برگزیده های پرشین تولز

پاتوق عطربازها؛معتبرترین و مطمئن ترین مرجع و فروشگاه اینترنتی عطر و اسانس ایران برمبنای صداقت و تخصص

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
تا حالا اهواز؛مشهد؛تبریز؛نجف آباد؛بجنورد و اصفهان به غیر از تهران عطرفرستادم اما هنوز مشتری از شمال ایران نداشتم. برای پیدا کردن بازار عطر در شمال ایران به اولین دوستی که از شمال ایران عطر بخره روی قیمت اعلام شده در لیست 40 درصد تخفیف میدم. (تخفیف فقط شامل عطر میشه). دوستان ساکن شمال ایران؛ امروز روز شانس شماست!

new24-5

کاربر فعال بخش پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
2,697
تا حالا اهواز؛مشهد؛تبریز؛نجف آباد؛بجنورد و اصفهان به غیر از تهران عطرفرستادم اما هنوز مشتری از شمال ایران نداشتم. برای پیدا کردن بازار عطر در شمال ایران به اولین دوستی که از شمال ایران عطر بخره روی قیمت اعلام شده در لیست 40 درصد تخفیف میدم. (تخفیف فقط شامل عطر میشه). دوستان ساکن شمال ایران؛ امروز روز شانس شماست!
من شمالی ام،به جون این لهجه غلیظم قبول کن :)

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
من شمالی ام،به جون این لهجه غلیظم قبول کن :)
سلام. دوست مشهدی من؛ امروز عطرهاتون که رسید خبر بدین و حتما بنویسین ترکیب بی دلیشس+تافی رو چطور دیدین؟ زیر هر جعبه اسم عطر نوشته شده. شما اولین نفری در اینترنت هستین که عطر ترکیبی ساخت خودم رو خریدین. در بیرون اینترنت این عطر بسیار مشتری پیدا کرده. فروش بی دلیشس+تافی چاکلت با افتخار ؛ در انحصار این فروشگاه یعنی "عطر یاد یار"ه. مختص هر کس که می خواد عطری خاص داشته باشه! عطری که بی دلیشس آن از فرانسه و تافی چاکلتش سوئیسی است. با بوی بسیار باشکوه و خنک ؛ با پخش بوی فراوان شروع میشه و در انتها یک بوی نرم و گرم و شیرین شکلات تافی رو داره. موندگاری خیلی زیادی هم داره.
بی دلیشس+تافی اودکلن پیشنهادی عطر یاد یار به شماست. این رایحه رو امتحان کنید!

msaj87

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
سلام
سفارش دوم من رو ممنون میشم زحمت بکشین
1. توسکان لدر 2. وان میلیون اینتس 3. سیمپلی پینک
ممنونم از راهنمایی های شما

سفارش دومم رو تحویل گرفتم
توسکان لدر و وان میلیون خیلی خوب بودند، تستر بلو مجیک هم عالی بود. احتمالا از مواردی است که در آینده خرید می کنم. کلا آقا رضا خیلی با حوصله و پر انرژی هستند.
کلا از هفت موردی که خرید کردم فقط یک مورد نظرم (بلک افغان) رو جلب نکرد. موردهایی که خود آقا رضا پیشنهاد می دهند جذاب بودند.
یک نکته دیگه که در عطرهایی که تحویل گرفتم حس کردم این بود که نسبت به عطرهای دیگه، حس چرب بودن و چگال تر بودن داشتم! شاید به دلیل اسانس ها و درصد ترکیبشون باشه.
آشنایی با ایشون افتخاری است.
باز هم از ایشون تشکر میکنم

saadatmandi86

Registered User
لایک‌ها
189
با سلام خدمت جنابعالی
من 30 سی سی ادکلن آونتوس می خوام . بی زحمت بگید چند سی سی باید اسانس آونتوس بخرم؟
در ضمن من ساکن تهرانم ولی گاهی شهریار کار دارم اگه میشه آدرس بفرمایید حضوری خدمت برسم.
ممنون

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
با سلام خدمت جنابعالی
من 30 سی سی ادکلن آونتوس می خوام . بی زحمت بگید چند سی سی باید اسانس آونتوس بخرم؟
در ضمن من ساکن تهرانم ولی گاهی شهریار کار دارم اگه میشه آدرس بفرمایید حضوری خدمت برسم.
ممنون
سلام. پاسخ خدمت تون ارسال شد قربان. تشکر از توجه تون به فروشگاه عطر یاد یار!

new24-5

کاربر فعال بخش پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
2,697
با نظر خواهی از دوستان بعد از تست عطر به این نتایج رسیدم:
عطر های عالی:باربری لندن،بی دلیشس(اوّلش که از ظرف بوش کردم سرخوردگی پیدا کردم چون بوش زیاد جالب نبود،بعد که اسپری کردمش خیلی خوب شد)،دلارنتا و کرید اونتوس
بو های خاص که سلیقه ای هستند:توسکان و لالیک
بقیه شون هم خوب هستند
فقط مشکلی که دارم یکی ظرفش هست که بی دلیشس در اسپری اش دچار مشکل بود و اسانس بیرون زده بود(ولی درش نسبتا کیپ بود و مشکلی پیش نیومد)،یکی دیگه هم ظرف وان میلیون اینتنس که اون هم به وضعیت دیگری دچار شده(موقع رسیدن از پست مشکل نداشته،ظرف رو راست گذاشته بودم روی میز،ولی انگار ادکلن برگشته بالا یا تبخیر شده و جای درش گیر کرده-لازم به ذکره که رنگ عطر هم آبی شده-ازین مشکل رنگی شدن عکس هم گرفتم که شاید بعدا قرار بدم)
بطور کلّی عطر ها عالی بودند بجز مشکل پخش اشون(بجز بی دلیشس که با یکبار اسپری کردن عالی شده بود)مثلا توسکان رو 6-7بار اسپری کردم از پشت گوش و روی رگ دست تا روی لباس و.. ولی در نهایت هم بوش پخش نشد(از اطرافیان هم پرسیدم،اونا هم احساسش نمیکردند)

در نهایت در خرید بعدی حتما بی دلیشس،دلارنتا،کرید اونتوس،باربری توی لیست خریدم هست،ولی با غلظت 80% بجای 50%

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
بطور کلّی عطر ها عالی بودند بجز مشکل پخش اشون(بجز بی دلیشس که با یکبار اسپری کردن عالی شده بود)مثلا توسکان رو 6-7بار اسپری کردم از پشت گوش و روی رگ دست تا روی لباس و.. ولی در نهایت هم بوش پخش نشد(از اطرافیان هم پرسیدم،اونا هم احساسش نمیکردند)

در نهایت در خرید بعدی حتما بی دلیشس،دلارنتا،کرید اونتوس،باربری توی لیست خریدم هست،ولی با غلظت 80% بجای 50%
1-توسکان لدر یه عطر مجلل وشیک و گرم مخصوص مجالس به خوبی بوی چرم و زعفران و یاس و چرم رو میشد حس کرد.اولش یکم سنگینه ولی این سنگینی رو من دوست داشتم ولی وقتی یکم بهش زمان میدی نشون میده بیخود نیست اسم شاهکار روش مونده و قیمتش( قیمت اودکلن رو منظورشه دوست مون) بالاست منکه خیلی خوشم اومد حتما بازم میخرم
در کل این دوستمون از وقتی که پست کرد تا دیروز همه کارهارو پیگیری کرد یعنی گارانتی تا توی خونه و خدمات پس از فروش هم داشت.خودش هم پسر گلیه.کیفیت عطرهاش هم به هرکی نشون دادم تایید کرد.من خودم خرید ادکلن زیاد داشتم و دارم ولی ازین به بعد مشتری ثابت ایشون هستم.ایشالا تو کارش موفق باشه کم پیدا میشه تو کاسبی ادم مثل ایشون

توسکان لدر بوی خیلی باکلاسی داره، به شدت منحصر به فرد.
یه اشتباهی هم که من کردم خرید به صورت خالص بود، رایحه ها خیلی قوی هستند و اولش اذیت می کنن

سفارش دومم رو تحویل گرفتم
توسکان لدر و وان میلیون خیلی خوب بودند، تستر بلو مجیک هم عالی بود. احتمالا از مواردی است که در آینده خرید می کنم. کلا آقا رضا خیلی با حوصله و پر انرژی هستند.
موردهایی که خود آقا رضا پیشنهاد می دهند جذاب بودند.
یک نکته دیگه که در عطرهایی که تحویل گرفتم حس کردم این بود که نسبت به عطرهای دیگه، حس چرب بودن و چگال تر بودن داشتم! شاید به دلیل اسانس ها و درصد ترکیبشون باشه.
آشنایی با ایشون افتخاری است.
باز هم از ایشون تشکر میکنم
دوست عزیز ممنون از این که زحمت کشیدی نظرات ارزشمندت رو برای من و بقیه نوشتی. چند نکته رو خدمتت عرض می کنم:
1 - نظر شما در مورد توسکان لدر بسیار عجیبه! من فقط نظر سه نفر از دوستان رو در مورد توسکان نقل کردم. بی هیچ تردید توسکان پخش بو و ماندگاری بالایی داره. خیلی بیشتر از باربری لندن. از دوست عزیزم @sana2000 که هر دوی اینها+16 تا عطر دیگه رو خریده درخواست می کنم بیاد در تایید یا رد نظر من؛ نظرشو بنویسه!
شاید شما نظرت این باشه که غلظت 50 درصد برای توسکان کمه و مثلا باید 80 درصد بزنی؟ یا این که (چون نوشته ای بوش سلیقه ایه) اصلا بوش رو دوست نداری؛ اما به شهادت نظر سایر دوستان؛ این که"بوش احساس نشد" تاکید و تکرار می کنم که نظر بسیار عجیبیه!
2 - الان تنها مشکلی که شما باهاش مواجهین درب ظرف وان میلیون اینتنس تون هست؟ آبی شدن رنگ عطر رو چطور متوجه شدین؟ یعنی الان روی لباس اسپری کنین آبی می پاشه و لباس آبی میشه؟ اگر این طوره لطفا روی یک پارچه بپاشید و قبل و بعد پاشیدن عکس بگیرید و بفرستید؛ هزینه مربوط به این اودکلن تون عینا به شماره حساب تون واریز میشه و بابتش متاسفم و پوزش می خوام.
اما اگه رنگ لباس رو تغییر نمیده و بوی عطر هم تغییر نکرده؛ ظرف رو به یک عطر فروش نشون بدین در کسری از ثانیه درش رو درست می کنه. نهایتا ظرف رو عوض می کنیم و 2800 تومن طلب شما میشه. از بابت زحمتی که توش می افتی متاسفم؛ای کاش این اتفاق نمی افتاد. گزارش مشابه نداشتم تا به حال.
3- تشکر می کنم و خوشحالم که ترکیب بی دلیشس+تافی رو عطری عالی شمردین و مایلین دوباره و با غلظت 80 درصد پیشنهاد بدین! شما اولین نفری بودی که این ترکیب رو در اینترنت خریداری کردی و چقدر خوب که این قدر دوست داشتنی به مشام شما و اطرافیان تون رسیده.

Last edited:

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
با سلام خدمت جنابعالی
ممنون
عطرهای این دوست مون حضورا خدمت شون تحویل شد در میدان محمدیه تهران (ایستگاه مترو). بی دلیشس+تافی خرید کردن و کرید اونتوس. خوشحال میشم در مورد بی دلیشس+تافی ایشون هم نظر خودش و اطرافیان رو بنویسه.

new24-5

کاربر فعال بخش پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
2,697
توسکان رو 6الی 7 بار هم روی قسمت ضربان دار و هم روی خود لباس زدم ولی بازم پخش نشد(توی محیط سربسته هم از دیگران پرسیدم ولی احساسش نمیکردند)و از بوش هم تنها یکم بوی چرم رو متوجه میشدند(اتفاقا بعد از زدن عطر،کفشمو پولیش کردم و دست راستم یک مقدار بوی پولیش گرفته بود که اون رو متوجه میشدند)

الآ« رفتم از ظرف وان میلیون اینتنس فیلم گرفتم که درش رو باز کردم و دستمال کاغذی رو بردم توش و آبی شد ولی اوطور که ظهر گفتم نشد(اوّلش که اون رو عکس گرفتم کاملا اسانس تغییر رنگ به آبی داده بود)البته روی در جعبه سلولزی رنگ آبی مونده که توی فیلم قابل مشاهده هست
اسانس رو روی دستمال کاغذی زدم و یک مقدار آبی شد که هر کار کردم نتونستم نشونش بدم(البته پارچه سفید نسبت به دستمال کاغذی رنگ ها رو خیلی بیشتر نشون میده) و الآن توی در یکم اسپری زدم تا دوباره رنگ بگیره(فردا روی پارچه سفید تست میکنم و فیلم های تست رو قرار میدم)
-----
البته نیازی به برگشت پول نیست،همینجوری راضی هستم(حالا برای خرید های بعد وقت هست:))

sana2000

Registered User
لایک‌ها
28
اتفاقا توسکان لدر به چیزی که معروفه ماندگاری بالا و پخش بوی خوبشه.میتونین سایتهای خارجی یا همین سایتهای داخلی فروش عطر رو نگاه کنین بیشترین امتیازی که گرفته مال پخش بو و ماندگاریش هست.احتمالا اسپری عطرشون مشکل داره خوب اسپری نمیشه عطر یا کلا سلیقشون عطرهای سنگین هست که این عطر رو پخش بوی کم میبینن.موفق باشین

saadatmandi86

Registered User
لایک‌ها
189
عطرهای این دوست مون حضورا خدمت شون تحویل شد در میدان محمدیه تهران (ایستگاه مترو). بی دلیشس+تافی خرید کردن و کرید اونتوس. خوشحال میشم در مورد بی دلیشس+تافی ایشون هم نظر خودش و اطرافیان رو بنویسه.

بنام خدا
با سلام و تشکر از شما.
ترکیب بی دلیشس + تافی : در ابتدا بوی جالبی به نظر نمی رسید ولی پس از حدود 20 دقیقه خیلی بهتر شد . کسانی که بوی شیرین و شکلاتی دوست دارند این عطر رو با خیال راحت انتخاب
کنند چون ماندگاری اون هم روی لباس از 12 ساعت بیشتره .رایحه انتهایی آن بی شباهت به تام فورد بلک ارکید نیست و اون رو پسندیدم . به نسبت قیمتش عالیه.
آونتوس : راستش من تجربه آونتوس رو داشتم .می تونم بگم خوشبوست و شباهت خوبی هم داره ولی ماندگاری و پخش بوی متوسط . الان بعد از 4 ساعت تقریبا چیزی احساس نمیشه در صورتیکه لکش روی لباسم مونده.راستش پایینتر از انتظاراتم بود .
ممنون از خدماتتون .من قکر می کنم برای خریدهای بعدی حتما از ایشون برنامه ریزی می کنم چون منهای این 40 رایحه ، اسانس های دیگری رو هم برای ارائه دارند و قیمتهاشون مناسبه .

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
آونتوس : راستش من تجربه آونتوس رو داشتم .می تونم بگم خوشبوست و شباهت خوبی هم داره ولی ماندگاری و پخش بوی متوسط . الان بعد از 4 ساعت تقریبا چیزی احساس نمیشه در صورتیکه لکش روی لباسم مونده.راستش پایینتر از انتظاراتم بود .
کرید اونتوس جزو کارهایی که اکثر جاها بجاش اسانس ماین می دن و خب اسانسا معمولا بوشون خیلی فرق داره اما بوی اصلیش رو خوب می شناسم توی بوش یه نت خاص هست مثل پرتقال یا لیمو . وقتی تستر رو بو کردم دقیقا منو یاد اصلش انداخت و برگه رو به کسی که همین الان ادکلنش رو استفاده می کنه هم نشون دادم گفت بو شبیهه... خلاصه بگم . کیفیت اسانس های اشنا خوب و بعضی خیلی خیلی نزدیک به ادکلن
سلام دوست عزیز و ممنون از این که وقت گذاشتی و نظرت رو برای ما نوشتی. دیروز در پیام خصوصی براتون نوشتم که:
"جناب با توجه به فصل سرما و این که کرید بوی خنک محسوب میشه (بوی خنک در محیط باز هوای سرد خودشو نشون نمیده و در زمستان فقط در محیط گرم در بسته متوجه بوش میشین..."
با توجه به مطلب ذکر شده و سابقه آشنایی خودتون با کرید (اصل اودکلنشو دیدین یا فقط اسانسشو داشتین؟)؛ حتما می دونین که اودکلن 350 دلاریش هم (به ویژه تو زمستون) پخش و موندگاری بالا نداره. دلیل این که کرید عرضه شده در این فروشگاه این قدر مورد توجه قرار گرفته؛ شباهت خیلی خیلی نزدیک به ادکلن اونه.
در خصوص لک روی لباس تون؛ عزیز شما عطر رو در پت خریدی و در ظرفی که خودت داشتی ریختی. پیشنهاد می کنم از ظرفهایی استفاده کنی که عطر رو کامل پودر می کنه روی لباس.در این صورت هیچ لکی نمی افته.
ترکیب بی دلیشس + تافی : در ابتدا بوی جالبی به نظر نمی رسید ولی پس از حدود 20 دقیقه خیلی بهتر شد . کسانی که بوی شیرین و شکلاتی دوست دارند این عطر رو با خیال راحت انتخاب
کنند چون ماندگاری اون هم روی لباس از 12 ساعت بیشتره .رایحه انتهایی آن بی شباهت به تام فورد بلک ارکید نیست و اون رو پسندیدم . به نسبت قیمتش عالیه.
از اظهار نظرتون نسبت به ترکیب بی دلیشس+تافی هم ممنونم. دیروز هم خدمت تون عرض شد که دوستانی که بوی خنک دوست دارن براشون درصد بی دلیشس رو بیشتر می کنم. دوستانی که بوی گرم بیشتر می پسندن براشون درصد تافی رو بیشتر می کنم. رایحه انتهایی این ترکیب یک بوی نرم شده شکلات تافیه. به نظر شخص بنده شبیه رایحه انتهایی بلک ارکید (که خیلی هم دوستش دارم) نیست.

new24-5

کاربر فعال بخش پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
2,697
امروز دلارنتا رو تست کردم در مدرسه،خیلی خوب جواب داد
دلارنتا رو که از نزدیک بو میکنید بوی شاخ و برگ میده،از فاصله که میزارید پخش بشه بوی یاس میده

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
امروز دلارنتا رو تست کردم در مدرسه،خیلی خوب جواب داد
دلارنتا رو که از نزدیک بو میکنید بوی شاخ و برگ میده،از فاصله که میزارید پخش بشه بوی یاس میده
دلارنتا ترکیب شکوفه های بهاری و بهار نارنج و ترنج و ... خود خود بهاره دلارنتا!
پخش بو و ماندگاری فوق العاده عالی! وقتی می زنی بعد یکی دو ساعت ؛ ملایم که میشه می برتت فضا!

Alios

Registered User
لایک‌ها
591
اولین خریدمو از آقا رضا انجام میدم
باتوجه به گیلانی بودنم ، پست 141 شامل حال بنده شد و 40% تخفیف لحاظ کردن:D (البته آقا رضا لطف داشتن)
سفارش بنده برای اولین بار
1. وان میلیون اینتس
2. تام فورد بلک ارکید
3. Blue magic
4. رالف لورن بلو
5. اسکار دلارنتا
6. کرید اونتوس
7. Axe, the special one
8. ترکیب بی دلیشس+تافی

امیدوارم مقدمه ای باشه برای خریدهای بیشتر از آقا رضای عزیز

f22raptor2014

Registered User
لایک‌ها
88
20 گرم بی دلیشس آن از فرانسه و تافی چاکلتش خریداری میخاد بشه از دوستمون امیدوارم مقدمه ای باشد برای خرید بیشتر

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
اولین خریدمو از آقا رضا انجام میدم
باتوجه به گیلانی بودنم ، پست 141 شامل حال بنده شد و 40% تخفیف لحاظ کردن:D (البته آقا رضا لطف داشتن)
سفارش بنده برای اولین بار
1. وان میلیون اینتس
2. تام فورد بلک ارکید
3. Blue magic
4. رالف لورن بلو
5. اسکار دلارنتا
6. کرید اونتوس
7. Axe, the special one
8. ترکیب بی دلیشس+تافی

امیدوارم مقدمه ای باشه برای خریدهای بیشتر از آقا رضای عزیز
تبریک به دوست عزیزمون بابت این که از تخفیف 40 درصدی که قرار بود به اولین خریدار از شمال ایران تعلق بگیره؛ بهره مند شدن. مبارک شون باشه و انشالله همیشه در جشن و سرور عطرهاشون رو استفاده کنن. انتخابهای خیلی جالبی داشتن.
چه می کنه ترکیب بی دلیشس+تافی
دوستانی که از این ترکیب می خوان خودشون انتخاب می کنن اگر خنکی رو بیشتر بپسندن تافی رو کم می کنم؛ اگر گرمی و شیرینی بخوان تایشو بیشتر می کنم.
توصیه من به شما تافی کمتره. دلم نمی خواد بی دلیشس بوش گم بشه تو تافی. می خوام بعد این که خورشید بی دلیشس در عطر غروب کرد؛ تافی کم کم با نرمی و ملایمت طلوع کنه و بوی خنک بی دلیشس جاشو با بوی گرم تعدیل شده تافی عوض کنه.
ترکیب بی دلیشس+تافی ایز ریلی دلیشس!
the mixture of toffee and be delicious is really delicious. taste it NOW.

Alios

Registered User
لایک‌ها
591
تبریک به دوست عزیزمون بابت این که از تخفیف 40 درصدی که قرار بود به اولین خریدار از شمال ایران تعلق بگیره؛ بهره مند شدن. مبارک شون باشه و انشالله همیشه در جشن و سرور عطرهاشون رو استفاده کنن. انتخابهای خیلی جالبی داشتن.
چه می کنه ترکیب بی دلیشس+تافی
دوستانی که از این ترکیب می خوان خودشون انتخاب می کنن اگر خنکی رو بیشتر بپسندن تافی رو کم می کنم؛ اگر گرمی و شیرینی بخوان تایشو بیشتر می کنم.
توصیه من به شما تافی کمتره. دلم نمی خواد بی دلیشس بوش گم بشه تو تافی. می خوام بعد این که خورشید بی دلیشس در عطر غروب کرد؛ تافی کم کم با نرمی و ملایمت طلوع کنه و بوی خنک بی دلیشس جاشو با بوی گرم تعدیل شده تافی عوض کنه.
ترکیب بی دلیشس+تافی ایز ریلی دلیشس!
the mixture of toffee and be delicious is really delicious. taste it NOW.

لطف کردید و استفاده میکنیم از پیشنهادات شما توو انتخاب عطرها
ممنون :)

Musketeer

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
551
با سلام خدمت همه دوستان
من عطرهام رو تحویل گرفتم و بعضیا رو سریع تست مختصر کردم (بجز یکی دو تاش که دیگه از مختصر رد کرد!) بقیه رو هم همین الآن اومدم که تست کنم، نظرات تکمیلیم رو بعدا اضافه میکنم به امید خدا. اینم بگم من تخصص ندارم در زمینه عطر و پرفیوم فقط به عنوان نظر یک یوزر بخونید
N_aggressive%20%284%29.gif

توسکان لدر که قبلن هم داشتم و بهم گفته بودن اصله. بهرحال این بوش با اون فرقی نداره (یا حداقل فرقش برای من غیرقابل تشخیصه) راستش به محض اینکه رسیدم خونه داشتم میرفتم بیرون اینو زدم و رفتم و همون موقع که زدم کاملن بوی تلخیش برام همون بود و قیافه ی شیشه همونی که داشتم برام تداعی شد.
28.gif
خیلی راضی ام ازش بهرحال.
بلک افکانو، به نظرم خوبه. یکم شاید برای من گرم باشه. ولی خوبه کلن. فکر کنم باید استفاده کرد تا بشه خوب نظر داد.
کرید هم بوی خوبی داره. اینو یبار بهم پیشنهاد شده بود و اسمش یادم رفته بود. احساس میکنم اگه آدم شرایط روحی خوبی داشته باشه خیلی رایحه ی مناسبیه. خیلی بانمکه و احساس سرزندگی وجود داره توی بوش
07.gif
برای مهمونی ها فکر میکنم گزینه خیلی خوبیه.
سیلورسنت رایحه ی ملایمی داره که دقیقا باب میل منه. احتمالا زود تمومش میکنم
02.gif

توباکو وانیل در کمال تعجب با اینکه یکم زنونه بود به نظرم (احتمال بسیار زیادی داره که اشتباه کنم) خیلی نظرم رو جلب کرد.
وان میلیون خیلی خوشم نیومد ازش و اصلن درک نمیکنم چرا
29.gif
اینو مطمئنم که بعدا در موردش بازم مینویسم.
-- تا اینجا رو تقریبا میشه گفت تست کرده بودم، الآن بقیه رو دارم تست میکنم و احتمال خیلی زیادی وجود داره که قاطی کنم (با اینکه طبق توصیه ینفر که بیشتر از من بارشه قهوه بو میکنم بینشون! راستش نمیدونم تاثیر داره یا نه
)
اینویکتوس فکر کنم اینم زود تموم کنم
خوشم میاد از بوش.
هوگو رد احتمالا باید دفعه بعد با غلظت بیشتری سفارش بدمش. شاید این رو زیاد استفاده نکنم.
آکوا دی جیو بسیار راضی هستم ازش. تا حالا یادم نمیاد بویی شبیه به این به مشامم خورده بوده باشه. خیلی ممنون از فروشنده عزیز که پیشنهادش دادن
12.gif

ایندیویژوال رو راستش من نپسندیدم.
212 روم به دیواری که قبلن هم استفاده کرده بودم، و اونی که استفاده کرده بودم تندتر بود. فقط نمیتونم تندتر بهتره یا همین
این که خوبه بهرحال.
بولگاری آکوا یکی از جالبترین بوهایی که به مشامم خورده بود تا حالا. اینو حتما باز سفارش میدم خیلی خوب بود.
کروم لجند هم بسیار آشنا بود و خیلی خوب. به تظرم یه بوی کاملن استاندارد که همیشه میشه استفاده کرد ازش.

این آخریا مخصوصا ممکنه دقیق نباشه. احتمال بسیار زیادی هست که نظرم رو عوض کنم در موردشون
ماندگاری و اینکه در طول زمان بوهاش چه تغییری میکنه و اینا رو واقعا فقط با سپری شدن زمان میشه فهمید. پخش بو هم که خب فکر کنم فقط برای خانم ها مهمه کاری نداریم باهاش.
یه نکته بسیار مهم ازنظر من، اینکهخود دوستمون هم فوق العاده خوش برخورد و در عین حال حرفه ای هستن، که خیلی جالبه در نوع خودش، معمولا حرفه ای های هر فیلد خوب خودشون رو میگیرن
02.gif
خرید فوق العاده دلچسبی بود، حتما بازم مزاحمشون میشم.

بالا