برگزیده های پرشین تولز

پاتوق عطربازها؛معتبرترین و مطمئن ترین مرجع و فروشگاه اینترنتی عطر و اسانس ایران برمبنای صداقت و تخصص

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
درود و وقت خوش؛
کامنت برای میستری توباکو؛ خوش رایحه ترین عطر تنباکویی!
mistery.jpg

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
درود و وقت خوش؛
کامنت برای عطر سوسپیرو اربا پورا؛عطر میوه ای شیرین بسیار خوش رایحه؛ با پخش و موندگاری فوق العاده عالی!
Erba Pura Sospiro Perfumes for women and men
2013

sospiro1.JPG

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
درود و وقت خوش؛
کامنتی رو براتون منتشر می کنم از دو عطر جدید پاتوق: سایکدلیک جووی و صندل وود جومالون.توضیح این که به سی گرم اسانس هر یک؛ 20 گرم فیکساتور اضافه شده . یعنی کامنت برای عطر با غلظت 60 درصد نوشته شده.
psy.jpg

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
درود و وقت خوش؛
من خیلی وقته؛ ماهها قبل؛ پست شماره یک رو ویرایش کردم و صراحتا اونجا نوشتم که پشن و بلو آیس دیگه موجود نیست.بلو آیس دیگه وارد نمیشه؛ ارتباط وارد کننده اش با سازنده اش قطع شده؛ پشن هم مال شرکتی بود که دیگه من بهش دسترسی ندارم و باهاش کار نمی کنم و برای همین فقط خاطرات پشن مونده برای من و عطربازهای پاتوق!
با این حال هنوز که هنوزه از من سراغ این دو عطر رو می گیرن یا مشابهش رو می خوان.بلو آیس مشابه ندیدم براش. بین اسانس ها. اما اودکلن رز الکتریک جیوانچی مشابه ترین اودکلن به اسانس بلوآیسه.چون رز خنک داره. پشن چطور؟ در حال حاضر قدرت مندترین رایحه ی میوه ای موجود سوسپیرو اربا پورا ست که دو پست قبل یه کامنت براش منتشر کردم. یه معجون میوه ای که بوی آناناسش خیلی واضحه و خیلی هم طبیعی از کار در اومده.
پست شماره یک ؛ قبل لیست عطرها ؛ یه بخش داره با عنوان جدیدترین های پاتوق. عطر جدید بیاد که از گزینش سخت گیرانه من رد بشه و نمره قبولی بگیره اسمش میاد اونجا. رفقا می دونن که من دنبال اسم عطر نیستم و عطری رو بخاطر اسمش نمیارم.حتما باید یه کار متفاوت و نو باشه وگرنه رایحه تکراری زیاد تست می کنم که برخی اسم های خاص دارن و خیلی کمیابن. مثل برند کیلیان و روجا و ...
دارم به این فکر می کنم که یه مقدار خیلی کم میستری توباکو رو با اونتوس ترکیب کنم تا یه نت دودی به اونتوس بدم و کمی تلخ ترش کنم.فکر کنم چیز جالبی بشه.
بدیهیه که سوسپیرو بخاطر داشتن آناناس ؛ تست نکرده میشه مطمئن بود برای ترکیب با اونتوس عالیه و پخش و موندگاری اونتوس رو افزایش میده.

saeid.kh

مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
5,966
درود و وقت خوش؛
من خیلی وقته؛ ماهها قبل؛ پست شماره یک رو ویرایش کردم و صراحتا اونجا نوشتم که پشن و بلو آیس دیگه موجود نیست.بلو آیس دیگه وارد نمیشه؛ ارتباط وارد کننده اش با سازنده اش قطع شده؛ پشن هم مال شرکتی بود که دیگه من بهش دسترسی ندارم و باهاش کار نمی کنم و برای همین فقط خاطرات پشن مونده برای من و عطربازهای پاتوق!
با این حال هنوز که هنوزه از من سراغ این دو عطر رو می گیرن یا مشابهش رو می خوان.بلو آیس مشابه ندیدم براش. بین اسانس ها. اما اودکلن رز الکتریک جیوانچی مشابه ترین اودکلن به اسانس بلوآیسه.چون رز خنک داره. پشن چطور؟ در حال حاضر قدرت مندترین رایحه ی میوه ای موجود سوسپیرو اربا پورا ست که دو پست قبل یه کامنت براش منتشر کردم. یه معجون میوه ای که بوی آناناسش خیلی واضحه و خیلی هم طبیعی از کار در اومده.
پست شماره یک ؛ قبل لیست عطرها ؛ یه بخش داره با عنوان جدیدترین های پاتوق. عطر جدید بیاد که از گزینش سخت گیرانه من رد بشه و نمره قبولی بگیره اسمش میاد اونجا. رفقا می دونن که من دنبال اسم عطر نیستم و عطری رو بخاطر اسمش نمیارم.حتما باید یه کار متفاوت و نو باشه وگرنه رایحه تکراری زیاد تست می کنم که برخی اسم های خاص دارن و خیلی کمیابن. مثل برند کیلیان و روجا و ...
دارم به این فکر می کنم که یه مقدار خیلی کم میستری توباکو رو با اونتوس ترکیب کنم تا یه نت دودی به اونتوس بدم و کمی تلخ ترش کنم.فکر کنم چیز جالبی بشه.
بدیهیه که سوسپیرو بخاطر داشتن آناناس ؛ تست نکرده میشه مطمئن بود برای ترکیب با اونتوس عالیه و پخش و موندگاری اونتوس رو افزایش میده.

سلام بر جادوگر دنیای عطر ها :)
امروز بعد از مدت ها، دو پاف از پشن قدیمی زدم و البته ساعتی بعد پشیمون شدم که این نایاب رو استفاده کردم :D
هیچ راهی وجود نداره که بشه از کانالی دیگه، اون پشن های فوق العاده رو موجود کنید؟

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
درود و وقت خوش؛
کامنت دیگری برای میستری توباکو؛ تنباکوی راز آلود!
mystery.jpg
سلام بر جادوگر دنیای عطر ها :)
امروز بعد از مدت ها، دو پاف از پشن قدیمی زدم و البته ساعتی بعد پشیمون شدم که این نایاب رو استفاده کردم :D
هیچ راهی وجود نداره که بشه از کانالی دیگه، اون پشن های فوق العاده رو موجود کنید؟
سعید عزیز؛ ممنون از لطف و محبتی که شما و سایر دوستان به من دارین؛ لطفا به من لقب استاد؛جادوگر دنیای عطر و ... ندین. من یک عطرباز بیشتر نیستم.واقعا میگم. به قول مهدی عزیز؛ عطربازی فاخر ترین تفریح آدمی زاده و من مفتخرم به این که بزرگترین تفریح زندگیم عطربازیه و خوشحالم که دوستان عطربازی در سراسر کشور دارم که این تفریح رو جمعی انجام می دیم و تجربه هامون رو با هم شریک می شیم.
در مورد پشن؛ وعده ای بهم داده شده؛ حالا یا خودش یا کپی شده اش توسط یه شرکت دیگه؛ اما بر اساس ضرب المثل سیلی نقد به از حلوای نسیه؛ فعلا پشن در کار نیست. به نظرم پشنت رو استفاده کن و لذتشو ببر ؛ همون طور که من آخرین قطرات بلوآیسم رو استفاده کردم تا آخرین خاطراتم رو هم باهاش بسازم.
پرواز را بخاطر بسپار... پرنده مردنی است!

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
درود و وقت خوش؛
مطابق روال؛ برای بار اول؛ این دو رو کنار هم روی پوست تست کردم. میستری مثل یک تریلی 18 چرخ ؛ اونتوس رو زیر گرفت! میستری در اودکلنش نت مرکباتی داره ( در تاپ نت یا نت اولیه اش) که در اسانسش مشهود نیست. میستری با اونتوس ترکیب جالبیه منتهی حتما باید به روش اسپری هم زمان استفاده شن و حتما باید میستری رقیق تر باشه و میزان پاف کمتری اسپری شه تا بوی غالب اونتوس بمونه.

big_bob

Registered User
لایک‌ها
757
سلام خدمت دوستان عزيز و آقا رضاي گل
يك هفته پيش ٢ اسانس جديد رو براي تست از آقا رضا سفارش دادم
رفتم پست كه بسته رو بگيرم نتونستم خودمو نگه دارم و همونجا باز كردم و شيشه هركدومو بو كردم
جومالون صندل وود و سايكدليك
همون اول كه بو كردم گفتم سايكدليك رو بيخود گرفتم و نااميد شدم
٢ روز اول فقط جومالون ميزدم و از بوي چوب نهايت لذت رو ميبردم
روز سوم!گفتم اون يكيم گرفتم يه تستي بكنم ٢ پاف زدم رو تيشرتم!اولش بوش يكم تند بود گفتم خوب نيس!٢٠ دقيقه بعد!وااااااو!محشررررره محشرررر.فوق العادست اين بو!واقعا بعد ٥ روز عاشق اين بو شدم ديوونم كرده!موندگاري عالي ٤ روز رو تيشرت ميمونه حتي بعد شستشو!پخشش روز اول عاليه!
واقعا يه عطر شاهكاره
ممنون از آقا رضاي عزيز برا اين سليقه عاليش

ALI.90

Registered User
لایک‌ها
18
سلام دوست عزیز
برای 6ماهه دوم سال چه عطر هایی رو پیشنهاد میدید ؟
تلخ و ملایم باشن

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
همون اول كه بو كردم گفتم سايكدليك رو بيخود گرفتم و نااميد شدم
روز سوم!گفتم اون يكيم گرفتم يه تستي بكنم ٢ پاف زدم رو تيشرتم!اولش بوش يكم تند بود گفتم خوب نيس!٢٠ دقيقه بعد!وااااااو!محشررررره محشرررر.فوق العادست اين بو!واقعا بعد ٥ روز عاشق اين بو شدم ديوونم كرده!موندگاري عالي ٤ روز رو تيشرت ميمونه حتي بعد شستشو!پخشش روز اول عاليه!
واقعا يه عطر شاهكاره
ممنون از آقا رضاي عزيز برا اين سليقه عاليش
درود و وقت خوش؛
چند روزه سایکدلیک رو اسپری هم زمان می کنم با عطر یاس بسیار رقیق شده. یاس رو یک یا دو پاف می زنم و می خوام بوش در حاشیه باشه تا بوی غالب سایکدلیک بمونه. خیلی بوی این دو عطر با هم دیگه همخونی داره و ترکیبش بسیار شامه نوازه! اوایل سایکدلیک رو با سوسپیرو می زدم که قبلا تو پاتوق نوشتم در موردش.
غلظت یاس حدود 20 درصد اسانسه 80 فیکس.

SPECIAL ONE

Registered User
لایک‌ها
2,340
قبلا از شما از اين عطر
10 - ال هوم آیدل گرلن برنده بهترین عطر 2014 از انجمن عطر فرانسه
گرفته بودم و خيلى خوشم اومد. الان ادو پرفيوم اورجينالش را گرفتم و ديدم بوش كلا فرق ميكنه با اون. بعد متوجه شدم اين محصول سال ٢٠١٦ هست و اونى كه شما داشتيد تو سال ٢٠١٤ جايزه گرفته! از بوى اين نسخه ٢٠١٦ش هم اصلا خوشم نمياد. اونى كه شما داشتيد ادو پرفيومش ديگه نيست؟

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
قبلا از شما از اين عطر
10 - ال هوم آیدل گرلن برنده بهترین عطر 2014 از انجمن عطر فرانسه
گرفته بودم و خيلى خوشم اومد. الان ادو پرفيوم اورجينالش را گرفتم و ديدم بوش كلا فرق ميكنه با اون. بعد متوجه شدم اين محصول سال ٢٠١٦ هست و اونى كه شما داشتيد تو سال ٢٠١٤ جايزه گرفته! از بوى اين نسخه ٢٠١٦ش هم اصلا خوشم نمياد. اونى كه شما داشتيد ادو پرفيومش ديگه نيست؟
ال هوم آیدل گرلن رو منم خیلی دوست دارم. البته همونجا که اودکلنت رو اسپری کردم اون نت مرکباتی در دقایق اول رو گفتم که اسانس نداره. اما بعد که نوبت تلخی بادوم و شیرینی دونه تونکا میشه؛ بسیار شبیه اسانس منه!

درود و وقت خوش؛
ماجرای ری فرموله شدن اودکلنها هم داستانی شده! این ؛ دست کاری کردن و مخدوش ساختن خاطرات مصرف کننده هاست و متاسفانه پیاپی اتفاق می افته.متاسفانه خبر ندارم آیا نسخه 2014 این ادوپرفیوم پیدا میشه یا نه؛ ولی خوشبختانه اسانسش همونه و هنوز هم جزو پرطرفدارترین های پاتوقه.

Last edited:

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
درود و وقت خوش؛
هنوز برخی دوستان در خصوص اودکلن سوال می پرسن و جوابم اینه که کار من اسانسه و از اودکلن سر در نمیارم.وقتی رییس اتحادیه مربوطه میگه اودکلن اورجینال رو نمیشه از تقلبی تشخیص داد تکلیف تستر کاملا روشنه!
رییس اتحادیه واردکنندگان لوازم آرایشی، بهداشتی و عطریات معتقد است که نمی‌توان ادکلن‌های تقلبی را از اصل تشخیص داد.
محمدرضا بوترابی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، با بیان این‌که واردکنندگان ادکلن‌ هم نمی‌توانند ادکلن‌های اصل را از تقلبی تشخیص دهند، اظهار کرد: در حال حاضر افرادی در اتحادیه هستند که سال‌هاست در بخش عطر و ادکلن فعالیت می کنند و تجربه زیادی دارند اما اگر دو بسته‌بندی ادکلن‌های اصل و تقلبی را کنار هم بگذاریم آن ها نیز نمی توانند تشخیص دهند چرا که از لحاظ ظاهری امکان پذیر نیست.
بوترابی در پاسخ به سوالی درباره پر کردن برخی از ادکلن‌های وارداتی در داخل کشور گفت: در این گونه موارد شیشه و اسانس عطر و ادکلن از خارج کشور وارد می شود و در کشور با الکل طبی و آب مقطر مخلوط و در داخل شیشه‌ها پر می شود.
وی ادامه داد: میزان افزودن الکل طبی و آب مقطر به اسانس‌ها براساس فرمول‌های خاص انجام می‌شود که هر چه این میزان کمتر باشد کیفیت ادکلن بیشتر است.

farzadd_masud

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
اقا رضا از گرلن سنتال رویال رو ندارید؟ من خودم زیاد بوهای عربی و شرقی رو نمیتونم تحمل کنم ولی این یکی فوق العاده خوش ساخته.
یه نکته ای هم درباره اقا رضا بگم.من از جاهای مختلفی عطر خریدم.خودم کارم ادکلنه بصورت حرفه ای سالهاست ادکلن کار کردم.گاهی هوس عطر میکنم یا ادکلن هایی که پولم نمیرسه و یا تستر ندارن و دوست دارم تست کنم رو میخرم.حالت علمی و تحقیقی قضیه رو هم پیگیری کردم و خوندم و جنبه بازاری به قضیه نگاه نکردم.
از اقا رضا دوبار عطر خریدم.دوتا نکته اصلی که خوشم اومد بگم:
اول اینکه ایشون کاملا مشامشون با عطر ها اشناست و با اضافه کردن کیلویی و دیمی فیکساتور نت عطرها رو تخریب نمیکنن.من بارها جاهای دیگه دیدم فیکساتور رو بصورت چشمی و برای همه عطر ها یک اندازه! همینطوری هورتی ریختن تو شیشه و دادن دست مشتری

دوم اینکه دقت کردم ایشون میگردن از اسانسهای موجود اونی رو میارن که شباهتش به عطر اصلی بیشترینه و با کیفیت ترینه.مثلا آمواژ اینترلود ایشون رو با بقیه جاها مقایسه کردم واقعا فرق میکرد.قیمت های ارزونتر از ایشون هم داریم اما کیفیت کار هم مهمه.یه تناسبی بین کیفیت و کار بگیریم میفهمیم قیمتاشون منصفانه و عالیه

Last edited:

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
درود و وقت خوش؛
فرصتی شد تا دهها عطر جدید رو تست کنم که برخی ؛ عطرهای ساخته شده از روی اودکلن های نیش بودن.تقریبا هیچ کدوم شون شامه ام رو تسخیر نکرد و به وجد نیومدم.به نحو عجیب و غریبی سختگیر شده ام.این سخت گیری خواست دوستان عطربازی است که از سراسر کشور فقط به شامه ی میزبان شون در پاتوق عطربازها اعتماد دارن. به باور من نهایت "آماتوری"است که فقط چون اسم یک عطر فلان اسم مطرحه؛ اونو به گنجینه عطرای پاتوق اضافه کنم.
در عطرهای پاتوق؛ دو عطر برای من حکم پناهگاه رو دارن.یکی عطر یاس ؛ یکی عطر بهار نارنج. وقتی این دو تا رو استفاده می کنم احساس خیلی خوبی دارم. احساس امنیت؛دلگرمی؛محبت ... احساسم شبیه کودکی است که کنار بزرگتراشه و اونا رو به عنوان حامیان قدرت مند و با محبت خودش می شناسه.
از قضا هر دوی این عطرها رو با غلظت حدود 20 درصد اسانس 80 فیکس هم میشه زد! خیلی جون دار و پر قدرت.
اقا رضا از گرلن سنتال رویال رو ندارید؟ من خودم زیاد بوهای عربی و شرقی رو نمیتونم تحمل کنم ولی این یکی فوق العاده خوش ساخته.
پاسخ شما هم بود فرزاد عزیز.
دوم اینکه دقت کردم ایشون میگردن از اسانسهای موجود اونی رو میارن که شباهتش به عطر اصلی بیشترینه و با کیفیت ترینه.مثلا آمواژ اینترلود ایشون رو با بقیه جاها مقایسه کردم واقعا فرق میکرد.قیمت های ارزونتر از ایشون هم داریم اما کیفیت کار هم مهمه.یه تناسبی بین کیفیت و کار بگیریم میفهمیم قیمتاشون منصفانه و عالیه
اینترلود پاتوق بهترین اینترلودیه که دیدم.عاااااااالی! هم رایحه هم پخش هم موندگاری.چه می کنه وقتی در کنار گری وتیور تام فورد مصرف میشه.به نظرم نهایت جذابیت و قدرت عطر مردونه است این دو با هم.

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
درود و وقت خوش؛
امروز پس از مدتها دوری از ایتالین سایپرس تام فورد؛ چشمم به جمالش روشن شد! یکی از عطرهای مثال زدنی تو پخش و موندگاری! این بار توسط منبع دیگه ای بهش دسترسی پیدا کردم . تو تستی که گرفتم تفاوتی بین این سایپرس و سایپرس (سابق) پاتوق ندیدم.با اتکا به حافظه بویاییم؛ خودش بود!
مدتیه هی وود دیسکوارد رو همراه با یاس خیلی رقیق می زنم.تلخی و خنکی هی وود بستری میشه برای درخشیدن یاس. این قدر بهم میان که من به شک افتادم رفتم فرگرانتیکا رو چک کردم ببینم تو تاپ نت هی وود؛ یاس نداره؟
نداشت.اما خیلی عالی میشه استفاده هم زمانشون. کلا یاس و بهار نارنج خیلی رقیق با طیف قابل توجهی از عطرای خنک (به ویژه خنک و تلخ) قابل استفاده هستن.
پی نوشت:
برای امشب ؛ برادرم جهت شرکت در مراسم عروسی یکی از دوستانش عطر مناسب مجلس خواست ازم.بلک ارکید زدم به لباسش (حدود 6-8 پاف) دو پاف هم یاس به سر آستینش.بلک ارکید خودش یاس داره. خواستم نت یاس رو تقویت بکنم اینجوری. مطمئنم با پخش بویی که از این دو سراغ دارم امشب حتما مورد سوال قرار می گیره که چی زدی؟
اینم از محاسن برادر یک عطرباز بودن ...!

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
درود و وقت خوش؛
کامنت جدید؛ مقایسه بلوشنل؛الور هوم اسپورت شنل و اینترلود پاتوق با نسخه اورجینال اودکلنش.توضیح این که اودوپرفیوم های ارسال شده برای این دوست مون غلظت حدود 60 درصد اسانس 40 درصد فیکس بوده.
blue.jpg

GNOME

Registered User
لایک‌ها
568
سلام
طی چند روز گذشته دو سفارش داشتم که زحمت دادم به اقا رضا
سفارش اول
رالف زنانه که همه خوششون اومد
سایکدلیک که اول یه حالت تنفر داشتم بهش و بعدا نظرم کمی عوض شد ولی هنوز دوسش نداشتم . با مشورت اقا رضا میخوام همزمان با عطر خنک و تلخ اسپری کنم ببینم چه نتیجه ای داره . پخش و ماندگاری خیلی خوبی داره
سفارش دوم
212 من خیلی بوی انتهایی این رو دوست دارم و سالهاست دارم ادوکلنش رو استفاده میکنم و جایگزین خوبیه واسه ادوکلنش که خداییش خیلی زود به زود تموم میشه ، اغراق نباشه شاید بیش از 15 ادوکلن خالی 212 دارم حالا چندتاش رو انداختم دور خاطرم نیست
در این پست نمیخوام نظراتم رو بصورت جزئی در مورد رالف و سایکدلیک بنویسم یا بیام شباهت عطر و ادکلن 212 رو بگم
در بالا سفارش اول و دوم رو ذکر کردم که بگم راضی بودم که سفارش دوم ثبت شده
از دوستان همین انجمن حداقل 5 خرید عطر و ادکلن داشتم که راضی نبودم
یا 17 اسفند سفارش دادم اونور سال دستم رسیده انگار نه انگار واسه عید عطر گرفتم
یا عطر اشتباه ارسال شده که جالب بوده اون اسمی که روی رل عطر نوشته بودند اصلا همچین عطری در بازار نبوده
یا پول ادکلن 220 تومانی رو دادم اما مشابه اون که تو بازار نهایت 40 تومان هست رو ارسال کردند و غیره
به همین خاطر هست که وقتی از شخص کاردرستی مثل اقا رضا عطر گرفتم کیفیت کار مشخص هست
هیچوقت مشام و حس بویایی تون رو به عطرهای بی کیفیت عادت ندید

باز هم تشکرمیکنم از اقارضای گرامی بابت ارسال سریع و پیگیری و عطرهای با کیفیتشون

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
درود و وقت خوش؛
سالهاست معضلی در سطح شهر توجهم رو جلب کرده که امشب تصمیم گرفتم در موردش بنویسم.شخصا با بوی دود اسپند مشکل جدی دارم و خیلی ازش بدم میاد.به ویژه به این دلیل که بوی اسپند خیلی قویه و به این راحتی هم وقتی می شینه روی لباس تون؛ نمیره!
تصور کنید صبح رفتین حموم و لباس مرتب و تمیز پوشیدین و عطر دلخواه تون - که احتمالا کلی هم پول بابتش دادین - رو هم زدین و از خونه اومدین بیرون. یا به پست یک گدای اسپند فروش (لقب مناسبیه براشون؟) می خورین که تصور می کنه با دود کردن چند گرم اسپند به شما سلامتی می ده (!) ؛یا یه کاسب کم دان و فقیر فرهنگی به توهم جلب روزی بیشتر مشغول آلوده سازی هوای محیط مغازشه ...
در هر صورت خیلی ساده لباس تمیز و معطر شما می تونه بوی بسیار آزار دهنده اسپند به خودش بگیره.
برای گدایان اسپند فروش تدبیری ندارم (!)؛ اما فکر می کنم میشه به مغازه داری که اسپند تو مغازه اش دود می کنه ؛ با اعلام آزردگی خاطر و نارضایتی از بوی داخل مغازه اش؛ پیشنهاد داد که اگر عطر بزنی به خودت؛ احتمال بیشتری داره مشتری زمان حضورش رو در اونجا افزایش بده و خرید بکنه؛ بعد هم سریع مغازه اش رو ترک کنید و بگین من میرم موقعی میام که بوی عطر باشه تو مغازه ات؛ نه بوی بد.

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
درود و وقت خوش؛
کرید یه اودکلن جدید داده به اسم وایکینگ!شیشه و جعبه اش توجهم رو جلب می کنه.کنجکاوم بدونم رز و فلفل کنار هم چه بویی داره.
o.44031.jpg

بعیده به این زودی و بدون درخواست؛ شرکتهای اسانس سازی ؛ اسانسشو تولید کنن.من چون می دونم برخی واردکنندگان اسانس مطالب پاتوق رو می خونن خواستم با این مطلب بهشون بگم که از شرکتهایی که باهاشون کار می کنن درخواست سمپل کنن برای این اودکلن جدید.

بالا