• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

همیاری وب مسترها جهت معرفی سایت های جدید اسپم به گوگل

ali.najafi

Registered User
لایک‌ها
33
کسی میدونه اینا رو چطوری درست می کنن
نرم افزار یا اسکریپت دارم
اگه اره و کسی داره بیاد پی وی
15 تایی رو هم به گوگل گذارش دادم
باتشکر

hitup

Registered User
لایک‌ها
3,271
مطمئن باشید بزرگ تر از بلاگ اسکای هم باشه از گوگل بن می شه ، دیر و زود داره ولی سوخت و سوز نداره ...
به نظرم بدم نیست تعداد این اسپمرها خیلی زیاد شده ، شاید با این وضع گوگل از خواب بیدار بشه
اینم تست کنید ، مطمئنا تاثیر زندان و جریمه بیشترِ از ترس بن شدن از گوگلِ ...
دوستان سایت هایی که نام بردید همگی مصداق کلیک دزدی هستند .

لطفاً به پلیس فتا هم گزارش بدید ؛ صفحه ای ویژه برای این مدل سایت ها ساخته اند :

گزارش وب سايت های كليك دزد | پلیس فتا - پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران

khavaj

Registered User
لایک‌ها
225
مطمئن باشید بزرگ تر از بلاگ اسکای هم باشه از گوگل بن می شه ، دیر و زود داره ولی سوخت و سوز نداره ...
به نظرم بدم نیست تعداد این اسپمرها خیلی زیاد شده ، شاید با این وضع گوگل از خواب بیدار بشه
اینم تست کنید ، مطمئنا تاثیر زندان و جریمه بیشترِ از ترس بن شدن از گوگلِ ...

این با اطلاعیه پلیس فتا مغایرت داره.چون کلمه ای که سرچ میکنید وقتی وارد وبلاگ میشید حدود 100 تا لینک مرتبط براتون به نمایش در میاد.در ثانی تا بحال حتی فیلتر هم نشدن چه برسه که بخوان بگیرنشون.

hitup

Registered User
لایک‌ها
3,271
این با اطلاعیه پلیس فتا مغایرت داره.چون کلمه ای که سرچ میکنید وقتی وارد وبلاگ میشید حدود 100 تا لینک مرتبط براتون به نمایش در میاد.در ثانی تا بحال حتی فیلتر هم نشدن چه برسه که بخوان بگیرنشون.
شاید شما درست بگید ، ضرری که نداره 30 ثانیه وقت میگیره

khavaj

Registered User
لایک‌ها
225
شاید شما درست بگید ، ضرری که نداره 30 ثانیه وقت میگیره

من فرم رو که دیدم نوشته چی سرچ کردید بجاش چی اومده واسه همین چیزی پیدا نکردم تو این بلاگ اسکایی ها که بشه گزارش داد.ولی بعضی سایتها هستند کلا اومدن برچسب گذاشتن یعنی هزارتا برچسب بی ربط رو گذاشتن تو یه مطلب.

E.Dev

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
اسپم های جدید :
intexi.ir
1bot.ir
5bot.ir
blogreader.ir
seelp.com
iranwebfa.com
videonama.ir
offdate.ir
downloadvideosfa.ir
iribipg.ir
فعلا اینا رو ریپورت کنید نصف وب فارسی پاک میشه :)

khavaj

Registered User
لایک‌ها
225
اسپم های جدید :
intexi.ir
1bot.ir
5bot.ir
blogreader.ir
seelp.com
iranwebfa.com
videonama.ir
offdate.ir
downloadvideosfa.ir
iribipg.ir
فعلا اینا رو ریپورت کنید نصف وب فارسی پاک میشه :)
هر روز اضاف میشه به تعدادش ضمن اینکه اون قبلیا هم با قدرت ادامه میدن

khavaj

Registered User
لایک‌ها
225
به نظر من این تایپیک بیشتر از اونکه کمک کنه سایتا اسپم بشن بیشتر بعضی از ماها(از جمله خودم) رو وسوسه کرده تا بریم سایت اسپم بزنیم!:)

E.Dev

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
هر روز اضاف میشه به تعدادش ضمن اینکه اون قبلیا هم با قدرت ادامه میدن
خیلی از اون بزرگاشون اسپم شدن ...
mtcm
mashrom
netgarmi
alexir
و ...
اینا هم دیر یا زود اسپم میشن و فقط کافیه چند نفر رپیورت کردند تا ... !

به نظر من این تایپیک بیشتر از اونکه کمک کنه سایتا اسپم بشن بیشتر بعضی از ماها(از جمله خودم) رو وسوسه کرده تا بریم سایت اسپم بزنیم!:)
شما نهایت 1 میل خرج میکنی 1 ماه آخر 500 ت از پاپ آپ در میاری + نفرین بعدش اسپم میشی :) مگر این که پول خوب بدی اسکریپت درست بنویسن و ... !

khavaj

Registered User
لایک‌ها
225
خیلی از اون بزرگاشون اسپم شدن ...
mtcm
mashrom
netgarmi
alexir
و ...
اینا هم دیر یا زود اسپم میشن و فقط کافیه چند نفر رپیورت کردند تا ... !

شما نهایت 1 میل خرج میکنی 1 ماه آخر 500 ت از پاپ آپ در میاری + نفرین بعدش اسپم میشی :) مگر این که پول خوب بدی اسکریپت درست بنویسن و ... !

بعضی از اسپمها واقعا حروم خوری دارن میکنن ولی این وبلاگای بلاگ اسکایی دارن از گوگل کپی میکنن و واقعا نمیشه بگی زحمات سایتا رو به باد میدن چون دوباره بازدید کننده رو هدایت میکنن تو اون سایت بعدم کارشون ابتکاری هست و ایده جدیده.به نظرم تا حالا با 1 تومن خرج ده میلیونی کاسب شده باشن.

afshin313

Registered User
لایک‌ها
3,767
بعضی از اسپمها واقعا حروم خوری دارن میکنن ولی این وبلاگای بلاگ اسکایی دارن از گوگل کپی میکنن و واقعا نمیشه بگی زحمات سایتا رو به باد میدن چون دوباره بازدید کننده رو هدایت میکنن تو اون سایت بعدم کارشون ابتکاری هست و ایده جدیده.به نظرم تا حالا با 1 تومن خرج ده میلیونی کاسب شده باشن.
حالا چون خودت رباتشو خریدیو داری حروم خوری نیس؟ o_O
lol منطقت تو حلق اونی که بت فروخته :D

E.Dev

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
:)
با این منطق شما تا الان باید یه سایت اسپم که 10 تا نمونه موفق داره ماهی 1 میلیاردی در بیاره :)

khavaj

Registered User
لایک‌ها
225
حالا چون خودت رباتشو خریدیو داری حروم خوری نیس؟ o_O
lol منطقت تو حلق اونی که بت فروخته :D
اینکه یه روش جدید پیدا شده که میتونه بازدید از گوگل رو با نرم افزار بگیره حروم خوریه؟؟؟در ثانی اگه بخوای بحث حروم خوری رو باز کنی شاید تمام کسایی که رو سایتشون پاپ آپ گذاشتن درامدشون حروم باشه چون بدون اجازه کاربر یه صفحه باز شده و از حجم نتش مصرف شده.به نظر من کسی که از گوگل کپی میکنه یه روش جدید ابداع کرده حالا یه سری دوستان توانایی رقابت ندارند بحث نابودی وب ایران رو پیش کشیدند.

afshin313

Registered User
لایک‌ها
3,767
اینکه یه روش جدید پیدا شده که میتونه بازدید از گوگل رو با نرم افزار بگیره حروم خوریه؟؟؟در ثانی اگه بخوای بحث حروم خوری رو باز کنی شاید تمام کسایی که رو سایتشون پاپ آپ گذاشتن درامدشون حروم باشه چون بدون اجازه کاربر یه صفحه باز شده و از حجم نتش مصرف شده.به نظر من کسی که از گوگل کپی میکنه یه روش جدید ابداع کرده حالا یه سری دوستان توانایی رقابت ندارند بحث نابودی وب ایران رو پیش کشیدند.
باشه باو ماله تو حلاله بقیه اسپما حرومه

khavaj

Registered User
لایک‌ها
225
باشه باو ماله تو حلاله بقیه اسپما حرومه
من فقط اونایی در نظرم هست که هرچی سرچ میکنه گوگل میبره تو سایتشون بعدم هیچ محتوایی نداره یعنی مجبوری ببندی سایتو دوباره بری گوگل که مصداق واقعی کلیک دزدی هست.

E.Dev

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
این وبلاگ ها هم دارن به شدت اسپم میشن و کافیه به مدیر رزبلاگ یا ... پیام بدی که حذفشون کنه :)
اگر منظورت از حروم خوری کپی برداری باشه این سایت ها دارن با استفاده از محتوای بقیه پول در میارن که هم حروم خوریه و هم دزدی !

khavaj

Registered User
لایک‌ها
225
این وبلاگ ها هم دارن به شدت اسپم میشن و کافیه به مدیر رزبلاگ یا ... پیام بدی که حذفشون کنه :)
اگر منظورت از حروم خوری کپی برداری باشه این سایت ها دارن با استفاده از محتوای بقیه پول در میارن که هم حروم خوریه و هم دزدی !

محتوا؟؟؟کلا 90 درصد سایتای ایرانی دارن از چندتا سایت کپی پیست میکنن پس اینم اتفاق تازه ای نیست.در مورد گزارش هم که بلاگ اسکای پول میگیره وبلاگا رو حذف نمیکنه.درثانی خودم امروز چندتاش رو دیدم که رو سایت وردپرسی راه اندازی شده بود.

paris2020

Registered User
لایک‌ها
2,233
محتوا؟؟؟کلا 90 درصد سایتای ایرانی دارن از چندتا سایت کپی پیست میکنن پس اینم اتفاق تازه ای نیست.در مورد گزارش هم که بلاگ اسکای پول میگیره وبلاگا رو حذف نمیکنه.درثانی خودم امروز چندتاش رو دیدم که رو سایت وردپرسی راه اندازی شده بود.
شما نه گوگلی نه بینگی نه یاهویی
دقیقا" این کار شمایی که مطالب سایتای کوچیک و بزرگ دیگه ( که نویسنده گرفتن و بابتش هذینه کردن وووو ) رو جمع میکنی سایت خودت و درآمد ازش کسب میکنی دزدیه
حالا هرجور دوست داری فکر کن دوست عزیز

امیدوارم گوگل و موتورهای جستجو راه حلی برای سریعتر پاک شدن این موجودات که وب فارسی رو بهم ریختن انجام بدن

E.Dev

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
شما نه گوگلی نه بینگی نه یاهویی
دقیقا" این کار شمایی که مطالب سایتای کوچیک و بزرگ دیگه ( که نویسنده گرفتن و بابتش هذینه کردن وووو ) رو جمع میکنی سایت خودت و درآمد ازش کسب میکنی دزدیه
حالا هرجور دوست داری فکر کن دوست عزیز

امیدوارم گوگل و موتورهای جستجو راه حلی برای سریعتر پاک شدن این موجودات که وب فارسی رو بهم ریختن انجام بدن
نیازی به عملکرد بینگ و ... نیست !
کافیه یکی بیاد سورس اینا رو پخش کنه که ...
البته من مشکلی با سایت اسپم ندارم ولی دیگه این که بیای از این سایت ها بزنی و بقیه رو متهم کنی دیگه خیلی !

saeid1346

Registered User
لایک‌ها
72
مدیریت محترم فروم
Hamid2day
در پست قبلی ذکر کردید که درصورتی که مجدد افرادی بحث تایپیک رو منحرف کنن بدون اخطار بن خواهند شد لطفا رسیدگی بفرمایید.
تمامی پست های نامرتبط گزارش شد.

بالا