برگزیده های پرشین تولز

وردبرس بهتره یا اسکریپ ..بلدی راهنمایی کن..

soheil441

Registered User
لایک‌ها
203
سلام
دوستان من یه سایت تفرحی میخام که موندم از اسکریپ اختصاصی برام بنوبیسن یا رو وردبرس کد نویسی بشه یعنی سایت رو وردبرس بالا بیاد این امکاناتی که من مییخام تو اسکریپ راحتره اجرا میشه
ولی انگار میگن که وردبرس زود تر بالا میاد و اسکریپ اختصاصی ورودی گوگل نخاهد داشت من با اسکریپ راحترم ولی میترسم بعد این همه خرج سایتم ورودی گوگل نداشته باشه خدایش درست حسابی راهنمایی کنید که کدوم بهتره ومورد تایید هست من میخام ورودی هام بیشترشون از گوگل باشه ومطلب زود ایندکس بشه وسایت بالابیاد حالا کدومش بهتر است؟؟
ایا برای باز دید گرفتن و ورودی گوگل و ایندکس شدن زود مطلب به محتوای سایت ربط داره ...یعنی اسکریپ باشه یا وردبرس
درضما برای سئو کدومش بهتر ج میده

ali0z

Registered User
لایک‌ها
70
درود گرامی. اسکریپت اختصاصی هم خرج بالایی داره و هم به‌قول خودتون ممکنه شانس کم‎‌تری تو ایندکس شدن مطالبش نسبت به مدیریت های محتوای حرفه ای مثل وردپرس داشته باشه.
شما بهتره از مدیریت محتوا آماده مثل وردپرس استفاده کنی و امکانات مورد نظرتون رو بدین تا براتون بصورت پلاگین (افزونه) بنویسن که خرجش هم نسبت به اسکریپت اختصاصی خیلی کم تره. سئوشم خوبه بستگی به قالبت داره تا 100% هم میشه.

n0o0b_sina

Registered User
لایک‌ها
53
سلام
1. وردپرس: قیمت مناسب تر، سرعت بالا در تحویل، سرعت لود سایت نسبتا مناسب، اشغال فضای بیشتر در هاست، امنیت خوب، مطمئن بودن از مسائل سئو، نبود محدودیت برای اضافه کردن امکانات و توسعه آن، امکان تغییر ظاهر و قالب آن به سادگی
2. اسکریپت اختصاصی: قیمت نسبتا بالا، سرعت تحویل پایین، سرعت لود سایت بسیار بالا، اشغال فضای بسیار ناچیز در هاست، امنیت بستگی به برنامه نویس داره، سئو بستگی به برنامه نویس و سطح دانش او داره، نبود محدودیت برای اضافه کردن امکانات، تغییر قالب یا ظاهر سایتی که با اسکریپت نوشته شده اگه برنامه نویس ناشی باشه یکم سخته
نتیجه: برای خودم اگه میخواستم چون برنامه نویسم و برام شماره 2 هزینه ای رو نداره 2 رو انتخاب میکردم، ولی برای شما 1 رو پیشنهاد میکنم تا بعد از یه مدت با مشکل مواجه نشید

xwoman2

Registered User
لایک‌ها
92
100 درصد وردپرس پیشنهاد میشه مخصوصا شما که میخوای ورویدت از گوگل باشه
نهایتا یه مقدار هزینه میکنی واسه SEO + یه هزینه برای یک قالب توپ

soheil441

Registered User
لایک‌ها
203
دوستان ممنون از راهنمایی راستش این امکاماتی که من میخام رو رودبرس اجرا نمیشه مثلا نمونش دمبال کردن کاربر یا ثبت نام بدون تایید امیل
هست من قراردادمو دادم طراح وقرار بود وردبرس برم اجرا کگنه ولی الان میگه این امکانات رو وردبرس پیاده نمیشه مگه اینکه پوسته وردبرس رو تعغیر داد ..میگه باید اسگریت نوشت
سایت من تو امضام هست که همونی که میخام ساخته شده ولی چون اسکریپه ورودی گوگل اصلا ندارم ..حالا موندم جیکار کنم ..گرفتار شدم بدجور

A-L pc

Registered User
لایک‌ها
180
سلام
1. وردپرس: قیمت مناسب تر، سرعت بالا در تحویل، سرعت لود سایت نسبتا مناسب، اشغال فضای بیشتر در هاست، امنیت خوب، مطمئن بودن از مسائل سئو، نبود محدودیت برای اضافه کردن امکانات و توسعه آن، امکان تغییر ظاهر و قالب آن به سادگی
2. اسکریپت اختصاصی: قیمت نسبتا بالا، سرعت تحویل پایین، سرعت لود سایت بسیار بالا، اشغال فضای بسیار ناچیز در هاست، امنیت بستگی به برنامه نویس داره، سئو بستگی به برنامه نویس و سطح دانش او داره، نبود محدودیت برای اضافه کردن امکانات، تغییر قالب یا ظاهر سایتی که با اسکریپت نوشته شده اگه برنامه نویس ناشی باشه یکم سخته
نتیجه: برای خودم اگه میخواستم چون برنامه نویسم و برام شماره 2 هزینه ای رو نداره 2 رو انتخاب میکردم، ولی برای شما 1 رو پیشنهاد میکنم تا بعد از یه مدت با مشکل مواجه نشید
انوقت چرا اسکریپت اختصاصی سرعت لودش بسیار بالاست ؟! همینطوری الکی فقط می خواهید یک چیزی گفته باشید.
یکی از دلایلی که افراد سراغ نوشتن اسکریپت های اختصاصی میرن ، امکان داشتن کارایی بالاتر هست .

soheil441

Registered User
لایک‌ها
203
دوستان ممنون از راهنمایی راستش این امکاماتی که من میخام رو رودبرس اجرا نمیشه مثلا نمونش دمبال کردن کاربر یا ثبت نام بدون تایید امیل
هست من قراردادمو دادم طراح وقرار بود وردبرس برم اجرا کگنه ولی الان میگه این امکانات رو وردبرس پیاده نمیشه مگه اینکه پوسته وردبرس رو تعغیر داد ..میگه باید اسگریت نوشت
سایت من تو امضام هست که همونی که میخام ساخته شده ولی چون اسکریپه ورودی گوگل اصلا ندارم ..حالا موندم جیکار کنم ..گرفتار شدم بدجور
سایت های دارای اسکریپ داریم که برتر باشن ؟؟؟؟

A-L pc

Registered User
لایک‌ها
180
سایت های دارای اسکریپ داریم که برتر باشن ؟؟؟؟
جهت اطلاع تون بگم اسکریپت های متن باز تنها وردپرس نیست ، اسکریپت های متن باز خیلی قدرتمندتری هم هست که کار شما رو انجام میده.

soheil441

Registered User
لایک‌ها
203
یعنی چی ؟؟؟
منظورتون سیستم های محتوای دیگه هست

soheil441

Registered User
لایک‌ها
203
کسی میتونه پلاگین برام نبویسه چند تا برای وردبرس

n0o0b_sina

Registered User
لایک‌ها
53
انوقت چرا اسکریپت اختصاصی سرعت لودش بسیار بالاست ؟! همینطوری الکی فقط می خواهید یک چیزی گفته باشید.
یکی از دلایلی که افراد سراغ نوشتن اسکریپت های اختصاصی میرن ، امکان داشتن کارایی بالاتر هست .
سایتی که با اسکریپت اختصاصی میاد بالا حجمش زیاده زیادش میشه 10 مگابایت (بدون مطالب و پست) ولی همین وردپرس میشه 300 مگابایت، دوسته عزیز اگه من اطلاعات نداشتم بیکار نبودم که اینجا پست بزنم، شما خودتون مقایسه کنید.
در مورده کارایی هم همه ی اون امکاناتی که روی اسکریپت میشه اجرا کرد روی وردپرس هم میشه، فقط باید بلد باشی به دیتابیس وردپرس وصل بشی :|
دوسته عزیز کسی که شما باهاش قرار داد بستید تو وردپرس ناشی بوده واگر نه قدرتمند تر از وردپرس نداریم، امکاناتی که تو سایر مدیریت محتواها بشه اجرا کرد رو وردپرس 110% میشه اجرا کرد، در مورد دنبال کردن کاربرا و تایید با ایمیل تو گوگل یه سرچ بزنید :) درباره ورودی گوگل هم اگه برنامه نویستون ناشی نبود امکان نداشت ورودی نداشته باشید.
کسی میتونه پلاگین برام نبویسه چند تا برای وردبرس
من در خدمتم، تو وردپرس هیچ محدودیتی نیست :)
http://elegantweb.ir/

A-L pc

Registered User
لایک‌ها
180
سایتی که با اسکریپت اختصاصی میاد بالا حجمش زیاده زیادش میشه 10 مگابایت (بدون مطالب و پست) ولی همین وردپرس میشه 300 مگابایت، دوسته عزیز اگه من اطلاعات نداشتم بیکار نبودم که اینجا پست بزنم، شما خودتون مقایسه کنید.
در مورده کارایی هم همه ی اون امکاناتی که روی اسکریپت میشه اجرا کرد روی وردپرس هم میشه، فقط باید بلد باشی به دیتابیس وردپرس وصل بشی :|

دوسته عزیز کسی که شما باهاش قرار داد بستید تو وردپرس ناشی بوده واگر نه قدرتمند تر از وردپرس نداریم، امکاناتی که تو سایر مدیریت محتواها بشه اجرا کرد رو وردپرس 110% میشه اجرا کرد، در مورد دنبال کردن کاربرا و تایید با ایمیل تو گوگل یه سرچ بزنید :) درباره ورودی گوگل هم اگه برنامه نویستون ناشی نبود امکان نداشت ورودی نداشته باشید.

من در خدمتم، تو وردپرس هیچ محدودیتی نیست :)
http://elegantweb.ir/
فکر کنم من بد متوجه شدم :general510:
شما نوشته بودید اسکریپت اختصاصی: سرعت لود بالا ، عموما وقتی میگن سرعت لود بالا یعنی زمان لود زیاده ، اما منظور شما از سرعت لود بالا اینه که سایت سریع لود میشه. :)

n0o0b_sina

Registered User
لایک‌ها
53
فکر کنم من بد متوجه شدم :general510:
شما نوشته بودید اسکریپت اختصاصی: سرعت لود بالا ، عموما وقتی میگن سرعت لود بالا یعنی زمان لود زیاده ، اما منظور شما از سرعت لود بالا اینه که سایت سریع لود میشه. :)
درسته :)

soheil441

Registered User
لایک‌ها
203
دوستان من امکانات سایت رو تو ورد نوشتم ودسته بندی کردم این امکامنات امگار تو وردبرس همش پیاده نمیشه واسه همین میگم اسکریپ شما یه مشهاده بکنید ببینید همش رو وردبرس اجرا میشه یانه

فایل های ضمیمه

• دسته بندی کردم.zip
    9.8 KB · نمایش ها: 11

soheil441

Registered User
لایک‌ها
203
یعنی میگین برنامه نویس اسکریپ رو همه چیزو عتین کنه سئوشو درت برنامه نویس کنه اسکیریپ میتونه بازدید خوب از گوگل داشته باشه
؟؟؟
نسبط به وردبرس

n0o0b_sina

Registered User
لایک‌ها
53
یعنی میگین برنامه نویس اسکریپ رو همه چیزو عتین کنه سئوشو درت برنامه نویس کنه اسکیریپ میتونه بازدید خوب از گوگل داشته باشه
؟؟؟
نسبط به وردبرس
معلومه :)

xwoman2

Registered User
لایک‌ها
92
درود
جناب این چیزی که شما لیست کردین در فایل ضمیمه بیشتر شبیه به فروم هست تا سایت معمولی با وردپرس ...

soheil441

Registered User
لایک‌ها
203
خوب حدودا یه چیزی شبیع به فروم هست
میشه گفت یه شبکه اجتماعی با سایت اس ام اس قاطی میشه و ساخته میشه
من مشکلا فقط اینه میترسم بدم اسکریپو اختصاصی بسازن تبلغ کنم خرجش کنم ولی ورودی گوگل نگیره
حالا دوستان درکل برای این لیستی که دادم وجمعا نتیجه چی شد وردبرس یا اسگریپ بیشتر تمرکز برای بازدید ازگوگل هست لطفا ج کاملو بدین تا منم تصمیمو بگیرم
دوستان بیشتر این سئوکاران دل سردم میکنن ومیگن اسکریپ سئو خوب نمیشه وخیلی خیلی دیر بالا میاد یعنی میگن تا یه سایت اسکیریپ رو بیاری اول میشه چند تا وردبرس رو اورد صفحه اول گوگل///

بالا