• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

پاتوق افسرده های پی تی

Benchmarker

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
31,847
کامنت یکی از دوستان:

افسردگی خیلی بد هست انگار که دارید از سوراخ لوله یک تفنگ به دنیا نگاه می کنید، اینقدر که دنیاتون کوچک می شود :(

کامنت یکی دیگه:

افسردگی ...
توف به هرچی بیماری روحی روانیه ، کمر ادمو میشکنه لعنتی ...
توی اطرافیانم دارم کسایی که این مشکل رو دارن و میبینم که ذره ذره ازبین میبرتشون ، بدبختی اینه که مشکلات روان باعث مشکلات جسمی هم میشن ...

کامنت یکی دیگه:

هر لحظه و هر ثانیه که میگذره یه واژه دنیای من و جهان خارج از من با همه عظمتش رو بیشتر احاطه میکنه ...
افسردگی ...
این روزا همش با این کلمه ناخواسته روبرو میشم انگار داره تبدیل به درد مشترک همه ی جهان میشه و سرعت انتقالش حتی از کرونا هم بیشتره ...!

کامنت یک مربی بزرگ:
طی ماه های اخیر، یک ابر سیاه درون من بزرگ و بزرگ تر شد و نحوه دید من نسبت به مسائل را عوض کرد

پ.ن اینجور کامنتها نشان از ادراک عمیق از افسردگی و درگیر شدن مستقیم شخص با این معضل داره خیلیامون افسرده هستیم مبارزه با افسردگی دقیقا مثل یک جنگ تمام عیار می مونه جنگی برای بقا

peyman5534

Registered User
لایک‌ها
2,413
کامنت یکی از دوستان:

افسردگی خیلی بد هست انگار که دارید از سوراخ لوله یک تفنگ به دنیا نگاه می کنید، اینقدر که دنیاتون کوچک می شود :(

کامنت یکی دیگه:

افسردگی ...
توی اطرافیانم دارم کسایی که این مشکل رو دارن و میبینم که ذره ذره ازبین میبرتشون ، بدبختی اینه که مشکلات روان باعث مشکلات جسمی هم میشن ...

کامنت یکی دیگه:

هر لحظه و هر ثانیه که میگذره یه واژه دنیای من و جهان خارج از من با همه عظمتش رو بیشتر احاطه میکنه ...
افسردگی ...
این روزا همش با این کلمه ناخواسته روبرو میشم انگار داره تبدیل به درد مشترک همه ی جهان میشه و سرعت انتقالش حتی از کرونا هم بیشتره ...!

کامنت یک مربی بزرگ:
طی ماه های اخیر، یک ابر سیاه درون من بزرگ و بزرگ تر شد و نحوه دید من نسبت به مسائل را عوض کرد

پ.ن اینجور کامنتها نشان از ادراک عمیق از افسردگی و درگیر شدن مستقیم شخص با این معضل داره خیلیامون افسرده هستیم مبارزه با افسردگی دقیقا مثل یک جنگ تمام عیار می مونه جنگی برای بقا
تو ایران و افسردگی؟خخخخ
ما انقدر پوست کلفت شدیم که دو مرحله از افسردگی هم رد شدیم.
ملت دارن موج موج میمیرن بعد میان با پرویی میگن مسافرت نرید ،خب بی همه چیزا چرا واکسن نمیخرید

Dodge Super Bee

Registered User
لایک‌ها
16,870
کلا حرف زدن عوام در مورد دپریشن مثل میل کردن پی پی با چنگال ـه

بدبختی اونجاست که علت افسردگی عوام یا بی پولی ست یا بی پارتنری یا جفت باهم یا امثال احساس زشت پنداری از این دست مضخرفات

در عمل ولی هیچ چیزی مثل دپریشن واقعی نیست . دپرس واقعی آنتی دپریشن و rtms هم براش گول زننده ه و ماسمالیزاسیون ـه که واقعا هم هست . نهایتا 10% کتامین رو دپرس واقعی تاثیر بذاره اونم در جهت گول مالیدن

دپریشن واقعی همان چیزی ست که نمیتونی گول ش بمالی (افتک نیست که )

اگه میبینی روز چند میلیون جاندار برای سیر شدن شکم تو ـه آدم زمینی کشته میشه- و میبینی کلی هم نوع ت یا هر جاندار دیگه تو کوچه خیابون درد میکشن و شخم ت هم نیست و از درد کشیدن هیچ جاندار دیگه ای درد نمیکشی و نهایت واکنشت توسل به خدا و ماورا ست یه جای کارت میلنگه

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,591
کامنت یکی از دوستان:

کامنت یکی دیگه:

افسردگی ...

کامنت یکی دیگه:

افسردگی ...

کامنت یک مربی بزرگ:

بنچی در چه حالی؟
هنوز نون میدی دست ملت؟

Abbath

کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
27,705

Benchmarker

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
31,847

Abbath

کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
27,705
شوما نونواهای قدیمی با هم انلاین میشید؟ :D
اباث یادته حامد میگفت دلار بزودی 5 تومن میشه :p
والا کارت گرافیک میخوام بخرم تخمش رو ملخ خورده پیدا نمیشه، هر از چند گاهی میام تاپیک خرید رو آپ میزنم یه سرکی اینجا هم میکشم

نون شه مانی میده؟ والا نون ما سوراخ سوراخ شد زیر فشارهای زیندگی
برای همون ازش پرسیدم دیگه ببینم قیمت دلار حامدی چند شده، دلار نیما و اصخر و اکبر که جر داده، ببینیم حامدی چه کرده

Last edited:

f@iry

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3,137
این یارو چی میگه؟

www.youtube.com/watch?v=p0hP776P5c8

چطوری میشه به جای نیمه زنده بودن ؛ تماما زنده بودن رو تجربه کرد؟

من دائما درونم تنشی رو تجربه میکنم.این تنش و سنگینی رو چطور از خودم دور کنم؟
آیا براستی راهی به رهایی وجود داره؟
یا همه اینها تنها حرفهایی قشنگ برای سخنرانیه؟یا میتونه نسخه نجات هم باشه؟

احساس میکنم درون دخمه ای تاریک در قعر زمین محبوسم و از روزنه های دخمه ،مردم بیرون رو تماشا میکنم که چه آزاد و خوشحال زندگی میکنن و من همچنان حسرت مرگ میخورم

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,438

S H 4 H 4 i3

Registered User
لایک‌ها
1,483
مخصوص شب یلدا..
اگه افسرده هستی خودتو سرزنش نکن و باهاش کنار بیا...

MEHRAN.H

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
24
یکدست جام باده و یکدست زلف یار
رقصی چنین میانه میدانم آرزوست! "مولانا"

بالا