برگزیده های پرشین تولز

"وقایع اتفاقیه" تالار فوتبال

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,542
سلام دوستان

ساسان جان من یه پیشنهاد دارم:blush:

همونطوری که شما گفتید کسانی که مجازات میشن با انواع حرفها این مجازات رو برای خودشون زیاد می دونن و شاید علیه شما موضع بگیرن (با من مشکل داشت یا .......) برای این که این مشکل حل بشه و شما هم بتونید با قدرت تصمیم بگیرید من یه پیشنهاد دارم شما گروهی تشکیل بدید از طرفدارای تیم های مختلف و برای این کاربران و برخورد صریح با انها تبادل نظر کنید.اینجوری بعد از حکم صادره کاربر دیگه بهانه ای ندارد و همه هم میدونن که بیخودی مجازات نشده.

حتی شما میتونید به هرتیمی بگید که خودشون نماینده یا نمایندگانشون رو خودشون انتخاب کنن;)

H-C

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
414
من هم موافق پاکسازی در بخش هستم، حالا به هر شکلی. بن، پاک کردن پست، اخطار و ... . بعضی ها با تذکر درست نمیشن. به شدت هم حمایت میکنیم.

Bhrzk

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2,968
حتی شما میتونید به هرتیمی بگید که خودشون نماینده یا نمایندگانشون رو خودشون انتخاب کنن

این کار رو که حامد کرد ...

با ایده این شورا هم موافق هستم اما خوب این پروسه برای یک اتفاق زمانبر هست و بعضی وقت ها نیاز هست برخورد سریع انجام بشه .

CP-YOU

Registered User
لایک‌ها
193
در رابطه با راستای اینکه ما
ملتی هستیم که برای احقاق حقوق زن امضا جمع می کنیم اما واسه زن و خواهر خودمون هیچ حقی قائل نیستیم
که برای جلوگیری از اعدام امضا جمع می کنیم اما اگر پدر خودمونو بکشن عمرا رضایت نمی دیم !
که ...
با احترام به دوستانی که واقعا قلب و زبانشون یکیه
من بین کسانی که خیلی موافق اعمال خشونت و پاکسازی هستند اسامی رو می بینم که خودشون ...

بقول معروف دست پیش گرفته اند که پس نیوفتند

بنظر من خشونت و بزن و بکش و یا هر تصمیم دیگه ای که گرفتید ، خب حتما لازم الاجراست و من به درست و غلطش اصلا کار ندارم
اما تاکید دارم بجای اینکه هر پستی که در موردش بدریپورت داده شد رو پاک کنید و نویسنده اش رو اعدام کنید
دو تا پست قبل و بعدشم بخونید تا اصل ماجرا دستگیرتون بشه
و لطفا یکبارم که شده با اصل ماجرا برخورد کنید نه با فرعیات

یعنی شاید عکس گرفتن از آواتاری که غلط املایی داره کار جالبی نباشه اما به اصلش بپردازید که اول طرف خودش به بقیه انگ بی سوادی زده بود و برای اینکه بهش تلنگر زده بشه این رفتار باهاش شد . البته اون بنده خدا خودش مشکلی نداره ، معترضم نیست ولی مدعی العموم و متعاقب السی بی یو !!! ولکن نیست

یا فرضا یکی که بیست و چهار ساعت توی تالار های مختلف ( نه فقط فوتبال ) دنبال من کرده - همون متعاقب السی بی یو - و مدام بامزه بازی در میاره که بلکه یک جوابی بهش داده بشه ، خب یکجایی ممکنه بلاخره چهارتا جمله هم بشنوه که اعصابش بهم بریزه ، بعد توی تاپیک فوتبالی برداره مسائل مربوط به اعدام دلارا دارابی رو بکشه وسط و مرثیه سرایی کنه !!!

هرکس ژست مودب گرفت لزوما مودب هم نیست

بنظر من ، چهار تا پست قبل و بعد رو هم مطالعه کنید
و با علت اصلی و اولیه مشکل برخورد کنید
و خیلی هم روی این تایید و تکذیب ها حساب باز نکنید
بعضی ها برای اینکه برای خودشون مصونیت بخرن میان و این تاپیک و هدفش رو تایید می کنن
شما کار خودتونو بکنید

CP-YOU

Registered User
لایک‌ها
193
تو چرا می خوای به همه ثابت کنی ، اونی که دنبال من راه افتاده ، این تایپک اون تاپیک ، این تالار ، اون تالار !! تویی ؟
زشته بابا . همه این رفتار هیستریک و چیزمعابانه ! رو منکر می شن تو چرا جار می زنی همه جا ؟

.................

من فقط برای اینکه وضعیت وخیم این متعاقب السی بی یو مشخص بشه و معلوم بشه چقدر حرفاش بی پایه و اساس هست

متعاقب السی بی یو : یکی دیگه به یکی دیگه گفته بی سواد بعد اونوقت ما میام همون رویه اون شخصی که می خواهیم ادبش کنیم انجام میدیم !!

یعنی دونفر باهم حرف زدند و من از آسمان پریدم وسط بحث!!

حالا اصل ماجرا چی بوده ؟

http://forum.persiantools.com/showpost.php?p=2140336&postcount=3939
همین جوری فی سبیل الله .... استغفرالله درسته ! همه چیز پرسپولیسی ها تکمیل بود جز سواد املا... اینم تکمیل شد

می بینید ؟! یکی به یکی دیگه نگفته بی سواد !
یکی به پرسپولیسی ها ( من و تو و او و ... ) گفته بی سواد و من هم جوابش رو دادم

لذا
کم دروغ بگو متعاقب السی بی یو
اونی که همیشه بدون اجازه پریده وسط صحبت من ، چه در تالار فوتبال و چه در جاهای دیگه تو هستی
و دردتم اینه که یکبارم شده مخاطبم قرار بگیری ولی من این داغ رو به دلت گذاشتم
و هیچوقت باهات حرف نزدم
ولی هروقت دروغی چیزی گفتی ، حتما مثل الان رسوات کردم !

تو پات رو میذاری روی دم من اما خودت سر و صدا می کنی :happy:

البته این تنها یک موردشه
انقدر ما هرجا پست زدیم ، این سرو کله اش پیدا شده
که جدیدا با خودمم که حرف می زنم منتظرم پیداش بشه و دهن رو باز کنه و ...

Bhrzk

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2,968
من فکر می کنم شاید باید یاد بگیریم برای چیز هایی که ارزش ندارند , وقت و انرژی صرف نکنیم ....

حال می خواهد یک حرف باشد , یک نوشته , یک آدم یا ....

CP-YOU

Registered User
لایک‌ها
193
من فکر می کنم شاید باید یاد بگیریم برای چیز هایی که ارزش ندارند , وقت و انرژی صرف نکنیم ....

حال می خواهد یک حرف باشد , یک نوشته , یک آدم یا ....

منم دقیقا دارم همین کار رو می کنم
ولی این بابا صبح تا شب ، اینجا و اونجا ، دنبال نوشتهای من می گرده . هرقدرم ندیده گرفته میشه باز ول کن هم نیست ...
همین دیروز یکی از بچه ها نوشته بود " تاپیک رو اوردم بالا که این بیاد بهت گیر بده ! " :happy:
همه فهمیدن ...

بهرحال من حرفم با مدیرای این تالاره و تکرار می کنم

با احترام به دوستانی که واقعا قلب و زبانشون یکیه
من بین کسانی که خیلی موافق اعمال خشونت و پاکسازی هستند اسامی رو می بینم که خودشون ...
بقول معروف دست پیش گرفته اند که پس نیوفتند

بنظر من خشونت و بزن و بکش و یا هر تصمیم دیگه ای که گرفتید ، خب حتما لازم الاجراست و من به درست و غلطش اصلا کار ندارم
اما تاکید دارم بجای اینکه هر پستی که در موردش بدریپورت داده شد رو پاک کنید و نویسنده اش رو اعدام کنید
دو تا پست قبل و بعدشم بخونید تا اصل ماجرا دستگیرتون بشه

لطفا یکبارم که شده با اصل ماجرا برخورد کنید و فریب عوام فریبی ها و مظلوم نمایی ها رو نخورید

Last edited:

sasan s

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
3,123
سلام خدمت دوستان
از این به بعد نیازی نمی بینم برای هر عملی که انجام میدم به بعضی کاربران که در ذهنشون فقط سوءنیت و مشکل دارند پاسخگو باشم .
لطفا کلیه دوستان رعایت کلیه موارد رو بکنند تا دلخور نشن.
فکر می کنم همه دوستان به اون اندازه ای که دلخواهشون بود اینجا صحبت کردند و دیگه حرفی برای صحبت این جنابان نمانده است.
صحبت دیگر هم اینکه :دو نفر از کاربران مداوم در تاپیکهای تالار همانطور که خودشان هم اشاره کردند مشغول تسویه حساب شخصی هستند ، اگر این رویه ادامه پیدا کنه در اولین موردی که از این به بعد اتفاق بیفته ، بن شدن این دو نفر حتمی خواهد بود. کاری هم به شروع کننده و ختم کننده ماجرا ندارم . شاد و پیروز باشید

nedi

کاربر فعال فرهنگ و هنر
کاربر فعال
لایک‌ها
5
سلام و عرض ادب يه سوال برام پيش اومد اين تاپيك در واقع تاپيك گفتگوي آزاد فروم فوتبال هست؟؟

sasan s

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
3,123
سلام و عرض ادب يه سوال برام پيش اومد اين تاپيك در واقع تاپيك گفتگوي آزاد فروم فوتبال هست؟؟

سلام از ماست فهیم عزیز .
یکی از اهداف اینجا میتونه ایجاد جایی برای گفتگوی آزاد هم باشه . به طور کلی هر چیزی که مربوط به مسائل تالار هست. شاد و پیروز باشید

CP-YOU

Registered User
لایک‌ها
193
دو نفر از کاربران مداوم در تاپیکهای تالار همانطور که خودشان هم اشاره کردند مشغول تسویه حساب شخصی هستند ، اگر این رویه ادامه پیدا کنه در اولین موردی که از این به بعد اتفاق بیفته ، بن شدن این دو نفر حتمی خواهد بود. کاری هم به شروع کننده و ختم کننده ماجرا ندارم . شاد و پیروز باشید

پس با این حساب که شروع کننده ماجرا ، زیاد مهم نیست
منو از همین الان بن شده به حساب بیارید
چون بعید می دونم این بابا دست از تعقیبم برداره !

بهرحال صلاح مملکت خویش خسروان دانند ، هر رویه ای انتخاب کردید ایشالا موفق باشید ..

nedi

کاربر فعال فرهنگ و هنر
کاربر فعال
لایک‌ها
5
سلام از ماست فهیم عزیز .
یکی از اهداف اینجا میتونه ایجاد جایی برای گفتگوی آزاد هم باشه . به طور کلی هر چیزی که مربوط به مسائل تالار هست. شاد و پیروز باشید

اختيار دارين ساسان جان عرض ادب مجدد.

آهان . پس هر چه ميخواد دل تنگت در مورد فوتبال (البته اگه تاپيكش نيست اندر فروم ) اينجا بگو ! هست.:happy:

ايام به كام

live for what?

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
374
پس با این حساب که شروع کننده ماجرا ، زیاد مهم نیست
منو از همین الان بن شده به حساب بیارید
چون بعید می دونم این بابا دست از تعقیبم برداره !

بهرحال صلاح مملکت خویش خسروان دانند ، هر رویه ای انتخاب کردید ایشالا موفق باشید ..

تو پات رو میذاری روی دم من اما خودت سر و صدا می کنی :happy:

محدوده دم شما احتمالآ موضوع اختلاف هست دوست عزیز
اینکه درخواست بشه لطفآ کمی هم مراعات جمع رو بکنید مورد غریبی نیست! اگر هم روزی پای کسی عمدی و سهوی روی دم شما رفت با ساتور به جونش نیفتید و این اجازه رو بدید تا مدیران مزاحمت احتمالی رو بر طرف کنند کار سختی نیست!

مسلمآ با مدیریت جدید بخش ورزش خیلی زود به اینگونه موارد رسیدگی میشه!

اگر همکاری کنید خیلی ممنون میشیم. اما در هر صورت صلاح مملکت خویش خسروان دانند

CP-YOU

Registered User
لایک‌ها
193
محدوده دم شما احتمالآ موضوع اختلاف هست دوست عزیز
اینکه درخواست بشه لطفآ کمی هم مراعات جمع رو بکنید مورد غریبی نیست! اگر هم روزی پای کسی عمدی و سهوی روی دم شما رفت با ساتور به جونش نیفتید و این اجازه رو بدید تا مدیران مزاحمت احتمالی رو بر طرف کنند کار سختی نیست!

مسلمآ با مدیریت جدید بخش ورزش خیلی زود به اینگونه موارد رسیدگی میشه!

اگر همکاری کنید خیلی ممنون میشیم. اما در هر صورت صلاح مملکت خویش خسروان دانند

آره ، هرکسی مسئول رفتار خودشه
و به بقیه هم ربطی نداره که چی کار می کنه !

و فعالیت در هرجایی تحت قوانین اونجاست
اینجا قوانینی داره که اگر لازم باشه اجرا می کنن
منم مشکلی ندارم با این موضوع

sasan s

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
3,123
سلام مجدد خدمت دوستان

این پیشنهادی بود که یکی از دوستان در بدو کار شروع این تاپیک داده بودند:
سلام
برای این که هر لحظه یه تاپیک خبری زده نشه ؛ اون تاپیک مربوط به خبر رو که از قبل هم وجود داشته رو بهتر نیست استیکی کنید ؟
که من هم جواب داده بودم :
دیکسی عزیز@ پیشنهادی هست که باید بیشتر به اون فکر کرد . یک فرصت به من بدید لطفا

دلیل اینکه گفتم باید کمی فکر کنم این بود که تعداد تاپیکهای مهم شده رو به افزایش هست ، ولی با توجه به اینکه به زودی تاپیک جام باشگاههای اروپا و جام حذفی از حالت استیکی خارج خواهند شد تاپیک بحث و تبادل نظر در مورد اتفاقات روز فوتبال و حواشی ِ آن را استیکی کردم تا از این به بعد دوستان برای هر موضوعی که ربطی به حواشی فوتبال کشورمان داشت تاپیک جدید استارت نکنند.
امیدوارم دوستان توجه داشته باشند ، از دیکسی عزیز هم مجددا به خاطر پیشنهادشون سپاسگزارم.
شاد و پیروز باشید

Last edited:

DIXIE CHICKS

Registered User
لایک‌ها
661
ممنون از شما ساسان عزیز که همه نظرات رو بررسی می کنید

jerii

همکار بازنشسته
لایک‌ها
9,663
کار خوبی بود
ممنون از دیکسی عزیز که پیشنهادش رو داد و تشکر از ساسان خان که به انجام رسوندن

xpin

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
33
سلام خدمت دوستان
از این به بعد نیازی نمی بینم برای هر عملی که انجام میدم به بعضی کاربران که در ذهنشون فقط سوءنیت و مشکل دارند پاسخگو باشم .
لطفا کلیه دوستان رعایت کلیه موارد رو بکنند تا دلخور نشن.
فکر می کنم همه دوستان به اون اندازه ای که دلخواهشون بود اینجا صحبت کردند و دیگه حرفی برای صحبت این جنابان نمانده است.
صحبت دیگر هم اینکه :دو نفر از کاربران مداوم در تاپیکهای تالار همانطور که خودشان هم اشاره کردند مشغول تسویه حساب شخصی هستند ، اگر این رویه ادامه پیدا کنه در اولین موردی که از این به بعد اتفاق بیفته ، بن شدن این دو نفر حتمی خواهد بود. کاری هم به شروع کننده و ختم کننده ماجرا ندارم . شاد و پیروز باشید

اقا ساسان من مخالف تصمیم شما هستم

دلیلی نداره کسی رو بخاطر بحث با یکی دیگه بن کنید !!!!!!!!!!!!!!! بحث سراب با سی پی یو تا جایی که من دیدم محترمانه بوده

مدیریت همین روند یعنی حل کردن صورت مسئله و بن کردن یعنی پاک کردن صورت مسئله

اجازه دهید تا جایی که همه چیز محترمانه و بدون توهین هست بحث بشه

موردی بود که از کلماتی مثل چشمت کوره ؛ برو گمشو ؛ پاره و ...... استفاده کرده بود ولی هیچ برخوردی نشد !!! ولی برای بحث باید 2 نفر بن بشن ؟؟؟

اجازه بدید همه حرفاشون رو بزنن لاقل اینجا هم شده یاد میگیریم که ما میتونیم حرف بزنیم و مجازات نشیم

F A R A M A R Z

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
1,642
سلام

محسن جان من هم با شما موافق هستم که بحث کردن ایرادی نداره و فکر نکنم ساسان جان هم مخالف همچین چیزی باشند

من نوشته های اول به صورت کلی بود یعنی منظورم در کل بود حالا شاید اشتباه من بوده که مثال های زدم که باعث شد فکر به یک چیز دیگه منحرف بشه و البته بعد از اون صحبت ها در یک تاپیک دیگه من زود خواستم نظرم رو بگم و باعث شد که ساسان جان فکر کنه شخصی بوده و من هم حق میدم بهش چون واقعا اینطور نشون می داد و برای همین هم پست هایم را پاک کردم که از حالت جنگ شخصی در بیاد

آخه ما الان می خواهیم جو فروم رو بهتر کنیم ولی خیلی چیز ها رو در نظر نمی گیریم
اینکه همه مثل هم نیستیم ، مثل هم فکر نمی کنیم ، رفتارمون وقتی عصبانی میشیم مثل هم نیست کلا 20 آدم اینجا هستیم با علایق مختلف حالا می خواهیم با هم کنار بیایم

من اول با ساسان جان که درباره بعضی رخداد ها بحث می کردیم ساسان می گفت اینجا بخش فوتبال هست و باید بیشتر فوتبالی صحبت بکنیم خوب این درست هست ولی به نظر من نمیشه فوتبال رو از اخلاقیات منفک کرد و وقتی منفکش می کنیم میشه مثل ورزشگاه های ما ( حالا منظور ساسان این نبود که اخلاقیات رو ور داریم از فوتبال منظورم در مورد بحث های که در مورد دایی و رضازاده انجام می دادیم )

خوب چطور می خواهیم کنار بیام باید ببینیم اون شخص روبروت چقدر فوتبال براش مهم هست و چقدر اخلاقیات براش مهم هست اصلا این براش مهم هست که داره با کی حرف می زنه و چطور باید حرف بزنه آیا فقط هدفش از صحبت با دوستانش این هست که حرفی رو بزنه و چون مخالف خواسته های اون نیست چیزی را نگوید ولی وقتی با طرفی مقابل روبرو میشه که خواسته های مخالف اون رو داره دنبال این باشه که حالا به هر شکل ممکنی اون رو مسخره کنه و دور هم بهش بخندیم
خوب این یک رویه قضیه هست چون ما نمی تونیم بجای کسی باشیم ولی می تونیم جای خودمون باشیم

مثلا به صرف اینکه یک یاروی یکی رو مسخره کرده آیا من حق دارم که اون رو مسخره کنم یا اینکه یکی من رو مسخره کرده آیا باز من حق دارم که به همون شکل او را مسخره کنم
اون شخص یک فرد هست با خصوصیات اخلاقی منحصر به خودش ، و من هم همانطور رفتار اون مال خودش هست و رفتار من هم مال من ، و من به صرف اینکه اون به من فحش داده یا اینکه من رو مسخره کرده نمی تونم به همون روش با اون مقابله کنم چون اون روش اون هست روش من نیست و اگر من به همون روش او کار را انجام بدم یعنی اینکه اصول رفتاری خودم رو زیر پا گذاشتم واین یعنی اینکه من هم فرقی با اون ندارم پس نباید شاکی باشم و مدعی اینکه اون آدم درستی نیست

خوب همه دارای یک اصول و رفتار نیستند و همه یک گونه رفتار نمی کنند و عکس العمل همه نسبت به یک رخداد شبیه هم نیست و ما نمی تونیم مثلا جو فروم را به یک شکل خاص در آوریم و انتظار داشته باشیم که به همین روال پیش بره
شاید برای همه اخلاقیات مهم نباشه اینکه الان رفتار من ممکن هست عده ای رو ناراحت کنه یا اینکه باعث خراب شدن جو بشه خوب اینها رو نمیشه درست کرد چون ما بجای افراد نیستیم و نمی تونیم بجای اونها تصمیم بگیریم
فقط می تونیم قوانینی وضع کنیم و خواستار بهتر اجرا شدن اون باشیم

از اینکه پر چونگی کردم معذرت می خوام :rolleyes:
موفق باشید

بالا