برگزیده های پرشین تولز

پاتوق عطربازها؛معتبرترین و مطمئن ترین مرجع و فروشگاه اینترنتی عطر و اسانس ایران برمبنای صداقت و تخصص

arthur97

Registered User
لایک‌ها
375
خوب عطر های ما هم رسید.فوق العاده با کیفیت و سریع.
اول از همه بگم که آشنایی با آقای هادی واقعا سعادتی بود واسه من.
عطر ها هم خیلی خوب و با کیفیت هستند.با اینکه همه عطر هارو بسیار رقیق و در حدود 20 درصد سفارش دادم ولی بازهم پخش بو و ماندگاری خیلی خوبی دارند و به نظرم غلظت بالاتر از پنجاه درصد اشتباهه در خرید عطر.
من تو این خریدم شش عطر زیر رو خریدم.چون امکان تست تو شهر خودمون ندارم این سری چند تا اسانس معروف رو انتخاب کردم و در خرید بعدی تعدادی دیگه.(متاسفانه تو این خرید از هیچکدوم خوشم نیومد)
1.بلک افغان : تند و گرم ه به نظرم اولش سنگینه.و بعد از اینکه ملایم میشه بوی عود میده.من بهش حساسیت دارم و نمیتونم خیلی بوش کنم.(سردرد میگیرم)
2. 212 سک/سی من : تند و تلخ ه.به نظرم از همشون قابل تحمل تر بود!ولی بازم تلخی ش جوری نیست که من دوست داشتم.
3. بلو شنل : یه عطر معروف خنک که همه تون مطمئن هستم بو کردید و خیلی قدیمی شده و به نظرم کاملا زنونه است.
4. اونتوس : اینم بد نبود.اولش خنک و ترش ه.بعد که ملایم میشه کمی تلخ هم میشه.عطر بدی نیست.ولی خودم زیاد خوشم نیومد.ولی بقیه فکر کنم خوششون بیاد.
5.اونتوس + بلک ایکس اس : خیلی به اونتوس نزدیکه.ولی مثل اون تلخ نمیشه.یه کم ترشی ش رو اضافه تر هم کرده.
6. گری وتیور : بدترین عطر لیستم بود :D بوش شبیه بلک افغان ه.بنظرم تند و شیرین و در حین حال تلخ هم هست!بوی عود هم تو این مشخصه!بنظرم فقط افراد خیلی خاصی ممکن ه خوششون بیاد!
دفعه ی بعد قصد دارم عطر های زیر رو امتحان کنم.
لالیک مشکی.بوگارت.دانهیل آلفرد.توسکان لدر.بلک ارکید.توباکو وانیل
ضمن این که تا قبل تصمیم به خرید هم فقط از ادکلن های راکی وود مانتین و لالیک مشکی استفاده میکردم.و اگه تو خرید بعدی هم از اسانس ها خوشم نیاد مثل اینکه تا آخر عمر باید همین دوتا رو بزنم :D
در آخر یکبار دیگه بابت همه چیز از آقای هادی تشکر میکنم.

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
گری وتیور :
همه چی تموم ! یه عطر شیک و مجلسی که دلم نیومد بیشتر ازش استفاده کنم !
از نت اول تا آخر فوق العاده ! مخصوصا بوی ادویه و خس خس ـش !
با توجه به خنک بودنش تو 6 ماهه اول توصیه میشه !
البته پخش و موندگاری عالی داره و 4 فصل هم جواب میده !
عطر ها هم خیلی خوب و با کیفیت هستند.با اینکه همه عطر هارو بسیار رقیق و در حدود 20 درصد سفارش دادم ولی بازهم پخش بو و ماندگاری خیلی خوبی دارند.گری وتیور : بدترین عطر لیستم بود :D بوش شبیه بلک افغان ه.بنظرم تند و شیرین و در حین حال تلخ هم هست!بوی عود هم تو این مشخصه!بنظرم فقط افراد خیلی خاصی ممکن ه خوششون بیاد!
مهدی جان خیلی ممنون بابت لطف و محبتی که به من داری. با ذکر این توضیح که تام فورد گری وتیور کمترین شباهتی به بلک افغان نداره و احتمالا شامه ی شما بوی بلک افغان توش بوده بعد اینو بو کردی؛ گری وتیور کاملا خنک و کمی تلخه ؛در مقایسه با ورساچ عود نویر و اپیک آمواج؛ اصلا بوی عود توش حس نمیشه!
توضیح شما در خصوص باقی عطرها هم کم و بیش نشون میده عطرها پشت سر هم بو شده و شامه قادر به تفکیک کامل نبوده. مثلا ترکیب کرید اونتوس و بلک ایکس اس فاقد ترشی است و بوی شیرین آناناس ؛ حتی لیموی کرید رو تحت الشعاع قرار میده! فکر می کنم ظرف روزهای آتی مجدد و روزی فقط یک عطر رو باید بو کنی تا دچار خطای بویایی نشی.
برام جالبه که کنجکاوی لالیک مشکی.بوگارت.دانهیل آلفرد.توسکان لدر.بلک ارکید.توباکو وانیل رو تست کنی. امیدوارم تو این تست کردنها رایحه ی موردعلاقه ات رو پیدا کنی.
سپاس مجدد از لطفت.

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
سلام بچه ها
عطرهاي منم همين الان رسيد،باور نمي كنيد هيجان دارم واسه تستشون و بوهاشون.آخه من تا حالا اسانس استفاده نكردم و با تعريفاي شما دوستان عاشق ديدنشون شدم.بعد چند روز مصرف حتما ميام و تجربياتمونو شريك ميشيم
باي
سلام. مبارکه! قریب به یقین مطمئنم اول ترکیب کرید اونتوس و بلک ایکس اس رو تست کردی؛ بعد اینترلود آمواج رو. حدسم درسته؟ حتما منتظر خوندن تجربه هات هستیم.

aiza1372

Registered User
لایک‌ها
86
درود دوباره
آقا رضا پت ها 100 گرمی هستن ؟
احتمالا 3 تا سفارش دیگه داشته باشم برا بار چهارم !
که 30 40 میل باشن !
آقا رضا یادته پیشنهاد ایزی میاکه پور هوم رو دادم !
اگه قصد اضافه کردن به لیست رو هم نداشته باشی یه بار خودت امتحانش کن !
من 50 میل لوزیشو خریده بودم ، دیروز تموم شد ! اونم بدون فیکساتور !
یاعلیـ♥

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
درود دوباره
آقا رضا پت ها 100 گرمی هستن ؟
احتمالا 3 تا سفارش دیگه داشته باشم برا بار چهارم !
که 30 40 میل باشن !
آقا رضا یادته پیشنهاد ایزی میاکه پور هوم رو دادم !
اگه قصد اضافه کردن به لیست رو هم نداشته باشی یه بار خودت امتحانش کن !
من 50 میل لوزیشو خریده بودم ، دیروز تموم شد ! اونم بدون فیکساتور !
یاعلیـ♥
درود!
پت 50 هست 100 هم هست. ایزی میاکه پور هوم لوزی رو گرمی چند خریده بودی؟

aiza1372

Registered User
لایک‌ها
86
درود!
پت 50 هست 100 هم هست. ایزی میاکه پور هوم لوزی رو گرمی چند خریده بودی؟
آقا رضا گرمی 1900 گرفته بودم !
عطر فروش یکی از دوستامه ! قیمتای مناسبی هم داره به نظرم !

sirdash.1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
سلام. مبارکه! قریب به یقین مطمئنم اول ترکیب کرید اونتوس و بلک ایکس اس رو تست کردی؛ بعد اینترلود آمواج رو. حدسم درسته؟ حتما منتظر خوندن تجربه هات هستیم.

اي ولللللللللللل
بابا تو ديگه كي هستي
فال قهوه و ايناهم حتما Ok
yash

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
اي ولللللللللللل
بابا تو ديگه كي هستي
فال قهوه و ايناهم حتما Ok
yash
حدسم درست بود! به قول مهران مدیری:"ای ی ی ی ینه" ....
از قهوه فقط عطرشو دارم. فالش موجود نیست!

arthur97

Registered User
لایک‌ها
375
مهدی جان خیلی ممنون بابت لطف و محبتی که به من داری. با ذکر این توضیح که تام فورد گری وتیور کمترین شباهتی به بلک افغان نداره و احتمالا شامه ی شما بوی بلک افغان توش بوده بعد اینو بو کردی؛ گری وتیور کاملا خنک و کمی تلخه ؛در مقایسه با ورساچ عود نویر و اپیک آمواج؛ اصلا بوی عود توش حس نمیشه!
توضیح شما در خصوص باقی عطرها هم کم و بیش نشون میده عطرها پشت سر هم بو شده و شامه قادر به تفکیک کامل نبوده. مثلا ترکیب کرید اونتوس و بلک ایکس اس فاقد ترشی است و بوی شیرین آناناس ؛ حتی لیموی کرید رو تحت الشعاع قرار میده! فکر می کنم ظرف روزهای آتی مجدد و روزی فقط یک عطر رو باید بو کنی تا دچار خطای بویایی نشی.
برام جالبه که کنجکاوی لالیک مشکی.بوگارت.دانهیل آلفرد.توسکان لدر.بلک ارکید.توباکو وانیل رو تست کنی. امیدوارم تو این تست کردنها رایحه ی موردعلاقه ات رو پیدا کنی.
سپاس مجدد از لطفت.
بله!
کاری که گفتید رو کردم و کم کم داره نظرم عوض میشه!
چند روز که خوب عطر ها رو تست کردم دوباره نظر میدم.
با تشکر.

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
بله!
کاری که گفتید رو کردم و کم کم داره نظرم عوض میشه!
چند روز که خوب عطر ها رو تست کردم دوباره نظر میدم.
با تشکر.
برای بار اول که تو یه شرکتی که نمایندگی سه کمپانی معروف فرانسوی رو داره رفتم؛ برای تست عطرهاشون؛ حدود 60 تا عطر رو بو کردم و همه رو هم متوجه شدم. چشماشون گرد شده بود از تعجب! باورشون نمیشد؛ بهم گفتن که ندیده بودن کسی بیشتر از 12 تا عطر رو در بو کردن های پیاپی متوجه بشه!
بسیاری از مردم به عطر سوم یا چهارم که میرسن دیگه قادر به تفکیک بو نیستن و بعدی ها ؛ مثل قبلیها به مشامشون میرسه. بعضیها رو دیدم که شامه شون این قدر ضعیفه که مطلقا متوجه هیچ بوی بد یا خوبی (عطر یا غیر عطر) نمیشن. ما کاملا متفاوت از هم خلق شده ایم با قدرتهای متفاوت و به هر حال چاره ای جز پذیرفتن آن چه که هستیم (در هر زمینه ای) نداریم!

sirdash.1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
٦٠ تا عطر واقعا دس مريزاد داره
زنده باشي
هنوز تستام تموم نشده پس از اتمام حتما نتيجه رو اعلام ميكنم

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
به پایان آمد این دفتر؛ حکایت هم چنان باقیست. نوروز 94 هم رسما تمام شد! امیدوارم به همه تون حسابی خوش گذشته باشه! تو تعطیلات عید کدوم عطر رو بیشتر زدین؟ رو کدوم عطر بیشتر از دیگرون کامنت گرفتین؟ الان کدوم عطر براتون "سوگلی" محسوب میشه؟
ظرف دیروز و امروز دوش تغ هرمس گرفتم! شدیدا بهم آرامش میده.

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
یک رایحه خنک عالی برای آنها که راهی برای گریز از گرما را جستجو می کنند:
81540.jpg

عطر شماره 35 در لیست عطرهای پاتوق عطربازان!

aiza1372

Registered User
لایک‌ها
86
درود
بابا این گری وتیور چیه آخه آقا رضا ؟! به فکر مشتری هات نیستی ؟!:mad:
از روزی که اومده تو کَفِشم !♥♥♥

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
درود
بابا این گری وتیور چیه آخه آقا رضا ؟! به فکر مشتری هات نیستی ؟!:mad:
از روزی که اومده تو کَفِشم !♥♥♥
دروووووووووووووووووووووود!
الان عطر اولت شده تو بین 20 رایحه ای که از من بردی؟ یا هنوز اولی توباکو وانیله؟ البته هر دو مال تام فوردن. توسکان لدر و بلک ارکید هم مال تام فوردن! یه سوت و کف و هورا نثار تام فورد که مسبب مست شدن همه عطربازهاست!

aiza1372

Registered User
لایک‌ها
86
دروووووووووووووووووووووود!
الان عطر اولت شده تو بین 20 رایحه ای که از من بردی؟ یا هنوز اولی توباکو وانیله؟ البته هر دو مال تام فوردن. توسکان لدر و بلک ارکید هم مال تام فوردن! یه سوت و کف و هورا نثار تام فورد که مسبب مست شدن همه عطربازهاست!
واقعیتش عطر اول من 3،4 تا اسانس ـه !
توباکو ، گری وتیور و بلک افغان و توسکان بدون فیکس هست !♥:eek:
تو تام فورد ها خیلی علاقه دارم اسانسای دیگه از جله عوود وود و ایتالین ساپریس رو امتحان کنم !

fun2sms

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
خرید حضوری دارید؟

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
واقعیتش عطر اول من 3،4 تا اسانس ـه !
توباکو ، گری وتیور و بلک افغان و توسکان بدون فیکس هست !♥:eek:
تو تام فورد ها خیلی علاقه دارم اسانسای دیگه از جله عوود وود و ایتالین ساپریس رو امتحان کنم !
کمی از عود وود برای خودم دارم. بوی زعفرونش از توسکان لدر بیشتره. همین الان روی لباسم زدم. ایتالین رو ندارم فعلا.

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
سلام به همه دوستان؛ به ویژه رفقای عطر بازم!
سال جدید کاری از امروز برای اونایی که شغل دولتی ندارن؛ استارت خورد. برای امروز با کدوم عطر شروع کردم؟ سمپلی که از تام فورد عود وود داشتم ریختم تو ظرف توباکو وانیلم (مصرف شخصی) تا بوی عود و زعفرون هم اضافه بشه به تنباکو و وانیل. بوی حاصله رو خیلی دوست دارم اما مطمئنم بیشتر خاص پسندها حاضرن استفاده کنن چنین ترکیبی رو تا عامه مردم! زعفرون هم چیز خوبیه تو عطر. من که خیلی با بوش حال می کنم.

بالا