• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

وضعیت سرویس adsl در تبریز

Shemshad

Registered User
لایک‌ها
32
من ميخوام اي دي اس ال بگيرم 2-3 روزه هفته تو چهرراه حافظ هستم بيه روزها تو ائل گلي روزي هم 5-6 ساعت ميام تو نت و آپلود . دانلود منم متوسطه به نظر شما از كجا بگيرم و چه سرعتي باشه تا 2 خط باز كنم جلوي خط يكي ائل گلي يكي هم حافظ يه مودم بگيرم كه هر جا رفتم اونجا بذارم منتظر راهنمايي شما هستم ؟!

Never

Registered User
لایک‌ها
10
دوست عزیز تو قسمت سرویس های سایت همارا تا 512 محدودیت حجمی وجود داره!! قیمتاشم زیاد توفیری با بقیه شرکت ها نداره.

عزیز جون من الان از سیستم همارا استفاده می کنم .نا محدوده نا محدود
بابا یه بار برین شرکتشون .خودت می فهمی
سایت شرکت یه دو سالی میشه اپدیت نشده
منم اول مثل شما فکر می کردم ولی حالا از همارایی ها هستم

Never

Registered User
لایک‌ها
10
دوست عزیز تو قسمت سرویس های سایت همارا تا 512 محدودیت حجمی وجود داره!! قیمتاشم زیاد توفیری با بقیه شرکت ها نداره.

داداش من همین حالا از همارا سیستم adsl دارم نامحدوده نامحدود

Never

Registered User
لایک‌ها
10

Never

Registered User
لایک‌ها
10

Never

Registered User
لایک‌ها
10
راستی اینم بگم با این شرکت ها من استفاده کردم

شاتل (اریا رسانا )- الکا پرداز - سوپر انلاین (سالار)- مکس نت - همارا سیستم

دیگه نمی دونم کجا مونده تا سرعت و ترافیک اونجا رو هم تست کنم :lol: :p :cool:
اگه کسی سوالی در مورد این شرکت ها داشت بنده در رکابم

در ضمن به سایت خدمات دهنده adsl نرین . از زمین تا زیرزمین بالانس فرمون می خواد

یا تلفنی بپرسین یا حضوری
مگه نمی دونین مترقی شدیم هان!!!!!!!!!!!:lol:

تازه فهمیدین بابا خیلی غقبی . به خودت زنگ بزن می فهمی :lol:

Never

Registered User
لایک‌ها
10
تازه دونه به دونه مزایا و معاین تموم شرکت های متذکر شده رو به نسبت مایه تیلتون یا کار تون رو نیز می تونم در بیارم

پس adsl می خواین
1- اولا عجله نکنین برای گرفتنش (واقعا چیزه توفیر داری نیست)
2- ثانیا قرارداتتون بیشتر از 3 ماه نشه (البته اگه پولتون زیادی اومده برین 1 ماهه بگیرین اگه خوشتون اومد 3 ماهش کنین نه بیشتر

3- ثالثا با من مشاوره کنین:lol:

فران کارش بیسته

plusdeck

Registered User
لایک‌ها
11
okey این دیگه مشکل شرکته که عرضه بروز رسانی سایت خودش رو هم نداره! بگذریم.
بنده حدود 2 ساله که صبر کردم. در مورد شرکت های زیادی هم تحقیق کردم. شاتل که هیچیه - سالار رو هم خودم حضوری رفتم شرکتشون عذر میخوام اینو میگم ولی سوادشون در حد یه بچه ابتدایی هم نیست چه برسه به ساپورت و اینگونه مسائل - مکس نت هم که ظاهرا ریسلر آسیا نته که از شرکت های PAP مشهدیه که اونم مثل اینکه میگن دیگه گندش دراومده! - الکاپرداز رو در حال حاضر اطلاعی ازش ندارم. حالا مونده دو جا که بالاخره باید بین این دو یکی انتخاب کرد: 1- هماراسیستم که نمیدونم ریسلر کدوم PAP هستش و 2- شرکت دولتی فناوا که این روزا خیلی تعرفشو شنیدم و چون تو DSL کارشو تازه شروع کرده و فعلا اکثر مشتریاش شرکت ها و نهادهای دولتی هستن کیفیت سرویس ها اونقدرا تنزل نمیکنه البته به این زودی ها!. در ضمن من مدت هاست دنبال این بودم که داتک تلکام توی تبریز هم نماینده داشته باشه که ظاهرا خبری نیست و مثل اینکه تصمیم نداره به این زودی ها تبریز رو هم تحت پوشش قرار بده.
دوست عزیز ممنون به خاطر اطلاعاتتون. اگه لطف کنین تجربیاتتون رو در مورد شرکت هایی که تا بحال ازشون سرویس گرفتین ارائه بدین و نقاط ضعف و قوت هر کدوم و خلاصه هر چیزی رو که مفید میدونین از ما دریغ نکنین. این تراافیک سرویس ها رم که بش اشاره کردین به نظرم بستگی مستقیم به تعداد کاربران و مشتریاش داره. خب share یعنی همین دیگه پول ددیکیتد که نداریم!!! پس رفته رفته با افزایش تعداد کاربرا باید شاهد تنزل کیفیت و افزایش ترافیک شبکه بود.
به عنوان مشترک همارا: این شرکت از چه مودمی استفاده میکنه؟ آیا شبکه ای که همارا ازش استفاده میکنه با مودم های دیگه هم سازگاره؟ من مودم های ASUS مورد نظرمه.
شما کاربر خونگی هستین؟ تا حالا چد بار قطعی داشته؟ بیشتر قطعی ها از جانب خود ISP بوده یا مخابرات؟ پیش شماره من 335 هستش. مشکلی که از لحاظ ساپورت ندارم؟
شما خودت از کدوم سرویس استفاده میکنی و چه مدتیه؟
هر چیز دیگه ای هم که به ذهن خودت رسید ممنون میشم بگی.

guitar_61

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
:) خوشحالم كه دوباره بچه ها پست جديد گذاشتن
به نظر من هم هماره الان توي تبريز بهترينه
الكا وقتي خوب بود كه دولت سرعتارو محدود نكرده بود(الان بالاي 128 نميدن)
ميتونستي با 55 دانلود كني از ساعت 3 تا 7 هم مجاني بود(توو 4 ساعت ميشد يه فيلم دانلود كرد
الان الكا با 16 دانلود ميكنه ولي حجميه ولي همارا با 11 (متوسط)ولي غير حجميه
همارا عاليه ولي هر روز يه ساعت اوج داره كه سرور نمي تونه همه ي يوزراشو ساپورت كنه
منم همه ي isp هارو امتحان كردم در حال حاضر توو تبريز همارا حرف اول ميزنه.:cool:

plusdeck

Registered User
لایک‌ها
11
اوهوم خوبه... کسای دیگه ای هم که ADSL دارن بیان و تجربیات خودشونو در اختیار ما قرار بدن.

mynobar

Registered User
لایک‌ها
2
عزیز جون من الان از سیستم همارا استفاده می کنم .نا محدوده نا محدود
بابا یه بار برین شرکتشون .خودت می فهمی
سایت شرکت یه دو سالی میشه اپدیت نشده
منم اول مثل شما فکر می کردم ولی حالا از همارایی ها هستم

سلام .

فرزاد جان ، خودتی ؟ :blush:

plusdeck

Registered User
لایک‌ها
11
سلام .

این تاپیک بهانه ای شد تا دوباره شما رو زیارت کنیم. حبیب جان خوبی؟ چه میکنی با روزگار؟ شما ADSL گرفتی؟ یا مثل ما هنوز بلاتکلیفی؟:happy:

greenapple

Registered User
لایک‌ها
21
سلام .

حبیب جان خودتی؟؟؟؟؟؟ دلم واست تنگ شده . 7 ماهه که ندیدمت . آخرین بار مرداد ماه بود که با آذریهای مقیم پیتی جلسه داشتیم . از اسی جون چه خبر .؟؟؟؟؟

:lol: :lol: :lol: :lol:

guitar_61

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من الان 1 ساله adsl دارم اگه از بچه ها كسي سوالي داشته باشه
خوشحال ميشن بتونم كمك كنم
از بچه ها كسي گفته كه شاتل بهترينه راجع به كارت اينترنت بهترين بود ولي adsl نه
تا جايي كه من يادم هست سرويساش داراي محدوديت حجمي بودن و از لحاظ كيفيت خيلي ضعيف(بين 9 و 12 دانلود ميكرد)در ضمن قيمتش هم خيلي بالاتر بود.
از بچه ها كسي بالاي 128 داره؟اگه داره توضيح بده:cool:

plusdeck

Registered User
لایک‌ها
11
من الان 1 ساله adsl دارم اگه از بچه ها كسي سوالي داشته باشه
خوشحال ميشن بتونم كمك كنم
از بچه ها كسي گفته كه شاتل بهترينه راجع به كارت اينترنت بهترين بود ولي adsl نه
تا جايي كه من يادم هست سرويساش داراي محدوديت حجمي بودن و از لحاظ كيفيت خيلي ضعيف(بين 9 و 12 دانلود ميكرد)در ضمن قيمتش هم خيلي بالاتر بود.
از بچه ها كسي بالاي 128 داره؟اگه داره توضيح بده:cool:
سلام. میشه بگین از کدوم شرکت سرویس گرفتین؟ از سرویس 128 استفاده میکنید؟ در مدت این یکسال چقدر راضی بودین ازش؟ چند بار قطعی داشته؟ از چه مودمی استفاده میکنید؟ سرویستون برای دانلود بهتر جواب میده یا برای وبگردی؟ بین سرعت دانلود و آپلود چقدر اختلاف هست؟ و.... . خلاصه هر چی به ذهنتون میرسه خوشحال میشم بگین.

atropat

Registered User
لایک‌ها
2
از اینکه خیلی از دوستان قدیمی رو اینجا میبینم ، خیلی خوشحالم. یاد اون روزها به خیر
بحث رو منحرف نکنم ، فکر کنم حدود 9 ماهی بشه منم ADSL صبا نت استفاده میکنم. برای منکه واقعا به صرفه و خوب بوده.

guitar_61

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام. میشه بگین از کدوم شرکت سرویس گرفتین؟ از سرویس 128 استفاده میکنید؟ در مدت این یکسال چقدر راضی بودین ازش؟ چند بار قطعی داشته؟ از چه مودمی استفاده میکنید؟ سرویستون برای دانلود بهتر جواب میده یا برای وبگردی؟ بین سرعت دانلود و آپلود چقدر اختلاف هست؟ و.... . خلاصه هر چی به ذهنتون میرسه خوشحال میشم بگین.

ok عرضم به خدمتتون شاتل (اصلا راضي نبودم).بعدش از (طبقه بالاي اسكان متاسفانه اسم isp ايش يادم نيست )كه اونم افت سرعت زياد داشت
بعد صبا نت همون الكا كه خيلي راضي بودم تا وقتي كه محدوديت سرعت نيومده بود(دانلودش بهتر از surfing بود)و حتي اگه سرويس بدون محدوديت داشت بازم ازون جا ميگرفتم
الان هم از همارا كه خيلي راضيم .قطع شدن زياد نداره(شايد هر هفته 4 ساعت كلا)افت سرعتش هم فقط توو ساعات شلوغشه.
مودمو من از تهران خريده بودن"huawei"كه خيلي راضيم فكر كنم الان 40 تومن باشه.
مال من 128 ولي اگه بشه اين بار 256 ميگيرم.:cool:

Shemshad

Registered User
لایک‌ها
32
من ميخوام اي دي اس ال بگيرم 2-3 روزه هفته تو چهارراه حافظ هستم بيه روزها تو ائل گلي روزي هم 5-6 ساعت ميام تو نت و آپلود . دانلود منم متوسطه به نظر شما از كجا بگيرم و چه سرعتي باشه تا 2 خط باز كنم جلوي خط يكي ائل گلي يكي هم حافظ يه مودم بگيرم كه هر جا رفتم اونجا بذارم منتظر راهنمايي شما هستم ؟!

بابا راهنماييم كنيد !! كمك ؟؟؟؟؟

بالا