برگزیده های پرشین تولز

پاتوق عطربازها؛معتبرترین و مطمئن ترین مرجع و فروشگاه اینترنتی عطر و اسانس ایران برمبنای صداقت و تخصص

yaran 2010

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
سلام و شب بخیر
دوست عزیز از صفحه اول تاپیک اینقدر لینک به صفحات دیگه کردم و توضیحات خواندم که بالاخره نفهمیدم برای خرید چگونه باید اقدام کنم؟!!
چه اسانس هایی در حال حاضر موجود است؟
شیشه هایی که شما پر میکنید چند سی سی است؟
قیمت و نحوه سفارش چگونه است ؟

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516

yaran 2010

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
اگه گوشی هوشمند نداشته باشم(nokia 206) امکان خرید اسانس را نخواهم داشت؟!!

arash59b

Registered User
لایک‌ها
1,586

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
با درود و روز خوش ؛ خدمت دوستان؛
همان طور که احتمالا مطلع شدین نرم افزار واتس///اپ به تیر غیب مخابرات گرفتار شده و نسخه جدیدی ازش نمیشه دانلود کرد.نسخه های قبلیش رو هم خودش از کار انداخته. فعلا تنها راه ارتباطی با بنده تلگرام هست. پست شماره یک در این مورد ویرایش شد.
در خصوص لالیک اکستریم هم عرض شود که بهرام جان اودکلنش رو تست کرده و در موردش نوشته. هنوز اسانسی ازش ساخته نشده. اسانس لالیک هم چون سایر عطرهای چوبی؛ عطر جون داری نیست.

ghalandar66

Registered User
لایک‌ها
1,128
با درود و روز خوش ؛ خدمت دوستان؛
در خصوص لالیک اکستریم هم عرض شود که بهرام جان اودکلنش رو تست کرده و در موردش نوشته. هنوز اسانسی ازش ساخته نشده. اسانس لالیک هم چون سایر عطرهای چوبی؛ عطر جون داری نیست.
درود بر دوستان عطرباز
بله ، رضاجان درست میفرمایند. پست من در رابطه با لالیک اکستریم یک ریویو کلی راجع به اودکلنش و همچنین شباهت فوق العاده زیاد تاپ نوت اودکلن لالیک اکستریم به عطر جوبیلیشن پاتوق بود. دوستانی که علاقه به این اودکلن دارند حتما تست عطر جوبیلیشن پاتوق رو بهشون توصیه میکنم.
علاقمندان به کارهای چوبی و لالیک انکر نویر هم همچنان میتونند انتخابهای خوبی از بین کارهای پاتوق مثل گری وتیور تام فورد، وود راکی مانتن، هی وود و یا حتی ایتالین سایپرس (با بوی ادویه ای متمایل به دارچین و وتیوری متفاوت) داشته باشند. :)

پ.ن: ای کاش قانون حداقل خرید برداشته بشه تا دوستان جدید و حتی قدیم بتونن از گنیجینه عطرهای پاتوق لذت بیشتری ببرن و عطرهای بیشتری رو تست کنن.؛-)

alirezasavary

Registered User
لایک‌ها
8
درود بر دوستان عطرباز
بله ، رضاجان درست میفرمایند. پست من در رابطه با لالیک اکستریم یک ریویو کلی راجع به اودکلنش و همچنین شباهت فوق العاده زیاد تاپ نوت اودکلن لالیک اکستریم به عطر جوبیلیشن پاتوق بود. دوستانی که علاقه به این اودکلن دارند حتما تست عطر جوبیلیشن پاتوق رو بهشون توصیه میکنم.
علاقمندان به کارهای چوبی و لالیک انکر نویر هم همچنان میتونند انتخابهای خوبی از بین کارهای پاتوق مثل گری وتیور تام فورد، وود راکی مانتن، هی وود و یا حتی ایتالین سایپرس (با بوی ادویه ای متمایل به دارچین و وتیوری متفاوت) داشته باشند. :)

پ.ن: ای کاش قانون حداقل خرید برداشته بشه تا دوستان جدید و حتی قدیم بتونن از گنیجینه عطرهای پاتوق لذت بیشتری ببرن و عطرهای بیشتری رو تست کنن.؛-)
@ghalandar66 توی پ.ن حرف دل ما رو زدی مرسی
امیدوارم مورد توجه رضا جان قرار بگیره

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
درود و وقت همگی دوستان؛ خوش
به اطلاع می رسانم از امروز شنبه 18 اردیبهشت؛عطرهای بلک ارکید؛پگاسوس؛اسپایس بمب ؛ اوپن و آمواج اپیک در پاتوق تغییر ورژن داده اند.
هم چنین بجای دانهیل آلفرد قهوه ای؛ دانهیل الفرد آیکون ارسال میشه.
چند روز پیش دو هم زمانی اسپری عطرها رو تصادفا تست کردم که بسیار به شامه ام خوش اومد:
استفاده هم زمان اوپن و نارسیسو رودریگز و ساحارا نویر. یک ترکیب خاص و تک! رفقایی که دارن؛ حتما تست کنن!
مورد دوم استفاده هم زمان وان میلیون و بوس باتل. تلخی بوس باتل؛ شیرینی وان میلیون (نه وان میلیون اینتنس) رو تعدیل می کنه و بوی حاصل از ترکیب واقعا شامه نوازه!

ghalandar66

Registered User
لایک‌ها
1,128
درود و وقت همگی دوستان؛ خوش
به اطلاع می رسانم از امروز شنبه 18 اردیبهشت؛عطرهای بلک ارکید؛پگاسوس؛اسپایس بمب ؛ اوپن و آمواج اپیک در پاتوق تغییر ورژن داده اند.
هم چنین بجای دانهیل آلفرد قهوه ای؛ دانهیل الفرد آیکون ارسال میشه.
چند روز پیش دو هم زمانی اسپری عطرها رو تصادفا تست کردم که بسیار به شامه ام خوش اومد:
استفاده هم زمان اوپن و نارسیسو رودریگز و ساحارا نویر. یک ترکیب خاص و تک! رفقایی که دارن؛ حتما تست کنن!
مورد دوم استفاده هم زمان وان میلیون و بوس باتل. تلخی بوس باتل؛ شیرینی وان میلیون (نه وان میلیون اینتنس) رو تعدیل می کنه و بوی حاصل از ترکیب واقعا شامه نوازه!
درود و شب خوش بر دوستان عطرباز
جالبه که عطرهایی اپدیت شدن که از کیفیت خوبی برخوردار بودن، مطمئنا عطرهای جدید کیفیت بالاتری خواهند داشت.
رضاجان ترکیب نارسیسو و اپن به احتمال زیاد نت "پچولی" که از قضا مورد پسند من هست رو تقویت میکنه و در ترکیب با ساحارا نویر که ادویه ای، شرقی و خاص هست به عطری جالب تبدیل خواهد شد. حتما بعد از تست نتیجه رو اطلاع میدم.
در مورد ترکیب دوم هم نمیتونم اظهار نظر کنم چون هیچکدام از این دو عطر رو ندارم.
ای کاش علاوه بر دانهیل آیکون، عطرهای تازه وارد بیشتری به جمع عطرهای پاتوق اضافه بشن. :)

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
جالبه که عطرهایی اپدیت شدن که از کیفیت خوبی برخوردار بودن، مطمئنا عطرهای جدید کیفیت بالاتری خواهند داشت.
بله. تفاوت کاملا محسوس دارن با نسخه قبلی شون.
رضاجان ترکیب نارسیسو و اپن به احتمال زیاد نت "پچولی" که از قضا مورد پسند من هست رو تقویت میکنه و در ترکیب با ساحارا نویر که ادویه ای، شرقی و خاص هست به عطری جالب تبدیل خواهد شد. حتما بعد از تست نتیجه رو اطلاع میدم.
بهرام جان میدونستم شما امکان این تست رو داری و انجام میدی! پیشنهاد من اینه که دست بالا رو در عطر به نارسیسو بدی. من نارسیسو رو در کنار هر دو اوپن تست کردم. در کنار اوپن جدید که رایحه بازتری داره بیشتر پسندیدم.
ای کاش علاوه بر دانهیل آیکون، عطرهای تازه وارد بیشتری به جمع عطرهای پاتوق اضافه بشن.
منم منتظر چند کار تاپ و خاصم که به محض رسیدن اعلام می کنم. ازم خواسته شده برای تست نمونه های جدید مراجعه کنم و حتما در اولین فرصت میرم. یکی از عطرایی که منتظرشم آمواج اوپوس 7 هستش!

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
درود بر همه عزیزان؛ وقت خوش؛

@ghalandar66 توی پ.ن حرف دل ما رو زدی مرسی
امیدوارم مورد توجه رضا جان قرار بگیره
در پی درخواست های مکرر دوستان؛ حداقل میزان قابل خرید از هر عطر به 30 گرم اسانس خالص کاهش پیدا کرد. امیدوارم رضایت تعداد بیشتری فراهم بشه.

سعید1234

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
14
درود و شب خوش به همه دوستان عطر باز
سفارش ششم من هم به دستم رسید و مثل همیشه همه چیز خوب و عالی بود . و باید تشکر کنم از اقا رضا که همیشه وقت میگذارند و پیگیر همه موارد هستند.
سفارش ششم من 50 گرم بلو شنل - 50 گرم الور هوم اسپرت شنل و50 گرم الور هوم ادیشن بلانچ شنل بود .

Sanj

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
کاش یک لیست جدید از موجودی فعلی پاتوق ارائه میدادید. فکر کنم خیلی از عطرای پست اول دیگه موجود نباشند.

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
درود و شب خوش به همه دوستان عطر باز
سفارش ششم من هم به دستم رسید و مثل همیشه همه چیز خوب و عالی بود . و باید تشکر کنم از اقا رضا که همیشه وقت میگذارند و پیگیر همه موارد هستند.
سفارش ششم من 50 گرم بلو شنل - 50 گرم الور هوم اسپرت شنل و50 گرم الور هوم ادیشن بلانچ شنل بود .
درود و روز همه دوستان بخیر
سپاس سعید عزیز. سفارش هفتم تون هم امروز ارسال شد. 50 گرم پگاسوس جدید پاتوق.
پی نوشت:
اکثریت قاطع عطرهای فهرست شده در پست شماره یک موجودن! به خصوص عطرهای پر طرفدار و مطرح.

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
Top 7 Best Smelling Colognes that get you the most female compliments
داشتم مطلبی رو در این مورد می خوندم گفتم با دوستان به اشتراک بگذارم. به ترتیب؛ این هفت تا اودکلن مردونه عبارتند از:

کرید گرین آیریش؛ الهوم لانویت ایوسنت لورنت؛ کرید اونتوس؛وان میلیون؛دیور هوم اینتنس؛
Jean Paul Gaultier Le Male و Fierce by Abercrombie & Fitch

منبع مطلب
دو تای آخر رو نمی شناسم. باید جالب باشن. رفقا کسی تست کرده اینا رو؟
میرم دنبالش ببینم چه بویی دارن! بارها دوستان از من در خصوص عطرهای جاذب و محرک سوال پرسیده بودن. من نمی دونم چقدر معتبره این مطلب!
خوندن این مطلبو از دست ندین: عطر شما در موردتون چی میگه؟
How To Pick Cologne by your Personality

سعید1234

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
14
با سلام خدمت دوستان عطر باز پاتوق و خسته نباشید به اقا رضا که همیشه محبت دارند به بنده .
ممنونم از اقا رضا که سفارش هفتم بنده رو هم ارسال کردند که شامل 50 گرم پگاسوس جدید پاتوق بود .
منتظرم به دستم برسه که تست کنم و نتیجه رو با دیگر دوستان در میان بزارم . من پگاسوس قدیمی پاتوق رو داشتم که به جرات میتونم بگم رایحه ای بسیار نزدیک به خود عطر پگاسوس از برند مارلی داشت .
امیدوارم پگاسوس جدید پاتوق حرف های زیادی برای گفتن داشته باشه نسبت به نسخه قدیم .

smaghoreshi

Registered User
لایک‌ها
536
بارها دوستان از من در خصوص عطرهای جاذب و محرک سوال پرسیده بودن. من نمی دونم چقدر معتبره این مطلب!
دوست عزيز و محترم رضا جان سلام و روز بخير
عطر هايي كه در سايتهاي مختلف ، به عنوان محرك جنسي ، معرفي شده اند بسيار به چشم ميخورد. جايي نوشته بود كه در اين عطر ها "فرومون " يعني همان ماده اي كه حيوانات و موجودات نر و ماده را به سوي هم جلب ميكند ، وجود دارد.
بنده به عطر سنجد علاقه خاصي دارم و ديده ام كه همه جا از اين عطر به عنوان محرك جنسي قوي مخصوصا براي خانوم ها ذكر شده . اين مسئله جنسي بودن اين عطر ، بنا به دلايلي كمي نگرانم كرده بود. لذا با سوال و مشورت گرفتن از خبرگان در مقوله عطر و ادكلن ، اكنون به اين نتيجه رسيده ام و اعتقاد دارم كه اين مسائل بيشتر به طرز تلقي ماها از استفاده كردن عطر برميگردد. بگذريم كه بعضي رايحه ها بطور طبيعي و خداداي به حدي لطيف و شهواني هستند كه بدون اطلاع فرد از "سكسي" بودنشن ، باعث به فكر جنس مخالف افتادن مي شوند. ولي باز هم اعتقاد دارم اين مسئله بيشتر به اين بر ميگردد كه مثلا من از قبل اين مسئله رو بدانم و به خاطر و به دليل ايجاد حس شهواني از يك عطري استفاده بكنم و الا اگر ندانم كه فلان عطر اين خاصيت را دارد ، اثري روي جاذبه جنسي نخواهد گذاشت.
چرا ؟
چون :
در مورد "سکسی" بودن رایحه ، کاملا این تنها به پیشفرضهای ما برمیگرده که بدونیم یا به ما گفته باشن که این عطر سکسی هست. درست مثل قدرت تلقین در خوردن دارو و ميزان تاثير گذاري آن.
بايد اين را بدانيم كه اون ماده ای که توی حیوانات و موجودات زنده وجود داره ( فرومون) فقط یک دسته شون ، جنسی هستن. فرومون میتونه برای حمله، مشخص کردن قلمرو و يا هماهنگی بین حیوانات ، انواع متنوعی داشته باشه.
جالب تر اين است كه بدانيم تا همین امروز کسی نتونسته فرومون رو خارج از بدن موجود زنده تولید کنه. فرومونها معمولا بو ندارن و فقط بدن ، اونها رو تولید میکنه. مثل شعله بدون فیتیله که معنی نداره. فرومون ماده ای هست که بطور آنی در داخل بدن ساخته میشه . تو فارسی بهش "هشدار دهنده" میگیم. بنابراین هیچ عطری نمیتونه اون قدرت رو به ذاتش داشته باشه... مثلا همین بوی عطر سنجد ، براي خيلي ها آزار دهنده است و بنده از جذبۀ این بو حرف میزنم. پس یعنی "سکسی بودن" از انسان به انسان هم فرق داره.
***********************************************************************************
از جنبه تحقيقي و راست آزمايي قضيه بالا كه بگذريم ، چند نكته را مايلم عرض كنم :
1- همان طور كه بطور كلي پسنديدن رايحه يك عطر ، به سليقه فرد بستگي دارد مسئله استفاده و لذت بردن از رايحه عطر و ادكلن بطور مشترك براي متاهلين ، كاملا جنبه شخصي و سليقه اي داره. مخصوصا خيلي زياد به مسائل عاطفي و رواني بين زوجين و مخصوصا خاطره هاي مشترك آنها و حس نوستاژيك آنها وابسته هست.
2- مردان و مخصوصا زنان عفيف در همه جاي دنيا وجود دارند. مخصوصا در كشور ما ( با وجود فرهنگ غني ايراني - اسلامي) مطرح شدن استفاده از عطر و ادكلن براي جنبه هاي جذب جنس مخالف براي عامه افراد ، بسيار تاسف برانگيز و يكي از ابزار مخوف تهاجم فرهنگي بيگانگان براي سود دو جانبه از مقوله رايحه هاست . ( جنبه 1 : تحريك عواطف و احساسات شهواني افراد با القاء مضامين غير واقعي ، به منظور گسترش منطق و حس آزادي لجام گسيخته و نتيجتا گسترش ظهور رفتاري كه باعث ترويج و اشاعه اخلاق ناپاك و خودسرانه ميشود جنبه 2 : سود كلان ناشي از فروش محصولات خود از طريق تبليغات متكي بر تحريك احساسات شهواني افراد )
3- شركتهاي گوناگون ، با تبليغ و نهادينه كردن اين باور ( نه تنها در عوام بلكه در خواص و فرهيختگان جامعه ) كه استفاده از بعضي از عطرها ، براي ايجاد جاذبه جنسي ، موثر و كاربردي ، هستند ، آگاهانه ، با احساسات افراد بازي ميكنند. نتيجه اين تبليغ و نهادينه شدن فكر و انديشه فوق ، رسيدن آنها به دو جنبه اي است كه در بالا عرض كردم. نگاه تازه به استفاده از عطر ، به بازي گرفتن احساس بويايي است . ايجاد محيطي نو و جديد براي قوه بويايي ما و به دنبال آن ايجاد احساسي جديد و جالب براي ماست . اين را همه ميدانيم . در اين بين ، آنچه زشت و مضموم است ، القاء "خط فكري" و جا انداختن رفتاري " نا ثواب" در جوامع است.

Last edited:

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
درود و آغازین روز هفته بر همگی خوش؛
دوستان همون طور که می دونن compliment یعنی اظهار نظری که نشون میده شما چیزی یا کسی رو تحسین می کنید؛ یا می پسندید. در مطلبی که لینکش ارسال شد اصلا سخنی از جذابیت های ج / ن / س / ی به میون نیومده.
لطفا کلمات خاص را به صورت ذکر شده با علامت / تقطیع کنید تا مشکلی برای سایت از نظر ف / ی/ل / ت/ر/ی/ن/گ پیش نیاد.

ghalandar66

Registered User
لایک‌ها
1,128
من با شما موافقم رضاجان، همچنین با صحبتهای علی آقا هم عقیده هستم. به نظر من رایحه خوب میتونه مورد تایید همه قرار بگیره ولی بیشتر از همه به پیشینه ذهنی و خاطرات شخص مورد نظر مربوط میشه. رایحه و قدرت بویایی حتی از قدرت بینایی و شنوایی هم در یادآوری گذشته قویتر عمل میکنه و این میتونه نکته مثبت و یا حتی منفی در مورد روایح باشه. در کل شخصیت، رفتار و ادب انسانه که میتونه در پیوند با یک رایحه خوب، یک خاطره و جایگاه خاص رو در ذهن افراد ثبت کنه.

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
درود بر همه دوستان؛ روز خوش.
کرید سیلور مونتن و کرید گرین آیریش جدیدی رو روی تست گذاشتم و برای یکی از عطربازان خیلی حرفه ای که اودکلنش رو هم داره فرستادم تا نظر مشورتی و کارشناسی بده. اگه تایید کرد این دو عطر هم تغییر نسخه میدن در پاتوق. تصادفا سیلور رو در کنار بلو آیس استفاده کردم دیدم چقدر با هم هماهنگن! یادم اومد که بابک عزیز حدود 14 ماه پیش توصیه کرده بود این کار رو! من تازه انجام دادم!
یه حرکت هم زدم که خودم خوشم اومد دوستان اگر دوست داشتند میتونند امتحان کنند
ترکیب یک به سه کرید سیلور(یک) با بلو آیس(3) دیوانه کننده میشه
و اما نکته ای در خصوص عطرهای مردونه ای که بیشترین تحسین رو از سوی خانمها داشتن؛ تجربه ی شخصی من بیشتر عطرای خنک و تلخ بوده. اونتوس و گری وتیور و پورش و بلوشنل.

بالا