برگزیده های پرشین تولز

"وقایع اتفاقیه" تالار فوتبال

ShahramB

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
590
خوشــــــا شیــــــــــــــــــــــــــــــــراز
Last edited:

sasan s

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
3,123
از اونجا که تو این تایپیک یه مقدار بحثها به حاشیه کشیده شده توصیه میکنم مدیر محترم قوانین رو تو یه تایپیک مهم قرا دهند و اون رو قفل کنن
بعد یه تایپیک مثل همین برا بحث در مورد قوانین بزارن و وقتی که قانونی تغییر پیدا کرد یا قانون جدیدی اضافه شد تو اون تایپیک قانون رو اضافه کنن

شهرام جان ممنون از پیشنهادتتون . ولی به نظرم بهتره این تاپیک به همین شکل باقی بمونه ، چون اگر برای قوانین یک تاپیک مجزا بزنیم به نظرم بعد از مدتی از یاد میره ، به خصوص اگر در حالت قفل شده باشه . ضمن اینکه هدف این تاپیک جامع بودن هست.

اما: درباره اتفاقات پیش آمده دیروز در این تاپیک: بچه ها واقعا متاسفم که چنین برخوردهایی پیش میاد ، من اینجا اصلا قصد ندارم مقصر پیدا کنم یا نصیحت کنم ، ولی فرهنگ سازی که همه ما ازش دم می زنیم از رفتار خودمون شروع میشه .
حرف دیگه ای ندارم .
همه پستهای غیر مرتبط هم پاک شد.

jerii

همکار بازنشسته
لایک‌ها
9,663
ساسان جان..من همچین قصدی نداشتم برای توضیح یه پست این مسئله پیش اومد...
حرفام رو پس نمی گیرم ولی از تو بابت بهم ریختگی عذر می خوام

sasan s

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
3,123
سلام و خسته نباشيد به ساسان عزيز مدير محترم

اميدوارم كه موفق باشيد چون مرز بندي توي فوتبال و كل كل و بحث و تفسير و ابراز احساسات خيلي مهمه و سخته خيلي وقتها هم همپوشاني دارند كه بعضا اجتناب ناپذيره اينجا ديگه هم مديريت مدير اهميت داره هم تلاش كاربرا و مشاركت مفيدشون و البته سعه صدر و درك شرايط از هر دو طرف.

ايام به كام.

فهیم عزیز ، شرمنده اصلا متوجه این پست شما نشده بودم . ممنون از اینکه نظرتون رو اینجا گفتید . امیدوارم بیشتر از این از نظرات شما در بخش فوتبال استفاده کنیم.

ساسان جان..من همچین قصدی نداشتم برای توضیح یه پست این مسئله پیش اومد...
حرفام رو پس نمی گیرم ولی از تو بابت بهم ریختگی عذر می خوام

مرجان عزیز ، نیازی به معذرت خواهی نیست . امیدوارم بتونیم فضای دوستانه ای داشته باشیم.

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,653
امید است با داشتن صبر و حوصله ی زیاد بتوانید به دوستان علاقه مند به ورزش علی الخصوص "فوتبال" اطلاع رسانی های مفید داشته باشید،همین طور کاربران فعال این بخش هم به شما کمک کنند!

با آرزوی موفقیت برای شما
53.gif

یا حق!

سلام مجدد به همه ی دوستان و دشمنان و بد خواهان اینجانب!

با عرض معذرت از مدیر گرامی بنده برای آخرین بار در این تایپیک پست میدم،و منظور واقعیم رو از این پستی که زدم بیان میکنم!

امید است با داشتن صبر و حوصله ی زیاد

منظور: امیدوارم با داشتن صبر و حوصله ی زیاد!

بتوانید به دوستان علاقه مند به ورزش علی الخصوص "فوتبال"

منظور:بتوانید به دوستان علاقه مند به ورزش مخصوصا دوستانی که در بخش فوتبال هستند!

اطلاع رسانی های مفید داشته باشید

منظور: از اخبار ها گرفته تا مدیریت و نظارت بر این بخش!

همین طور کاربران فعال این بخش هم به شما کمک کنند!

مسلما در همچین بخشی که دوستان زیادی فعالیت دارند و پست میدهند،یک نفر "ساسان خان" نمیتوانند نظارت کامل داشته باشند،و نیاز به همراهی و کمک دارند،

خب طبیعتا کاربر های فعال بخش "موبایل" و یا دیگر بخش ها که کمتر به اینجا سر میزنند و فعالیت آنچنانی ندارند،اهمیت زیادی به این مسائل نمیدهند!از چه کسانی توقع باید داشت؟؟
مثلما کاربران فعال بخش ورزش!

سوال: شما میتوانید نام چند کاربر فعال رو ببرید،شاید شما منظوری داشته باشید!

جواب: بلی، raxtastar ، HAMED_PT ، و یا افرادی مثل mehrdad201 عزیز و mehdidj و یا حتا Xpin اگر اشتباه نکرده باشم!

پایدار باشید!

Last edited:

xpin

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
33
مثلما در همچین بخشی که دوستان زیادی فعالیت دارند و پست میدهند،یک نفر "ساسان خان" نمیتوانند نظارت کامل داشته باشند،و نیاز به همراهی و کمک دارند،

خب طبیعتا کاربر های فعال بخش "موبایل" و یا دیگر بخش ها که کمتر به اینجا سر میزنند و فعالیت آنچنانی ندارند،اهمیت زیادی به این مسائل نمیدهند!از چه کسانی توقع باید داشت؟؟
مثلما کاربران فعال بخش ورزش!

سوال: شما میتوانید نام چند کاربر فعال رو ببرید،شاید شما منظوری داشته باشید!

جواب: بلی، raxtastar ، HAMED_PT ، و یا افرادی مثل mehrdad201 عزیز و mehdidj و یا حتا Xpin اگر اشتباه نکرده باشم!

پایدار باشید!

عزیزم 2 تا غلط املایی داشتی :D مسلماً - حتی
نمرات میشه 18 :happy:
من یادم میاد اولین کاربر بخش فوتبال بودم :D البته قبل من چندین نفر کاربر بخش ورزش داشتیم ولی چون من فقط تو بخش فوتبال بودم به من کاربری فعال فوتبال رو دادند (البته هیچ ربطی به بحث نداشت فقط خواستم بگم که ما هم ..... :rolleyes::D)

حالا عزیزم هر کمکی میخوای ما در خدمتیم

البته با تشکر از ساسان خان
بهتره برای شروع و اجرای قوانین توی تاپیک ها مشکل دار یک نفر رو تعیین کنید تا 7-8 موردی که گفتید رو توی تاپیک اجرا کنند (مثل ادغام پست های خبری هر روز - حذف اسپم و .....)

Last edited:

Bhrzk

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2,968
ساسان خان عزیزم ...
من فکر می کنم حالا که بحث ها تمام شده و جو رو به آرامی است , بهتر است کمی به نوع سیاست های بخش فوتبال نگرش تازه ای داشته باشید . من فکز میکنم تعیین اهداف هایی برای آینده این بخش کمک خواهد تا هم کنترل ساده تر و هم اجرای قوانین بهتری را داشته باشید .
همچین شاید بتوانید از کسانی که بزرگتر های فوتبال ( بخش فوتبال و نه از نظز سنی ) و کسانی که واقعا درک فوتبالی دارند , بخواهید تا در این هدف گذاری شمارا یاری کنند که من مطمئن هستم تمام آنها از جان و دل خواهند پذیرفت .

موفق باشید .

پ ن گنده :
من یادم میاد اولین کاربر بخش فوتبال بودم البته قبل من چندین نفر کاربر بخش ورزش داشتیم ولی چون من فقط تو بخش فوتبال بودم به من کاربری فعال فوتبال رو دادند (البته هیچ ربطی به بحث نداشت فقط خواستم بگم که ما هم ..... )
xpin یکی از کاربرهای بزرگ بخش فوتبال هست که من همیشه رفتار و شخصتش را دوست داشتم .
البته این هیچ ربطی به موضوع بالا ندارد ( می تواند داشته باشد , نمی دانم ) فقط خواستم بدین وسیله خدمت ایشان عرض ارادتی محترمانه بکنم , چون سابقا فرصتش پیش نیامده بود .

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,653
عزیزم 2 تا غلط املایی داشتی :D مسلماً - حتی
نمرات میشه 18 :happy:
من یادم میاد اولین کاربر بخش فوتبال بودم :D البته قبل من چندین نفر کاربر بخش ورزش داشتیم ولی چون من فقط تو بخش فوتبال بودم به من کاربری فعال فوتبال رو دادند (البته هیچ ربطی به بحث نداشت فقط خواستم بگم که ما هم ..... :rolleyes::D)

حالا عزیزم هر کمکی میخوای ما در خدمتیم

البته با تشکر از ساسان خان
بهتره برای شروع و اجرای قوانین توی تاپیک ها مشکل دار یک نفر رو تعیین کنید تا 7-8 موردی که گفتید رو توی تاپیک اجرا کنند (مثل ادغام پست های خبری هر روز - حذف اسپم و .....)

سلام دوست عزیز!

والا یکم آلزایمر کار دستمون داده،بله مسلما صحیح است!اما چند وقتی هست که دوستان عزیز دستور دادند که به جای به کار بردن کلمه ی " حتی" که عربی هست!
106.gif
از حتا استفاده کنیم..که کلاسشم بالاترِ..چند بار هم TV ایران این کلمه رو "حتا" درج کردند!

پ.ن:خدمت از ماست!
53.gif

اینم واسه اینکه آف تایپیک نشه: به نظر من این بخش،خیلی بخش حساسی هست..دوستان بسیار تعصبی..کافیه بگی بالای چشم امیر خان ابرو..میرزن سرت..یا مثلا بگی پرسپولیس پوکید:D میکشنت!

چه اشکال داره،توی یک تایپیک به خصوص هر 2 گروه به بحث و تبادل نظر بپردازن...چه اشکالی داره،من بگم از مربی گری فلان تیم خوشم نمیاد یا مثلا از اخلاق بد فلان بازیکن استقلال یا پیروزی بدم میاد/منتها تنها چیزی که مهمِ مودب بودن و درست صحبت کردنِ..بعضی وقت ها توی تایپیک استقلال که میرفتم هوادار های پرسپولیس میومدن اونجا و..اون تیم سوراخه ما سروریم سر میدادن...و بلعکس...

این کار ها جز وقت تلف کردن هیچ سودی نداره،همین!

در پایان: با هم خوب باشید
trenchcoat.gif

xpin

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
33
پ ن گنده :

xpin یکی از کاربرهای بزرگ بخش فوتبال هست که من همیشه رفتار و شخصتش را دوست داشتم .
البته این هیچ ربطی به موضوع بالا ندارد ( می تواند داشته باشد , نمی دانم ) فقط خواستم بدین وسیله خدمت ایشان عرض ارادتی محترمانه بکنم , چون سابقا فرصتش پیش نیامده بود .

بهروز جان ارادات داریم بزرگی از خودتونه :happy: بله متاسفانه من بجز تاپیک پرسپولیس و کل کل جای دیگه ای توی این سایت پست نمیدم نشده بود عرض اراداتی به شما کرده باشیم :blush:

چه اشکال داره،توی یک تایپیک به خصوص هر 2 گروه به بحث و تبادل نظر بپردازن...چه اشکالی داره،من بگم از مربی گری فلان تیم خوشم نمیاد یا مثلا از اخلاق بد فلان بازیکن استقلال یا پیروزی بدم میاد/منتها تنها چیزی که مهمِ مودب بودن و درست صحبت کردنِ..بعضی وقت ها توی تایپیک استقلال که میرفتم هوادار های پرسپولیس میومدن اونجا و..اون تیم سوراخه ما سروریم سر میدادن...و بلعکس...

این کار ها جز وقت تلف کردن هیچ سودی نداره،همین!

البته خیلی چیزها هست که من خوشم نمیاد ولی یه عده هستند که خوششون میاد پس نباید به علایق همدیگر توهین کنیم حالا چه فوتبال و ورزشی باشه چه مذهبی و ......

من یه پیشنهاد دارم بهتره یه تاپیک متضاد با کل کل که به بحث فنی بازیهای فوتبال داخلی مربوط میشه زده بشه که همه دوستان بتونن تحلیل فنی خودشون رو از بازیها توی همون تاپیک انجام بدهند

sasan s

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
3,123
سلام خدمت دوستان
اول تشكر بابت همراهي در اين تاپيك و دوم صحبتي درباره پيشنهاداتي كه دوستان دادند يا مسائلي كه مطرح كردند .

من نميگم قوانين مشخص شده 100% كامل هست ولي اگر دوستان لطف كنند فقط يكبار كامل قوانين رو مطالعه كنند به نظر من 80 تا 90% مشكلات حل خواهد شد .
اگر بعد از خواندن قوانين باز خللي در اون تشخيص داديد پيشنهاد بديد اضافه كنم.

ساسان خان عزیزم ...
من فکر می کنم حالا که بحث ها تمام شده و جو رو به آرامی است , بهتر است کمی به نوع سیاست های بخش فوتبال نگرش تازه ای داشته باشید . من فکز میکنم تعیین اهداف هایی برای آینده این بخش کمک خواهد تا هم کنترل ساده تر و هم اجرای قوانین بهتری را داشته باشید .
همچین شاید بتوانید از کسانی که بزرگتر های فوتبال ( بخش فوتبال و نه از نظز سنی ) و کسانی که واقعا درک فوتبالی دارند , بخواهید تا در این هدف گذاری شمارا یاری کنند که من مطمئن هستم تمام آنها از جان و دل خواهند پذیرفت .

موفق باشید .

بهروز جان باز هم ممنون بابت همفكريتون . اين كارو در گروه تخصصي فوتبال كه مانرك ايجادش كرده (يه خسته نباشيد هم به مانرك ميگم ) انجام دادم . يعني از بچه هايي كه بيشتر در قسمت فوتبال فعاليت داشتند درباره سياست گذاري ها و اهداف نظر خواستم كه اكثر بچه ها ايده به خصوصي ارائه نكردند .
به هر حال همين جا از فرصت استفاده مي كنم و بار ديگه از همه دوستان عزيز مي خوام اگر پيشنهاد يا نظري دارند در همين تاپيك عنوان كنند .
شاد و سربلند باشيد

live for what?

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
374
ساسان بسیار عزیز!

کاربران محترم بخش فوتبال.

ما متاسفانه در بخش فوتبال افرادی داریم با علاقه بسیار و مثال زدنی به بحث های حاشیه ای و فرسایشی و کلآ بهم ریختن بخش.

این اتفاق نه در یک تاپیک بلکه هر جایی که بحث پویایی داشته باشه اتفاق میفته!. دوستان اگر موافق باشند برای این کاربران یکسری محدودیتها بگذاریم حالا با بن کردن ، با اخطار دادن! با پاک کردن پست! کلآ این مشکل رو ریشه کن کنیم از بخش فوتبال

sasan s

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
3,123
ساسان بسیار عزیز!

ما متاسفانه در بخش فوتبال افرادی داریم با علاقه بسیار و مثال زدنی به بحث های حاشیه ای و فرسایشی و کلآ بهم ریختن بخش.

این اتفاق نه در یک تاپیک بلکه هر جایی که بحث پویایی داشته باشه اتفاق میفته!. دوستان اگر موافق باشند برای این کاربران یکسری محدودیتها بگذاریم حالا با بن کردن ، با اخطار دادن! با پاک کردن پست! کلآ این مشکل رو ریشه کن کنیم از بخش فوتبال

علي عزيز سلام
متاسفانه براي بعضي دوستان راه ديگه اي باقي نمونده. رويه پاك كردن پستها كه صورت مي گيره ولي ظاهرا بايد بيشتر از ابزار زور استفاده كرد.

De Monarch

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17
ساسان بسیار عزیز!

توی این بخش برای بعضی , همونطور که آقا ساسان گفت چاره ی دیگه ای باقی نمونده .گاهی اوقات وضعیت تاپیک های ایرانی که وخیم میشه به شدت .بعضی ها که رسما فقط فحش خانواده به هم نمیدن که البته اون رو هم به موقعهایی میدن (فحش رو میگم) . امیدوارم با نظارت آقا ساسان که جدیدآ به تیم مدیریت اضافه شدن بخش بهتری رو داشته باشیم

live for what?

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
374
علي عزيز سلام
متاسفانه براي بعضي دوستان راه ديگه اي باقي نمونده. رويه پاك كردن پستها كه صورت مي گيره ولي ظاهرا بايد بيشتر از ابزار زور استفاده كرد.

توی این بخش برای بعضی , همونطور که آقا ساسان گفت چاره ی دیگه ای باقی نمونده .گاهی اوقات وضعیت تاپیک های ایرانی که وخیم میشه به شدت .بعضی ها که رسما فقط فحش خانواده به هم نمیدن که البته اون رو هم به موقعهایی میدن (فحش رو میگم) . امیدوارم با نظارت آقا ساسان که جدیدآ به تیم مدیریت اضافه شدن بخش بهتری رو داشته باشیم

دقیقآ این مسئله در تاپیکهای مرتبط به فوتبال ایرانی بسیار بیشتر دیده میشه!

پس فعلآ نظر مدیر و یکی از کاربران بخش در مورد پاکسازی بخش فوتبال از کاربرانی که قواعد و اصول اولیه بحث کردن (استفاده از لغات مناسب ، تحمل نظر مخالف و ...) رو قبول دارند! اگر نظر چند کاربر فعال دیگر در بخش هم جویا بشیم. فردا دیر هست! از همین امروز شروع میکنیم

Bhrzk

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2,968
اشکالی نداره من با ابزار زور مطلق مخالف باشم ؟

sasan s

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
3,123
بهروز عزيز . من شخصا با زور مخالفم ولي يك عده دواي دردشون همين زور هست . همين الان من رو متهم به طرفداري از پرسپوليسي ها مي كنند چون تا الان زورمدار رفتار نكردم . حالا يكي نيست از بعضي ها سوال كنه وقتي خودتون به فضاي دموكراتيك علاقه اي نداريد چرا يك مدير بايد علاقه داشته باشه؟
نمونه اش اين كاربر كه در تاپيك فيروز كريمي خطاب به من پست داده . توجه كنيد

ساسان جان ، شرمنده ها اما شما همش میگی برخورد می کنم اما هیچ وقت هم برخورد نمی کنی چون فکر کنم به صلاح نیست و ممکنه روابط شما با یه عده بریزه به هم ، فقط همیشه میای پست ها رو پاک می کنی و بعدش هم میگی باز ببینم برخورد می کنم !
این همه دارن به شخصی که توی همین فروم کلی طرفدار داره اهانت می کنن و اراجیف بهش میگن ، اون روزی که گفتم نمیدونم چرا همه مدیرا از تیم رقیبن واسه همین روز بود !!!
با احترام !

الان من روزهاي مديريتم هنوز به عدد 20 نرسيده آقايان انتظار داشتند تا الان چند مورد بن شده داشته باشيم.
به هر حال هر كسي از دريچه ذهنيات خودش به دنيا نگاه ميكنه و اين اصلا عجيب نيست.

Last edited:

live for what?

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
374
اشکالی نداره من با ابزار زور مطلق مخالف باشم ؟

ابزار زور مطلق که اصلآ کلمه درستی نیست! دنبال این هم نیستیم!
شما اطمینان داشته باش اگر کسی در بخش ورزش بن بشه! اکثر کاربران بخش موافق هستند که تمام راه ها برای اصلاح رفتار ایشون انجام شده.
همه جور همکاری چه از طرف مدیریت و چه از طرف کاربران شده! اما وقتی کاربری اصلاح پذیر نیست! من اعتقاد دارم نباید جامعه رو فدای فرد کرد! کسی که به جامعه لطمه میزنه! به هیچ صراطی هم مستقیم نمیشه! و بودنش سلامت سایرین رو تهدید میکنه بهتره کلآ دور نگهداشته بشه!

پ.ن: مسلمآ هیچ طرح و برنامه ای 100% آدمها رو راضی نمیکنه! موافقت اکثریت شرط هست! فعلآ که اکثریت نظرشون موافق بوده! ما صبر میکنیم تا یکی از نظرات به اکثریت نسبی قاطع برسه بعد اون رو اعمال میکنیم

Bhrzk

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2,968
بهروز عزيز . من شخصا با زور مخالفم ولي يك عده دواي دردشون همين زور هست . همين الان من رو متهم به طرفداري از پرسپوليسي ها مي كنند چون تا الان زورمدار رفتار نكردم . حالا يكي نيست از بعضي ها سوال كنه وقتي خودتون به فضاي دموكراتيك علاقه اي نداريد چرا يك مدير بايد علاقه داشته باشه؟
نمونه اش اين كاربر كه در تاپيك فيروز كريمي خطاب به من پست داده . توجه كنيد

الان من روزهاي مديريتم هنوز به عدد 20 نرسيده آقايان انتظار داشتند تا الان چند مورد بن شده داشته باشيم.
به هر حال هر كسي از دريچه ذهنيات خودش به دنيا نگاه ميكنه و اين اصلا عجيب نيست.

ساسان خان , مدیریت توی فروم همین هست .
بزنی میگن چرا می زنی , نزنی میگن چرا نمی زنی ... خیلی این مسائل رو جدی نگیر .

ابزار زور مطلق که اصلآ کلمه درستی نیست! دنبال این هم نیستیم!
شما اطمینان داشته باش اگر کسی در بخش ورزش بن بشه! اکثر کاربران بخش موافق هستند که تمام راه ها برای اصلاح رفتار ایشون انجام شده.
همه جور همکاری چه از طرف مدیریت و چه از طرف کاربران شده! اما وقتی کاربری اصلاح پذیر نیست! من اعتقاد دارم نباید جامعه رو فدای فرد کرد! کسی که به جامعه لطمه میزنه! به هیچ صراطی هم مستقیم نمیشه! و بودنش سلامت سایرین رو تهدید میکنه بهتره کلآ دور نگهداشته بشه!

پ.ن: مسلمآ هیچ طرح و برنامه ای 100% آدمها رو راضی نمیکنه! موافقت اکثریت شرط هست! فعلآ که اکثریت نظرشون موافق بوده! ما صبر میکنیم تا یکی از نظرات به اکثریت نسبی قاطع برسه بعد اون رو اعمال میکنیم

اوکی , با این جساب شاید این راه حل بدی نباشه .
-----------------
اما این دقیقا همون فرهنگ سازی بود که من دارم میگن , یعنی شما باید به این جماعت یاد بدید که باید چگونه رفتار کنند . یکمی از این نوع فوتبال کل کل گونه ( احمقانه ) فاصله بگیرند و توی بحث ها با منطق بیشتری قرار بگیرند .

این خیلی انرژی و زمان می برد ... کسانی هم که به راه راست هدایت نمی شوند به قول شما باید زد 4 میخشون کشید :D ( همون بن منظورم بود )

من به عنوان اولین قدم تاپیکی رو زدم تا کمی بتونم بخش فنی و حرفه ای فوتبال رو معرفی کنم ( شاید خودم هم سواد زیادی نداشته باشم ) ... شاید اگر بتونیم بعد واقعی فوتبال رو نشون بدیم شاید نوع تفکرات کورکورانه فوتبال هم از بین بره همچنین لذت فوتبال بیشتر بشه

Last edited:

live for what?

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
374
اما این دقیقا همون فرهنگ سازی بود که من دارم میگن , یعنی شما باید به این جماعت یاد بدید که باید چگونه رفتار کنند . یکمی از این نوع فوتبال کل کل گونه ( احمقانه ) فاصله بگیرند و توی بحث ها با منطق بیشتری قرار بگیرند .

این خیلی انرژی و زمان می برد ... کسانی هم که به راه راست هدایت نمی شوند به قول شما باید زد 4 میخشون کشید :D ( همون بن منظورم بود )

این دقیقآ همون کاری هست که ما داریم میکنیم!
اگر از دید مذهبی بخوای نگاه کنی! پیامبران خدا که انسانهای برگزیده بودند! در راهی که راه صلاح بود! باز هم نتونستند همه رو همراه خودشون بکنند ...
از دید ملی نگاه بکنید! بزرگترین پادشاهان ایران زمین هم مخالفانی داشتند

اصولآ محکمه برای همین هست دیگه! اگر همه با فرهنگ سازی همه درست میشدند نه دادگاهی بود ، نه مجازاتی ، نه زندانی! حالا که پاهای ما رو زمین هست و ما همه انسانیم باید ازقوانین انسانی پیروی کنیم! نه اینکه یکسری ایده آلهای نشدنی رو برای خودمون حجت قرار بدیم.
پس ما تمام تلاشمون رو میکنیم! وقت هم به اندازه کافی میدیم اما وقتی روزی رسید که ناامید شدیم از تغییر دست به ابزار مدیریتی میزنیم (بن کردن)

sIiiS

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
181
خوب جناب ساسان،
اگر با برخورد بنده مشکل شما و سایر دوستان حل میشه ، ایرادی نداره اما امیدوارم به حرف های سراب هم توجهی هرچند کوچک هم داشته باشید
مسلما امضا هم قوانینی باید داشته باشه، اگر من توی امضام توهین به شخصی بذارم از نظر شما ایرادی نداره؟
اگر داره چرا با شخص خاصی برخورد نمیشه اگر نداره بگید تا ما هم بدونیم

بالا