برگزیده های پرشین تولز

پاتوق عطربازها؛معتبرترین و مطمئن ترین مرجع و فروشگاه اینترنتی عطر و اسانس ایران برمبنای صداقت و تخصص

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
سلام برای شروع :)
20 گرم بلو ایس و
20 گرم ترکیب کرید اونتوس و بلک ایکس اس سفارش داده شد ممنون
سلام خدمت شما
تشکر از اعتمادتون به سلیقه ی بنده در ترکیب عطر!

• Like
Reactions: dg1

bghgtc

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
87
سلام به همه
آقا رضا ایول داری برادر
من باب استحضار به دوستان عرض کنم که به نوعی با آقا رضای عزیز همکار هستم.
به دوستان عزیزم توصیه میکنم که حتما " حتما " حتما" بلو آیس رو بگیرند
حرف نداررررررره
من در حال حاضر از بوهای گرم تلخ و گرم و شیرین بیشتر خوشم میاد البته همه نوع بویی رو استفاده میکنم
ولی از بوهای خنک خیلی خوشم نمیاد استفاده کنم
اما بلو آیس معرکه هم بوش هم پخشش هم موندگاریش
تافی چاکت که اصلا " نیازی به تعریف نداره اینقدر بوی خوبی داره که نمیشه دربارش حرف زد
پگاسوس رو من ادکلنش رو هم دارم و دیروز موقع خرید زده بودم با عطری که گرفتم به جرات میتونم بگم نزدیکترین بو توی تمام عطرهای دنیا به ادکلنش هست.
یه حرکت هم زدم که خودم خوشم اومد دوستان اگر دوست داشتند میتونند امتحان کنند
ترکیب یک به سه کرید سیلور(یک) با بلو آیس(3) دیوانه کننده میشه
باقی عطرها رو تست نکردم هنوز بعد از تست دوباره پست میذارم.
راستی سفارش هم میخوام بدم آقا رضای عزیز
100 گرم بلوآیس 250 گرم تافی
یکمی هم نمونه از کرید سیلور و کرید اونتوس میخوام
اگر دیور هوم کولوجن هم داری میخوام

saeid.kh

مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
5,966
سلام بر جادوگر دنیای عطر و سلام بر تمامی دوستان حاضر در این کلبه ی صمیمی :)
البته اسم کلبه رو به این دلیل گفتم چون به نظر من، کلبه یک محیط صمیمی و کاملاً دوستانس مثل آنچه در این تاپیک میبینم.
جناب هادی بزرگوار، به نظر من کرید آونتوس رو در پیشنهاد ویژه ی نوروز بذارید :p
به زودی باز هم خدمتتون خواهم رسید :)

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
سلام بر جادوگر دنیای عطر و سلام بر تمامی دوستان حاضر در این کلبه ی صمیمی :)
البته اسم کلبه رو به این دلیل گفتم چون به نظر من، کلبه یک محیط صمیمی و کاملاً دوستانس مثل آنچه در این تاپیک میبینم.
جناب هادی بزرگوار، به نظر من کرید آونتوس رو در پیشنهاد ویژه ی نوروز بذارید :p
به زودی باز هم خدمتتون خواهم رسید :)
سلام؛ سعید جان خیلی ممنون از لطفت. شما محبت داری؛ من فقط یه عطربازم مثل بقیه دوستان عطرباز در این کلبه و پاتوق کوچک.
بلک ایکس اس رسیده برای ترکیب با کرید اونتوس. امروز محمد عزیز @dg1 اولین نفریه که تو اینترنت این ترکیب رو سفارش داده. اما اولین نفری که این ترکیب رو بو کرد از اهالی پاتوق شما بودی!
اول از همه برم سراغ ترکیب کرید آونتوس و آناناس. من آونتوس رو استفاده میکردم، اما امشب با یه رایحه ی جدید و فوق العاده از اونتوس آشنا شدم. رایحه ای که هیچوقت به مشامم نرسیده بود. ترکیب آناناس با آونتوس عالی بود. خیلی خیلی قویتر از اونتوس تنها. آرامبخشی آونتوس در کنار لذت خوردن آناناس :) من از ایشون خواهش کردم برای مرتبه ی بعدی، حتماً این ترکیب رو برای من آماده کنن و حیف و صد حیف که این سورپرایز رو امروز تجربه کردم و برای داشتنش باید چند وقتی صبر کنم :D
در کل عرض کنم که: به سلیقه ی یک حرفه ای اعتماد کنید :)
لیست رو اخیرا دیدی؟ کلی عطر جدید اضافه شده؛ از کرید به غیر اونتوس سه عطر دیگش هم اومده ...

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
حرف نداررررررره
من در حال حاضر از بوهای گرم تلخ و گرم و شیرین بیشتر خوشم میاد البته همه نوع بویی رو استفاده میکنم
یک عطر خنک 5 ستاره است که وقتی بیاد سروری می کنه بر همه عطرهای خنک! موندگاریش 48 ساعت رو رد کرد و برای یه عطر خنک امتیاز خیلی بزرگیه. چند بار بوش عوض شد و ...

یک کلکسیون عطر خنک گذاشتم تو لیست که سر لیست همه شون هنوز معرفی نشده و فقط شما میدونی چیه! موندگاریش از 48 ساعت رد شد. بوی خنک و این موندگاری من ندیده بودم. اسانس خالصشو زدم رو لباس (البته میدونی که جنس لباس خیلی مهمه که پنبه و نخ باشه؛ پارچه ای که نخش مواد باشه بو رو اصلا نگه نمیداره)
با افتخار خدمت دوستان این عطر را معرفی می کنم:
یخ آبی
بلو آیس یا یخ آبی تو عطرهای خنک 5 ستاره دریافت می کنه . به شامه ی من با بوی چای خنک شروع میشه و به تدریج بوی لیمو و آناناس میاد. بعد دوباره انگار بوی چایی برمی گرده و نهایتا بوی گل رز تا ساعت آخر به مشام میرسه. برای خنک پسندانی که دغدغه موندگاری پایین عطر خنک رو دارن بلو آیس یک سورپرایزه! رایحه ی محشرش سبب میشه تو هر سفارش تون حتما بلو آیس هم بخرین!
به زودی پاتوق عطر یاد یار محل اظهار نظر دوستان عطربازمون میشه در خصوص بلو آیس
پست شماره 502 رو کپی پیست کردم مجدد. عرض نکردم بلو آیس سرور همه عطرهای خنکه؟!

saeid.kh

مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
5,966
سلام؛ سعید جان خیلی ممنون از لطفت. شما محبت داری؛ من فقط یه عطربازم مثل بقیه دوستان عطرباز در این کلبه و پاتوق کوچک.
بلک ایکس اس رسیده برای ترکیب با کرید اونتوس. امروز محمد عزیز @dg1 اولین نفریه که تو اینترنت این ترکیب رو سفارش داده. اما اولین نفری که این ترکیب رو بو کرد از اهالی پاتوق شما بودی!

لیست رو اخیرا دیدی؟ کلی عطر جدید اضافه شده؛ از کرید به غیر اونتوس سه عطر دیگش هم اومده ...
بله در خاطرم هست اون ترکیب آونتوس در کنار بوی آناناس...
اتفاقاً امروز تمام لیست رو بررسی کردم و خیلی دوست دارم زودتر برای خرید خدمتتون برسم :)
از لطف شما بی نهایت سپاسگزارم جناب هادی بزرگوار.

bghgtc

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
87
سلام خدمت شما و دیگر دوستان!
بابک جان رو حضوری دیدم و عطرها تقدیمش شد. در مورد برداشتم از شخصیت و منش گل ایشون در قسمت امتیاز بازارچه کامنت گذاشتم. اما این دیدار حاوی تجربه ارزنده ای از نظر عطری هم بود برام!
پگاسوس مارلی زده بود ایشون. اودکلن اورجینالش رو که بالای 500 تومنه! با افتخار اعلام می کنم که به تایید خود ایشون پگاسوسی که تقدیم شون کردم شباهت قابل توجهی به اودکلن اصلی داشت!
در یک ظرف اسانسی از پگاسوس داشتن که برای من آورده بودن ببینم (تشکر بابت این لطف) و هر دو هم نظر بودیم که کمترین ربطی به پگاسوس نداشت!
به غیر از 7 رایحه ای که خرید داشتن و با غلظتی متوسط تهیه شده بودن؛ قهوه و PASSION رو هم همراه داشتم که استشمام کنن! خودشون میان نظر میدن.
فقط در مورد توسکان لدری که به خودم میزنم (توسکان لدر+قهوه) گفتن: فوق العاده ست!
بابک عزیز حدود 20 ساله عطربازه و اودکلنهای بسیاری رو داشته و داره که حضورشون در پاتوق و نوشتن از تجربه 20 ساله ش رو برای ما ارزشمند و قیمتی می کنه.
خیر مقدم مجدد!
با سلام خدمت دوستان گرامی و ممنونم از تعریف آقا رضای عزیز
درباره عطرهاتون باید بگم واقعا" عالی هست هم غلظت و هم قیمت از نظر کیفیت هم که نیازی به توضیح نیست
بنده خداروشکر اهل تعارف و اینا نیستم و حرفم و نظرم رو روک میگم واقعا" عطرهات خوبه
عطر تام فورد بلک ارکید رو هم تست کردم من ادکلن تام فورد رو هم داشتم و تازه یک ماه تمومش کردم
بوی عطر شما و ادکلن توی نت پایانی یکی هست اما توی نت ابتدایی متفاوته از نظر موندگاری و پخش هم خوبه
توباکو وانیل هم تست کردم موندگاریش عالی بوش هم خیلی نزدیک به ادکلنش هست.
باز هم ممنونم

bghgtc

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
87
سلام به همه
آقا رضا ایول داری برادر
من باب استحضار به دوستان عرض کنم که به نوعی با آقا رضای عزیز همکار هستم.
حرف نداررررررره
تافی چاکت که اصلا " نیازی به تعریف نداره اینقدر بوی خوبی داره که نمیشه دربارش حرف زد
پگاسوس رو من ادکلنش رو هم دارم و دیروز موقع خرید زده بودم با عطری که گرفتم به جرات میتونم بگم نزدیکترین بو توی تمام عطرهای دنیا به ادکلنش هست.
یه حرکت هم زدم که خودم خوشم اومد دوستان اگر دوست داشتند میتونند امتحان کنند
ترکیب یک به سه کرید سیلور(یک) با بلو آیس(3) دیوانه کننده میشه
باقی عطرها رو تست نکردم هنوز بعد از تست دوباره پست میذارم.
راستی سفارش هم میخوام بدم آقا رضای عزیز
100 گرم بلوآیس 250 گرم تافی
یکمی هم نمونه از کرید سیلور و کرید اونتوس میخوام
اگر دیور هوم کولوجن هم داری میخوام
ببخشید سفارش رو اصلاح میکنم با اجازتون
250گرم بلو آیس و 250 گرم تافی

Amaspad

Registered User
لایک‌ها
24
سلام!
من عطرهای دیگرو که گرفته بودم(قهوه رو در پست قبلی نظرم نوشتم) هم تست کردم:
بلک افغان: فوق العاده بود بهترین اسانس بلک افغانی بود که تا الان گرفتم، سنگین و تاریک.
توسکان لدر: کیفیتش عالی بود کاملا مشابه عطر اصلی بود، موندگاریشم زیاد روی لباسم دیروز زدم هنوز بوش هست، پخش بو زیاد تا 1 ساعت خوب
تام فورد توباکو وانیل: راستش این مورد رو خیلی دوست نداشتم، یه لول کیفیتش از اسانس های دیگتون پایین تر بود. تا 10 دقیقه اول اکی بود، ولی بعدش یه بوی مصنوعی هم احساس می شد.
بلو آیس: عالی بود، مناسب فصل گرم، ماندگاری خیلی خوب همون طور که گفته بودید.
وان میلیون اینتنس: من معمولا بوی تلخ می پسندم، ولی اینم اسانسش فوق العاده بود، آرامش خوبی می داد.

حق با شماست، بزارید دوباره تست می کنم با دقت بیشتر توباکو رو و نظرم رو می نویسم.

دوباره تست کردم، این دفعه به یه لباس زدم و رفتم بیرون اتاق، یک نیم ساعت بعدش اومدم بو عالی بود، احتمالا به خاطر همون غلظت زیاد بوش اذیتم کرده، حق با شما بود.

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
توباکو وانیل هم تست کردم موندگاریش عالی بوش هم خیلی نزدیک به ادکلنش هست.

دوباره تست کردم، این دفعه به یه لباس زدم و رفتم بیرون اتاق، یک نیم ساعت بعدش اومدم بو عالی بود، احتمالا به خاطر همون غلظت زیاد بوش اذیتم کرده، حق با شما بود.

با سپاس از بابک و صدرای عزیز؛ بابک جان توباکوش غلظت 50 درصد داشت کامنت اول مال ایشونه. صدرا جان توباکوش غلظت 70 درصد داشت و علیرغم این که ایشون بوی غلیظ دوست دارن در ابتدای اسپری بو رو دوست ندارن تا زمانی بگذره و ملایم تر شه.
برای چندمین بار خدمت دوستان پیشنهاد بوی لایت و اودکلن سبک میدم. به خصوص برای توباکو وانیل؛ توسکان لدر؛ بلک افغان و بوهای این تیپی؛ بوی لایت و سبک به شامه همه خوش میاد؛ اما بوی غلیظ این طور نیست!
بهتره روزی چند بار به خودمون اودکلن لایت شده اسپری کنیم تا این که اودکلن غلیظی بزنیم و اولش هم خودمون ناراضی باشیم هم بقیه ؛ تا به تدریج بو ملایم و همه پسند شه!
رقیق توباکو و بلک افغان و ... رو حتی در گرمای تابستونم میشه زد. اما غلیظ شون تو زمستونم برای خیلی ها خوشایند نیست.

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
یکی از دوستان عطربازمون که تو این سایت عضو نیست و نظراتشو در خصوص عطرهای یاد یار در انجمن همسایه (!) می نویسه ؛ منم بخاطر رعایت قوانین پرشین تولز عکس میندازم از نوشته هاش و اینجا میگذارم (نظرات محمد سعید عزیز در خصوص عطرهای سفارش اولش در این پست قابل خوندنه) امشب عطرهای سفارش دومش رو اینجوری کامنت نوشته. دوست داشتم با شما هم قسمت کنم:

تام فورد نویر ( نوآر ) :

تا حالا تام فورد توسکان لدر ، بلک ارکید ، توباکو وانیل رو امتحان کرده بودم و حالا هم تام فورد نویر (نوآر) . توسکان لدر اونقدر شگفت ، عالی ، هیجان انگیز و مرموزه که سایر کارهای تام فورد هیچ وقت از زیر سایه سنگینش بیرون نیومدن ، در این مورد هم همینطور ! شاید خیلیا ازین بو خوششون بیاد و شاید هم نه ، اما هر طوری که باشه خواه ناخواه با توسکان لدر مقایسش می کنم و اونجاست که کم میاره !

ال هوم :

هم بوی پرتقال میده و هم رگه هایی از تلخی رو میشه به وضوح احساس کرد ، شاید بشه گفت ترکیب منحصربفرد و عجیبیه ! از بوی مرکبات خوشم میاد و همین باعث شده از ال هوم هم خوشم بیاد .

دیورهوم اینتنس :

بعد از مدتی بوی شکلاتی وانیلی خوبی میده ! البته بوی شکلاتشو بیشتر احساس کردم یه جورایی شبیه تافی چاکلت ، ولی اینجا یک سنگینی و وقاری رو میشه احساس کرد که توی تافی چاکلت حس نکردم .

گوچی راش :

چه لطافتی ! بوی نارنگی ! از بوی مرکبات هم که گفتم خوشم میاد ! نتیجه اینکه با یک چیز لذت بخشی به نام گوچی راش طرف هستید ، ازون بوهایی که دوست دارید همیشه استشمام کنید ! یک حس خوبی داره که فقط باید تجربه کنید .

تق هرمس :
چیز خاصی ندیدم .

کارتیر پاشا :

تلخ ، تلخ ، تلخ ، همین .

دانهیل آلفرد :

عالی ! بوی خوش ! لذت بخش ! به راحتی بوی لیمو احساس میشه که خیلی خوشاینده ! خیلی خوشم اومده ! به همه توصیه می کنم .

Axe :

بوی خاص و غریب ! هر بار که بود می کنید انگار یک دنیای تازه رو کشف می کنید ، هر دفعه می پرسید (( چطور شد ؟ نفهمیدم چی شد و چه بویی داد )) !! شاید سرشار از زندگی .

بلو مجیک :

بوی شیرینی خیلی خوبی داره ، یه جور جذابیت خاصی در این بوی شیرین هست که خوشم اومد . با گذشت زمان این شیرینی بهتر میشه !

پگاسوس مارلی :

بعضی مواقع فکر می کنم بویی شبیه به توباکو وانیل داره ! چندان خوشم نیومد ! بوی چوب میده انگار .

کریستال ورساچه نویر :

بوی گل ! آخ که چقدر لطیفه این بو ! انگار که یک لطافتی وجودت رو پر می کنه ! آرامش خاطر لذت بخشی رو منتقل می کنه ! انگار که زمان برای مدت کوتاهی متوقف میشه ! زمانی به کوتاهی بوییدن یک گل !

مونت بلان ind و اگزریوس :

بوی هر 2 خوبه و بعد از مدتی بهتر میشه ، به نظرم بوی اگزریوس بهتر از مونت بلان بود .

لالیک انسر نویر ( نوآر ) :

بوی خوشی داره که آدمو سر حال میاره ! هر بار بو می کنید که بفهمید این سرزندگی از کجا میاد و هر بار یک جواب تازه ، شاید هم اصلا به جوابی نرسید ، کسی چه میدونه .

رالف لورن بلو :

(نقل قول از کامنت قبلی خودش!) "بوی تندی داره به نظرم ! کلا در مورد عطرهای زنونه اطلاعی ندارم که بخوام بگم ! اینم برا خونواده گرفتم !"
این چه خزعبلی بوده که من گفتم ! آخه کسی نبود ما رو توجیه کنه ! رالف لورن بلو ، تند ؟ مرد حسابی بوی به این شاهکاری و لطافت رو چجوری گفتی تند !
m.sayid1.jpg
m.sayid2.jpg
دو عکس حاوی متن نوشته های ایشون هستن که عینا براتون کپی پیست کردم! دلم یه کم برای تق هرمس سوخت! همین طور پگاسوس!

تام فورد نویر و بلک ارکید رو بسیار پسندیدم، البته همین انتظار هم میرفت :دی مخصوصا نویر بسیار به سلیقه ام نزدیک تره. تق هرمس خیلی تعریف شنیده بودم ازش و واقعا فوق العاده هست. راستش یه مورد روانی دارم در موردش بخاطر این اسمش که اینطوری تلفظ میکنن آدم احساس میکنه دارن کلاس بیجا میزارن نصفش فرانسوی نصفش انگلیسی lol از نظر بو بهرحال فوق العاده اس واقعن :دی لالیک مشکی هم خوبه برام و هرچند قبلن که بو کرده بودم به نظرم متفاوت از این میاد. حتما تو استفاده روزمره ام قرار میگیره. دیور هوم اینتنس هم همینطور، بوی خاصی هم داره. (فکر کنم دیگه از سیکل توسکان لدر <-> بلک افگانو میام بیرون :p ) اگزریوس هم بسیار بسیار خوشم اومده، یه ته تلخی خاصی داره که من بلد نیستم مثل بقیه دوستان توصیف کنم ولی باحاله بهرحال. احساس میکنم یه ادکلنی که دوستم داد بو کردم دقیقا همین بو رو میداد ولی اسمش مطمئنم این نبود! بهرحال خوبه. دلارنتا احتمالا اولین عطر زنونه ای هست که خوشم میاد ازش. شاید استفاده نکنم ولی بوی بسیار خوبی داره، مخصوصا که الآن لابلای بوهای مختلف گم و گور شدم وقتی بوش میکنی انگار که یه دسته گل گرفتن جلوی صورتت، خیلی جالبه :cool: بلو فور من هم بوی بسیار عالی داره که یه طورایی هیجان انگیزه.

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
دو عطر جدید به زودی در پاتوق یاد یار برای دوستان عطربازم!
b06a99d1a6ea22470781bb6e825bc185.jpeg

1ecccbaaf55342c0b655ee089a8bfeb7.jpeg

قیمت هر دو (اودکلنش البته) سمت میلیونه! کسی از دوستان اودکلنشو داشته یا داره اسانسشو مطابقت بدیم با اصل اودکلن؟

arash59b

Registered User
لایک‌ها
1,586
میگم این پشن بوش از بین نمیره؟ دی:
ترکیب همزمان تغ با وان میلیون هم امتحان کردم خوبه. رایحه هاشون همدیگر رو کامل می کنند البته بسته به سلیقه داره

Sent from my iPhone using Tapatalk

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
میگم این پشن بوش از بین نمیره؟ دی:
ترکیب همزمان تغ با وان میلیون هم امتحان کردم خوبه. رایحه هاشون همدیگر رو کامل می کنند البته بسته به سلیقه داره
سلام به همه دوستان عطربازم!
آرش جان @arash59b خوشحالم که گزارش دوام بوی PASSION بعد 2 هفته رو بهم میدی.
ترکیب پیشنهادیتو حتما تست می کنم با این یاداوری که شما وان میلیون اینتنس مد نظرته!
جوپ هوم رو وقتی زیاد رقیق کنی پخش بوی خفنی پیدا می کنه. امروز تو بازار چندین نفر از من پرسیدن این چیه! چقدر بوش قویه! یه شیشه بیار برامون! تستش کن و بهم بگو چقدر فیکس میزنی
هر دو آمواج در حال تستن. کدومو بیشتر دوست دارم؟ رفلکشن. عصر امروز بابک عزیز @bghgtc میاد نیم کیلو بلو آیس و تافیشو بگیره هر دو آمواج رو بهش نشون میدم.

arash59b

Registered User
لایک‌ها
1,586
الان هم جوپ رو لایت استفاده می کنم (۵۰٪) اتفاقا می خواستم غلیظ ترش کنم تا بیشتر بوش تلخ بشه

چرا وان میلیون ایتقدر زود تموم میشه کلا همه اش رو خودم مصرف کردم
من تاحالا ۳ـ۴ نوع میلیون رو تست کردم رایحه همشون هم باهم متفاوت بوده

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
فکر کنم کارت با 50 گرم 100 گرم وان میلیون اینتنس راه نمی افته باید کیلو برات بفرستم!
من جوپ رو الان برای خودم لایت تر میزنم. شاید فقط 30 درصد اسانس.
آمواج رفلکشن به شامه ی من نسبتا خنک میاد و کاملا فاقد شیرینی. یعنی نمی تونم بوی شیرین بگم بهش. سایت عطر افشان شیرین معرفی می کنه اینو! لینک اودکلنش در سایت فرگرانتیکا در اینجا.
امروز بجای این که بلوآیس و بلک ارکید رو کنار هم اسپری کنم ریختم تو یه ظرف تقریبا سه بلوآیس یک بلک ارکید و مخلوطشو اسپری کردم. نتیجه متفاوت بود از وقتی کنار هم جدا جدا اسپری می کردم. الان ترکیب گل یاس (از بلک ارکید میاد) و گل رز (از بلو آیس) رو دارم. دمای عطر حاصله هم چنان خنکه و برای شامه ی من شدیدا خواستنی!
امروز یه بلک ارکید بهم هدیه شد تو مایه های زهرمار تلخ! یادم رفت بپرسم سازنده اش کدوم آدم (یا شرکت) بی ذوقیه. حالا اودکلنشو ندیدی؛ اسانس همکارها (شرکتهای سازنده اسانس) رو هم ندیدی؟! بلک ارکید تلخ و خنکی که من تو خونه ساختم (212 س ک س ی مردونه زدم تلخ شه و بی دلیشس زدم خنک شه) به شهادت سعید جان @saeid.kh خیلی بهتر از اینه!

saeid.kh

مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
5,966
سلام و عرض ادب به حضور جناب هادی و تمامی دوستان عزیز :)
جناب هادی بزرگوار، من سلیقه ی شما رو در ترکیب رایحه ها واقعاً تحسین میکنم ، بدون کوچکترین اغراقی عرض میکنم که شما با این بوها جادو میکنید. از اولین برخوردی که با شما داشتم و استفاده از جوپ قرمز برای قرار ملاقات ما، فهمیدم که با یه روانشناس حرفه ای طرف هستم :)
تا حالا تمام عطر هایی هم که از شما گرفتم(به جز توباکو وانیل که بهش حساسیت دارم)، همه عالی و بینظیر بودن.

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
سلام سعید جان. مخلص. ممنون از لطف و محبتت. اگر استعداد و ذوقی در ترکیب عطرهاست؛ خدادادیه؛ سپاس از او بخاطر نعمتی که عطا فرموده. تا دقایقی دیگه در خدمت بابک عزیز خواهم بود و خوشحالم که عطرباز کهنه کاری مثل ایشون میتونه منو در این مرحله که دو عطر از شرکت آمواج رو دارم تست می کنم یاری کنه.
چند تا اودکلن و عطر هم قراره بیاره ببینم امیدوارم یادش نرفته باشه!

پی نوشت:
@saeid.kh میگم توباکو رو برای سری بعد بیار رقیقش کنم برات با فیکساتور شاید احساست بهش تغییر کنه. بارها دیدم کسانی که توباکو غلیظ رو دوست نداشتن ولی عاشق رقیقش شدن! امتحانش رایگانه.

Last edited:

pavilion

Registered User
لایک‌ها
5,453
سلام سعید جان. مخلص. ممنون از لطف و محبتت. اگر استعداد و ذوقی در ترکیب عطرهاست؛ خدادادیه؛ سپاس از او بخاطر نعمتی که عطا فرموده. تا دقایقی دیگه در خدمت بابک عزیز خواهم بود و خوشحالم که عطرباز کهنه کاری مثل ایشون میتونه منو در این مرحله که دو عطر از شرکت آمواج رو دارم تست می کنم یاری کنه.
چند تا اودکلن و عطر هم قراره بیاره ببینم امیدوارم یادش نرفته باشه!

تبریک میگم اقا رضا. چه کردی با این پی تی.الحق که پاتوق شده اینجا.گفتم زودتر شروع کن استقبال خوبی میشه:D
فک کنم الان دیگه کل وقت کاریتونو تو پرشین تولز میگذرونین:p:D

بالا