برگزیده های پرشین تولز

يه پيشنهاد واسه دوستاني که منو ميشناسن

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
به نقل از EWP :
ين خيلي چرته اصلا باهاش کار نميکنم . نمودارشو دنبال ميکنم ولي اصلا روش پوزيشن نميگيرم

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
به نقل از EWP :
AUD/USD , NZD/USD, USD/CHF خيلي بچه خوبيه سرشو ميندازه پايين راهشو ميره.
به نظر منا بهترين جفت ارز ها هستن

hadipro

Registered User
لایک‌ها
7
شروین ببین من درست متوجه شدم یا نه؟
مثلا شما با پول کار کردی و شده 1000 دلار.الان 10% اون که میشه 100 دلار برای منه.اگه من بخوام بردارم 50 دلار به من میدی درسته؟
در ضمن باید یه فکری بکنیم که هر کسی یه مقدار از پولش رو خواست بتونه برداره.شاید یکی یه مقدار لازم داشته باشه و نخواد همه سرمایش رو هم بیرون بکشه.به نظر من سهمیش کنیم بهتره.مثلا هر سهم 10 دلار.البته باید روش کار بشه.

hadipro

Registered User
لایک‌ها
7
به نقل از shervinrv :
اوه اوه چه خطري از بيخ گوشمون رد شد. امروز تا مرز 94% ضرر پوزيشن رفته بود. اگه فقط 6 پيپ ديگه ميرفت پايين همه پولا پريده بود.الان برگشته بالا و داره ميرا تو سود. اميد وارم با همين پوزيشن حداقل 70% تا 100% سود کنيم. شايدم نشه ولي 99% با سود بسته ميشه
البته اين ايراد از کار نبودا چون من روي نمودار روزانه کار ميکنه خيلي عاديه که 100 پيپ بره پاينن دوباره برگرده ولي وقتي پول زياد باشه خيالي نيست ميره بر ميگرده وقتي من با 5% سرمايه معامله ميکنم اين پايين بالاها مهم نيست ولي وقتاي مثل الان مجبور ميشم با 50% سرمايه معامله کنم خيلي خطر ناک ميشه اصل اضطراب تا وقتيه که پولمون بشه 500$ وقتي شد 500 تا ديگه ميتونيد با خيال راحت پشينيدو دلاراتونو بشمريد ولي به شرطي که اين منطقه ي خطرو سالم رد بشيم.
خدا رو شکر.:eek:
شروین جان بیشتر مواظب باش تو رو خدا.امید ما به توه:lol:

IcedAngel

Registered User
لایک‌ها
30
به نقل از shervinrv :
سلام دوست عزيز بايد بگم واقعا من شرمندتونم چون که پولو ريختم به حساب و واسهي ريختن مجدد بايد 100$ بشه.
بازم شرمنده
خب دفعه بعد من رو هم خبر کن زياد سرمايه ميريزم :)

EWP

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از shervinrv :
AUD/USD , NZD/USD, USD/CHF خيلي بچه خوبيه سرشو ميندازه پايين راهشو ميره.
به نظر منا بهترين جفت ارز ها هستن
ميشه بگی اناليزشو از کجا ميگيری ؟ يا خودت اناليز ميکنی؟:D

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
به نقل از hadipro :
شروین ببین من درست متوجه شدم یا نه؟
مثلا شما با پول کار کردی و شده 1000 دلار.الان 10% اون که میشه 100 دلار برای منه.اگه من بخوام بردارم 50 دلار به من میدی درسته؟
در ضمن باید یه فکری بکنیم که هر کسی یه مقدار از پولش رو خواست بتونه برداره.شاید یکی یه مقدار لازم داشته باشه و نخواد همه سرمایش رو هم بیرون بکشه.به نظر من سهمیش کنیم بهتره.مثلا هر سهم 10 دلار.البته باید روش کار بشه.
شدنش ميشه به شرطي که واقعا وقتي باشه که لازم باشه نه اينکه همش بخواد.
ميشه هر وقت کسي پول خواست اول بشينيم ببينيم چقدر پول داريم بعد ببينيم چقدر ماله کيه بعدش بهش پولو بديم حالا دوباره به هر کسي درصد اختصاص بديم.

hadipro

Registered User
لایک‌ها
7
آواتورت چه جیگریه امین!!:rolleyes:
آواتورت منو کشته.:)

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
اه عجب بازار رنجي. از اول هفته تا حالا سرجاشون همه وايسادن. :( شايد آخر هفته درست بشه

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
مجبور شدم پوزيشنو ير به ير ببندم باورتون نميشه بگم همينجور وايساده. فکر کنم دليل فاندامنتال داشته باشه

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
electronics art عزيز خواسته بود که به وبلاگ بزنيمو اونجا دنبال کنيم ولي خيلي سخته ضمنا همينجا همه با هم نظر هم مديديم بهتر نيست؟ خواستم دليل توقف aud usd رو که روش پوزيشن گرفته بوديم براتون تحليل وکنم.
اگه توي عکي ببينيد خيلي ارز مودبيه و هميشه حرکتاش با ثباته ولي ايندفه همونطور که ميبينيد خورده به يه مقاومت بسيار قوي 0.7527 اين مقاومت چون ماهانه هست شکستنش خيلي سخته و اگه بسکنه تا 200 پيپس راحت ميره بالا الز طرفي خيلي داره توي اون ناحيه جون ميکنه يني خيلي سعي در شکستن مقاومت داره. از اونجا که يه مقاومت هفتگي روي 0.7556 داريم خيلي سعي در شکستنش داره ولي اين دو مقاومت خيلي قوي هستند و ممکنه طول بکشه.
من يه پندينگ اوردر روي 0.7540 گزاشتم چون روزا نيستم. داشتم ميسوختم که اگه بشکنه و من نگيرمش چيکار کنم که گفتم يه تحليل بزنيمو بريم. ديدم بله هفتگي هم مقاومت داره. البته روي اينجا بايد سل کرد ولي فعلا تائيديه به سمت بالاس. اميدوارم بشکنه و حالي به حولي.

فایل های ضمیمه

• 12.gif
    12.gif
    36.8 KB · نمایش ها: 3

hadipro

Registered User
لایک‌ها
7
به نظر من هم همینجا نتایج رو بذاری بهتره.کی حال داره بره وبلاگ گردی.
همینجا هم گفتگو میکنیم.
بعدش هم من تو هایپ اینقدر ضرر کردم که باورم نمیشه بتونیم اینجا هم سود کنیم.ولی امیدوارم کارت حسابی بگیره شروین و همه به سود خوبی برسیم.به امید خدا.

Electronics Art

کاربر فعال برق و الکترونیک
کاربر فعال
لایک‌ها
18
خوب بروبچز میبینم که اوضاع داره خوب پیش میره ؟ :D
خدا رو شکر :)

navdl

Registered User
لایک‌ها
3
به نقل از hadipro :
بعدش هم من تو هایپ اینقدر ضرر کردم که باورم نمیشه بتونیم اینجا هم سود کنیم.ولی امیدوارم کارت حسابی بگیره شروین و همه به سود خوبی برسیم.به امید خدا.

منم همینطور کلی ضرر دادم :( ولی الان 2 ماهه دارم سود میکنم:) :rolleyes:

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
آقا تحليل صبح رو خونديد؟ حالا بريد قيمتو ببينيد 0.7540 رو زد الان 6 پيپ معادل واسه ما 6% سود كرده انشاالله اگه فاندامنتال .... به حالمون حداقل 100% سود خواهيم داشت.

EWP

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از shervinrv :
آقا تحليل صبح رو خونديد؟ حالا بريد قيمتو ببينيد 0.7540 رو زد الان 6 پيپ معادل واسه ما 6% سود كرده انشاالله اگه فاندامنتال .... به حالمون حداقل 100% سود خواهيم داشت.
الان رسيده به 7550 :D :cool:

بالا