برگزیده های پرشین تولز

پاتوق عطربازها؛معتبرترین و مطمئن ترین مرجع و فروشگاه اینترنتی عطر و اسانس ایران برمبنای صداقت و تخصص

dr.zhivago

Registered User
لایک‌ها
26
تام فورد بلک ارکید
پگاسوس
دیور هوم اینتنس
تق هرمس
بلو شنل
مونت بلانک این دی ویژوال
کرید اونتوس
س ... ک س ی من 212 مردانه
وان میلیون اینتنس
سی بای کلوهه
بلک افغان

تام فورد توسکان لدر
من اینها رو برا تست میخام
حالا که فرمودین هر وزنی میشه من هم بیشتر انتخاب کردم
2 گرمی هم دارین ؟ برای تست کافیه ؟
اسانس چند درصده ؟

Last edited:

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
سمپلی که از تام فورد عود وود داشتم ریختم تو ظرف توباکو وانیلم (مصرف شخصی) تا بوی عود و زعفرون هم اضافه بشه به تنباکو و وانیل. بوی حاصله رو خیلی دوست دارم اما مطمئنم بیشتر خاص پسندها حاضرن استفاده کنن چنین ترکیبی رو تا عامه مردم! زعفرون هم چیز خوبیه تو عطر. من که خیلی با بوش حال می کنم.
خب؛ اشتباه می کردم در مورد این که به نظرم میرسید این ترکیب رو بیشتر خاص پسندها می پسندن! هر کس دیروز بو کرد پسندید! نکته ی بسیار جالب توجه این که حدود دو ساعت بعدش یک بوی کاملا خنک نعنایی به شامه ام می خورد! نه در عود وود نه در توباکو وانیل ما نعنا نداریم. تجربه ی بسیار لذت بخشی بود.

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
به درخواست برخی دوستان عزیز که تمایل به امتحان عطر سلطان داشتن؛ مجدد تست گرفتم! عجیبه؛ سلیقه ی من خیلی بوها رو می پسنده؛ اما هم چنان با نت اول سلطان مشکل دارم! برای شامه ی من پماد سالیسیلاته! باقی کسانی که تست کردن؛ کاملا با نظر من مخالف بودن. سلطانی که دست منه؛ سلطان اعلای یک کمپانی نامدار فرانسویه. ( ورژن معمولی نیست). ظرف روزهای آتی یک سلطان دیگه رو برای علاقمندان به این عطر تست می کنم که قیمت کیلوش بالای یک میلیون تومنه. اگه پسند شد؛ میارم براتون. اگه نه؛ قطعا برای سلیقه هایی که بوهای خاص می خوان؛ پیشنهادهای دیگری در لیست عطرهام هست.
مخلص همگی!

H.T.C

Registered User
لایک‌ها
1,331
درود
عطر fend I یا کاره سنگین تو این مایه دارید؟
ماندگاری مهمه و کلاس بالا(میخوای نونم بگیره):D

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
درود
عطر fend I یا کاره سنگین تو این مایه دارید؟
ماندگاری مهمه و کلاس بالا(میخوای نونم بگیره):D
درود بر شما!
یکی از عطرهای فندی رو دیدم قبلا. هل و فلفل و ... گرم و تند! راستش نپسندیدم و نیاوردم. به علاقمندان فندی؛ این دو عطر رو پیشنهاد میدم:
وان میلیون اینتنس و فراری بلک. این دو خیلی خوش رایحه تر از فندی هستن به نظر من.
ماندگاری هر دو خوبه؛ اما اگه براتون موندگاری ملاک خوب بودن عطره (برای من نیست) و بوی خاص و سنگین می خواین؛ کارتیر پاشا؛ بلک افغان و توسکان لدر رو تست کنین (تو مایه های گرم و تلخ)
پیشنهاد ویژه من برای شما اینترلود آمواج هستش.

H.T.C

Registered User
لایک‌ها
1,331
اقا دمت گرم خیلی شد.اقا فندی تعصب خاص دارما:D
اگر ممکنه قیمتها رو هم بگید
من فردا تهرانم چجوری میتونید بفرستید برام که هزینه زیاد هم نداشته باشه؟
اگر یکی وردارم میتونید تستر چنتا رو هم برام بفرستید؟
ممنون

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
قیمت عطرها به همراه معرفی مختصر هر عطر در پست شماره یک قید شده!

MOBAIL

Registered User
لایک‌ها
161
سلام دوست عزیز
میخواستم بدونم هزینه ارسال یه عطر 5 تا 10 میل به خوزستان چقدر درمیاد
ممنون

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
یه ترکیب جدید درست کردم دارم روی فرمولش کار می کنم؛ در واقع روی درصد بندی عطرهای داخل ترکیبش دارم کار می کنم. نت نهایی یک بوی نسبتا تلخ و خیلی شیکه! این بار اعلام نمی کنم ترکیباتش چیه! فقط یک اسم می گذارم روش و میگذارم برای فروش! فعلا اسم dreamy night یا شب رویایی رو برای این عطر در نظر گرفتم. کیا دوست دارن بوش رو امتحان کنن؟

millennium

Registered User
لایک‌ها
760
خب اینم از سفارش دوم من :
ترکیب کرید اونتوس و بلک ایکس اس 20 میل
رالف لورن بلو 5 میل
تام فورد گری وتیور 5 میل
چمپیون دیویدوف 5 میل
ورساچ ابی 5 میل
ال هوم 5 میل

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
سلام به همه رفقای عطربازم!
امروز اصل اودکلن اینترلود آمواج رو بو کردم. با اسانس من مو نمی زد. همین طور آمواج سبز (اپیک) رو بو کردم که بسیار شبیه اسانس منه!
اینترلود آمواج شدیدا توصیه میشه. پخش بو و موندگاریشم خیلی خوبه!
خبرهای دیگه ای هم هست که براتون می نویسم.

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
سه تا عطر سلطان براتون تست کردم. یکیش در نزد همکاران به عنوان بهترین سلطان شناخته میشه که به قیمت بسیار بالا فروخته میشه. حدود 12 ساعته که دستمال کاغذی پنبه ای رو بهش سلطان زدم می خوام ببینم چند هفته می مونه. بلو آیس دو هفته رو رد کرد.
دو عطر دیگه رو هم دارم تست می کنم. پورشه دیزاین و هی وود (کرم رنگش. راکی مانتینش - هی وود مشکی - موندگاری پخش خیلی کمی داشت بی خیالش شدم) . نمره نت اولیه شون 20 تمومه. هر دو خنک. اولی کمی ملس دومی تلخ.
کدومشو بیشتر دوست دارم؟ چون سلیقه ام بیشتر خنک و تلخه؛ طبعا میام سمت هی وود!

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
یکی از عطرهای محبوب خودم که اتفاقا در لیست فروش هم ندارم؛ فقط مصرف شخصی دارم؛ اینه:
nd.116.jpg

کسی از دوستان داشته؟ بوش رو می شناسین؟

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
عجب بوی باحالی داره. چوبی و تلخ. بوش ملایمه. یک قطره اش رو به نبضم زدم بیش از 5 ساعت پیش و هنوز قابل استشمامه وقتی دستمو بو می کنم. بعدا اسپریش رو روی لباس تست می کنم ببینم چطوریاست. درجه حرارتش معتدله.
nd.1936.jpg

mercedes62

کاربر حرفه ای سیستم عامل
لایک‌ها
941
دوستان اقا رضا به کارش و عطر علاقه خاصی داره و از طرفی از فن صحبت و سرویس دهیت و وقت گذاشتنت همه راضین منم همینطور همین هم باعث پر طرفدار شدنتون شده ، همیشه تاپیکتو دنبال میکنم و دست مریزاد میگم واقعا.

سفارش دوم بنده

اقا 1 سری سفارش دیگه دارم ایناست زحمتشو بکش
2 تا دانهیل هرکدوم 10 گرم
گری ویتور 10 گرم
بلک ارکید 20 گرم
بلو شنل 20 گرم
کرید اونتوس 10 گرم
ورساچه آبی فرش 10 گرم
1 گرم آزارو کروم لجند
1گرم اینویکتوس
ممنونم

aiza1372

Registered User
لایک‌ها
86
یکی از عطرهای محبوب خودم که اتفاقا در لیست فروش هم ندارم؛ فقط مصرف شخصی دارم؛ اینه:
nd.116.jpg

کسی از دوستان داشته؟ بوش رو می شناسین؟
درود
من اسانسشو استفاده کردم ! دِوین رو هم همینطور !
کلا نوستالژیک ـن !
بوی خعلی خاص ! مثل آزارو بلک یا لالیک یا . . . !

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
دوستان اقا رضا به کارش و عطر علاقه خاصی داره و از طرفی از فن صحبت و سرویس دهیت و وقت گذاشتنت همه راضین منم همینطور همین هم باعث پر طرفدار شدنتون شده ، همیشه تاپیکتو دنبال میکنم و دست مریزاد میگم واقعا.
خیلی ممنون از لطف و محبت شما و سایر دوستان. افتخاریه برای من که میزبان شما در پاتوق عطربازها هستم.

arthur97

Registered User
لایک‌ها
375
خوب سلام به همه مخصوصا آقای هادی عزیز.
بعد از چند وقت استفاده از عطر ها یادم افتاد که قرار بود بیام دوباره نظر بدم!
خوب نظر جدید من :
بلک افغان : بوی عود.تلخ و گرم.ازش خوشم نیومد و دادمش به شوهر خواهرم و دیگه هم از این عطر خرید نخواهم کرد.
کرید اونتوس : ترش و خنک.بوی بسیار جالبی داره که برای تابستون عالیه و اون حس نفس تنگی که عطر های گرم تو تابستون به آدم میده رو نداره و خیلی هم با طراوته.
کرید اونتوس + بلک ایکس اس : بنظرم ترشی اونتوس رو با شیرینی ملایمی عوض کرده و همچنان خنک مونده.من خودم کرید اونتوس خالی رو بیشتر پسندیدم.
212 سک/سی من : تلخ و معتدل به نظرم!تلخی ش اولش جالب نیست ولی بعد از نیم ساعت بوی خیلی عالی و دوست داشتنی میده!
بلو شنل : نظرم در موردش عوض نشده!خنک و زنانه!از این هم خرید نخواهم کرد.
گری وتیور : به نظرم عطر مرموزی است. :دی نمیتونم توصیفش کنم! تلخ ه.ولی به نظرم خنک نیست.معتدل ه.عطر جالبی ه.ولی من فقط واسه مجالس استفاده خواهم کرد و به نظرم به درد استفاده روزمره نمیخوره.در ضمن با اینکه رقیق ترین عطری بود که خریده بودم ولی ماندگاری ش از همه بیشتر بود!

بالا