برگزیده های پرشین تولز

پاتوق عطربازها؛معتبرترین و مطمئن ترین مرجع و فروشگاه اینترنتی عطر و اسانس ایران برمبنای صداقت و تخصص

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
تا حالا فکر کردین به ترکیب انار با گل ارکیده؟
نه! این یکی ساخت من نیست. راستش سمپل چند تا ایفوریای زنانه دستم بود‫؛‬ دو تا شو تست کردم. یکیش یک طعم خاصی داشت ‫؛‬ شبیه بلک ارکید هم بود یه کم. تو اینترنت سرچ کردم ببینم چی پیدا میکنم. همین که دیدم تاپ نت ایفوریا رو نوشته انار‫؛‬ مطمئن شدم این بوی آشنا به شامه ام بوی اناره. تجربه جالبی بود. در بین عطرهای موسوم به زنانه هم گاهی عطرای جالبی پیدا میشه. من که از هر رایحه ای خوشم بیاد ‫؛‬ میزنم و هیچ مشکلی ندارم.

cyrus_black

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
درود
عطر های من امروز به دستم رسید و سعی میکنم یک review روشون داشته باشم

1- اول از همه با عطری شروع کنیم که چند وقت بود میخواستم ادکلنش رو شارژ کنم برای خودم ولی بعد دیدن این تاپیک دست نگه داشتم
گری ویتور

تو عطر های با پایه ویتور این عطر و عطر guerlain vetiver واقعا عالی هستند.تو کالکشن تام فورد هم GV واقعا بی نظیر هستش

عطر با نت اولیه نسبتا fresh و مرکبات ( پرتقال و لیمو ولی نه به حدی که بشه گفت سیتروسی) و نت میانی تند و نت پایانی چوبی.تو عطر های چوبی همیشه یکی از انتخاب های من بوده این عطر

اما در مورد عطری که بدستم رسیده:
عطر یکجورایی محو بود !!!

نمیدونم من درصد غلظت رو پایین سفارش دادم یا مسئله دیگه ای
شما عطر ها رو برای رقیق سازی با فیکس ترکیب میکنید یا با الکل ؟ من بوی الکل رو توی عطر احساس کردم.کلا روی لباس که فک کنم عطر 20 دقیقه موندگاری داشت و روی مچ دستم هم حدودا بعد 1 ساعت باید دماغ رو کاملا به مچ می چسبوندید و نفس عمیق میکشیدی که رایحه رو یکم حس کنید
در مورد شباهت با ادکلن اصلی نمیتونم نظری بدم حقیقتا ، چون واقعا من رایحه رو به درستی درک نمیکردم .یعنی رایحه مرکباتی تاپ نت رو کلا حس نکردم من !!!

2- مورد دوم در مورد یکی از شاهکار های دنیای عطر سازی : توسکان لدر
واقعا شاهکار،تام فورد هیچ وقت یک کار مطلقا بد نداشته (البته از نرولی فاکتور بگیرید :دی ) اما توسکان بین خوب های تام فورد یک سر و گردن بالاتره

بالانس فوق العاده چرم و زعفران ، با ته بوی چوبی(از بوی گل و تمشک و اینا بگذریم)...یک بنده خدایی می گفت خدا بهشت رو با توسکان شست و شو میده !!!!

اما در مورد اسانس که بدست من رسید:
نکته ای که هست میتونم مطلقا بگم هیچ کارخونه ی تولید اسانسی ( تاکید میکنم هیچ کارخونه ای ) نمیتونه اسانسی مشابه توسکان رو تولید کنه.مگر اینکه عطار این عطر پایه اسانس و فرمول رو در اختیار شرکتی قرار بده

اسانس بدست بنده رسید از این قاعده مستثنی نیست
من تو این اسانس چرم رو حس میکنم ، اما انگار اثری از زعفرون نیست (بوی میوه من تو ادکلن اصلی ام حس نکردم پس تو اینم اگه باشه حس نمیکنم)

3-پشن

والا ادکلن که داشتم قهوه ای رنگ بود و بو بیشتر spicy بود ولی مثل اینکه یک ادکلن دیگه هم franck olivier لانچ کرده به همین اسم که fresh تر هست و این اسانس ماله اون ادکلنه

پس به همین خاطر نظری روی مشابهت رایحه ندارم

اما راجع خود اسانس ، نت اولیه جالبه ، فقط خیلی سریع عوض میشه ، نت میانی رو دوست ندارم ، منتظرم ببینم تو نت پایانی چجوری عوض میشه

4- بلو ایس

نداشتم ، تست هم نکردم هنوز!!!

5- اینترلود امواج (امواژ ، امواجه،امواژه !!!! )

دود،عود،یکم چرم،یکیم دستش خورده دارچین ریخته توش :دی

اصلا کسی هست این ادکلن رو دوست نداشته باشه ؟؟؟

نت اول : تند ، چرم دودی

نت میانی : چرم دودی همچنان ، یکم زیادی بو کنید احساس میکنید 1 2 قطعه کوچیک فلفل داره ، قرار بود تند بشه ولی همون چرم دودی همچنان

نت پایانی : چوبی ، اصلا کلا ترکیبات هم مثل اینکه قرار بوده چوبی باشه

اما در مورد اسانس :

نت ابتدایی نسبتا مشابه ، البته نمیتونم بگم عمق ادکلن رو میتونید کاملا حس کنید ، نت میانی بیشتر سمت مخملی شدن عطر میره (والا برند عربی نمیدونم چجوری ادکلن این قسمت رو نداره)
نت پایانی اسانس تلخ اما نه چوبی

توباکو + قهوه :
قهوه خیلی غالب (قالب) بود اما همون مقداری که توباکو حس میشد از اسانس هایی که دوستان قبلا خرید کرده بودن شیرینی کمتری داشت

پ.ن : توباکو نیاز به تعریف نداره دیگه :دی
تنباکو و وانیل ( فقط یکم شیرین میزنه ولی کلا خوبه :دی)

اگه در کل بخوام به اسانس ها در مورد شباهت به عطر اصلی نمره بدم از 0 تا 10 میشه به ترتیب زیر

گری ویت : - (نمره نمیدم چون اصلا رایحه حس نشد ، نمیشه قضاوت کرد)

توسکان لدر : 2

پشن : - ( تست نکردم این ادکلن رو نمیتونم نظر بدم)

بلو ایس : - ( مثل بالایی)

اینترلود : 6.5 ( میشه 7 ام داد :دی )

توباکو وانیل : - ( ترکیب بوده نمیشه نظر داد)

در مورد کیفیت اسانس ها اما بهتره چند روز تست بشه و بعد نتیجه گزارش بشه

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
خوب سلام به همه مخصوصا آقای هادی عزیز
گری وتیور : به نظرم عطر مرموزی است. :دی نمیتونم توصیفش کنم! تلخ ه.ولی به نظرم خنک نیست.معتدل ه.عطر جالبی ه.ولی من فقط واسه مجالس استفاده خواهم کرد و به نظرم به درد استفاده روزمره نمیخوره.در ضمن با اینکه رقیق ترین عطری بود که خریده بودم ولی ماندگاری ش از همه بیشتر بود!
درود
ممنون جناب @cyrus_black از نظرات ارزشمندتون. من همیشه در مورد اودکلنهایی که نداشتم همون طور که قبلا عرض شد ملاک جهت انتخاب اسانس رو نظر دوستانی قرار میدم که اودکلنش رو داشتن و دیدن. توسکان لدر رو قبلا از کمپانی دیگه ای میاوردم که زعفرون بیشتر داشت اما دیدم برخی دوستان اسانس سنگینتر می خوان اومدم سراغ این شرکت. حالا بازم عوض می کنم شرکتشو.
اما در خصوص گری وتیور!
این اسانس رو من خیلی دوست دارم و البته این رو هم اودکلنشو ندیدم تا حالا! نسبت ترکیب اسانس شما با فیکساتور 5 گرم اسانس و 10 فیکساتور بوده و نظری که از جناب مهدی معافی در ابتدای پست نقل قول کردم دو گرم اسانس و 18 گرم فیکساتور بوده. درست یادم مونده جناب معافی؟
یادتون باشه این اسانس تموم شده بود و من مجدد خریداری کردم و اولین خریدار سری جدیدش شما بودی. از همون شرکت گرفتم و تاکید کردم که همون کیفیت قبلی باشه و اونا هم گفتن همونه. الان که شما این طور نظر دادی عطر رو گذاشتم روی تست ببینم چه اتفاقی براش افتاده؟
خوشحالم که اینترلود رو دوست داشتین و توجه تون جلب شد. لطفا پ خ را چک بفرمایید.

docomid

Registered User
لایک‌ها
299
دو سفارش پنج میل درخواست شد...

arthur97

Registered User
لایک‌ها
375
درود
ممنون جناب @cyrus_black از نظرات ارزشمندتون. من همیشه در مورد اودکلنهایی که نداشتم همون طور که قبلا عرض شد ملاک جهت انتخاب اسانس رو نظر دوستانی قرار میدم که اودکلنش رو داشتن و دیدن. توسکان لدر رو قبلا از کمپانی دیگه ای میاوردم که زعفرون بیشتر داشت اما دیدم برخی دوستان اسانس سنگینتر می خوان اومدم سراغ این شرکت. حالا بازم عوض می کنم شرکتشو.
اما در خصوص گری وتیور!
این اسانس رو من خیلی دوست دارم و البته این رو هم اودکلنشو ندیدم تا حالا! نسبت ترکیب اسانس شما با فیکساتور 5 گرم اسانس و 10 فیکساتور بوده و نظری که از جناب مهدی معافی در ابتدای پست نقل قول کردم دو گرم اسانس و 18 گرم فیکساتور بوده. درست یادم مونده جناب معافی؟
یادتون باشه این اسانس تموم شده بود و من مجدد خریداری کردم و اولین خریدار سری جدیدش شما بودی. از همون شرکت گرفتم و تاکید کردم که همون کیفیت قبلی باشه و اونا هم گفتن همونه. الان که شما این طور نظر دادی عطر رو گذاشتم روی تست ببینم چه اتفاقی براش افتاده؟
خوشحالم که اینترلود رو دوست داشتین و توجه تون جلب شد. لطفا پ خ را چک بفرمایید.
سلام آقای هادی.
خیر 4 گرم بود با 16 گرم فیکساتور قربان.

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
تا جناب @Yousof876 بیاد و نظرشو به عنوان اولین خریدار آرکان وایت بنویسه‫؛‬ امروز نفر دومی که آرکان وایت رو میخره دوست جدیدمون @docomid هستش که ایشون اولین کسیه که بلک بیتر رو هم تست می کنه! تا دقایقی دیگه حضوری در خدمت شون هستم.

docomid

Registered User
لایک‌ها
299
تا جناب @Yousof876 بیاد و نظرشو به عنوان اولین خریدار آرکان وایت بنویسه‫؛‬ امروز نفر دومی که آرکان وایت رو میخره دوست جدیدمون @docomid هستش که ایشون اولین کسیه که بلک بیتر رو هم تست می کنه! تا دقایقی دیگه حضوری در خدمت شون هستم.
با عرض سلام ، بله خدمت دوست عزیزمون رسیدم و از محضرشون بسیار لذت بردیم و استفاده کردم و از محصولاتشونم بسیار راضی ام و ازشون متشکرم، تست بلک بیتر هم دریافت شد و در یک کلام بسیار عالی...

docomid

Registered User
لایک‌ها
299
آقا رضا این تست پشن که دادین بهم بدجوری دلمو جذب خودش کرده فکر کنم دوباره به زحمت بندازمتون برای پشن :D

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
آقا رضا این تست پشن که دادین بهم بدجوری دلمو جذب خودش کرده فکر کنم دوباره به زحمت بندازمتون برای پشن :D
خب‫؛‬ سلیقه ت اومد دستم. شما کلا خنک پسندی امید جان. احتمالا اسپرینگ هوش از سرت میبره و عاشق دلارنتا میشی وقتی ملایم شه. سمت عطرهای گرم نرو. فکر میکنم اگه بجای آرکان وایت ‫؛‬ آرکان بلک ( یا همون بلک افغان) رو برته بودی الا راضی و خوشحال نبودی. فرق شون اینه که اولی خنکه و دومی گرم!
عطرهایی مثل توباکو وانیل و توسکان لدر و .... احتمالا به شامه ات خوش نمیان.

Yousof876

Registered User
لایک‌ها
57
عزیز عطر منم به دستم رسید از اشانتیونم بسیار ممنونم خیلی لطف کردید

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
سلام به همه رفقا و دوستان عطربازم!
آقا این وایبر تنها حسنش این بود که نشون میداد طرفت آن لاینه یا نه. الان به همت مخابرات عزیز دیگه وایبر به رحمت خدا رفته.یکی از عزیزان نرم افزاری رو معرفی کرد به اسم ایمو. نه تنها آن لاین بودن دوستان تون رو نشون میده بلکه تماس صوتی و ویدیویی داره با کیفیت عالی.تست کردم. چت و گروه و کلی استیکر رایگانم داره.من وایبرم رو آن ایستال کردم و با شماره موبایل خودم روی ایمو در دسترسم. فعلا این نرم افزار بهترین جایگزین وایبره.آخرین نسخه اش رو از این لینک دانلود کنید و از این طریق هم با من در ارتباط باشین
yon.ir/immm
لپتاپم هنوز درست نشده و امروز روز چهارمیه که کامپیوتر ندارم. دیروز یکی از کنارم رد شد آکوا بولگاری زده بود.یاد کی افتادم؟ یاد یکی از دوستان پاتوق که عشق آکوا ست!
حال میده آدم اسم خودش رو به بوی یک عطر در ذهن دیگرون گره بزنه. نه؟ اسم من در ذهن شما با کدوم رایحه گره خورده؟ اسم یا بوی کدوم عطر اسم منو میاره تو ذهن تون؟

Yousof876

Registered User
لایک‌ها
57
درود عزیز
ممنونم بابت عطرها
هردوتا رو تست کردم
ارکان وایت
بوی نعنا و شمعدانی و درنت میانی چوب صندل ودرپایان مقداری عود و مقداری تنباکو منو به شدت برد به قدیم و نسخه قدیم کول واتر عطری خنک و غیر شیرین و شیک البته خیلی دنبال دود و شاهدانه گشتم توش یا چیزی که اون فضای وهم آلود بلک افغانو رو برام تداعی کنه ولی به شامه من نرسید به ذهنم رسید این عطرو با یه مقدار شیرینی و دود قاطی کنم یه مقدار کاپیتان زرد و یه مقدار بیشتر ارکان وایت رو یه جا اسپری کردم درکمال تعجب همون چیزی شد که میخواستم به خودم جرات دادم وتو یه ظرف قاطیشون کردم عالی شد برای من ودارم لذت میبرم
اما درمورد اشانتیون
عالیه عالی
بنظر من ترکیب جادویی دراومده بوی خنک درنت ابتدا ودرپایان بوی تنباکو و چوب و چرم من بیشتر یعنی خیلی بیشتر از ارکان وایت دوسش دارم مخصوصا نت نهایی رو که بسیار هم موندگارتره
باسپاس از شما دوست عزیز

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
درود بر شما
خیلی از لطفت ممنونم و از نوشته ات هم خیلی لذت بردم. راستش من آرکان وایت رو از این تلخ تر میسازم اگه درست یادم مونده باشه شما شیرین تر خواستین. بله؟ پ خ قبلی رو چک کنین لطفا. انشالله سریهای بعد بلک افغانشو بیشتر می کنم تلخ تر شه.
کاپیتان زرد منظورتون کاپیتان بلکه؟ ترکیبشو با آرکان وایت چک می کنم.
از نظر لطفت در مورد بلک بیتر هم ممنون. تا الان فقط شما و امید جان ( داخل اینترنت ) آرکان وایت و بیتر بلک رو تست کردین. دوستانی که بک گراندی از موضوع ندارن‫؛‬ هر دوی این عطرها ساخت خودمه! چون به صورت عطر مستقل فروخته میشه براش اسم هم انتخاب کردم. به غیر رایحه‫؛‬ اسم شون رو هم دوست دارم.

hamidpeyk

Registered User
لایک‌ها
7
سلام
دررابطه باکمپانی های عطرسازی ونحوه قیمت گذاریشون بنده کماکان سردرنیاوردم. ولی به نقل ازسایت شریف عطار: عطرهای جدیدبه چنددلیل عطرهای گرمی وقوطی شان دربازارنیست: تابازخوردوتقاضای بازار برای عطری ایجادنشودکمپانی هادنبال تولیدش نمی رن وحتی کمپانی اصلی تولیدکننده تاوقتی بسته بندی 100میلش با400درصدسودفروش داره کیلویش رونمی فروشن - عطرهای جدیدبرای تولیدکپی مشابه نیازبه زمان دارندومعمولادرصورت استقبال 2سال بعدبصورت فله به بازارعرضه می شوند.
ایشان معتقدبودنددرصورتی که اسانس وعطرتولیدکمپانی معتبری مثل فرمنیخ- جیوادان ...باشندوفروشنده عمده درداخل قوطی آن محصول کمپانی درجه 2ای رانریخته باشن وآنرارقیق یامخلوط نکرده باشن بالای 90 درصدبارایحه اصلی یکی است والبته بسته به غلظت عطربایدبه میزان مناسب رقیق شود(آب-الکل خالص-کمی نگه دارنده)
بلک افغان اصل رو اینجا30میلش رومیدن 650هزارتومن وواقعامعرکه است وبنظرم خیلی هم سنگین وتیره نبود. البته بنده تست کردم فقط ودوستم خرید ): نمی دونم عطری که شماداریدتاچه حدبه رایحه اصلی وفاداراست. حداقل میزان سفارش چقدراست؟ فیکساتوراضافه روچندحساب می فرمائید؟ظرف خالی اضافی؟

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
تشخیص جناب گلپور عزیز @mercedes62 صحیح بود و با تعویض رم مشکل حل شد. همون مدل رم فابریک رو لپتاپ رو انداختم...
امروز یک دیدار کاری مهم داشتم با نماینده ی تهران اودکلنهای ریو .
اصلا خرده فروشی ندارن . حسنش برای من اینه که یکسری کارها که اودکلن اصلیشو ندیدم میرم تو دفترشون تست می کنم. نکته ی مهم دیگه این که امکان داره یکسری رایحه های خاص رو از این به بعد فقط اودکلن ریوش رو کار کنم بجای اسانس. نظر دوستان برام مهمه. خبر بدین لطفا. مثلا توسکان لدر رو دارم به این فکر می کنم که هر کس خواست اودکلن ریوش رو بدم.

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
به ذهنم رسید (آرکان وایت رو) با یه مقدار شیرینی و دود قاطی کنم یه مقدار کاپیتان زرد و یه مقدار بیشتر ارکان وایت رو یه جا اسپری کردم درکمال تعجب همون چیزی شد که میخواستم به خودم جرات دادم وتو یه ظرف قاطیشون کردم عالی شد برای من ودارم لذت میبرم
درود بر شما؛
دوست من؛ آرکان وایت رو با کمی کاپیتان بلک ترکیب کردم؛ بوی حاصل شده رو دوست دارم. در عین حال کاپیتان بلک حرارت عطر رو کمی افزایش میده و از تلخیش کم می کنه یا به عبارتی شیرینی رو هم افزایش میده.
گاهی با خودم فکر می کنم بهترین عطر؛ عطریه که خودمون بسازیم و بیشتر از باقی عطرها به شامه مون خوش بیاد.
واقعا خوشحالم که شما این ذوق و جرات رو دارین که عطرها رو ترکیب می کنین تا مطابق سلیقه خودتون یه عطر بسازین. شخصا هدفم ترویج این روحیه و رویه است.
لطفا از سایر ترکیباتی که میسازین و می پسندین هم برامون بنویسین استفاده کنیم.
ارادت

ir2sedair

Registered User
لایک‌ها
613
سلام اقا رضا
مجدد دلمون تنگ شد و خواستم یه سری به پاتوق بزنم
یه سوال داشتم تا حالا ترکیبی از کرید اونتوس با آمواج اینترلود داشتید ؟ من هر موقع با هم اسپری میکنم خیلی بوی خوبی در میاد
یه سفارش کوچیک هم دارم

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
سلام اقا رضا
مجدد دلمون تنگ شد و خواستم یه سری به پاتوق بزنم
یه سوال داشتم تا حالا ترکیبی از کرید اونتوس با آمواج اینترلود داشتید ؟ من هر موقع با هم اسپری میکنم خیلی بوی خوبی در میاد
یه سفارش کوچیک هم دارم
سلام علی جان!
خوبی؟
آقا پاتوق که فقط برای سفارش عطر نیست؛ جایی است که تجربه هامون رو در اختیار بقیه می گذاریم و از تجربه هاشون استفاده می کنیم.برای همین پیشنهاد من مطالعه همیشه مطالب پاتوقه. مثل یه وبلاگ جمعی شده پاتوق ما. وبلاگ گروهی که به وسیله عطربازان نوشته میشه.
من دیگه برای معرفی خودم از "عطر یاد یار" استفاده نمی کنم. میگم میزبان دوستان عطربازم در "پاتوق عطربازها". آدرس اینترنتی مون هم خیلی سر راسته. فقط کافیه پاتوق عطربازها رو در گوگل سرچ کنن!

اما ترکیب اینترلود با کرید!
فقط یک بار کنار هم مصرف کردم. خیلی هم دوست داشتم. اما اینترلود کنار گری وتیور تام فورد هم چنان که قبلا در پاتوق نوشتم چنان منو جادو می کنه که تو عمرم این قدر حظ بویایی نبرده بودم.
اینترلود کنار بلو آیس و پشن هم تست کردم خیلی بوش خوب میشه.
شاید بشه نتیجه گرفت اینترلود با هر بوی خنکی تقریبا ترکیب خوش رایحه ای رو میسازه.
از آرکان وایت و بیتر بلک اطلاع داری؟ ساخت خودمه! سرچ کن در موضوع توضیحش رو بخون.
در خدمتم برای سفارش سوم تون.

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
کماکان برای شامه ی من ؛ کاپیتان بلک فقط در ترکیب با قهوه (نه در کنارش) قابل قبوله. یه کم بلک ارکید هم داخلش؛ پخش و موندگاریش میشه عالی. البته ترکیب این رایحه گرم محسوب میشه.تلخی قهوه ؛ شیرینی کاپیتان بلک و بلک ارکید رو تعدیل می کنه. غلیظش در تابستون و گرما توصیه نمیشه.

alitondar

Registered User
لایک‌ها
55
با تشکر از آقا رضا
تستر 10 عدد رایحه مختلف سفارش داده شد.

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
با تشکر از آقا رضا
تستر 10 عدد رایحه مختلف سفارش داده شد.
درود
توسکان لدر خالص (قبلی) +تستر کاغذی توسکان لدر بعدی+ اشانتیون (تافی چاکلت خالص)+ تسترهای کاغذی از دلارنتا؛پشن؛دانهیل قهوه ای و لاگوست این پلی هم در مرسوله تون هست.
بنا به سفارش؛ غلظت تسترها 40% اسانسه و 60 درصد فیکساتور. این درصد برای سفارش های بعدی تون قابل تغییره تا 80 درصد اسانس و حداکثر 20 درصد فیکس.
برای همین عطرها؛ اگه رایحه ای براتون سنگین و غلیظ بود چون فیکساتور ندارین رقیقش کنین (بعد افزودن فیکس حجم عطر زیاد میشه و پخش میره بالا طبعا موندگاری کاهش پیدا می کنه چون بوی عطر از اسانس میاد نه از فیکساتور) کمتر اسپری کنین؛ حداکثر یکی دو ساعت بعد ملایم میشه. اگه عطری به نظرتون زیاد رقیق شده ازش بیشتر اسپری کنین یا در فواصل کمتر اسپری کردن رو تکرار کنین.
حرفه ای هستین و می دونین که لباس پنبه و نخ بوی عطر رو بسیار بیشتر نگه میداره تا لباسی که نخش از جنس مواد باشه.عطرها رو از حدود 10 سانتی اسپری کنین با فشار نسبتا محکم والف تا کامل عطر پودر بشه.
ظرف های اسانس خالص تون رولی هستش و می تونین در قسمتی از لباس استفاده کنین که کمتر در معرض دیده یا رنگ لباس تیره است و جای عطر نمی مونه!
به پاتوق عطربازان خوش آمدین؛
ارادتمند شما؛
رضا هادی

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
خب حالا نوبتی هم باشه نوبت جواد آقاست @dg1 تا بگه حدسش در مورد اسم اشانتیونش چیه! چه رایحه ای به شامه ات خورد؟ پخش و موندگاریش چطور بود؟:)

• Like
Reactions: dg1

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
تصادفا بلو آیس و گری وتیور و اینتنس رو کنار هم زدم / اسپری کردم/ ترکیب بوشون عالی شد! دوستانی که این سه تا رو دارن حتما تست کنن و لذت ببرن.

alitondar

Registered User
لایک‌ها
55
درود
توسکان لدر خالص (قبلی) +تستر کاغذی توسکان لدر بعدی+ اشانتیون (تافی چاکلت خالص)+ تسترهای کاغذی از دلارنتا؛پشن؛دانهیل قهوه ای و لاگوست این پلی هم در مرسوله تون هست.
بنا به سفارش؛ غلظت تسترها 40% اسانسه و 60 درصد فیکساتور. این درصد برای سفارش های بعدی تون قابل تغییره تا 80 درصد اسانس و حداکثر 20 درصد فیکس.
برای همین عطرها؛ اگه رایحه ای براتون سنگین و غلیظ بود چون فیکساتور ندارین رقیقش کنین (بعد افزودن فیکس حجم عطر زیاد میشه و پخش میره بالا طبعا موندگاری کاهش پیدا می کنه چون بوی عطر از اسانس میاد نه از فیکساتور) کمتر اسپری کنین؛ حداکثر یکی دو ساعت بعد ملایم میشه. اگه عطری به نظرتون زیاد رقیق شده ازش بیشتر اسپری کنین یا در فواصل کمتر اسپری کردن رو تکرار کنین.
حرفه ای هستین و می دونین که لباس پنبه و نخ بوی عطر رو بسیار بیشتر نگه میداره تا لباسی که نخش از جنس مواد باشه.عطرها رو از حدود 10 سانتی اسپری کنین با فشار نسبتا محکم والف تا کامل عطر پودر بشه.
ظرف های اسانس خالص تون رولی هستش و می تونین در قسمتی از لباس استفاده کنین که کمتر در معرض دیده یا رنگ لباس تیره است و جای عطر نمی مونه!
به پاتوق عطربازان خوش آمدین؛
ارادتمند شما؛
رضا هادی

با تشکر از آقا رضا
انشاالله بعد از رسیدن تسترها نظر خودمو و تفاوتشون نسبت به ادوکلن اصلی (البته اونایی که خودم داشتم و استفاده کردم) نوشته میشه.

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
گزیده دیدگاههای دوستان در مورد تام فورد گری وتیور
گری وتیور :
همه چی تموم ! یه عطر شیک و مجلسی که دلم نیومد بیشتر ازش استفاده کنم !
از نت اول تا آخر فوق العاده ! مخصوصا بوی ادویه و خس خس ـش !
با توجه به خنک بودنش تو 6 ماهه اول توصیه میشه !
البته پخش و موندگاری عالی داره و 4 فصل هم جواب میده !
بعد از تست تقریبا 20 تا اسانس از مجموعه آقا رضا اینارو خیلی دوست داشتم !
توباکو
گری وتیور
آونتوس
اینترلود
مون بلان لجند

درود
بابا این گری وتیور چیه آخه آقا رضا ؟! به فکر مشتری هات نیستی ؟!:mad:
از روزی که اومده تو کَفِشم !♥♥♥

تام فورد گري وتيور: عطری عالی که بنظرم هر طیف بویایی رو ارضا میکنم و به اصطلاح عامه پسنده ... اسانسش جوریه که انگار ادکلنش رو زدی
از بین عطرهایی که نت پایه اش بوی درخت ویتور هستش بنظرم بهترینه ... کلا معجونی از طبیعته که بسیار باکلاس و شیکه
به عطر های تاپ من اضافه شده و حتما از آقا رضا میخرمش
ای کاش اینترلود آمواژ رو از آقا رضا میگرفتم تا ببینم ترکیبشون چی میشه
گری وتیور : به نظرم عطر مرموزی است. :دی نمیتونم توصیفش کنم! تلخ ه.ولی به نظرم خنک نیست.معتدل ه.عطر جالبی ه.ولی من فقط واسه مجالس استفاده خواهم کرد و به نظرم به درد استفاده روزمره نمیخوره.در ضمن با اینکه رقیق ترین عطری بود که خریده بودم ولی ماندگاری ش از همه بیشتر بود!

آقا رضا گری وتیور و اینترلود همونطور که شما هم تعریف میکنید خیلی خوب هستن. مخصوصا هوا که رو به گرم شدن میره دیگه گری وتیور خیلی بیشتر حال میده. بوش به من این احساس رو میده که وسط جنگلای شمال تو اردیبهشت اینا هستم، بارون میاد و مه شده و ... اصن خیلی خوبه :general504::general504::general504:
نیم کیلو تام فورد گری وتیور خریدم
من تو این مدت از یکی دیگه از همکارا خرید کردم ... فقط همینو بگم که سه تا گری وتیور خریدم در 3 گرید مختلف. بالاترین گریدش به اندازه یک سال نوری با گری وتیور آقا رضا فاصله داشت از نظر بو کیفیت و ماندگاری قیمتا هم وتیور آقا رضا یک سوم قیمت اون بود.من خودم عطر فروشم اودکلن اورجینال هم زیاد داشتم و دارم عطرا رو خیلی خوب می شناسم تعارف هم با کسی ندارم
خانواده پیراهنی رو که حدودا 10 روز قبل شایدم بیشتر باشه ، گری وتیور زده بودم و شسته بود امشب برای اتو کردن داد بهم در کمال ناباوری بوی گری وتیوری که به یقه اش زده بودم رو براحتی ازش دارم استشمام میکنم ،بعداز این مدت که گفتم لباسی شسته بشه و باز رایحه خس خس تاپ گری وتیور ازش بیاد جای تعجب و تحسین کا رو داره ، این وتیور مال سفارش قبل بود که بالای 20 روز پیش ازتوون نمونه گرفتم و زود هم تمومش کردم آخه بااینترلود آمواژ. میچسبید مصرفش
صفحات تاپیک زیاد شده و انتشار گزیده دیدگاههای دوستان در خصوص عطرها حاوی مطالب جالبیه. برخی نظرات بسیار متفاوتن!
برای من نظرات تک تک دوستان ارزشمنده. چون هر کدوم تجربه ی خودشون رو نوشتن.
شما هم تام فورد گری وتیور رو تجربه کنین و بعد برامون بنویسین از نظر شما چطور بود ؟

Last edited:

yasinshoper

Registered User
لایک‌ها
162
:eek: چرا من زودتر با شما آشنا نشدم ؟
من هم تجربه های متفاوتی در مورد خرید عطر داشتم ولی تقریبا هیچکدومشون من رو راضی نمی کردن . همیشه یه چیزی کم بوده توی عطر هایی که می خریدم .
پ.خ می دم بهتون و مطمئنم می تونم از شما عطری بتونه راضی کنه من رو بخرم . :rolleyes:

بالا