برگزیده های پرشین تولز

پاتوق عطربازها؛معتبرترین و مطمئن ترین مرجع و فروشگاه اینترنتی عطر و اسانس ایران برمبنای صداقت و تخصص

arash59b

Registered User
لایک‌ها
1,586
سلام مهدی جان
دانهیل دقیقا کپی کدام ادکلن های این برند هستند؟

Last edited:

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
سلام مهدی جان
رالف لورن و دانهیل دقیقا کپی کدام ادکلن های این دو برند هستند؟

Sent from my iPad using Tapatalk
سلام. دانهیل کپی برابر اصل دانهیل آلفرد قهوه ای رنگه. اودکلن رالف لورن رو ندیدم متاسفانه. اما بهت اطمینان میدم که اگه 5 تا عطر تو کارهام نمره ی 100 از 100 بگیرن قطعا رالف جزو اوناست!

arash59b

Registered User
لایک‌ها
1,586
سلام. دانهیل کپی برابر اصل دانهیل آلفرد قهوه ای رنگه. اودکلن رالف لورن رو ندیدم متاسفانه. اما بهت اطمینان میدم که اگه 5 تا عطر تو کارهام نمره ی 100 از 100 بگیرن قطعا رالف جزو اوناست!
یه کپی از دانهیل قهوای رو الان دارم بنظرم که زیاد با توصیفات شما هم خونی نداره ولی موردی رو که شما دارید هم حتما برای تست می خوام.
بطور کلی و بنظرمن بهترین عطرهای دانهیل در رایحه های خنکش (رنگهای ابی) هست. با توصیفاتی که کردید اول فکر کردم گم شدم یعنی مدل ایکس سنتریک رو پیدا کردم که رایحه ملایم و تلخ منحصربفردی داره هنوز شیشه خالیش رو میز دم دستم هست و بوش می کنم. :general507: متاسفانه مثل اینکه دیگه تولید نمیشه اگه جایی پیداش کردم چیزی که برام اهمیت نداره قیمتش هست هرچقدر که می خواد باشه

لیست سفارش دوم رو هم براتون پخ کردم

Last edited:

Alios

Registered User
لایک‌ها
591
سفارش 8 اسانس رو داده بودم و آقا رضا لطف کردن و فرستادن که نظر خودمو در موردشون میدم
نکته ابتدایی اینه که اصولا ما عطر بد یا بدبو نداریم کلا و این سلیقه شخصی خود ماست که به سمت یه نوع عطر کشش بیشتری داریم و یکسری رو نمیپسندیم و اصولا پسندکردن یک رایحه مثل پسندیدن یک سبک از موسیقی میمونه.شاید یک سبکی رو من واقعا دوست داشته باشم ولی رفیقم اصلا دوستش نداشته باشه پس امری کاملا سلیقه ایه و نمیشه براش منطق و استدلال آورد

وان میلیون : یه عطر خیلی خاص که قطعا توی یک جمع 10 نفره میتونه 5 مخالف و 5 موافق داشته باشه
تند و تیز و خشن (حس میکنم عطر شلوغیه )
رایحه اولیه برای من فلفل و چوب رو تداعی میکنه
در کل عطر قابل احترامیه ولی فکر نمیکنم زیاد بخوام ازش استفاده کنم!

بی دلیشس + تافی : قطعا ترکیب خوبی شده و برای من تداعی کره+سیب سبز ترش+شکلات تافی رو داره که لذت بخشه.ماندگاری و پخش بوی خیلی خوبی داره.(این موارد بیشتر وقتی نمایان میشه که حداقل نیم ساعت از زمان اسپری کردن گذشته باشه و هر چقدر زمان بگذره بیشتر عاشقش میشید)اولین روز از این عطر دوبار اسپری کردم و رفتم بیرون.توی یک جمع 5 نفره دوستانه بودیم که معمولا باقی دوستان هم کم و بیش عطر استفاده میکنن،یه دوست دیگه ما که از قضا سرماخورده بود و به نوعی حس بویاییش تضعیف شده بود وارد مغازه شد و اولین سوالش این بود که عجب عطری؟کی زده ؟؟ و در آخر صاحب عطر رو پیدا کرد :D
ازش استفاده میکنم و در لیست بعدی سفارشم خواهد بود

کرید اونتوس : عطر ملایم ولی تیز و برای من تداعی برگهای درخت کاج توی خونمون رو داره که بهمراه دوده به نوعی تلفیق شده باشه
ماندگاری و پخش بوی این عطر هم قابل قبوله ولی زیاد ازش استفاده نخواهم کرد(که قطعا مشکل از سلیقه خودمه)

اسکار دلارنتا : اینو که استشمام میکنی تورو دعوت میکنه به یک باغ پر از شکوفه های بهارنارنج و ملایمت و خنکیش هم به اندازه و لذت بخشه.این عطر رو همون روز که عطر ها رسیده بود دادم مادرم استفاده کرد و خیلی خوشش اومد
احتمال زیاد دوباره در لیستم خواهد بود

بلک ارکید : عطر شیرین ملایم با مخلوطی از وانیل و رایحه گلها که یه عطر خیلی باکلاس و خاصی میتونه باشه.چون آشنایی قبلی با این عطر نداشتم باید بیشتر ازش استفاده کنم ببینم چطور خودشو بهم معرفی میکنه.ولی عطر قابل احترامی هست

رالف لورن : حس خیلی خوبی بهت میده وقتی استشمام میکنیش.یه عطر خاص با رایحه شکوفه و گل و خیلی رمانتیک و سر و ساکت !!
از ماندگاری و پخشش فعلا نمیتونم بگم چون هنوز یک روز باهاش نبودم! ولی به نظر نمره قبولی رو بگیره
این عطر هم دوست داشتم و استفاده خواهم کرد

Axe, the special one : بیشتر بخاطر اینکه آقا رضا گفتن یه رایحه موز هم درش هست خریدم.هم میشه بگی شیرینه و هم یه مقدار به ترشی میزنه. این عطر خیلی برام آشناست از جهت اینکه چندین سال پیش یه شامپویی رو استفاده میکردم که خیلی خیلی به این عطر شبیه بود که الان یادم نیست اسمشو!
در کل عطر خوبیه و کم و بیش استفاده خواهم کرد

بلو مجیک : واقعا جادوی آبی برازنده این عطر هست! یک عطر خنک و رایحه تمشک رو برام تداعی میکنه.این عطر عالیه.حدود 5-6 سال پیش اینجا یه مغازه ای باز شده بود که اسمش بود {خانه جوراب} و در کنارش یک عطر هم برای فروش داشت.اسم عطرش بود "نوت" . این عطر رو دوست داشتم و ازش چندباری گرفتم ولی اسانس باکیفیتی نبود.به فرض شاید حدود 2 الی 3 ساعت ماندگاری داشت و پخش بوی ضعیف..این عطر عینا همون عطر هست ولی خیلی خیلی باکیفیت تر
البته روز اول،داداشم به زور ازم گرفتش!
این عطر رو در سفارش بعدی خواهم داشت

تستر کاغذی اسپرینگ هم خیلی دوستش داشتم و گذاشتمش جلو میز کامپیوترم و همیشه بوش میکنم .حتما در سفارش بعدی ازش یاد میکنم

** باتوجه به توضیحاتی که دادم در سری بعد آقا رضا میتونه بیشتر و دقیق تر کمکم کنه در معرفی یک عطر جدید و باب میل بنده
*** تشکر میکنم از فروشنده عزیز که هم به بنده لطف داشت و تخفیفی رو برام لحاظ کرد و هم باحوصله و نکته سنج هست و عاشق کارش که این خیلی خوبه

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
نکته ابتدایی اینه که اصولا ما عطر بد یا بدبو نداریم کلا و این سلیقه شخصی خود ماست که به سمت یه نوع عطر کشش بیشتری داریم و یکسری رو نمیپسندیم و اصولا پسندکردن یک رایحه مثل پسندیدن یک سبک از موسیقی میمونه.شاید یک سبکی رو من واقعا دوست داشته باشم ولی رفیقم اصلا دوستش نداشته باشه پس امری کاملا سلیقه ایه و نمیشه براش منطق و استدلال آورد
بی دلیشس + تافی : قطعا ترکیب خوبی شده و برای من تداعی کره+سیب سبز ترش+شکلات تافی رو داره که لذت بخشه.ماندگاری و پخش بوی خیلی خوبی داره.(این موارد بیشتر وقتی نمایان میشه که حداقل نیم ساعت از زمان اسپری کردن گذشته باشه و هر چقدر زمان بگذره بیشتر عاشقش میشید)اولین روز از این عطر دوبار اسپری کردم و رفتم بیرون.توی یک جمع 5 نفره دوستانه بودیم که معمولا باقی دوستان هم کم و بیش عطر استفاده میکنن،یه دوست دیگه ما که از قضا سرماخورده بود و به نوعی حس بویاییش تضعیف شده بود وارد مغازه شد و اولین سوالش این بود که عجب عطری؟کی زده ؟؟ و در آخر صاحب عطر رو پیدا کرد :D
ازش استفاده میکنم و در لیست بعدی سفارشم خواهد بود
دوست عزیزم؛ خیلی ممنون از لطف و محبت بسیارت به بنده و عطرهام. نظرات شما رو خیلی دوست داشتم. یادته گفتی اسپرینگ رو بخاطر ته بوی کمی تلخش نمی خوای؟ تستر کاغذی اسپرینگ رو برای این فرستادم که ببینی این عطر چقدر محشره!
هم چنان این تافی چاکلته که موضوع گفت و گوهای این تاپیکه! چه تنهایی و چه در ترکیب با بی دلیشس! جناب @f22raptor2014 از قم هم اودکلن تافی+بی دلیشس رو خرید کردن و منتظر نظرشون هستیم.
شما سلیقه ات تا حد زیادی به سلیقه شخصی من نزدیکه. احتمال خیلی قوی مونت بلانک ایندی ویژوال رو خیلی می پسندی ولی بعید بلک افغان توجهت رو جلب کنه. برام جالبه بدونم در مقابل توباکو وانیل چه حسی داری!
بازم تشکر از لطفت.

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
دوستان عزیز؛ تستر اودکلن شده اسپری دار 5 میل این 20 رایحه که تقریبا دو گرمش اسانسه ؛ موجوده از دم دانه ای 2500 تومن. (فقط بلک افغان و رالف لورن تسترش 3 هزار تومنه) تعدادش محدوده لطفا اگر مایلین بوها رو تست کنین این تسترها رو قبل اتمام تهیه کنین. خریدش کاملا مقرون به صرفه است و پیشنهاد میشه!
اسپرینگ ؛ کریستال ورساچ نویر؛سیمپلی پینک؛بلک ارکید؛سی بای کلوهه؛بی دلیشس؛رالف لورن بلو؛تافی چاکلت؛اسکاردلارنتا؛کیس می؛بلو فور من؛ ویکند باربری؛اکلت؛باربری لندن؛توباکو وانیل؛بلک افغان؛توسکان لدر؛آکوا دی جیو؛سیلور سنت بوگارت؛وان میلیون اینتنس
20 رایحه با نمره 20

Last edited:

behrooz_92

Registered User
لایک‌ها
2
سلام اقا مهدی
خسته نباشی
8 میل توسکان لدر
8 میل اونتوس
از بلک افغان
توباکو وانیل
و مخلوط تافی و بی دلیشس تست میخواستم
بازم ممنون که خیلی با حوصله جواب میدی

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
سلام اقا مهدی
خسته نباشی
8 میل توسکان لدر
8 میل اونتوس
از بلک افغان
توباکو وانیل
و مخلوط تافی و بی دلیشس تست میخواستم
بازم ممنون که خیلی با حوصله جواب میدی
سلام مجدد. هادی هستم عزیز. از مخلوط تافی و بی دلیشس تستر ندارم. جدا جدا تسترش هست.

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
پاسخ من به شیطنتهایی که میشه ؛ عزم راسخ تر در ارائه خدمات بیشتر ؛با کیفیت تر و ارزان تر به مشتریهاست.
سالم رقابت کن برادر! تو نظر سنجی یکی میاد گزینه
من خرید کردم و از کیفیت عطر دریافتی و قیمتش راضی نیستم. مشروح نظرم را در تاپیک برای همه می نویسم
را تیک میزنه. اینجا همه سفارشها در تاپیک ثبت شده و قیمتها هم کامل مشخصه. خب حالا شمایی که خرید کردی و از کیفیت عطر دریافتی و قیمتش راضی نیستی؛ بیا مشروح نظرتو در تاپیک برای همه بنویس تا هم من بخونم هم بقیه.
اینجا فروشگاه عطر یاد یاره. همه شارژ شگفت انگیز عطر میشن. قیمت تسترها رو (به جز رالف لورن بلو و بلک افغان) گذاشتم 2500 تومن. می تونی؛ اینجوری رقابت کن!

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
وان میلیون اینتنس: این هم قبلا اسانسش رو داشتم ولی جالبه که اسانس ایشون یکم با اون فرق داره، خیلی بوی خوبیه برای فصل های سرد.

و این 2 عطر یکیش وان میلیون اینتنس هست که علاوه بر نظر مثبت من بهش خانواده هم ازش خوششون اومد. و دیگری بی دلیشس هست که عطریه که الان دارم 10 دقیقه بوش می کنم
;)
13-وان میلیون اینتنس که قبلا هم داشتم.مثل همیشه گرم و هیجان انگیز با بوی زعفران وفلفل و هل.ماندگاری و پخش بوی خوب.کیفیت اسانس رو میشد به خوبی حس کرد.عالی بود.
در کل این دوستمون از وقتی که پست کرد تا دیروز همه کارهارو پیگیری کرد یعنی گارانتی تا توی خونه و خدمات پس از فروش هم داشت.خودش هم پسر گلیه.کیفیت عطرهاش هم به هرکی نشون دادم تایید کرد.من خودم خرید ادکلن زیاد داشتم و دارم ولی ازین به بعد مشتری ثابت ایشون هستم.ایشالا تو کارش موفق باشه کم پیدا میشه تو کاسبی ادم مثل ایشون

سفارش دومم رو تحویل گرفتم
توسکان لدر و وان میلیون اینتنس خیلی خوب بودند، تستر بلو مجیک هم عالی بود. احتمالا از مواردی است که در آینده خرید می کنم. کلا آقا رضا خیلی با حوصله و پر انرژی هستند.
آشنایی با ایشون افتخاری است.
باز هم از ایشون تشکر میکنم

اینجا فروشگاه عطر یاد یار است؛ شما شارژ شگفت انگیز عطر می شوید!

Last edited:

Gallar2

Registered User
لایک‌ها
25
سلام و وقت بخیر، آقا من یه چند تا از کارهایی که بنظرتون تاپه رو می خوام .زیاد نباشه فقط در حد تست، بجز بلک افگانو و توسکان لدر، بی زحمت به من قیمت بدید، اون کار کارتیر پاشا و وان میلیون رو هم حتماً بزارید، با تشکر

arash59b

Registered User
لایک‌ها
1,586
سلام سفارش دوم
باتشکر از مهندس عزیز بابت پیشنهادهای خوبشون و وقتی که گذاشتن

کرید اونتوس
رالف لورن
بی دلیشس
تافی
مونت بلانک
تام فورد نویر
بلوگاری اکوا

تستر
اسکار دلارنتا ، اسپرینگ ، بای سی کلوهه و بوگارت

msaj87

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
پیشنهادهای عالی و اخلاق عالی و با حوصله آقا رضا من رو همیشه ترغیب میکنه موارد پیشنهادی رو امتحان کنه

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
پیشنهادهای عالی و اخلاق عالی و با حوصله آقا رضا من رو همیشه ترغیب میکنه موارد پیشنهادی رو امتحان کنه
سلام دوست عزیز! خیلی محبت دارین. ممنونم. برای تحویل گرفتن سفارش سوم تون انشالله هماهنگ می شیم.

msaj87

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
سلام جناب هادی
ممنون میشم اگه عطرهای 5 میل زیر رو برای من زحمت بکشین
کریستال ورساچ نویر ؛سی بای کلوهه؛ رالف لورن بلو؛ ؛اسکاردلارنتا؛کیس می؛بلو فور من؛ ویکند باربری؛اکلت؛باربری لندن؛توباکو وانیل ؛آکوا دی جیو؛سیلور سنت بوگارت
و عطر دانهیل آلفرد هم 20 میلی لطف نمایید.

sayaweb

Registered User
لایک‌ها
220
عزیز شما کجا هستید؟ و انیکه شیشه بیشتر دارید؟ شیشیه عطر(یعنی تو خود شیشه اصلیش پر کنید،)‌و اینکه شیشیه طرح لاو و عروسک هم دارید؟

sayaweb

Registered User
لایک‌ها
220
عزیز شما کجا هستید؟ و انیکه شیشه بیشتر دارید؟ شیشیه عطر(یعنی تو خود شیشه اصلیش پر کنید،)‌و اینکه شیشیه طرح لاو و عروسک هم دارید؟

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
سلام. پاسخ ارسال شد.

امروز عطرهای جناب @behrooz_92 براشون ارسال شد.

Last edited:

mostafa a

Registered User
لایک‌ها
183
گرامی خصوصی را چک کنید با تشکر

بالا