• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

پاتوق افسرده های پی تی

Benchmarker

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
31,848
بحث و گفتگو راجع به افسردگیتون مشکلاتتون تجربه ها و راهکارها

Mohsen_14

مدیربازنشسته پاتوق
لایک‌ها
13,441
الان شما نگاه کنید ببینید چه موسیقی هایی بیشتر طلبه دارن ، دیگه کسی دنبال دیمبال دومبول های اندی و امثالهم نیست ، در عوض تا دلت بخواد از این موسیقی های غمناک و حاوی درد های اجتماعی ...
نمونه واضحش آهنگ ابی و شادمهر _ یه دختر .
به قیافه های مردم توی خیابون نگاه کنید ، ده نفر رو با هم جمع کنی یه ريال انرژی ندارن ..
نسلی سرشار از سر خوردگی ها و مشکلات جور واجور روحی تحویل دادیم ، آفرین ، احسنت .
میگن امشب عیده ، عید کی ، کجا ، من کیم ، تو کی هستی ، ... خلاصه هر چی همش بزنی بیشتر بوش در میاد .
دقت کردین تصادف بشه ، بشمار سه فحش و فحش کشی و دعوا ، ملت اعصاب ندارن اونم به شکل تابلو و فجیع .
تو این وانفسا فقط امید به اون بالاسری هست که میتونه باعث بشه اگه این طناب نازک شد ، پاره نشه .
باورم نمیشد چند وقت پیش فهمیدم یکی از رفقا چند سال درگیر افسردگی بوده ! وضع مالیشون هم توپه توپه ، اما روابط اجتماعی خوبی نداره ...

.

دانشمند

Registered User
لایک‌ها
135
کلا دیدن آدمهایی که اثری از معنویات و مذهب در زندگیشون نیست من رو افسرده و غمگین می کنه

دانشمند

Registered User
لایک‌ها
135
الان شما نگاه کنید ببینید چه موسیقی هایی بیشتر طلبه دارن ، دیگه کسی دنبال دیمبال دومبول های اندی و امثالهم نیست ، در عوض تا دلت بخواد از این موسیقی های غمناک و حاوی درد های اجتماعی ...
نمونه واضحش آهنگ ابی و شادمهر _ یه دختر .
به قیافه های مردم توی خیابون نگاه کنید ، ده نفر رو با هم جمع کنی یه ريال انرژی ندارن ..
نسلی سرشار از سر خوردگی ها و مشکلات جور واجور روحی تحویل دادیم ، آفرین ، احسنت .
میگن امشب عیده ، عید کی ، کجا ، من کیم ، تو کی هستی ، ... خلاصه هر چی همش بزنی بیشتر بوش در میاد .
دقت کردین تصادف بشه ، بشمار سه فحش و فحش کشی و دعوا ، ملت اعصاب ندارن اونم به شکل تابلو و فجیع .
تو این وانفسا فقط امید به اون بالاسری هست که میتونه باعث بشه اگه این طناب نازک شد ، پاره نشه .
باورم نمیشد چند وقت پیش فهمیدم یکی از رفقا چند سال درگیر افسردگی بوده ! وضع مالیشون هم توپه توپه ، اما روابط اجتماعی خوبی نداره ...

.
من اثری از خدا و معنویات در جمله های شما نمی بینم.
یکجا گفتید امید به اون بالاسری ولی این عبارت در کنار دیگر جمله های پستتون یک وصله کاملا ناجور و خیلی مصنوعی و بی روح بود چون معلومه اعتقاد درستی به اون بالاسری که اسمش رو بردید ندارید از حرفاتون مشخصه.

Mohsen_14

مدیربازنشسته پاتوق
لایک‌ها
13,441
من خودم هم اثری از معنویات در خودم نمیبینم ، شما که جای خود داری .

تاپیک رو منحرف نکنید ==> پاتوق افسرده های پی تی

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,766

Benchmarker

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
31,848
خودت چرا ساکتی؟ نکنه میخوای افسرده شناسی کنی
من اصلا حوصله هیچی رو دیگه ندارم الان دیگه طوری شده دوستام زنگ میزنن خونه ایی میخوایم بیام طرفت الکی میگم نه بیرونم یا میگن بیا بریم بیرون الکی میگم کار دارم
مهمان که میاد دیگه حالم بهم میخوره ثانیه شماری میکنم هر چی زودتر برن با اینکه خانواده خیلی خوبی دارم ولی حوصله اونا رو هم ندارم بیشتر موقع ها تنها غذا میخورم
خیلی هم زودرنج شدم کافیه یکی بهم بگه بالاچشمت ابرو فوری ناراحت میشم الان یکی از دوستایه قدیمیم یه ضد حال بهم زد نه دیگه میرم طرفش نه زنگ میزنم اما خودش میاد طرفم میخواد از دلم دربیاره اما من کینه ایی هستم اگه یکی از چشمم افتاد دیگه خدا هم بشه بی خیالشم
کلا اوضام خوب نیست

sepehri302

Registered User
لایک‌ها
943
دیدن بعضی از آدما که نمیگم کیا هستن به شدت منو افسرده میکنن

Mohsen_14

مدیربازنشسته پاتوق
لایک‌ها
13,441

The Mechanic

Registered User
لایک‌ها
1,696
وین دایر :
اینکه بعضی ها می ترسند یا افسرده می شوند به این علت است که آنان سر رشته امور را از دست داده اند مسئولیت احساسشان بابت احساس بدی که دارند مسئولیت را از سر خود باز می کنند چون برایشان راحت تر است که دیگران را مسئول زندگی خود بدانند تا بگویند:باعث بروز چنین احساساتی خودم هستم.​

LambOfChips

Registered User
لایک‌ها
1,757
خو الان چاره چیه؟

خیلی ها شاید افسردگی داشته باشن خودشون هم خبر نداشته باشن!

اونایی ک میفهمن دارن(مثل من ) سعی بر این دارن ک خودشونو گول بزنن ک ندارن اما در دراز مدت بعداز فریب دادن بسیار خود میبینی چندصد شخصیتی شدی دیگه رفته :(

unnam

Registered User
لایک‌ها
2,321
افسردگی دارم ولی نه شدید به زور خودمو تو اجتماع جا میرنم
ولی دیگه نمی تونم

عرفان 13

Registered User
لایک‌ها
3,494
افسردگی کوچیکترین بیماری روحی روانی منه که اصلا به حسابش نمیارم چون مشکلات بزرگتر و پیچیده تری دارم .

فرستاده شده از LG-P713ِ من با Tapatalk

جانور

Registered User
لایک‌ها
447
نوجوانیم پرشر و شور بودم. با آغاز جوانی آب سردی بر پیکره ای ناتوان ریخته شد به نام افسردگی .
از اون به بعد افتادم داخل سراشیبی نا تمام.

Benchmarker

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
31,848
بطرز عجیبی دیگه با رفیقام حال نمیکنم امشب پیششون بودم
نمیدونم چرا همه دارن برام بی اهمیت میشن حوصله صحبت کردن باهاشون رو ندارم
دیروز ارایشگاه بودم یه پسره ریشو نشسته بود ای ور میزد ای ور میزد همشم مخاطبش من بودم یعنی تو دلم میگفتم بابا فکتو ببند چقدر حرف میزنی کشتی ما رو
اونروزم رفیقم اصرار بیا بریم تا بازار گفتم نمیام خودت برو حوصله ندارم حالا امشب دیدمش اقا قیافه گرفته

کلا ادما برام دارن غریبه میشن انگاری وجود ندارن انگاری تو یه نفر تو قطار نشستی و فقط داری رد میشی اطرافیان هم مثل منظره هایه مبهمی هستند که فقط می بینیشون و میگذری :general505:

بالا