برگزیده های پرشین تولز

وردبرس بهتره یا اسکریپ ..بلدی راهنمایی کن..

n0o0b_sina

Registered User
لایک‌ها
53
خوب حدودا یه چیزی شبیع به فروم هست
میشه گفت یه شبکه اجتماعی با سایت اس ام اس قاطی میشه و ساخته میشه
من مشکلا فقط اینه میترسم بدم اسکریپو اختصاصی بسازن تبلغ کنم خرجش کنم ولی ورودی گوگل نگیره
حالا دوستان درکل برای این لیستی که دادم وجمعا نتیجه چی شد وردبرس یا اسگریپ بیشتر تمرکز برای بازدید ازگوگل هست لطفا ج کاملو بدین تا منم تصمیمو بگیرم
دوستان بیشتر این سئوکاران دل سردم میکنن ومیگن اسکریپ سئو خوب نمیشه وخیلی خیلی دیر بالا میاد یعنی میگن تا یه سایت اسکیریپ رو بیاری اول میشه چند تا وردبرس رو اورد صفحه اول گوگل///
یه سایت مثل جملک میخواید؟

AmirST

Registered User
لایک‌ها
862
اگر میخواید واقعا خرج کنید پیشنهاد میدم به جای نوشتن یه اسکریپت وردپرس و یا جوملا رو توسعه بدید ولی اگه کارتون با وردپرس حل میشه اشتباهه محضه که سراغ اسکریپت برید

juik

Registered User
لایک‌ها
106
یه چیزی مثل این میخواین ؟؟
khandevane.com

soheil441

Registered User
لایک‌ها
203
اره حدودا شبیع جملک ولی از اون پیشرفته تر چیزی که تا حالا نزده شده یعنی قاطی اس ام اس و شبکه اجتماعی
AmirST
دوست عزیزمنم میخام همین کارو بکنم ولی رو وردبرس این ایده پیاده نمیشه ولی دکل هدف من بازدید گرفتم سایت از گوگل هست
برامم مهم نیست رو چه سیستمی کار کنم
حالا کدومش زودتر بالا میاد اونو من میخام

juik

Registered User
لایک‌ها
106
خب الان تو همین خندوانه که دادم کاربرا میتونن به هم پیام بدن . سیستم امتیاز دهی و مقام داره و .....
این اسکریپتشو یکی از دوستام نوشته

AmirST

Registered User
لایک‌ها
862
اره حدودا شبیع جملک ولی از اون پیشرفته تر چیزی که تا حالا نزده شده یعنی قاطی اس ام اس و شبکه اجتماعی
AmirST
دوست عزیزمنم میخام همین کارو بکنم ولی رو وردبرس این ایده پیاده نمیشه ولی دکل هدف من بازدید گرفتم سایت از گوگل هست
برامم مهم نیست رو چه سیستمی کار کنم
حالا کدومش زودتر بالا میاد اونو من میخام
یه تیم حرفه ای مثل فرهادینا رو باهاشون صحبت کن اگه گفتند نمیشه دنبال برنامه نویس حرفه ای بگرد برای اسکریپت

soheil441

Registered User
لایک‌ها
203
khandevane.com
اره ولی خیلی پیشرفته تر ااز این تو امضام هست برین نگاه این همون سایتی که من میخام ولی اسکریپ ساده نوشته شده و درست اصولی نوشته نشده یعنی الان سایت رنک3گوگل داره و100بک لینک مفید و 30هزار الکسای ایران حتی یه دونم از گوگل بازدید نداره !!!!!!!!!!!!!!
برای همین از اسکیریپ زده شدم

soheil441

Registered User
لایک‌ها
203
اصلا سایت هست اسکریپ باشه رتبه خوبی داشته باشه نمونه نشون بدین یه چند تایی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

juik

Registered User
لایک‌ها
106
منظورتون پرند وب هست ؟
الان شما انتظار دارین این سایت از گوگل بازدید بگیره ؟ :|
حتی مطلب هاتون عنوان و لینک مخصوص برا همون مطلب نداره

soheil441

Registered User
لایک‌ها
203
به خیلی تیم ها دادم همشون چند مورد رو حذف میکنن که برای نگه داشتن کاربر اونا واجب هستن....ایا به نظرتون اصلا اون ایده من درکل ج میده وارزش خرج کردنشو داره؟

soheil441

Registered User
لایک‌ها
203
juik
حرف شما صیحیح هست سئو کارها هم اینو میگن
....میگن چون عنوان نداره کل صفحه یه مطلب برای ایندکس حساب میشه....
حالا به نظرتون اکه عنوان مطلب داشت ورودی گوگل داشت؟

soheil441

Registered User
لایک‌ها
203
پس با ای حساب ورودی گوگل ربطی به مدیریت محتوا یعنی اسکیربپ باشه یا وردبرس نداره ...؟؟؟؟درسته

juik

Registered User
لایک‌ها
106
juik
حرف شما صیحیح هست سئو کارها هم اینو میگن
....میگن چون عنوان نداره کل صفحه یه مطلب برای ایندکس حساب میشه....
حالا به نظرتون اکه عنوان مطلب داشت ورودی گوگل داشت؟

خب مهمترین چیزش همون عنوان داشتنشه به نظر من

n0o0b_sina

Registered User
لایک‌ها
53
دوسته عزیز جملک هم ورودی گوگل نداره چون پست هایی کاربرا میزارن عنوانشون جوری نیست که گوگل بیاد پیدا کنه، اگه همین اسکریپتی که رو سایتتونه کامل هست، تمرکزتونو بزارید رو ظاهر سایت و تبلیغات، همچین سایتایی ورودی گوگل ندارند، شما کی دیدید بزنید اس ام اس عاشقانه، جملک بیاد بالا؟

soheil441

Registered User
لایک‌ها
203
درسته جملک اصلا تو گوگل وجور نداره حتی صفحه اخر خوب منم اینو میبینم اسکریپ دل سرد میشم من نمیخام اینطوری باشه من میخام وردی هام از گوگل باشه دلیلشم اینه من ندارم همیشه تبلیغ کنم میخام برای مدتی خرجش کنم بیارمش بالا و دیگه وردیهام از گوگل بیاد
ولی سایت مثل جوکلند هست که صفحه دوم گوگل هست وبازدید عالی ولی نمیدوم اسکریپ هست یانه
حالا ایا من سایتو با اسکریپ بسازم روش تبلیغ کنم ومطلب بذارم ایا تو گوگل ایندکس میشه وورودی خواهم داشت
درضما من مطرح کردم تو امضام هست همین اسکریپ وامکانات ولی چون ساده نوشته شده اصلا بازدید گوگل ندارم حالا میخام حرفه ای واختصاصی باشه اسکریپ ج میده یانه

n0o0b_sina

Registered User
لایک‌ها
53
درسته جملک اصلا تو گوگل وجور نداره حتی صفحه اخر خوب منم اینو میبینم اسکریپ دل سرد میشم من نمیخام اینطوری باشه من میخام وردی هام از گوگل باشه دلیلشم اینه من ندارم همیشه تبلیغ کنم میخام برای مدتی خرجش کنم بیارمش بالا و دیگه وردیهام از گوگل بیاد
ولی سایت مثل جوکلند هست که صفحه دوم گوگل هست وبازدید عالی ولی نمیدوم اسکریپ هست یانه
حالا ایا من سایتو با اسکریپ بسازم روش تبلیغ کنم ومطلب بذارم ایا تو گوگل ایندکس میشه وورودی خواهم داشت
درضما من مطرح کردم تو امضام هست همین اسکریپ وامکانات ولی چون ساده نوشته شده اصلا بازدید گوگل ندارم حالا میخام حرفه ای واختصاصی باشه اسکریپ ج میده یانه
سایتایی مثل جملک سخت تو گوگل بالا میان :) حالا هر چقدر که خرج کنید، موفق باشید

soheil441

Registered User
لایک‌ها
203
سایت جملک عنوان نداره مطلب نداره شاید عنوان داشت الان ورودی گوگل داشت
درکل این وردی که من دادم همش تو وردبرس اجرا میشه یانه ؟؟؟
اسکریپ سئو بشه میتونه وردهای خوب از گوگکل داشته باشه یعنی منظورم اینه همه چیز تو کد نویسی رعایت بشه

n0o0b_sina

Registered User
لایک‌ها
53
سایت جملک عنوان نداره مطلب نداره شاید عنوان داشت الان ورودی گوگل داشت
درکل این وردی که من دادم همش تو وردبرس اجرا میشه یانه ؟؟؟
اسکریپ سئو بشه میتونه وردهای خوب از گوگکل داشته باشه یعنی منظورم اینه همه چیز تو کد نویسی رعایت بشه
سلام
والا من این لیست رو دیدم چیزه خاصی نخواستید که همش تو وردپرس اجرا میشه، ولی بهتره از اسکریپت اسنفاده بشه، تا درست همونی که میخواید بشه

بالا