برگزیده های پرشین تولز

پاتوق عطربازها؛معتبرترین و مطمئن ترین مرجع و فروشگاه اینترنتی عطر و اسانس ایران برمبنای صداقت و تخصص

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
درود بر دوستان عطرباز؛
دوستان چه میکنه این ال هوم آیدل گرلن! حقا که این جایزه رو با لیاقت تمام برنده شده. واقعا خوشبو و شیک و در عین حال جذابه. من که دوس دارم باهاش دوش بگیرم. واقعا عالیه. من فکر میکردم بعد از عطرهای تام فورد و آمواج چیزی نظرمو جلب نکنه ولی این یه چیز دیگه ست. در تست موندگاری الان 10 ساعت رو خوب جواب داده و پخشش خوبه. البته به خوبی توسکان و توباکو نیست ولی قابل قبوله. این از اون دسته عطرهاییه که اینقدر رایحه اش رو دوس دارم که موندگاری و پخشش برام مهم نیست. برای قرارها و مجالس دوستانه میتونه گزینه اولم باشه. ولی برای قرارهای رسمی همچنان توباکو در کنار توسکان عطر اولمه! :)
درود بر هم پاتوقی های عزیز؛
بهرام جان؛ همون طور که میدونی اودکلن اورجینالشو محمد عزیز (سعادتمندی) زحمت کشید آورد و من اسپری کردم (روی پوست) . زمان پخش و به ویژه موندگاری اسانس من قابل مقایسه نیست با اودکلنش.
در پ خ گفتی که موندگاریش 24 ساعت رو گذروند روی لباس.
تو اسانسهام ؛ رچاز من بای رچاز هم رایحه تلخ و شیکی داره که به نحو عجیبی بد شانسی آورده و دیده نشده! قریب به یقین هر کس ال هوم آیدل گرلن رو بپسنده؛ رچاز من رو هم می پسنده. تا اونجا که حافظه ام یاری می کنه محمد @saadatmandi86 رچاز رو تست کرده و می تونه کامنت بده رو عطر.
امیدوارم بیشتر بتونیم از تجربه هاش در پاتوق استفاده کنیم. فکر می کنم بیشتر از اسانس؛ اودکلن اورجینال تست کرده! نمی دونم اودکلن تام فورد عود وود رو هم تست کرده یا نه؛ اما اون روز تا عطراشو گرفت اونو بو کرد و تایید کرد!
حالا خودش میاد بیشتر می نویسه.

saadatmandi86

Registered User
لایک‌ها
189
بهرام جان؛ همون طور که میدونی اودکلن اورجینالشو محمد عزیز (سعادتمندی) زحمت کشید آورد و من اسپری کردم (روی پوست) . زمان پخش و به ویژه موندگاری اسانس من قابل مقایسه نیست با اودکلنش.
تو اسانسهام ؛ رچاز من بای رچاز هم رایحه تلخ و شیکی داره که به نحو عجیبی بد شانسی آورده و دیده نشده! قریب به یقین هر کس ال هوم آیدل گرلن رو بپسنده؛ رچاز من رو هم می پسنده. تا اونجا که حافظه ام یاری می کنه محمد @saadatmandi86 رچاز رو تست کرده و می تونه کامنت بده رو عطر.
امیدوارم بیشتر بتونیم از تجربه هاش در پاتوق استفاده کنیم. فکر می کنم بیشتر از اسانس؛ اودکلن اورجینال تست کرده! نمی دونم اودکلن تام فورد عود وود رو هم تست کرده یا نه؛ اما اون روز تا عطراشو گرفت اونو بو کرد و تایید کرد!
به نام خدا و با سلام خدمت دوستان
آیدیل گرلن ادکلن واقعا خوشبویست و حقا استحقاق جایزه رو در 2014 داشته . اگز من 10 تا ادکلن بخواهم انتخاب کنم قطعا یکیش این ادکلنه . اگر اسانس آقا رضا اینجور که شما می گید نزدیکش باشه پس اولین قلم سفارش بعدی من همینه . اشکال ادکلنش اینه که بیش از یکی دو ساعت مهمون شما نیست ولی بوی بادومش شامه نواز و زیباست.
عود وود رو راستش خودم پسندیدم ولی اطرافیان نه . با این که ملایمه ولی همه کس پسند نیست خصوصا در تابستان.
کمی از این رچاز من که آقا رضا اشانتیون داده بودند هم تست کردم. اولش بنظرم تند بود ولی بعدا عالی شد . موندگاریش قابل قبوله . سر کار کمی رو دستم زدم و داشتم می رفتم یکی از ذوستان منو نگه داشت و گفت بگو چه ادکلنی زدی هر جور هست منم می خوام . راستش منو سرکار می بینند یاد ادکلن می افتند!
گذشته از تجربیات قبلیم توی این چند ماه گذشته بیش از 30 مورد ادکلن منتخب اصل رو تست کردم که آقا رضا چند تا نمونشو دیده . اگه بخواهید می تونم نامشون رو هم لیست کنم.
همیشه شیرین کام و خوشبو باشید .

ghalandar66

Registered User
لایک‌ها
1,128

درود بر دوستان عطرباز؛

موندگاری و پخش "رچاز من" چقدره؟
این پورش دیزاین شماره 86 رو لینکش رو میذاری؟

ریویو "رچاز من" رو که خوندم نتهاش وانیل و قهوه در کنار مرکبات است. احتمالا باید شبیه کافی نیل خودمون باشه بدون نت تنباکو. نتهاش با گرلن متفاوته، از کدوم جهت میگی شبیه گرلنه؟

پ.ن: جانمازی که دو هفته پیش چند پاف آمواج گلد با غلظت 25% رو بهش اسپری کرده بودم، رفتم بو کردم. بوی خیلی لطیف و خوبی پیدا کرده بود، احتمالا مربوط به مشک زباد میشه. موندگاری این عطر فوق العاده است. از نظر رایحه هم به دوستانی که بوی رز دوست دارند توصیه میکنم حتما رقیق شده اش رو امتحان کنن.

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
درود بر دوستان عطرباز؛
موندگاری و پخش "رچاز من" چقدره؟
این پورش دیزاین شماره 86 رو لینکش رو میذاری؟
ریویو "رچاز من" رو که خوندم نتهاش وانیل و قهوه در کنار مرکبات است. احتمالا باید شبیه کافی نیل خودمون باشه بدون نت تنباکو. نتهاش با گرلن متفاوته، از کدوم جهت میگی شبیه گرلنه؟
کمی از این رچاز من که آقا رضا اشانتیون داده بودند هم تست کردم. اولش بنظرم تند بود ولی بعدا عالی شد . موندگاریش قابل قبوله . سر کار کمی رو دستم زدم و داشتم می رفتم یکی از ذوستان منو نگه داشت و گفت بگو چه ادکلنی زدی هر جور هست منم می خوام . راستش منو سرکار می بینند یاد ادکلن می افتند!
من از رچاز من یک رایحه گرم و تلخ می گیرم. قهوه نداره. تو فرگرانتیکا هم براش کاپوچینو نوشته. تلخی به مرور کاهش پیدا می کنه و بو به سمت شیرینی میره. ترکیبش برام پیچیده است و چیز زیادی در موردش نمی تونم بگم! بخاطر گرمی و تلخیش؛ با ال هوم آیدل گرلن در یک دسته بندی قرار می گیره از نظر من
به نام خدا و با سلام خدمت دوستان
آیدیل گرلن ادکلن واقعا خوشبویست و حقا استحقاق جایزه رو در 2014 داشته . اگز من 10 تا ادکلن بخواهم انتخاب کنم قطعا یکیش این ادکلنه . اگر اسانس آقا رضا اینجور که شما می گید نزدیکش باشه پس اولین قلم سفارش بعدی من همینه . اشکال ادکلنش اینه که بیش از یکی دو ساعت مهمون شما نیست ولی بوی بادومش شامه نواز و زیباست.
محمد جان؛ ال هوم آیدل گرلن رو منم خیلی دوست دارم. البته همونجا که اودکلنت رو اسپری کردم اون نت مرکباتی در دقایق اول رو گفتم که اسانس نداره. اما بعد که نوبت تلخی بادوم و شیرینی دونه تونکا میشه؛ بسیار شبیه اسانس منه!
شما چه نت یا نتهایی رو از رچاز من می گیری؟ پخش و موندگاریش رو چند ساعت دیدی؟ با من هم نظری که از جنس ال هوم گرلنه؟
لیست 30 تا اودکلن اورجینالی که تست کردی رو لطفا بنویس. اینجا یا پ خ

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
درود بر همه عطربازان عزیز؛
آرش جان این سوال من بی جواب موند:
الان دیگه دلارنتا و نرولی و وتیور رو می ریزی تو ظرف؟ اگه به درصد دقیق تری رسیدی بگو دقیقا چند گرم - یا چه نسبتی - از هر یک؟ اول رقیق می کنی - جدا جدا - بعد ترکیب؟ کدومشو اول می ریزی؟ بعد کدوم؟ آخر سر کدوم؟ تغ هرمس رو از این ترکیب حذف کردی. چرا؟
من تجربه کردم این که کدوم عطر رو اول بریزی کدوم رو آخر در بوی نهایی تغییر حاصل میشه! می خوام دقیقا اونی که شما میسازی رو بسازم.

arash59b

Registered User
لایک‌ها
1,586
سلام
فعلا جدا اسپری می کنم و ترکیب نکردم چون دلارنتا زیاد نبود می ترسیدم ترکیب کنم خوب نشه و بعد دستم خالی بمونه
تغ هم هنوز همراهش استفاده می کنم ولی روی اون قسمت رایحه که خیلی دوستش دارم تاثیری نداره. یه نوت جدا گونه است که اضافه کردن یا نکردنش بسته به علاقه طرف داره

arash59b

Registered User
لایک‌ها
1,586
من تجربه کردم این که کدوم عطر رو اول بریزی کدوم رو آخر در بوی نهایی تغییر حاصل میشه! می خوام دقیقا اونی که شما میسازی رو بسازم.
واقعا !
احتمالا برای موارد هست که بیش از دو اسانس باشه و بسته به این که کدوم دو اسانس اول ریخته بشن واکنش شیمیایی شون متفاوت میشه

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
من یک ظرف دارم که وتیور و نرولی و کرید اونتوس رو با هم توش ترکیب کردم خیلی هم خوبه. میگم در کنار اسپری هم زمان وتیور و نرولی و دلارنتا و تغ؛ کرید اونتوس رو هم اسپری کن نظرتو بگو.
دیروز من پایین ترین ردبف رو دلارنتا زدم. ردیف وسط روی لباس بلو شنل زدم ردیف بالا اسپایس بمب.

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
واقعا !
احتمالا برای موارد هست که بیش از دو اسانس باشه و بسته به این که کدوم دو اسانس اول ریخته بشن واکنش شیمیایی شون متفاوت میشه
من گاهی موقع ها تا حدود 10 رایحه رو ترکیب می کنم و البته توصیه اکید می کنم کسی این کار رو نکنه. مدیریت رایحه نهایی بسیار بسیار سخت میشه. این وسط ممکنه کلی عطر حروم شه چون هی ناچاری چند گرم چند گرم اضافه کنی برسی به اونجا که می خوای یک دفعه ممکنه تو یک تجربه 100 گرم اسانست بپره! بسیار شبیه به قمار بازیه این کار چون اکثر عطرها خودشون ترکیبین و ترکیب اینا می تونه نتایج عجیب غریب داشته باشه! بهتره دوستان برای تست ترکیب رایحه فقط از روش اسپری هم زمان استفاده کنن. برای شروع با دو عطر کافیه. یکی را سمت چپ لباس اسپری کنن یکی را سمت راست. بعدا میشه تعداد عطرها رو در اسپری همزمان برد بالا. مثل الان که شما 4 تا رو اسپری می کنی. بدیهیه که عطری رو که می خواین غالب بمونه باید بیشتر اسپری کنین.
امروز می خوام ببینم اسپری هم زمان کافی نیل و تام فورد نویر و تغ هرمس چه بویی رو می سازه. دو تای اول که برای هم ساخته شدن. تغ رو می خوام ببینم بهشون می خوره؟ حدس می زنم نه. نمی خوره! اما می خوام تست کنم!

saadatmandi86

Registered User
لایک‌ها
189
من از رچاز من یک رایحه گرم و تلخ می گیرم. قهوه نداره. تو فرگرانتیکا هم براش کاپوچینو نوشته. تلخی به مرور کاهش پیدا می کنه و بو به سمت شیرینی میره. ترکیبش برام پیچیده است و چیز زیادی در موردش نمی تونم بگم! بخاطر گرمی و تلخیش؛ با ال هوم آیدل گرلن در یک دسته بندی قرار می گیره از نظر من

محمد جان؛ ال هوم آیدل گرلن رو منم خیلی دوست دارم. البته همونجا که اودکلنت رو اسپری کردم اون نت مرکباتی در دقایق اول رو گفتم که اسانس نداره. اما بعد که نوبت تلخی بادوم و شیرینی دونه تونکا میشه؛ بسیار شبیه اسانس منه!
شما چه نت یا نتهایی رو از رچاز من می گیری؟ پخش و موندگاریش رو چند ساعت دیدی؟ با من هم نظری که از جنس ال هوم گرلنه؟
لیست 30 تا اودکلن اورجینالی که تست کردی رو لطفا بنویس. اینجا یا پ خ
سلام رفقا .
رچاز من یک عطر گرم و شیرینه که البته شیرینی اون دل منو نمی زنه . این اسانس در نت نهایی تقریبا با جیوانچی پی مشابه هستش که هر دو بوی شیرینی ،کارامل و وانیل رو تداعی می کنند.
طبیعیه که در فصل های خنک بهتر دیده می شه و مطلوب کسانی که عطرهای لایت می پسندند نیست. با توجه به هویتش پخش و مطلوبی داره و نمره قبوای می گیره .
در این مورد با شما موافق هستم که به احتمال زیاد اگر کسی آیدل گرلن رو بپسنده این هم می تونه مورد پسندش باشه ولی تشابه زیادی بین نتها نمی بینم .

ghalandar66

Registered User
لایک‌ها
1,128
درود بر دوستان عطرباز؛

نتیجه تست "اسپایس بمب":
همیشه اسم عطرها و اودکلن ها برام جالب بوده و فکر میکردم چرا مثلا اسم یه عطر رو میذارن "one man show" یا اسم یکی دیگه میشه "black afgano". اما در مورد "Spice Bomb" دلیلش کاملا روشنه. از همون اول که اسپری کردم بوی تند ادویه و به خصوص فلفل به مشام میرسه. در کنار ادویه جات و فلفل که بصورت پررنگ حضور دارند چرم هم خودنمایی میکنه. به نظر من چرمش تا حدودی با چرم توسکان لدر تفاوت داره. از نظر ادویه هم به دلیل وجود نت فلفل، با کار ادویه ای مثل اینترلود متفاوته. رایحه خاص خودش رو داره و مطمئنا مورد پسند دوستانی قرار میگیره که به غذاهای اسپایسی علاقه دارند. از نظر حرارت هم به نظرم "گرم" یا شاید بشه گفت "Hot" محسوب میشه و مناسب تابستان نیست مگر اینکه با عطر خنک دیگه ای بشه خنکش کرد. (دارم به اسپری همزمان با "بلو آیس" فکر میکنم)
پخش خیلی خوب و بعد از 24 ساعت موندگاری خوبی داره.

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
سلام رفقا .
رچاز من یک عطر گرم و شیرینه که البته شیرینی اون دل منو نمی زنه . این اسانس در نت نهایی تقریبا با جیوانچی پی مشابه هستش که هر دو بوی شیرینی ،کارامل و وانیل رو تداعی می کنند.
طبیعیه که در فصل های خنک بهتر دیده می شه و مطلوب کسانی که عطرهای لایت می پسندند نیست. با توجه به هویتش پخش و مطلوبی داره و نمره قبوای می گیره .
در این مورد با شما موافق هستم که به احتمال زیاد اگر کسی آیدل گرلن رو بپسنده این هم می تونه مورد پسندش باشه ولی تشابه زیادی بین نتها نمی بینم .
عجیبه؛ من از رچاز تلخی می گیرم در کنار شیرینیش. برای همین در دسته بندی عطرهای گرم و تلخ گذاشتمش!
درود بر دوستان عطرباز؛
نتیجه تست "اسپایس بمب":
همیشه اسم عطرها و اودکلن ها برام جالب بوده و فکر میکردم چرا مثلا اسم یه عطر رو میذارن "one man show" یا اسم یکی دیگه میشه "black afgano". اما در مورد "Spice Bomb" دلیلش کاملا روشنه. از همون اول که اسپری کردم بوی تند ادویه و به خصوص فلفل به مشام میرسه. در کنار ادویه جات و فلفل که بصورت پررنگ حضور دارند چرم هم خودنمایی میکنه. به نظر من چرمش تا حدودی با چرم توسکان لدر تفاوت داره. از نظر ادویه هم به دلیل وجود نت فلفل، با کار ادویه ای مثل اینترلود متفاوته. رایحه خاص خودش رو داره و مطمئنا مورد پسند دوستانی قرار میگیره که به غذاهای اسپایسی علاقه دارند. از نظر حرارت هم به نظرم "گرم" یا شاید بشه گفت "Hot" محسوب میشه و مناسب تابستان نیست مگر اینکه با عطر خنک دیگه ای بشه خنکش کرد. (دارم به اسپری همزمان با "بلو آیس" فکر میکنم)
پخش خیلی خوب و بعد از 24 ساعت موندگاری خوبی داره.
بهرام جان؛ بلو شنل رو نمی دونم دستت هست یا نه. اسپری هم زمانش با بلو شنل محشره! با بلو آیس تست کن و خبر بده.
دوستان توجه دارن که عطرهای بهرام همگی غلظت تقریبا 50 درصدی دارن! یعنی حدود 50 درصدش فیکساتوره.

vahidxxx

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
84
سفارش سوم من از اقا رضا
سیلورسنت بوگارت 65 گرم
سمپل ایتالین سایپرس

Sent from my HUAWEI G730-U10 using Tapatalk

ghalandar66

Registered User
لایک‌ها
1,128
بهرام جان؛ بلو شنل رو نمی دونم دستت هست یا نه. اسپری هم زمانش با بلو شنل محشره! با بلو آیس تست کن و خبر بده.
دوستان توجه دارن که عطرهای بهرام همگی غلظت تقریبا 50 درصدی دارن! یعنی حدود 50 درصدش فیکساتوره.

نه رضاجان، من بلو شنل رو ندارم. راستش چون اودکلن اصلش رو قبلا تست کرده بودم و برام رایحه خاصی نبود نگرفتم.
بین خنکها، اول بلو آیس، دوم نرولی و سوم گری وتیور برام در اولویت هستن. بلو آیس چون خنکیش از بقیه بیشتره و بنظرم رایحه اش هم جور دربیاد، اول با بلو آیس تست میکنم. این نت فلفل اسپایس خیلی شامه منو تحریک میکنه!

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
نه رضاجان، من بلو شنل رو ندارم. راستش چون اودکلن اصلش رو قبلا تست کرده بودم و برام رایحه خاصی نبود نگرفتم.
بین خنکها، اول بلو آیس، دوم نرولی و سوم گری وتیور برام در اولویت هستن. بلو آیس چون خنکیش از بقیه بیشتره و بنظرم رایحه اش هم جور دربیاد، اول با بلو آیس تست میکنم. این نت فلفل اسپایس خیلی شامه منو تحریک میکنه!
شامه تو تحریک می کنه یعنی چی؟ بو برات غلیظه و باید رقیق تر تهیه می کردی؟
من خودم همون جور که قبلا نوشتم تو پاتوق؛ چون خیلی فلفل می خورم ؛ استانه فهم تندی برام در غذا و عطر با بقیه متفاوته. یعنی باید خیلی خیلی تند باشه تا بفهمم که تنده! وگرنه متوجه فلفل نمیشم.

ghalandar66

Registered User
لایک‌ها
1,128
شامه تو تحریک می کنه یعنی چی؟ بو برات غلیظه و باید رقیق تر تهیه می کردی؟
من خودم همون جور که قبلا نوشتم تو پاتوق؛ چون خیلی فلفل می خورم ؛ استانه فهم تندی برام در غذا و عطر با بقیه متفاوته. یعنی باید خیلی خیلی تند باشه تا بفهمم که تنده! وگرنه متوجه فلفل نمیشم.

اتفاقا من ذائقه ام برعکس شماست. برای همین اگر جایی فلفل باشه هم مزه و هم بوش رو سریع حس میکنم. یه کمی هم حساسیت به بوی فلفل دارم (چیلی و فلفل قرمز، نه فلفل سیاه). حس میکنم بوی فلفل این عطر هم از نوع فلفل سیاه باشه و هم چیلی! و با رقیق کردن فکر نکنم مشکل من حل بشه. باید خنکش کنم.
دوستانی که در آشپزی سررشته دارن میدونن که در غذاهای جنوب شرقی آسیا فلفل و بخصوص چیلی به وفور استفاده میشه و راهکاری که برای خنثی کردن گرمی و تندی اون بکار میبرن استفاده از نعنای تازه در کنار و داخل غذاست. منم با این عطر میخوام یه همچین کاری بکنم ببینم جواب میده یانه! عطربازی هم از خیلی جهات شبیه آشپزی میمونه و من به هردو خیلی علاقه دارم... :)

rayehehadi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
با سلام....
صبح همگی بخیر
دیروز سفارشات بنده هم رسید.پشن ، کرید اونتوس ،بلو آیس و باربری لندن
همگی عالی ،از قضا پشن بسیار بسیار شبیه عطری بود که چهار پنج سال پیش استفاده میکردم و دیگه پیداش نکردم.یه عطر با شیشه مثلثی بود به اسم شوک.
رایحه پشن فوقالعاده عالی بود .کاش یکم خنک تر بود رایحه خیارش مشخص تر...اما همینجوری هم خیلی خوشبو و موندگاره.
در نهایت هم باید تشکر کنم از فروشنده محترم که خیلی دقیق بنده رو راهنمایی کردن و خیلی سریع اسانسها ارسال شد و به دست من رسید.

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
دوستانی که در آشپزی سررشته دارن میدونن که در غذاهای جنوب شرقی آسیا فلفل و بخصوص چیلی به وفور استفاده میشه و راهکاری که برای خنثی کردن گرمی و تندی اون بکار میبرن استفاده از نعنای تازه در کنار و داخل غذاست. منم با این عطر میخوام یه همچین کاری بکنم ببینم جواب میده یانه! عطربازی هم از خیلی جهات شبیه آشپزی میمونه و من به هردو خیلی علاقه دارم... :)
با درود به همه رفقا؛
کاملا با جمله ی شما در خصوص مقایسه اشپزی و عطرسازی موافقم. متاسفانه مهارتی در آشپزی ندارم (ای کاش داشتم!) و از آشپزی برام مهم تر؛ قنادیه (از بچگی چند تا شغل خیلی مورد علاقه ام بود.یکیش قنادی بود!) حدود 10 سال پیش رفتم تو یک قنادی خوب و بی مقدمه بعد سلام گفتم من حاضرم هر چقدر میشه دست مزد بدم به قنادتون بهم شیرینی پزی یاد بده! صاحب اونجا هم گفت نمیشه!
امروز صبح در انجمن دیدم عزیزی؛ اودکلن معروفی رو با قیمت گرون خریده (100 میلشو) و از پخشش اصلا راضی نیست و تصمیم گرفته اسانسش رو تهیه کنه (البته قیمت اسانس رو هم بهش خیلی بالا گفتن!)
متاسفانه اودکلن خریدن این عیب رو داره که 100 میله معمولا و اگه از کیفیتش راضی نباشی در واقع اون پول رو ریختی دور. در حالی که اسانس رو میشه در حجم خیلی کمتر تهیه کرد و بعد اگه رضایتی در کار بود در حجم بالا خرید. فکر می کنم بابک عزیز اول بار که گری وتیور خرید در حد تست بود؛ بعدا نیم کیلو خرید.

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
با سلام....
صبح همگی بخیر
دیروز سفارشات بنده هم رسید.پشن ، کرید اونتوس ،بلو آیس و باربری لندن
همگی عالی ،از قضا پشن بسیار بسیار شبیه عطری بود که چهار پنج سال پیش استفاده میکردم و دیگه پیداش نکردم.یه عطر با شیشه مثلثی بود به اسم شوک.
رایحه پشن فوق العاده عالی بود .کاش یکم خنک تر بود رایحه خیارش مشخص تر...اما همینجوری هم خیلی خوشبو و موندگاره.
در نهایت هم باید تشکر کنم از فروشنده محترم که خیلی دقیق بنده رو راهنمایی کردن و خیلی سریع اسانسها ارسال شد و به دست من رسید.
سپاسگزارم از لطف تون. لطفا اگه عکس یا لینکی از اودکلن شوک دارین محبت کنین بگذارید در پاتوق. شیشه یا جعبه اش رو نگه داشتین عکس بگیرین؟

بالا