• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

والیبال

mahdiv

Registered User
لایک‌ها
1,033
راستش من با اون دوستمون که میگفت ممکنه تبانی باشه زیادم مخالف نیستم
بهتره نه از آدمها بت بسازیم نه بکوبیمشون
به هرحال تیم ملی ما رو یک مشت آدم تشکیل میدن نه ربات
من نمیگم قطعا قضیه تبانی بوده اما صحبت اینه که این بحث هم باید مورد توجه قرار بگیره
وقتی میرزاجان پور و عبادی پور توپ رو میزنن 6 متر خارج از زمین درحالی که هیچ مدافعی روبروشون نیست یا وقتی عین آمار همه سرویس ها حتی سرویس های موجی رو میزنن به تور دیگه ما حق داریم یکم مشکوک بشیم
دریافتهای ما در سرویس های ساده هم مسخره به تمام معنی بود
فکر کنم اگه بازیکنایی در این سطح اگه تلاش می کردند بد بازی کنند هم به این بدی نمیشد

handynasty

Registered User
لایک‌ها
364
من نمیگم قطعا قضیه تبانی بوده اما صحبت اینه که این بحث هم باید مورد توجه قرار بگیره
وقتی میرزاجان پور و عبادی پور توپ رو میزنن 6 متر خارج از زمین درحالی که هیچ مدافعی روبروشون نیست یا وقتی عین آمار همه سرویس ها حتی سرویس های موجی رو میزنن به تور دیگه ما حق داریم یکم مشکوک بشیم
فکر کنم اگه بازیکنایی در این سطح اگه تلاش می کردند بد بازی کنند هم به این بدی نمیشد
آخه این بحث رو دنبال کردن بیهوده ست، میدونید. چون ثابت کردنش عملا ناممکنه. ما چیزی که از دستمون بعنوان نتیجه گیری برمیاد اینه که
بگیم از نظر فنی یا روحی و روانی بسیار پایینتر از نه تنها تیم روبرو، بلکه پایینتر از توانایی های خودشون بازی کردند/

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,593
دریافتهای ما در سرویس های ساده هم مسخره به تمام معنی بود
دقیقاً چون آدمن ممکنه 6 متر بزنن بیرون!

mahdiv

Registered User
لایک‌ها
1,033
آقاجان اصلا فدای سر هممون,فوقش نمیریم بالا دیگه
تورنومنت های مهم دیگری در پیشه که انشاالله نتایج خوبی بگیریم
به اندازه کافی حرص خوردیم امشب

handynasty

Registered User
لایک‌ها
364
فراموش نکنیم والیبال ذاتا ورزشیه که شما قهرمان جهان هم که باشید، اگه 5 یا 6 امتیاز اونم توی امتیازهای آخر که حساسن عقب بیفتید، دیگه عملا واسه جبران به معجزه نیاز داری. ما اون اختلافی که نباید ایجاد میشد رو همون اول کار بهشون دادیم و بعدش بجای اینکه سعی کنیم جبران کنیم یا حداقل کمترش کنیم، مرتب به اشتباهاتمون افزودیم. مطمئن باشید جلوی تیمی مثل لهستان اینکار یک نتیجه بیشتر نداره و اونم همینیه که امشب دیدیم.

milad 1000

Registered User
لایک‌ها
99
دقیقا باید میباختیم.چون بازی مرگ و زندگی بود وچون ما ایرانی هستیم واحساسی و یه مقدار عصبی باید حتما کم بیاریم دست خودمونم نیست.اگه این بازی حساس نبود ما بدون استرس ولی به سختی میبردیم.به دوستان هم حق میدم بگن تبانی بوده چون نسبت به بازیای قبل با اختلاف افتضاح بودیم.ولی این طور نبوده

handynasty

Registered User
لایک‌ها
364
دستشون درد نکنه. من از طرف خودم میگم، هیچ طلبی ازشون ندارم. تا همینجا هم فراتر از انتظارات بازی کردند.
در ضمن والیبال ورزش اول، یا بهتره بگم تنها ورزش مدال آور اوناست. همینکه توی ورزشی که اینهمه براش سرمایه گذاری کرده اند و نقطه امید و اتکاشونه بردیمشون، خودش خیلی براشون حالگیریه! مثل این می مونه که اونا توی کشتی یا تکواندو یا بخصوص کاراته ما رو ببرند. که هیچوقت نبرده اند.

PersiBoy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
21
دوستان مساله فقط روحی و روانی بود. ما ایرانی ها بشدت احساساتی هستیم و کوچکترین مسائلی میتونه تیم ما و بازیکنان ما رو بهم بریزه. دو بازی اول برابر آمریکا جو ورزشگاه خیلی خوب بود و خودجوش تشویق ها انجام میشد. متاسفانه با ورود آقای حسینی به ورزشگاه و بدست گرفتن میکروفون همه چیز بهم ریخت و جو ورزشگاه به جای اینکه به نفع ما باشه به ضرر ما شد و شاهد بودیم که به جای اینکه لهستانی ها سرویس خراب کنن ما سرویس خراب میکردیم. از همه بدتر این بود که جو ورزشگاه دقیقا شبیه به جو ورزشگاه های عربی شده بود. مخصوصا اون جایی که حسینی توی امتیازات آخر داشت نعره میکشید و به زور داد و فریاد میخواست بازی رو ببره! از زشت بودن این نوع تشویق که بگذریم فکر کنم این نوع تشویق کردن (با بلندگو) ممنوع هم باشه و احتمال محرومیت و تنبیه هم وجود داشته باشه.
از باخت که بگذریم امروز شاهد بودیم یک نفر جلوی دوربین داشت شادی گل طارمی رو تقلید میکرد که نشون دادن این نوع شادی فکر میکنم برای ما که خیلی داریم به طرفداری از داعش محکوم میشیم بد باشه. به هر حال اینم از تاثیرات بد شادی های نا متعارف فوتبالیست ها هست که برای بعضی ها بصورت ارزش در میاد.

امیدوارم این حسینی توی بازی های بعدی صداش بگیره یا یه چیزی بشه تا دیگه نتونه تشویق کنه، حسابی رو اعصاب بود و فکر کنم این جو مصنوعی ورزشگاه (و اون نعره های حسینی) تمرکز بچه ها رو هم خیلی بهم زده بود.
فکر کنم امروز ما علاوه بر بازی اخلاق رو هم باختبم. نتیجه انشاالله توی آینده جبران میشه ولی این روش های تاریخ گذشته ی "بردن به هر قیمتی" که بعضا به اسم تروریسم ورزشی شناخته میشه هیچ وقت شاید فراموش نشه.

mahdiv

Registered User
لایک‌ها
1,033
دوستان مساله فقط روحی و روانی بود. ما ایرانی ها بشدت احساساتی هستیم و کوچکترین مسائلی میتونه تیم ما و بازیکنان ما رو بهم بریزه. دو بازی اول برابر آمریکا جو ورزشگاه خیلی خوب بود و خودجوش تشویق ها انجام میشد. متاسفانه با ورود آقای حسینی به ورزشگاه و بدست گرفتن میکروفون همه چیز بهم ریخت و جو ورزشگاه به جای اینکه به نفع ما باشه به ضرر ما شد و شاهد بودیم که به جای اینکه لهستانی ها سرویس خراب کنن ما سرویس خراب میکردیم. از همه بدتر این بود که جو ورزشگاه دقیقا شبیه به جو ورزشگاه های عربی شده بود. مخصوصا اون جایی که حسینی توی امتیازات آخر داشت نعره میکشید و به زور داد و فریاد میخواست بازی رو ببره! از زشت بودن این نوع تشویق که بگذریم فکر کنم این نوع تشویق کردن (با بلندگو) ممنوع هم باشه و احتمال محرومیت و تنبیه هم وجود داشته باشه.
از باخت که بگذریم امروز شاهد بودیم یک نفر جلوی دوربین داشت شادی گل طارمی رو تقلید میکرد که نشون دادن این نوع شادی فکر میکنم برای ما که خیلی داریم به طرفداری از داعش محکوم میشیم بد باشه. به هر حال اینم از تاثیرات بد شادی های نا متعارف فوتبالیست ها هست که برای بعضی ها بصورت ارزش در میاد.

امیدوارم این حسینی توی بازی های بعدی صداش بگیره یا یه چیزی بشه تا دیگه نتونه تشویق کنه، حسابی رو اعصاب بود و فکر کنم این جو مصنوعی ورزشگاه (و اون نعره های حسینی) تمرکز بچه ها رو هم خیلی بهم زده بود.
فکر کنم امروز ما علاوه بر بازی اخلاق رو هم باختبم. نتیجه انشاالله توی آینده جبران میشه ولی این روش های تاریخ گذشته ی "بردن به هر قیمتی" که بعضا به اسم تروریسم ورزشی شناخته میشه هیچ وقت شاید فراموش نشه.
این مدل تشویق از پشت بلندگو رو خود لهستانیها از همه بهتر انجام میدن اتفاقا

Mohsen_14

مدیربازنشسته پاتوق
لایک‌ها
13,441
وقتی بازیکنی حرفه ای نباشه با شارژ روحی میشه 80% و با تضعیف روحیه میتونه 20% بشه ، اما بازیکن حرفه ای همیشه از 50% کمتر نیست .
انتظار نداشته باشیم با میرزاجان پور ، عبادی و امثالهم همه بازی ها رو ببریم . اینا حالا حالا کار دارن و باید نون بخورن ....

pirooz85

Registered User
لایک‌ها
347
فقط نميدونم چرا کواچ ظریف و بازی نداد در صورتی که ظریف مصدوميتی نداشت حتی قبل از بازی با آمریکا تو يه برنامه تی وی گفته بود مصدوميتی نداره و کاملا آماده، این حمزه زرینی هم بازی نداد تا تو يه ست حساس اونم وقتی عقب بودیم یا چرا معنوی نژاد و بازی نداد، کاش از غفور بیشتر استفاده میکرد تو اين بازی ها

PersiBoy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
21
این مدل تشویق از پشت بلندگو رو خود لهستانیها از همه بهتر انجام میدن اتفاقا
به هر حال دلیل نمیشه ما هم همین کارو کنیم. اونجا هم بنظر من این کارشون خیلی زشت اومد ولی انصافا به این شدت حسینی نبود ولی کیفیت خیلی خوبی داشت و به جا و به سود تیمشون بود. به هر حال تشویق های بلندگویی چه توی لهستان و چه توی ایران به لطف آقای حسینی به سود لهستان تموم شد.
وقتی بازیکنی حرفه ای نباشه با شارژ روحی میشه 80% و با تضعیف روحیه میتونه 20% بشه ، اما بازیکن حرفه ای همیشه از 50% کمتر نیست .
انتظار نداشته باشیم با میرزاجان پور ، عبادی و امثالهم همه بازی ها رو ببریم . اینا حالا حالا کار دارن و باید نون بخورن ....
از آمریکا که حرفه ای تر نداریم، دیدید چطور توی این تشویق به زیر بیست درصد روز عادیشیون نزول کرده بودن. والیبال ورزشی هست که خیلی بیشتر از ورزش های دیگه مسائل روحی روانی روش تاثیر میذاره.
اگه بازی توی لهستان بود و با توجه به اینکه کورک هم نبود من فکر میکنم میشد حتی لهستان رو سه صفر هم شکست داد، کما اینکه ما توی لهستان با وجود اینکه کورک خیلی خوب بازی میکرد و سرویس های لهستانی ها خیلی بهتر بود، خیلی بهتر بازی میکردیم و میتونستیم توی بازی دوم شکستشون هم بدیم (خیلی راحت تر از برد پریروزمون). کلا این تشویق ها خیلی بیشتر روی ما تاثیر گذار بود تا لهستانی ها، که البته به لطف وجود حسینی این جو خیلی بیشتر به ضرر ما شد.

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,593
هنوز که حذف نشدیم پس باید امید داشته باشیم!
حذف هم شدیم مهم نیست چون میدونیم تیم و مربیمون با جون و دل کار کردن و هر چی داشتن رو کردن! ما و لهستان قدرت برابری نداریم!
امیدوارم این تیم پیشرفت کنه و روزی در قله والیبال دنیا باشه!

nod3222

Registered User
لایک‌ها
94
هنوز که حذف نشدیم پس باید امید داشته باشیم!
حذف هم شدیم مهم نیست چون میدونیم تیم و مربیمون با جون و دل کار کردن و هر چی داشتن رو کردن! ما و لهستان قدرت برابری نداریم!
امیدوارم این تیم پیشرفت کنه و روزی در قله والیبال دنیا باشه!

اره مخصوصا کواچ که واقعا از جون و دل و تمام اعضا و جوارهش مایعع گذاشت.

Sent from my LG-P940 using Tapatalk 2

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,593

mirij861

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,354
از جوارهش مایع گذاشت؟
استغفراللا :D:D
اعضاو جوارح ؟ اعضا و جوارح دیگه چیه ؟
470819_495.jpg

بی خیال بازی برد و باخت داره دیگه ! امروز روز برد ما نبود .
1 درصد هم احتمال نمیدم ما صعود کنیم.:general210:
سر وصدای حسینی هم بدجور رو اعصاب بود ! :general208:

PersiBoy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
21
دوستان باید از یک چیزی نگذریم و انصاف داشته باشیم و بگیم که ما اصلا شایستگی میزبانی رو نداریم. کیفیت فیلم برداری ما بیش از پنج سال از دنیا عقب هست، چه توی تکرار صحنه های حساس، چه کیفیت تصویر دوربین ها و چه مکان قرار گیری دوربین.
اون از نوع تشویق کردنمون که به نوعی تروریسم ورزشی بود و هیچ جای دنیا قابل قبول نیست که با بلندگو تیم رو تشویق کنن (به اون طرز فجیع و با نعره و عربده کشیدن توی میکروفون).
چه از اون رفتار بعضی از تماشاچی ها که شادی بعد از گل طارمی رو تقلید میکردن و ناخواسته داشتن داعش رو تشویق میکردن، چون توی دنیا کسی قطعا طارمی رو نمیشناسه و ذهنش سریعا بسمت داعش میره.
در کل نه تماشاگران ما هنوز به اون پختگی میزبانی از رقابت های بزرگ رسیدن و نه مسئولین ما و نه صدا و سیمای ما. گواه حرف من هم بازی بهتر ما توی لهستان هست چون ناخودآگاه این شرایط روی تیم خودی هم تاثیر میذاره و چه بسا تاثیرات بیشتری هم بذاره به دلیل اینکه توقع برد از تیم خودی خیلی بیشتر هست و روی تیم میهمان فشار زیادی از این نظر نیست. به همین دلیل من فکر میکنم شاید اگه چهار تا بازی ما با لهستان، توی لهستان برگذار میشد الان صعود کرده بودیم.
خلاصه به نوعی ما آبروی لیگ جهانی رو با این نوع میزبانیمون بردیم.

mahdiv

Registered User
لایک‌ها
1,033
دوستان باید از یک چیزی نگذریم و انصاف داشته باشیم و بگیم که ما اصلا شایستگی میزبانی رو نداریم. کیفیت فیلم برداری ما بیش از پنج سال از دنیا عقب هست، چه توی تکرار صحنه های حساس، چه کیفیت تصویر دوربین ها و چه مکان قرار گیری دوربین.
اون از نوع تشویق کردنمون که به نوعی تروریسم ورزشی بود و هیچ جای دنیا قابل قبول نیست که با بلندگو تیم رو تشویق کنن (به اون طرز فجیع و با نعره و عربده کشیدن توی میکروفون).
چه از اون رفتار بعضی از تماشاچی ها که شادی بعد از گل طارمی رو تقلید میکردن و ناخواسته داشتن داعش رو تشویق میکردن، چون توی دنیا کسی قطعا طارمی رو نمیشناسه و ذهنش سریعا بسمت داعش میره.
در کل نه تماشاگران ما هنوز به اون پختگی میزبانی از رقابت های بزرگ رسیدن و نه مسئولین ما و نه صدا و سیمای ما. گواه حرف من هم بازی بهتر ما توی لهستان هست چون ناخودآگاه این شرایط روی تیم خودی هم تاثیر میذاره و چه بسا تاثیرات بیشتری هم بذاره به دلیل اینکه توقع برد از تیم خودی خیلی بیشتر هست و روی تیم میهمان فشار زیادی از این نظر نیست. به همین دلیل من فکر میکنم شاید اگه چهار تا بازی ما با لهستان، توی لهستان برگذار میشد الان صعود کرده بودیم.
خلاصه به نوعی ما آبروی لیگ جهانی رو با این نوع میزبانیمون بردیم.
اوه اوه انصافا ویدئو چلنج ها دیگه مسخره شده بود,کیه اون بابا که همیشه نشسته پشت رول؟ 5 دقیقه طول میداد آخرشم ویدئو درست معلوم نبود
کیفیت فیلمبرداری هم افتضاح بود,موافقم

Benyaminj

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
1,888
تو خود ایران نمی تونیم یه تصویر درست پخش کنیم و بدون مشکل نشون مردم خودمون بدیم..چه انتظاری دارید ایران میزبان جام جهانی باشه بعد تصویر رو بفروشه به کشورهای خارجی؟ زرتو زرت تصویر قطع شه اونام فحشو ببندن به ماها.

بالا