برگزیده های پرشین تولز

پاتوق عطربازها؛معتبرترین و مطمئن ترین مرجع و فروشگاه اینترنتی عطر و اسانس ایران برمبنای صداقت و تخصص

arash59b

Registered User
لایک‌ها
1,586
آرش جان منم فکر می کنم خیلی کار راحتی نیست تفکیک بوها. من خودم امشب یک رایحه ی ترکیبی دیگه ساختم به کسی نشون دادم اشاره کرد به بوی پرتقال تو عطر اما من نمی تونستم پرتقال رو حس کنم!

خب پس لازم شد برم دنبال یک بلو فور من جدید که بیشتر بشه محتویاتش رو تجزیه کرد. البته میدونی که اکثر عامه مردم مثل ما این قدر ریز نمیشن تو جزییات. اما اینجا پاتوق عطربازهاست و این جور کارها بخشی از تفریح و لذت و در نهایت زندگی مونه!
در مورد بلو فور من بنظرم خودت ادکلن اصل رو یه تست بکن. معمولا همه جا هم پیدا میشه. البته باید این رو هم در نظر گرفت که ادکلن 100 میلش قیمت بالایی نداره. باید از نظر هزینه هم اسانسش مقرون به صرفه باشه

عزیزم اونی که بوی اناناس داره آکس Axe نیست. بلک ایکس اس هست که شما در دسترست نیست هنوز. من در تعریف آکس نوشتم:"یک بوی تک و خاص! درجه حرارتش ملایم تا نسبتا گرم و طعمش شیرینه. فکر کنم از موز هم استفاده شده توش"
شما راست میگی من با آکس تست کردم
اتفاقا بلک ایکس رو دارم ولی بوی اناناسش خیل لایت است و کلا پخش بو و ماندگاریش پایینه (مال شما رو نمیدونم چطوره). میرم با اونم تست می

پی نوشت: عزیزی در پیام خصوصی از من خواست بهترین کارهای ترجیحا خنک و تلخم (فقط مردونه) رو بهش معرفی کنم. گرم رو سخت می پسنده اما دنبال بهترین های هر سبکه. آرش جان نظر مشورتی شما برای این دوست مون چیه؟ هم چنین عزیزانی مثل
@sana2000 و @Musketeer و @Alios و @mostafa a لطفا نظر مشورتی بدین.اقا محمود عزیز @msaj87 هم خیلی عطرهای منو داره. اقا مصطفی در اصفهان همه عطرهای منو جز تق هرمس داره!
پی نوشت دوم:
@arash59b آرش جان بلو مجیک رو در کنار کرید اونتوس چطور می بینی؟ حتما ترکیبی استفاده کن و نظرت رو بگو. فکر کنم خفن ساخته شدن برای ترکیب با هم دیگه. هر دو خنک و میوه ای.
شما که خودت بهتر از هرکسی می تونی موارد تاپ رو بهشون معرفی کنی
با توجه به باز خوردهای دوستان بنظرم بی دلیشس ، ال هم، اکوا از خنک ها و حتی به کرید لایت و دانهیل هم میشه اشاره کرد. بوگارت هم تو مواردی که تلخیش بالاتر باشه خوبه. شاید از تلخی 212 هم خوشش بیاد

آرش جان بلو مجیک رو در کنار کرید اونتوس چطور می بینی؟ حتما ترکیبی استفاده کن و نظرت رو بگو. فکر کنم خفن ساخته شدن برای ترکیب با هم دیگه. هر دو خنک و میوه ای.
بنظرم باید جالب بشه
فکر کنم کرید بعد از 20 دقیقه قافله رو به مجیک ببازه و در مقابلش محو بشه چون مجیک خیلی بوی اکتیوی داره. احتمالا ازش زیادتر اسپری کنم

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
در مورد بلو فور من بنظرم خودت ادکلن اصل رو یه تست بکن. معمولا همه جا هم پیدا میشه. البته باید این رو هم در نظر گرفت که ادکلن 100 میلش قیمت بالایی نداره. باید از نظر هزینه هم اسانسش مقرون به صرفه باشه
سلام . من اودکلنش رو حدود سال 76 داشتم و حافظه ام میگه بوی خنک و نسبتا تندی داشت. الان اسکالیپچر برام حکم اونو داره. نکته ی مهمی که مایلم بهش اشاره کنم اینه که یک دلیل ترجیح اسانس به اودکلن امکان انتخاب حجمه. به خصوص برای افرادی که دنبال تنوع هستن احتمالا داشتن اودکلن 100 میل از یک رایحه خیلی مطلوب نیست و مثلا داشتن ده تا رایحه از هر یک 10 میل بهتره. حتی در صورت تساوی قیمت اسانس و اودکلن. شخصا این طور فکر می کنم.
شما که خودت بهتر از هرکسی می تونی موارد تاپ رو بهشون معرفی کنی
با توجه به باز خوردهای دوستان بنظرم بی دلیشس ، ال هم، اکوا از خنک ها و حتی به کرید لایت و دانهیل هم میشه اشاره کرد. بوگارت هم تو مواردی که تلخیش بالاتر باشه خوبه. شاید از تلخی 212 هم خوشش بیاد
اسکاردلارنتا و اسپرینگ عالین اما ایشون رایحه ی مردونه خواستن. بی دلیشس رو احتمال میدم به شامه ی تلخ پسندها زنونه بیاد. هر چند که واقعا این تقسیم بندیها برام عجیب و حتی خنده داره. چرا باید بوی گل و میوه زنانه محسوب بشه ؟ یعنی مرد نمی تونه بوی گل و میوه بده؟! باید این ذهنیت های غلط رو عوض کرد.
آزارو کروم لجند؛ باندراس؛مونت بلانک ایندی ویژوال؛تق هرمس هم هست. با قدرت های مختلف در پخش و موندگاری. توسکان لدر خنک نیست؛ حتی بخاطر زعفران کمی شیرینی داره که تحت الشعاع بوی چرم قرار می گیره +دود.
کریستال ورساچ نویر گرم و بوش تلخ و شیرینه. بوی چوب سوخته هم توش عالیه.
اینا رو گفتم ... اما بوی تلخ و خنکی که این روزها خیلی برای خودم محبوبه؛ ترکیب بلک ارکید و 212 س ک س ی مردونه و بی دلیشسه. به ازای هر 4 گرم بی دلیشس 2 گرم 212 و یک گرم بلک ارکید.
بنظرم باید جالب بشه
فکر کنم کرید بعد از 20 دقیقه قافله رو به مجیک ببازه و در مقابلش محو بشه چون مجیک خیلی بوی اکتیوی داره. احتمالا ازش زیادتر اسپری کنم
من امروز ترکیبش رو می سازم. یک گرم بلو مجیک در ازای 4 گرم کرید اونتوس. در واقع می خوام بلو مجیک رو بگذارم جای بلک ایکس اس چون بلک ایکس اکس علیرغم رایحه بسیار قدرت مند آناناسیش ؛ برای من شیرینیش زیاده و بلو مجیک حسنش کم شیرینیه. ضمن این که برخلاف بلک ایکس اس ؛ خودش بوش خنکه و ترکیب نهایی خنک می مونه. ساختم تست گرفتم میام خبر میدم!
@hb-alone

arash59b

Registered User
لایک‌ها
1,586
سلام . من اودکلنش رو حدود سال 76 داشتم و حافظه ام میگه بوی خنک و نسبتا تندی داشت. الان اسکالیپچر برام حکم اونو داره. نکته ی مهمی که مایلم بهش اشاره کنم اینه که یک دلیل ترجیح اسانس به اودکلن امکان انتخاب حجمه. به خصوص برای افرادی که دنبال تنوع هستن احتمالا داشتن اودکلن 100 میل از یک رایحه خیلی مطلوب نیست و مثلا داشتن ده تا رایحه از هر یک 10 میل بهتره. حتی در صورت تساوی قیمت اسانس و اودکلن. شخصا این طور فکر می کنم.
گفته شما در مورد ادکلن هایی که گرون قیمت هستند درسته. ولی خرید ادکلنی مثل بلو فورمن که تقریبا هر گرمش کمتز از 500 تومن در میاد بصرفه تره تا خرید اسانسش که هر گرمش دوبرابر ادکلنش قیمت داشته باشه

نمی دونم چرا تا حالا بلک ایکس رو ندیدم وگرنه حتما با سفارش قبلیم میگرفتمش

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
یعنی تو فضام اساسی! دلارنتا و بلو فورمن رو با هم اسپری کردم رو لباسم... ترکیب بلو فورمن و دلارنتا برای خنک پسندها آخر رایحه است. این ترکیب رو امتحان کنید و تحسین اطرافیان رو بشنوید!
الان رو خودم بلو مجیک+کرید اونتوس رو اسپری کردم. احساسم اینه که گذشت زمان سبب میشه بو بیشتر به سمت خنکی بره. کرید اضافه شده قبلا در ظرف خالی بلک ایکس اسم بوده و الان نمی دونم اناناسی که از این بوی خنک شیرین به مشامم میرسه چقدرش سهم بلو مجیکه؟
یه چیز دیگه که تست کردم ظرف کاملا خالی سیمپلی پینکم رو برداشتم توش آب (نه اودکلن ساز) ریختم کمی و اسپری کردم. این قدر قدرتمنده این رایحه (چیزی شبیه به توتون قلیون؛ هلو توش خیلی قویه به نظرم اما بعضی میگن بوی دو سیب داره. من بوی دو سیب رو نمیشناسم) که آب در ظرف خالیش رو اسپری می کنی کاملا بوی سیمپلی پینک داره!
دوستانی که سیمپلی پینک خریدن و محتوای ظرفشون خالی شده؛ آب بریزن تو ظرف و اسپری کنن و نتیجه رو اطلاع بدن.
اودو تویلت بلو فور من 65500 قیمت دارم.

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
سیمپلی پینک چیه؟
یکی از قدرت مند ترین عطرهامه. این قدر که الان ظرف خالیش با آب میشه اودکلن! ترکیب میوه هایی مثل هلو و توت فرنگی و تمشکه و غلیظش اصلا توصیه نمیشه! غلیظش دقیقا بوی توتون میوه ای میده اما رقیقش خیلی جالبه. شیرین و گرم.

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
مطلب جالبی دیدم در خصوص 10 تا از گرون ترین اودکلنها در جهان همراه با عکس هر اودکلن . لینک رو باز کنید!

Exporter

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,172
دوستان عزیز؛ تستر اودکلن شده اسپری دار 5 میل این 20 رایحه که تقریبا دو گرمش اسانسه ؛ موجوده از دم دانه ای 2500 تومن. (فقط بلک افغان و رالف لورن تسترش 3 هزار تومنه) تعدادش محدوده لطفا اگر مایلین بوها رو تست کنین این تسترها رو قبل اتمام تهیه کنین. خریدش کاملا مقرون به صرفه است و پیشنهاد میشه!
اسپرینگ ؛ کریستال ورساچ نویر؛سیمپلی پینک؛بلک ارکید؛سی بای کلوهه؛بی دلیشس؛رالف لورن بلو؛تافی چاکلت؛اسکاردلارنتا؛کیس می؛بلو فور من؛ ویکند باربری؛اکلت؛باربری لندن؛توباکو وانیل؛بلک افغان؛توسکان لدر؛آکوا دی جیو؛سیلور سنت بوگارت؛وان میلیون اینتنس
20 رایحه با نمره 20
سلام
از تسترهای ادکلن شده ی 5 میلی که فرمودید ، اینا رو میخوام:
بی دلیشز
توسکان لدر
توباکو وانیل
بلک ارکید
وان میلیون اینتنس
تافی چاکلت
بلک افغان
اسکار دلارنتا

فقط چون قیمتاش ارزونه دلم نمیاد زیاد پول پست بدم :D با سفارشی برام بفرستید که ارزونتر بشه
هزینه ی کل + اطلاعات حسابتونو برام بفرستید

ضمنا چند صفحه از تاپیکو خوندم، ظاهرا با این قضیه که بوی کاغذهای تستر که پست میکنید با هم قاتی میشه مشکل داشتید
پیشنهاد من اینه که اگر خواستید برای کسی کاغذ تستر بفرستید تعدادی پلاستیک سی دی تهیه کنید . به اسم نایلون سی دی هم فروخته میشه
داخل هر کدومش یکی از کاغذها رو بذارید و درشو با چسب نواری (شیشه ای) ببندید
اینجوری از ترکیب شدن بوها جلوگیری میشه

Last edited:

arash59b

Registered User
لایک‌ها
1,586
امروز مجیک و کرید رو باهم اسپری کردم رایجه اش خوب بود. مثل اینه که به مجیک، لیمو هم اضافه شده. به قول رضا جان میشه بهش اکس هم اضافه کرد. تا اینجا بوها به موازات هم هستند و همه عطرها باهم استشمام میشن

بنظرم اسانس های گل دار مثل رالف در مقدار کم هم می تونه به ترکیب شدن بهترشون کمک کنه
اينم يعكس از اوضاع جوي اينجا
http://tapatalk.imageshack.com/v2/15/01/30/00a20afbb6c495c04c8c8062cc5f8b3f.jpg

Last edited:

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
امروز مجیک و کرید رو باهم اسپری کردم رایجه اش خوب بود. مثل اینه که به مجیک، لیمو هم اضافه شده. به قول رضا جان میشه بهش اکس هم اضافه کرد. تا اینجا بوها به موازات هم هستند و همه عطرها باهم استشمام میشن

بنظرم اسانس های گل دار مثل رالف در مقدار کم هم می تونه به ترکیب شدن بهترشون کمک کنه
اينم يعكس از اوضاع جوي اينجا
http://tapatalk.imageshack.com/v2/15/01/30/00a20afbb6c495c04c8c8062cc5f8b3f.jpg
من نمی دونم خوزستانی های عزیز چی کار می کنن تو این هوا؟ خیلی فجیعه! آمار هوای اونجا رو داشتم.
امروز بعد از ظهر دیور جادور
رو که نمی دونستم ترکیباتش چیه اضافه کردم به ایفوریا اسپرینگ؛تیم؛ایفوریا بلوسوم؛دلارنتا و اکلت. بعد که اسپری کردم دیدم چقدر میوه و گل دارم تو اتاقم. تو میوه ها هلو و گلابی پر رنگ تر از بقیه است و تو گلها یاس و مریم. الان ظرف 50 میلش پر شده جا نداره بهش کمی دلارنتا یا بلو فورمن اضافه کنم. بعدا این کار رو انجام میدم. این یکی از بهترین ترکیبات خنک و شیرین گلی / میوه ایه که ساختم. ظرفش دستمه مدام بو می کنم. از بو کردنش سیر نمیشم.

shmp30

Registered User
لایک‌ها
96
بلاخره وقت کردم بوگارت سیلورسنت رو تست کنم :
اون نظر که قبلا داده بودم رو کاملا فراموش کنید چون اشتباه بود. :D
نوت اول بو بوی تلخ و یکم خنکیه که اولش اصلا متوجه نشدم بوی چیه که داخل اطلاعات این ادکلن نوشته که بوی شکوفه‌ی پرتغاله، زیاد پیش نیومده شکوفه ی پرتغال بو کنم ولی فکر کنم همین بو رو داره.
این بو تقریبا تا آخر ماندگاری عطر باقی میمونه و زیاد تغییری داخلش ایجاد نمیشه.
بوی بسیار پر قدرتی داره و توصیه میکنم با غلظت کم تهیه کنید (بین 50-40 درصد) خیلی سریع در محیط پخش میشه و ماندگاری بالایی داره.
از رایحه خیلی خوشم اومد و 8/10 رو بهش میدم، برای فصل های بهار و تابستون هم خیلی مناسبه.

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
آه از نهادم برآمد! مغازه یکی از همکارا بودم یه مشتری اومد بلک ارکید بخره؛ ده گرم خرید همکار گرمی 3 تومن براش زد! بو کردم دیدم بلک ارکیدش ته بوی صنعتی داره. نمی تونستم به اون بنده خدا بگم بلک ارکید من پیش این مس که به تو داد طلاست گرمی 1000 تومن! بعد که مشتریش رفت بلک ارکید خودم رو رو لباسش اسپری کردم و بهش گفتم اینو به مشتریم چند میدم.
ناراحت میشم وقتی می بینم پول زیاد کسی میده و عطری که می گیره هیچ تناسبی با اون پول نداره. چی کار میشه کرد این جور موقعها؟ برخی مغازه دارها به چه قیمتهای عجیب غریبی عطر میفروشن. من حتی بیرون اینترنت هم رقم پرت و پلا برای عطر نمیگم. چه خبره گرمی 3 تومن برای عطر با ته بوی صنعتی؟

arash59b

Registered User
لایک‌ها
1,586
آه از نهادم برآمد! مغازه یکی از همکارا بودم یه مشتری اومد بلک ارکید بخره؛ ده گرم خرید همکار گرمی 3 تومن براش زد! بو کردم دیدم بلک ارکیدش ته بوی صنعتی داره. نمی تونستم به اون بنده خدا بگم بلک ارکید من پیش این مس که به تو داد طلاست گرمی 1000 تومن! بعد که مشتریش رفت بلک ارکید خودم رو رو لباسش اسپری کردم و بهش گفتم اینو به مشتریم چند میدم.
ناراحت میشم وقتی می بینم پول زیاد کسی میده و عطری که می گیره هیچ تناسبی با اون پول نداره. چی کار میشه کرد این جور موقعها؟ برخی مغازه دارها به چه قیمتهای عجیب غریبی عطر میفروشن. من حتی بیرون اینترنت هم رقم پرت و پلا برای عطر نمیگم. چه خبره گرمی 3 تومن برای عطر با ته بوی صنعتی؟

بنظرم من یکی از عطر دوست ترین مردم دنیا مردم کشور عزیز خودمون هستند اگه ادبیات هر دوره از تاریخ ایران رو نگاه کنید صحبت از عطر و بوی خوش و مشک و عنبر هست بطوری که این کلمات یکی از مولفه های اصلی ادبیات مون رو تشکیل می ده و در هر متنی بصورت مستقیم و یا ایما و اشاره بهشت اشاره شده. از نظر مذهبی هم که تو دین ما جایگاه عالی داره و یکی از سه چیزی که پیامبر عزیزمون دوست داشته بوی خوش بوده و خودشون می گفتن که بیشترین هزینه رو برای خرید عطر و بوی خوش انجام میدن.
ولی دو عامل مهم باعث دلزدگی و عدم رغبت مردم برای استفاده از بوی خوش شده یکی همین قالب کردن اسانس های بعضا بسیار بی کیفیت و بقول شما با بوهای مصنوعی و فراوری شده از مواد نفتی و صنعتی است و یا ترکیب کردن انواع و اقسام مواد ارزان و بی کیفیت به مقدار زیاد بعنوان فیکساتور تازه به قیمت های بالا هست (یعنی از دو طرف کلاهبرداری م یکنند).
عامل دوم هم جولان ادکلن های تقلبی و بعضا بی کیفیت به قیمت های نجومی و درحد اورجینال هست.
متاسفانه خیلی ها رو میشناسم که علیرغم علاقه مندی، قید استفاده از رایحه های خوش رو زدن و یا بدتر از اون به همین رایحه های مصنوعی دل خوش کردن و فکر می کنند که همینی هست که هست.
خیلی از دوستان رو هم میبینم که موقع خرید ادکلن با هزار پرس و جو و تحقیق و در اخر با ترس و لرز از تقلبی بودن ادکلن، دست به جیب میشن.
متاسفانه حتی بعضی از همون شرکت ها و مراکز معتبر فروش عطر هم کلاه بردار هستند و به قیمت اینکه لطف میکنند و عطر اورجینال و غیر تقلبی به دست خریدار میدن کلی میشکن روی قیمت هاشون.

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
ورساچه آبی
رسیده دستم. بوش به خنکی و تلخی می زنه اما یک رگه شیرینی هم توش هست. در کل عطر ملایمیه و بوش جیغ نیست.

Musketeer

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
551
آقا واقعن در مورد اسانس ها نمیشه راحت نظر داد. منظورم اینه که وقتی چند تا با هم میخری و تست میکنی واقعن هیچی ازشون نمیفهمی. حتما باید استفاده کرد تا معلوم شه.

امروز صبح پگاسوس رو زدم و رفتم شرکت. آقا چشمتون روز بد نبینه! ظهر اینطورا به خودم اومدم دیدم چه بوی خوبی میاد :دی متوجه شدم از خودم ساطع میشه lol به طرز عجیبی بوش عوض شده بود، طوری که هی شک میکردم چی زدم، هی میگفتم نکنه این رو با اون زدم فیلان رو قبلن زدم قاطی شده بوها و ... کلی حال کردم باهاش خلاصه رسما عاشقش شدم رفت.

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
آقا واقعن در مورد اسانس ها نمیشه راحت نظر داد. منظورم اینه که وقتی چند تا با هم میخری و تست میکنی واقعن هیچی ازشون نمیفهمی. حتما باید استفاده کرد تا معلوم شه.

امروز صبح پگاسوس رو زدم و رفتم شرکت. آقا چشمتون روز بد نبینه! ظهر اینطورا به خودم اومدم دیدم چه بوی خوبی میاد :دی متوجه شدم از خودم ساطع میشه lol به طرز عجیبی بوش عوض شده بود، طوری که هی شک میکردم چی زدم، هی میگفتم نکنه این رو با اون زدم فیلان رو قبلن زدم قاطی شده بوها و ... کلی حال کردم باهاش خلاصه رسما عاشقش شدم رفت.
سلام محمد جان. بله برای خود من دقیقا همین اتفاق افتاد. یه شب به آستینم زده بودم؛ فرداش در حین کار می دیدم بوی خیلی خوبی میاد و اولش واقعا نمی دونستم چیه! یه دفعه یادم افتاد شب قبل پگاسوس زدم. هیچی! رسما عاشقش شدم رفت.
عوض شدن بوی عطرها رو دوست دارم. دیور هوم اینتنس هم وقتی میزنی؛ چند ساعت بعدش یه بوی وانیل یا شکلات خیلی باحال می گیره تو نت پایانیش. متوجه اش شدی؟

Musketeer

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
551
سلام محمد جان. بله برای خود من دقیقا همین اتفاق افتاد. یه شب به آستینم زده بودم؛ فرداش در حین کار می دیدم بوی خیلی خوبی میاد و اولش واقعا نمی دونستم چیه! یه دفعه یادم افتاد شب قبل پگاسوس زدم. هیچی! رسما عاشقش شدم رفت.
عوض شدن بوی عطرها رو دوست دارم. دیور هوم اینتنس هم وقتی میزنی؛ چند ساعت بعدش یه بوی وانیل یا شکلات خیلی باحال می گیره تو نت پایانیش. متوجه اش شدی؟
چاکریم جناب هادی
نه والا فرصت نشده همرو تست کنم. فردا میرم تو کار دیور هوم :D واقعن که بدون تست کامل نمیشه در موردشون نظر داد.

hb-alone

Registered User
لایک‌ها
20
سلام...
با توجه به راهنمایی دوستان من این چند مورد رو تستشون رو میخوام...
بلک افغان...س ... ک س ی من 212 مردانه....آکوا بولگاری...بی دلیشس....Axe, the special one......Blue magic....مونت بلانک این دی ویژوال...دانهیل آلفرد...تام فورد بلک ارکید ...تام فورد توسکان لدر...Givenchy , Xeryus Rouge....ال هوم...تام فورد نویر...ورساچه آبی مردونه Eau Fraiche ...
شما هم لطف کنید مواردیی رو خوبن و من جا انداختم رو اضافه کنید به این لیست....چیزه دیگه ای مونده که خوب باشه و انتخاب نکرده باشم؟؟

mehrdadb3

Registered User
لایک‌ها
2,228
سلام دوست عزیز من اینا رو تستشون رو میخوام
توباکو وانیل-بلک ارکید-رالف لورن-بی دلیشس-تافی شکلات-وان میلیون اینتنس-اگزریوس جیونچی-ال هوم-پگاسوس-تام فورد توسکان لدر-دانهیل آلفرد-د وان دیزایر دولس اند گابانا-این ویکتوس پاکو رابان- اکوا دی جیو-سیلور سنت بوگارت-اسکار دلارنتا-212 -لالیک انسر نویر (لالیک مشکی)-بلک افغان
این 3تارو تو ظرفهای 15 میل اسپری دار میخوام
تق هرمس
دیور هوم اینتنس
کرید اونتوس

کول واتر و بلک ایکس اس رو ندارید ؟
و اینکه نظرتون راجبه این عطر های امارتی میگن کپی درجه 1 هست چیه قیمتاشون هم حدود 20 هزار تومان هست؟

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
سلام...
با توجه به راهنمایی دوستان من این چند مورد رو تستشون رو میخوام...
بلک افغان...س ... ک س ی من 212 مردانه....آکوا بولگاری...بی دلیشس....Axe, the special one......Blue magic....مونت بلانک این دی ویژوال...دانهیل آلفرد...تام فورد بلک ارکید ...تام فورد توسکان لدر...Givenchy , Xeryus Rouge....ال هوم...تام فورد نویر...ورساچه آبی مردونه Eau Fraiche ...
شما هم لطف کنید مواردیی رو خوبن و من جا انداختم رو اضافه کنید به این لیست....چیزه دیگه ای مونده که خوب باشه و انتخاب نکرده باشم؟؟
سلام. دوست گرامی؛ پیشنهاد دادن عطر به عزیزی مثل شما که تعداد قابل توجهی اودکلن اورجینال نتونستن رضایتش رو جلب کنن کار دشواری به نظر میرسه. اجازه بدین انتخاب رو به شما واگذار کنم. در عین حال مکرر در تاپیک نوشتم کدوم عطرهامو بیشتر دوست دارم!

بالا