برگزیده های پرشین تولز

والیبال

atefeh-serial

Registered User
لایک‌ها
3
راستش من اون بازی ها را ندیدم. ولی یادمه بازیکن های خوبی داشت ایران. اگه اشتباه نکنم محمودی رفته بود ایتالیا. الان هم فکر کنم اونجا داره بازی می کنه. یکی دیگشون پیمان اکبری بود. اینها توی مقدماتی المپیک بودند؟

فکر کنم بودن.
البته منم هیچکدوم از بازیها رو ندیدم.فکر کنم دو تا علت داشت :
1.تلوزیون اصلا بازیها رو نشون نمیداد !!!!
2.مسابقات در ساعت هایی مثل 4 تا 7 صبح برگزار میشد که طبیعتا همه ملت خواب بودن:D
ولی فکر کنم گزینه ی اول درست باشه.

sasan s

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
3,123
تیمهای اصلی هیچکدوم از کشورهای مطرح تو جام نبودن
به خاطر اینکه آنچنان اهمیتی نداره این بازی!
دور اولش هم برگزار شده بود
تیم ایران هم تیم کاملآ اصلیش نبود! اما تقریبآ تیم اصلی بود
.....

سلام به دوستان
من فقط يك چيزي شنيدم درباره تيم كره كه با 9 بازيكن اصليش به مسابقات اومده بود . بازيكناني كه در ليگ جهاني واليبال هم حضور داشتند . اگر اين صحبت من درست باشه ناقض فرمايشات شما هست. ( حداقل در مورد كره)

sasan s

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
3,123
تيم ملي واليبال از راهيابي به ليگ جهاني باز ماند

تيم ملي واليبال کشورمان در دومين ديدار خود در چارچوب بازيهاي مقدماتي حضور در ليگ جهاني واليبال، مغلوب مصر شد و از راهيابي به بازيهاي ليگ جهاني باز ماند.

به گزارش روز يکشنبه ايرنا،تيم ملي واليبال که براي برگزاري دو ديدار به کشور مصر اعزام شده است ، در دومين ديدار خود نيز مانند ديدار نخست سه بر صفر مغلوب اين تيم شد.
تيم مصر در اين بازي در سه گيم متوالي و نزديک با نتايج 25 بر 18، 25 بر 17 و 25 بر 23 پيروز شد و امکان صعود ايران به ليگ جهاني را منتفي کرد.
اين ديدار تيم ملي واليبال ساعت 24 شب گذشته در شهر "قاهره " مصر برگزار شد.
عليرضا نادي،محمد موسوي عراقي،حسام بخششي ، مجتبي عطار، سعيد معروف ، مهدي مهدوي، حمزه زريني ، فرهاد نظري افشار، آرش کشاورزي ، آرش صادقياني و محمد محمد کاظم بازيکناني هستند که به همراه "حسين معدني " سرمربي تيم ملي و "امير خوش خبر" سرپرست تيم راهي کشور مصر شدند.
ايران در رده بندي جهاني مقام 24 و مصر مقام سيزدهم را در اختيار دارند و به همين دليل ديدار بين تيم هاي ملي مصر و ايران در قاهره برگزار شد.
تيم مصر که قهرمان قاره آفريقا است براي کسب جواز حضور در مسابقات ليگ جهاني ، بايد دو ديدار ديگر اواخر شهريورماه با ژاپن برگزار کند.

منبع:ایرنا

raxtastar

"کاربرفعال ورزش""کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
672
نوجوانان هم الان به صربستان باختیم!

از همون ست اول مشخص بود

با اینکه قبل از این 2 بار 3 هیچ برده بودیم

گزارشگر اویل بازی
ایران تیمه هماهنگیه چون خیلی وقته با هم کار می کنند و اکثرا در بزرگسالان هم بازی می کنند
ست چهارم
تیم ایران ناهماهنگه چون بازیکنها همه نوجوانند:)

light moon

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
نوجوانان هم الان به صربستان باختیم!

از همون ست اول مشخص بود

با اینکه قبل از این 2 بار 3 هیچ برده بودیم

گزارشگر اویل بازی
ایران تیمه هماهنگیه چون خیلی وقته با هم کار می کنند و اکثرا در بزرگسالان هم بازی می کنند
ست چهارم
تیم ایران ناهماهنگه چون بازیکنها همه نوجوانند:)

خیلی حیف شد :(

البته خدایی صربستانم بی نقص بازی کرد ;)

شماره 14 شونو دیدی ..
واقعا فوق العاده بود ..
ببین چهار سال دیگه چه بازیکنی بشه ..

مطمئنا اونا احتمال بازی با ایران رو توی دوره های بعد داده بودن ..
واسه همین توی مقدماتی همه قدرتشونو جلو ایران رو نکرده بودن .. ;)

ولی خب آرزوی موفقیت واسه بچه شیرامون میکنم :happy:

elham-elaine

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اهه اهه .......نایب قهرمانی تیم والیبال ایران را به شما ملت سربلند تبریک عرض می کنیم:p

ولی خداییش خیلی آدم حرصش در اومد میتونستیم اول بشیم ها...:rolleyes:

آخه این چه برنامه بازی بود هی پشت سر هم بچه ها باید بازی می کردن ..به نظر من اگه بین تایم بازی ها استراحت بیشتری می داد ن به نفع ایران بود .......

sahra_7

Registered User
لایک‌ها
19
سلام. الان یک هفته است که تیم ایران داره تو مسابقات قهرمانی قاره ها بازی میکنه اونوقت اینجا یه دونه پست جدیدم نداشته ؟!!

بهر حال همین الانم ایران آخرین بازیشو به کوبا باخت البته تونستند یه ست از کوبا بگیرن حتی ژاپنم با اون حمایت تماشاچیاش نتونسته بود از کوبا ست بگیره. به نظر من والیبال خیلی پیشرفت کرده . بچه ها خیلی خوب بازی کردن فقط مشکلشون احساسی بازی کردنشونه. تو همین بازی با کوبا این زرینی چند تا که خراب کرد بد جور خودشو باخته بود. حداقل میتونست یه خورده خودشو جمع و جور کنه . این دوربینم که همش تو صورتش بود. اصلا تو بازیای قبلی هم خیلی رو زرینی زوم میکردن البته واقعا هم بازیکن خوبیه.

تو این بازیا اگه بازیکنا یه خورده دقت میکردن میتونستن ژاپنو ببرن. ولی تماشاچیاشون چه حمایتی میکردن . جوش خیلی سنگین بود. در کل خوب بود. همین که تونستن از برزیل یه ست بگیرن هم خیلی خوبه.
کلا به نظر والیبال خیلی با برنامه داره پیش میره در واقع پیشرفتایی که از ردهه های پایه شروع شده اینو نشونن میده. یه زمانی اصلا بازیکنا نمیتونستن سرویس پرشی بزنن .

sahra_7

Registered User
لایک‌ها
19
از لهستان هم باختند بی عرضه ها

آره حیف شد لهستان تیم نسبتا ضعیفی بود تو این بازیا. درسته چند تا بازیکنای اصلیشون نبودن ولی در هر حال مثلا قهرمان اروپا بودن دیگه !! از نظر تجربه قابل مقایسه نیستن. مخصوصا اون ست اول رو که فقط 2 امتیاز فاصله داشتن اگه میبردن شاید تو ست های بعدی وضعیتشون بهتر میشد. در کل به نظر من که پیشرفت بدی نداشتند تیممون هم نسبتا جوونه و خوبیش اینه که اگه رده های پایینتر رو فراموش نکنن پشتوانه های خوبی هم داریم.مثلا همین کوبا یه بازیکن 16 ساله داشتن که خوب هم بازی میکرد و برای تجربه بیشتر آورده بودنش. بالاخره پله پله دیگه :)

phoenix_i06

Registered User
لایک‌ها
175
اعتماد به نفس کافی برای بردن ندارن. از ژاپن که بد باختن. به نظر من از ژاپن بهتر بودن ولی باختن! با لهستان هم ست سوم چند امتیاز جلو بودن و فقط یک امتیاز میخواستن تا برنده بشن و یک ست جلو بیافتن ولی اونقدر نزدن تا لهستان چند امتیاز گرفت و جلو افتاد و برد :(

sahra_7

Registered User
لایک‌ها
19
اعتماد به نفس کافی برای بردن ندارن. از ژاپن که بد باختن. به نظر من از ژاپن بهتر بودن ولی باختن! با لهستان هم ست سوم چند امتیاز جلو بودن و فقط یک امتیاز میخواستن تا برنده بشن و یک ست جلو بیافتن ولی اونقدر نزدن تا لهستان چند امتیاز گرفت و جلو افتاد و برد :(

واقعا از ژاپن که بهتر بودن. اون ست بازی با لهستان که خیلی لج در آر بود:wacko: چه راحت امتیاز از دست دادن. شایدم از بی تجربگیشونه. از لحاظ روحی هم با بازیکنای ایرانی خیلی باید کار بشه. بعضی وقتا یهو خودشونو میبازن مثل امروز زرینی. ولی اون ستو از کوبا خوب بردنا شاید حداقل جبران اون ست اول که بد باختن شد:happy:

sahra_7

Registered User
لایک‌ها
19
چرا بهنام محمودی و ترکاشوند دیگه نیستند ؟

ترکاشوند که یه موقع خیلی مصدوم میشد بهر حال سنشونم دیگه یه خورده بالا رفته .کم کم باید جوونا جاشونو بگیرن. من زیاد از بازیای لیگ خبر ندارم . اصلا تو لیگ هم بازی میکنن؟!

1408

Registered User
لایک‌ها
57
ترکاشوند که یه موقع خیلی مصدوم میشد بهر حال سنشونم دیگه یه خورده بالا رفته .کم کم باید جوونا جاشونو بگیرن. من زیاد از بازیای لیگ خبر ندارم . اصلا تو لیگ هم بازی میکنن؟!
فکر کنم بازی کنن

هستی

همکاربازنشسته
لایک‌ها
708
خدایی خیلی بهتر می تونستن نتیجه بگیرن تو بازی با لهستان ژاپن شاید برنده هم میشدن نمی دونم چرا وقتی 4-5 تا جلو بودن یهویی اختلاف رو میدادن تازه 1-2 تا هم عقب میفتادن!!!!!

Yousef

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,952
خیلی خوب بودن تو این دوره.
امیدوار شدیم که تو مسابقات جهانی سال دیگه نتایج خوبی در انتظارمون باشه.

Benyaminj

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
1,888
چيزی که خيلی برام عجيبه اينه که اصلاً نتونستم يه سايت پيدا کنم که جدول ليگ واليبال کشورها داخلش باشه که کی اول کی دوم و..
حتی تو سايت فدراسيون خوده واليبالم نيست..اون وقت اين ورزش چطور تو المپيک بايد جايی داشته باشه ! يه سايت جامع نيست تو اینترنت که جدول ليگ کشورهارو داشته باشه..
يه سايت پيدا کردم که اونم 4 5 تا کشورو داشت که اصلنم آپديت نيست.

sasan s

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
3,123
چيزی که خيلی برام عجيبه اينه که اصلاً نتونستم يه سايت پيدا کنم که جدول ليگ واليبال کشورها داخلش باشه که کی اول کی دوم و..
حتی تو سايت فدراسيون خوده واليبالم نيست..اون وقت اين ورزش چطور تو المپيک بايد جايی داشته باشه ! يه سايت جامع نيست تو اینترنت که جدول ليگ کشورهارو داشته باشه..
يه سايت پيدا کردم که اونم 4 5 تا کشورو داشت که اصلنم آپديت نيست.

سلام
ببین این سایت کمکی می کنه؟

پ.ن: تاپیک شما با تاپیک والیبال به زودی مرج خواهد شد. شاد باشی

بالا