برگزیده های پرشین تولز

والیبال

PersiBoy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
21
امیر غفور فوق العاده هست.. منم با نظر دوستان موافقم که ناراحتی دیشب امیر بیشتر بخاطر بازی بد تیم و باخت به لهستان بود که داشت آرزوهای همه ی ما رو برای صعود به باد میداد. شاید اگه امیر توی این بازی که گره خورده بود بیشتر بازی میکرد تیم به بازی بر میگشت. اگه یادمون باشه پارسال هم توی کشور لهستان که با لهستان داشتیم بازی میکردیم توی ست سوم که امتیازهای خیلی زیادی عقب بودیم و دو ست قبلی رو هم باخته بودیم امیر غفور رفت پشت سرویس با چند سرویس پشت سر هم امتیازات عقب مونده رو جبران کرد و تیم رو نجات داد. شاید غفور در کنار قائمی تنها سرویس زنهای ما باشن که میتونن چندین امتیاز پشت سر هم با سرویس پرشی بدست بیارن. یعنی در سطح اول دنیا میتونن سرویس بزنن.
من هنوز روی نظر خودم پافشاری میکنم و معتقدم تیم ما مشکلش اصلا فنی نبود و همش روحی روانی بود. یکی از دوستان میگه توی روسیه هم با بلندگو داشتن تیمشون رو تشویق میکردن و باختن! توی لهستان هم ما خیلی بهتر از تهران بازی کردیم، پس میشه این فرضیه رو مطرح کرد که استفاده از بلندگو ممکنه فشار بیشتری به تیم خودی وارد کنه.

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,460
کواچ مربی تیمه! و نتیجه گرفتن تیم برای خودش هم خیلی خوبه!
اگر غفور آمادگیش بالاتر از بقیه بود قطعاً بهش فرصت بیشتری میداد!
اینکه یه فرد در فلان بازی فوق العاده بوده ملاک نیست! الان الانه!

Farzad Hashemigahrouei

Registered User
لایک‌ها
185
یعنی میشه یه روز بازی ها بی تبانی باشه کم پول میخورن که آبرو ملت رو واسه پول میبرن
اینشالا لهستان به آمریکا ببازه حیفه حذف بشیم

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,460
یعنی میشه یه روز بازی ها بی تبانی باشه کم پول میخورن که آبرو ملت رو واسه پول میبرن
اینشالا لهستان به آمریکا ببازه حیفه حذف بشیم
این جفنگیات و بحث تبانی رو میشه برای خودت نگه داری!
ابله تر از کسی که اسم تبانی رو بکشه وسط وجود نداره!

Farzad Hashemigahrouei

Registered User
لایک‌ها
185
این جفنگیات و بحث تبانی رو میشه برای خودت نگه داری!
ابله تر از کسی که اسم تبانی رو بکشه وسط وجود نداره!
مگع میشه یه تیم رو ببری بعد بیای به این وضع ببازی اونم اینجور

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,460

Benyaminj

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
1,888
معروف: شانسی برای پیروزی نداشتیم
سرگروه تیم ملی والیبال ایران گفت: لهستان به گونه ای بازی کرد که اگر بازیکنان ایران بهتر هم بازی می کردند، شانسی برای برد نداشتند.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، سعید معروف در نشست خبری بعد از دومین مسابقه ایران و لهستان در هفته هفتم لیگ جهانی والیبال گفت: به تیم لهستان تبریک می گویم که کم اشتباه ترین بازی خود را انجام داد.
وی تصریح کرد: تیم ملی والیبال لهستان کاملا به بازی مسلط بود و در تمام مدت مسابقه تیم ایران را تحت فشار قرار داد.
سرگروه تیم ملی والیبال ایران افزود: کاری برابر این تیم نمی توانستیم انجام دهیم و متاسفانه نتیجه مسابقه مهمی را واگذار کردیم.
معروف گفت: در این مسابقه لهستان خیلی خوب بازی کرد و شانس به نفع ما نبود.
وی در باره اشتباهات بازیکنان تیم ایران در این مسابقه گفت: وقتی تیم مقابل خوب بازی کند، طبیعی است که اشتباهات بازیکنان ایران بیشتر شود. اما این موضوع دلیل باخت ایران نبود.
سرگروه تیم ملی والیبال در پایان تاکید کرد: اگر بهتر هم بازی می کردیم شانسی برای برد نداشتیم و فقط می توانستیم اختلاف پوئن ها را کمتر کنیم.
تیم ملی والیبال ایران در دومین مسابقه برابر لهستان در هفته هفتم لیگ جهانی سه بر یک مغلوب شد.
ملی پوشان کشورمان در هفته هشتم و پایانی دور مقدماتی در تهران به مصاف روسیه می روند
-------
از حرفهاش اینطور برداشت میکنم که توان مربی اونا خیلی بیشتر از ما بود...چون خودش داره میگه جوری بازی کردن که ما اگر بهتر هم بازی میکردیم بازم میباختیم...منظورش فک کنم انالیز کردن خوب تیم ایران توسط مربیشون بوده و تعنه به کواچ

persian18

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
اینقدر کل کل نکنید بابا باختیم دیگه حذف شدیم

handynasty

Registered User
لایک‌ها
364
معروف: شانسی برای پیروزی نداشتیم
سرگروه تیم ملی والیبال ایران گفت: لهستان به گونه ای بازی کرد که اگر بازیکنان ایران بهتر هم بازی می کردند، شانسی برای برد نداشتند.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، سعید معروف در نشست خبری بعد از دومین مسابقه ایران و لهستان در هفته هفتم لیگ جهانی والیبال گفت: به تیم لهستان تبریک می گویم که کم اشتباه ترین بازی خود را انجام داد.
وی تصریح کرد: تیم ملی والیبال لهستان کاملا به بازی مسلط بود و در تمام مدت مسابقه تیم ایران را تحت فشار قرار داد.
سرگروه تیم ملی والیبال ایران افزود: کاری برابر این تیم نمی توانستیم انجام دهیم و متاسفانه نتیجه مسابقه مهمی را واگذار کردیم.
معروف گفت: در این مسابقه لهستان خیلی خوب بازی کرد و شانس به نفع ما نبود.
وی در باره اشتباهات بازیکنان تیم ایران در این مسابقه گفت: وقتی تیم مقابل خوب بازی کند، طبیعی است که اشتباهات بازیکنان ایران بیشتر شود. اما این موضوع دلیل باخت ایران نبود.
سرگروه تیم ملی والیبال در پایان تاکید کرد: اگر بهتر هم بازی می کردیم شانسی برای برد نداشتیم و فقط می توانستیم اختلاف پوئن ها را کمتر کنیم.
تیم ملی والیبال ایران در دومین مسابقه برابر لهستان در هفته هفتم لیگ جهانی سه بر یک مغلوب شد.
ملی پوشان کشورمان در هفته هشتم و پایانی دور مقدماتی در تهران به مصاف روسیه می روند
-------
از حرفهاش اینطور برداشت میکنم که توان مربی اونا خیلی بیشتر از ما بود...چون خودش داره میگه جوری بازی کردن که ما اگر بهتر هم بازی میکردیم بازم میباختیم...منظورش فک کنم انالیز کردن خوب تیم ایران توسط مربیشون بوده و تعنه به کواچ
آخه یکی نیست به سعید معروف عزیز، بازیکن خوب ما، تاج سر ما، بگه برادر من، شما استاد، شما اینکاره، شما والیبالیست، من بیسواد هم هیچی از والیبال نمیفهمم... اما هنوز جواب این سوالم رو نگرفتم که چرا: میرزاجانپور با وجود تنها یک دفاع، اونم شل و ول و نصفه نیمه که اصلا به موقع هم نپریده بالا و دستش هم از ارتفاع توپ میرزاجانپور پایینتره، توپ لامصب رو با همه توان صاف میکوبه بین تماشاچی ها!!!؟؟؟!!!
بابا این دیگه کجاش فشار لهستانه؟؟؟؟ کجاش تاکتیک برتر لهستانه؟؟؟؟
کجاش آنالیز خوب تیم ما از سوی مربی حریفه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
وگرنه همه ما میدونیم که لهستان تیم خیلی خوبیه و مربیش هم چنین و چنانه. منتها حرف همه اینه که ما چرا اینقدر افتضاح بودیم؟
چرا حتی از فرصت هایی (حالا میگیم معدود) که اونا روی اشتباهشون به ما میدادند هم نتونستیم بهره بگیریم و توپ های بادآورده رو همه جا از در و دیوار و وسط تماشاچی ها و نیمکت ذخیره ها و همه جا زدیم، الا اونجا که باید میزدیم یعنی داخل زمین حریف!

البته من درک میکنم که بالاخره عبادی پور و میرزاجانپور دوستش اند، هم تیمی ش هستند، نمیخواد، وجدانش اجازه نمیده بیاد صاف جلوی همه به رسانه و غیر رسانه بگه "آقا این دو تا بازیکن خوب ما اونروز تر زدند. رسما هم تر زدند!"
شاید من هم بودم واسه لاپوشونی و بخاطر دوستهام که روحیه شون خراب نشه، همین خزعبلات رو ردیف میکردم.
ولی بازم دستشون درد نکنه. من خودم انتظاری بیش از این ازشون نداشتم.

Last edited:

PersiBoy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
21
دوستان من همونطور که گفتم بحث بازیکن خاصی نیست. کل تیم از نظر روحی تحت فشار زیادی بود. وگرنه اگه توی تمرین باشه میرزاجانپور ده هزار بار هم موردی مثل این پیش بیاد توپ رو میزنه بیرون زمین؟!
در مورد غفور هم منظور من اینه که توی والیبال همیشه همینجور هست که بازیکن های خیلی خوبی برای مواقعی خارج از زمین میمونن ولی بالاخره یه جا هست که لازمه بازی کنن. یعنی توی والیبال بحث اسم ها مطرح نیست، بلکه تیم در اولویت هست ولی هیچ چیز از ارزش های بازیکنانی که بازی نکردن هم کم نمیکنه.
همیشه توی تمام ورزش های ما اینجور بوده که جایی که بحث به بازی مرگ و شانس آخر و این نوع بازی ها رسیده ما اونقدر حساسش کردیم و فشار روی تیم گذاشتیم که خیلی موارد به یک تیم خیلی ضعیف هم باختیم (در واقع به خودمون باختیم). چند سال پیش بود که ما تمام تیم ها رو بردیم و صعودمون به المپیک بسته به بردن استرالیایی بود که همیشه شکستش میدادیم ولی در تهران به این تیم باختیم و به المپیک صعود نکردیم. صحبت من ابنه که باید با تمام بازی ها مثل بازی های عادی برخورد بشه و الکی ازشون کوه نسازیم تا اینقدر فشار روی بازیکنان باشه. شاید اگه ورزشگاه یکم آروم تر یا خلوت تر بود فشار روی بچه ها کمتر میشد و لهستانو شکست میدادیم.

mahdiv

Registered User
لایک‌ها
1,033
الان چندین ساله که چند وقت یکبار اینطوری میبازیم
متاسفانه تیم ما در شرایط سخت کلا خودشو میبازه
قیافه بازسکنامون از امتیاز بیست به بعد عین لشگر شکست خورده بود،دیگه حال پریدنم نداشتن
خیلی از کشورای مطرح از بچگی کار تیمی رو یاد فرزنداشون میدن،ولی اینجا این خبرا نیست
فرق تیم ما با تیم لهستان و آمریکا و امثالهم بیشتر اینه تا از نظر فنی مشکل داشته باشیم
که اینم نمیشه دیگه کاریش کرد،شاید مربی و کادر فنی بتونن به صورت مقطعی مشکل رو حل کنن ولی یجایی که نباید خودشو نشون میده
البته تیمهای بزرگ دنیا به ما باختن،آمریکا هر دو بازی رو با امتیاز کامل واگذار کرد،دلیل نمیشه تیمشون بد باشه،اونروز روز خوب ما نبود متاسفانه
به نظرم بعد از المپیک وقتی خواستیم مربی جدید انتخاب کنیم یه مربی بیاریم که اخلاقش آرومتر باشه،چون مربی که ایران نیاز داره باید کار روانی هم انجام بده

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
مگع میشه یه تیم رو ببری بعد بیای به این وضع ببازی اونم اینجور
بله که میشه عزیزم می خوایی واست مثال زنده از بقیه تیمها بیارم؟
ایتالیا تو خاک خودش بازی اول مقابل برزیل رو 3-2 می بره (با همون نتیجه ای که ما لهستانو بردیم) بعد در بازی دومش 3-0 می بازه
مگه میشه ایتالیا که برزیل رو برده بود بیاد با این اختلاف ببازه؟ تبانی تبانی
مافیای ایتالیا کم پول می دزدن حالا آبروی ملت غیور ایتالیا رو هم بخاطر پول می برن
@Benchmarker این چه وضعشه؟

Benchmarker

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
31,829
بله که میشه عزیزم می خوایی واست مثال زنده از بقیه تیمها بیارم؟
ایتالیا تو خاک خودش بازی اول مقابل برزیل رو 3-2 می بره (با همون نتیجه ای که ما لهستانو بردیم) بعد در بازی دومش 3-0 می بازه
مگه میشه ایتالیا که برزیل رو برده بود بیاد با این اختلاف ببازه؟ تبانی تبانی
مافیای ایتالیا کم پول می دزدن حالا آبروی ملت غیور ایتالیا رو هم بخاطر پول می برن
@Benchmarker این چه وضعشه؟
باوو منو تو این تاپیکهایی مثل والیبالو تیمایه ایرانیو این چیزا تگ نکنید من والیبال نیگاه نمیکنم از صمیم قلب هم برایه تیم والیبال ایتالیا ارزویه پیروزی و موفقیت میکنم :p

Benyaminj

کاربر فعال
لایک‌ها
1,888
این معضل دریافت های اولمون حل شه خیلی از این مشکلات حل میشه...هرچی میخوریم از دریافت های اولمونه..یادتون هست پارسال بازی با المان 13-6 بود فکر کنم جلو بودیم طرف 10 تا سرویس زد ده تاشم امتیاز گرفت و به راحتی ست رو واگذار کردیم..خوب این خیلی خیلی بد هست طرف 10 تا سرویس پشت هم بزنه 10 تا امتیاز بتونه بگیره..در سطخ اول جهان وقتی بازی میکنیم اصلا چنین چیزی قابل قبول نیست..این دریافت های اول واقعا کلافه میکنه بعضی وقت ها تیم رو که خوب دریافت اول برای پاسور مهیا نمیشه و پاسور هم به طبع نمی تونه توپ خوبی رو برای مهاجم مهیا کنه و دفاع روی تور مهاجم ها دست پاسور رو به راحتی میخونن و با اکثریت دفاع روی تور کارو مشکل میکنن برای ابشار زدن.
به نظر من باید و باید به جوان هایی مثل معنوی نژاد که عالی بازی کرد تو بازی با لهستان بیشتر بها داده بشه تو بازی های دوستانه تا با افت یک بازیکن اصلی قافلرو نبازیم.

کواچ مربی تیمه! و نتیجه گرفتن تیم برای خودش هم خیلی خوبه!
اگر غفور آمادگیش بالاتر از بقیه بود قطعاً بهش فرصت بیشتری میداد!
اینکه یه فرد در فلان بازی فوق العاده بوده ملاک نیست! الان الانه!

ببین عبادی پور تو اون بازی اصلا اماده نبود و خیلی توپ خراب کرد ! پس چرا تا اخر بازی بهش اعتماد کرد ؟ اخرای بازی بود که غفور امد که خوبم کار کرد..پس نمیشه گفت اماده نبوده..احتمالا تو تاکتیک تیمی کواچ جایی نداشته غفور.

Benyaminj

کاربر فعال
لایک‌ها
1,888
سرمربی تیم ملی والیبال روسیه استعفا داد

آندری ورونکو بالاخره زیر فشار منتقدان طاقت نیاورد و از سرمربیگری تیم ملی والیبال روسیه استعفا داد.
01031903.jpg

به گزارش "ورزش سه"، 10 شکست پی در پی روسیه در لیگ جهانی دلیلی شد تا فشار منتقدین و فدراسیون روی سرمربی تیم زیاد شود و این حملات تا جایی ادامه پیدا کرد که ورونکو مجبور به استعفا شد. دبیر فدراسیون والیبال روسیه ضمن اعلام این خبر گفت: « ما تمام اختیارات را به ورونکو داده بودیم و او می توانست در انتخاب بازیکن و سایر موارد تصمیم گیرنده باشد اما نتایج مورد قبول ما نبود. در ترکیب تیم ملی فقط موزرسکی غایب بود اما او همه والیبال روسیه نیست و باید نتایج بهتر از اینها می شد.»

آلکساندر کلیمکین، دستیار ورونکو در بازی با ایران نقش سرمربی را بر عهده خواهد داشت و نیمکت روس ها دچار تغییرات زیادی خواهد شد. ولادیمیر آلکنو سرمربی اسبق تیم ملی والیبال روسیه و کنونی زنیت کازان که در لندن روسیه را قهرمان المپیک کرده بود گزینه اصلی جایگزینی ورونکو است.

Farzad Hashemigahrouei

Registered User
لایک‌ها
185
شانس نداریم که حالا این دو تا بازی آخر روسیه هم برای ما سخت کوش و قوی میشه میاد که ایران رو ببره

بالا