بک لینگ هم به من داده میشه یا نه !؟

بله.در ضمن یا بخش توی صفحه اول وبلاگ گذاشتیم که شما میتونید نام سایتتون رو درج کنید بعد ما مطالب شما رو با لینکتون میذاریم اول مطلب که کلی بازدید کننده براتون میاد و کاملا هم رایگان هست.به وبلاگ سر بزنید متوجه میشید.

ali.najafi

Registered User
لایک‌ها
33
به سایتتون سر زدم خیلی جالب بود ولی اگه بک لینگ با این الکسا بدید که خوب هم هست

Others70

Registered User
لایک‌ها
1,664
بله.در ضمن یا بخش توی صفحه اول وبلاگ گذاشتیم که شما میتونید نام سایتتون رو درج کنید بعد ما مطالب شما رو با لینکتون میذاریم اول مطلب که کلی بازدید کننده براتون میاد و کاملا هم رایگان هست.به وبلاگ سر بزنید متوجه میشید.
شاید روزی 20 الی 30 بازدید کننده از عنوان پست ها شامل حال بنده بشه میشه بفرمایید شما هم همین اندازه سود میکنید ؟
در خصوص سایت بنده اصلا رضایت ندارم مطالبم رو نمایش بدهید و آدرس سایت رو میفرستم حذفش کنید . بالشخصه دوست دارم کاربر از گوگل به سایتم وارد بشه .
راستی اگر مشکلی نیست ، با یوزر اصلی جواب بدهید .
باتشکر

بلقیس

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
368
پسرم آدرساشون رو حذف کن تا از لطف بی دریغتون بی بهره گردند ،:general711:
banana_smiley_16.gif
banana_smiley_16.gif

afshin313

Registered User
لایک‌ها
3,767
اگه با همین فرمون میای جلو پس اینارم بگو دیگه.
mex ic.ir به هیچ وجه اسپم نیس چون کاری به کسی نداره.
aliexirs & mashrom اسپم نبودن چون کارشون مثل شما بود
سایت های ایفرم اسپم نبودن چون بازدیدیدو در هر صورت به سایت اصلی میرسوندن.
همشونم بک لینک میدادن.
پس یه توضیحی از اسپم بگید واسه‌ما شاید ما نمیدونیم :(

afshin313

Registered User
لایک‌ها
3,767
به سایتتون سر زدم خیلی جالب بود ولی اگه بک لینگ با این الکسا بدید که خوب هم هست
بک لینک چه ربطی به الکسا داره؟خیلی‌دوس داره پول بده پلن ۳ماهه بک لینک بخر ازش :/

downloadsoftha

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
محتوای وبلاگم تمام و کمال از گوگل هست اگرم کسی بخواد شاکی بشه و برخورد کنه اون گوگل هست.در مورد اسپم شدن هم نگران نباشید اون پولی که باید در میووردیم رو در آوردیم ازش.

afshin313

Registered User
لایک‌ها
3,767
محتوای وبلاگم تمام و کمال از گوگل هست اگرم کسی بخواد شاکی بشه و برخورد کنه اون گوگل هست.در مورد اسپم شدن هم نگران نباشید اون پولی که باید در میووردیم رو در آوردیم ازش.
صاحبان بزرگترین سایت های اسپم اینجان.تو پرشین تولز
ولی هیچ کدون نمیگه کار من درسته یا بیاد دفاع‌کنه از کارش.چون ۹۹٪ میدونن کارشون مشکل داره
شما الان منتظری به صف بشن این دوستان بعد بیان از شما تشکر کنن. :/ مشکل اصلی اینجاست

downloadsoftha

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
صاحبان بزرگترین سایت های اسپم اینجان.تو پرشین تولز
ولی هیچ کدون نمیگه کار من درسته یا بیاد دفاع‌کنه از کارش.چون ۹۹٪ میدونن کارشون مشکل داره
شما الان منتظری به صف بشن این دوستان بعد بیان از شما تشکر کنن. :/ مشکل اصلی اینجاست

به هیچ عنوان اینطوری نیست.کلی تاپیک در مورد من زدند و اتهام که من اومدم جواب دادم ولی مگه بیکارم یا شاخ غولو شکستم بیام اینجا پز بدم؟

بالا