برگزیده های پرشین تولز

پاتوق عطربازها؛معتبرترین و مطمئن ترین مرجع و فروشگاه اینترنتی عطر و اسانس ایران برمبنای صداقت و تخصص

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
درود و وقت خوش؛
رفقا می دونن که عطرهای ترکیبی زیادی درست کردم که متاسفانه فرمول ساختش رو ننوشتم و از اون جایی که بعد از ترکیب؛ به ویژه وقتی بیشتر از دو عطر ترکیب شه؛ با یک رایحه جدید طرفیم که لزوما اجزای سازنده اش قابل تشخیص نیستن؛ عطرهایی دارم که یادم نیست با کدام عطرها ( و چقدر از هر عطر) ترکیب کردم. یکی از این ترکیبی ها رو به شریکم (در بازار نخ) هدیه داده بودم. یکی از تجار شاخص و سرشناس بازار نخ ( که تعداد صفر های حساب بانکیش رو احتمالا نمی دونه چقدره!) بیش از 10 بار از من اون عطر رو خواست و هر بار بهش گفتم که این عطر ساخت خود منه و یادم نیست با چی ساختم و دیگه ازش ندارم و ...
این قدر علاقه نشون داده بود به این عطر که شریکم ناچار شده بود ظرف عطرشو بده به ایشون ؛ در حالی که چند گرم بیشتر نمونده بود توش. یک بار یاس زده بودم به خودم و با همکارها گرم گفت و گو بودیم که اومد و گفت شما که از اون عطر برام نیاوردی؛ بهم از این یاس بده. گفتم اتفاقا یاس عطر گرون قیمتی نیست و یه ظرف صد میلش میشه فلان قدر...
همین که متوجه شد عطر رایگان نیست گفت واقعا دیگه از اون عطر ساخت خودت نداری؟!!! بعدش هم پا شد و رفت.
کلی بهش خندیدیم...! جدا عبرت آموزه که آدم میلیاردر باشه و حاضر نشه یه عطر برای خودش بخره و ترجیح بده عطر رو گدایی کنه!

vahidxxx

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
84
سلام بر جادوگر دنیای عطر ها :)
امروز بعد از مدت ها، دو پاف از پشن قدیمی زدم و البته ساعتی بعد پشیمون شدم که این نایاب رو استفاده کردم :D
هیچ راهی وجود نداره که بشه از کانالی دیگه، اون پشن های فوق العاده رو موجود کنید؟
از این پشن اقا رضا ک فکر کنم پارسال گرفتم هنوز دارم..راستش دلمونمیاد استفاده کنم..
راستی امروز بعد ماهها اومدم پاتوق و هنوز دارم کامنتهای نخونده رو میخونم ببینم چی ب چیه.. قراره برا فصل پاییز پیش رو یکی دوتا کار جدید از اقا رضا بگیرم.. خریدهای قبلیم ک پارسال بودن همه عالی.. هنوزم از بعضی هاش چند گرمی برام باقی مونده

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

Mahdispn

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
95
سلام بر دوستان عزیز پاتوق.
آخرین باری که اینجا بودم و از آقای هادی خرید داشتم بیش از یک سال میگذرد.
خرید اینبارم یاس بود و گری وتیور. بار اخر از ایشان 50 گرم خریده بودم همین وتیور را و به نوعی عطر امضا شده برای من. همون تلخی و بوی تمیزی که چند سال است با آن خو گرفتم و دیگران من را با هیمن بو به خاطر دارند. نت پونه و گهگاهی گریپفروت در کنار وتیور قدرتمند هم عطر را شکوهمند کرده و هم مهربان و لطیف.
برسیم به عطر یاس. یاس من را احساساتی میکند. یاس برای من بوی مقدس است، بوی خوبی. یاسی که از آقای هادی گرفتم جایگاه رفیعی در کالکشن عطر یاس من پیدا کرد. عطر یاس دقیقا همان یاس رازقی بود. یک رایحه قدرتمند و راز آلود. یاس مثل رنگ سفید است که نمیتوان گفت سرد است یا گرم، شیرین است یا تلخ، اما انواع یاس ها پس زمینه های متفاوتی دارند. یاس رازقی برای من در دسته ی یاس های تلخ و کمی گرم قرار دارد. بسیار رایحه دلنشینی است و من واقعا نمیدانم چرا بعضی در استفاده از رایحه های گلی مردد هستند!
به علاوه از آقای هادی چهار تستر دریافت کردم. یکی از دیگری بهتر بود و پشیمان شدم که از آن ها سفارش ندادم. البته تسترها به دلیل پست دیگر نت اولیه نداشتند، همین کمی کار را برای من سخت کرد از حیث تشخیص دقیق و تفکیک نت ها.
سوسپیدار بالوپورا یک رایحه خوراکی و میوه ای! عطر شیرین است و کمی گرم، اما شیرینی بسیار با کیفیت و دوست داشتنی. نکته دیگر ماندگاری شگفت آور این عطر است که روی تستر حسابی مقاومت میکند.
میستری توباکو: تنباکو، کمی تلخی و دیگر هیچ. عطری نبود که به سبک زندگی من بخوره! از این حیث که به نظرم پرخاشجو بود و بوی تنباکو به قیافه من نمیخوره اصلا:) اما فارق از اینها رایحه با کیفیتی بود.
سایکدلیک: بهترین رایحه در این مجموعه تستر ها! من که فقط به نت نهایی سایکدلیک دسترسی داشتم واقعا شیفته رایحه شدم، اصلا نمیتونم تفکیک نت ها رو بکنم و نمیدونم دارم چه بویی را حس میکنم. اما رایحه در نهایت وقار و آرامش است. عطری که باید تهیه کنم از آقای هادی. یک گرمای بسیار ملیح و دلچسب دارد این عطر.
صندل وود جومانو: عطر دیگری که باید تهیه کنم! نت اخری که میگیرم بسیار شاداب و با طراوت است. بوی سبزی و جنگل شفاف و واضح به مشام میرسد اما اصلا خیال نکنید با گرین آیریش تویید طرفید! سبزی این کار بسیار با وقار و متین است و با اینکه به مشامم کاملا عطر خنکی میآمد اما انتخاب مهمانی هاست. یک بوی چوب ملایمی هم میگیرم ازش که انگار درنت میانی و اولیه قوی تر بوده اما به مرور کمرنگ شده. در کل بسیار رایحه خواستنی است.
نتیجه: مثل سابق راضی هستم از خرید. اولین بار بود که با پست خرید میکردم از آقای هادی. بسته بندی بسیار تمیز و عالی بدون هیچ ایراد و پسدادنی. نکته جالب دیگر این بود که بنده قلا هم عادت داشتم آقای هادی را اذیت میکردم و تستر های زیادی میگرفتم از ایشان، اما طبیعتا برای مثال از کارهای گرم پاتوق خوشم نمیامد. اما اینبار همه تستر ها فوق العاده با کیفیت به نظرم امدند حتی انان که طبق سلیقه میانه ای ندارم با ان ها! پس اگر مشتری قدیمی پاتوق هستنید مثل بنده محافظه کاری نکنید و از کارهای جدید تهیه کنید که کارهای جدید فوق العده با کیفیت هستند!
در پناه خدا

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
درود و وقت خوش؛
سلام بر دوستان عزیز پاتوق.
آخرین باری که اینجا بودم و از آقای هادی خرید داشتم بیش از یک سال میگذرد.
خرید اینبارم یاس بود و گری وتیور. بار اخر از ایشان 50 گرم خریده بودم همین وتیور را و به نوعی عطر امضا شده برای من. همون تلخی و بوی تمیزی که چند سال است با آن خو گرفتم و دیگران من را با همین بو به خاطر دارند. نت پونه و گهگاهی گریپفروت در کنار وتیور قدرتمند هم عطر را شکوهمند کرده و هم مهربان و لطیف.
برسیم به عطر یاس. یاس من را احساساتی میکند. یاس برای من بوی مقدس است، بوی خوبی. یاسی که از آقای هادی گرفتم جایگاه رفیعی در کالکشن عطر یاس من پیدا کرد. عطر یاس دقیقا همان یاس رازقی بود. یک رایحه قدرتمند و راز آلود. یاس مثل رنگ سفید است که نمیتوان گفت سرد است یا گرم، شیرین است یا تلخ، اما انواع یاس ها پس زمینه های متفاوتی دارند. یاس رازقی برای من در دسته ی یاس های تلخ و کمی گرم قرار دارد. بسیار رایحه دلنشینی است و من واقعا نمیدانم چرا بعضی در استفاده از رایحه های گلی مردد هستند!
سوسپیرو اربا پورا یک رایحه خوراکی و میوه ای! عطر شیرین است و کمی گرم، اما شیرینی بسیار با کیفیت و دوست داشتنی. نکته دیگر ماندگاری شگفت آور این عطر است که روی تستر حسابی مقاومت میکند.
سوسپیرو قدرت پخش و موندگاری خیلی خوبی داره.کامنت دیگه ای برای این عطر در این لینک.
میستری توباکو: تنباکو، کمی تلخی و دیگر هیچ. عطری نبود که به سبک زندگی من بخوره! از این حیث که به نظرم پرخاشجو بود و بوی تنباکو به قیافه من نمیخوره اصلا:) اما فارق از اینها رایحه با کیفیتی بود.
میستری نت نهاییش تلخ نیست. قبلا در موردش اینجا نوشتم.
الان چهار روز بعد روی تی شرتم چه بویی از میستری توباکو مونده؟ یه رایحه خیلی لطیف با شیرینی ملایم.
خبری از تلخی ابتدایی نیست.
در مورد نت شیرین میستری که از دانه تونکا میاد علی هم در این پست کامنت نوشته. البته شما شامه بسیار قدرت مندی داری در کنار قلم شیوا و شیرینت آقا مهدی.مشکل احتمالا از اینه که عطر رو روی کاغذ بو کردی. عطر روی کاغذ مثل این می مونه که به جای بودن در یک مکان سر سبز و با شکوه؛ عکس اونجا رو ببینی.

سایکدلیک: بهترین رایحه در این مجموعه تستر ها! من که فقط به نت نهایی سایکدلیک دسترسی داشتم واقعا شیفته رایحه شدم، اصلا نمیتونم تفکیک نت ها رو بکنم و نمیدونم دارم چه بویی را حس میکنم. اما رایحه در نهایت وقار و آرامش است. عطری که باید تهیه کنم از آقای هادی. یک گرمای بسیار ملیح و دلچسب دارد این عطر.
سایکدلیک جووی....
اسانس سایکدلیک جووی منو بدجوری تحت تاثیر خودش قرار داده! اصلا از بوییدن نت انتهاییش سیر نمیشم. در عین این که بوش به طرز عجیبی خوردنیه؛ بعد از ظهر احساس کردم بوی دارچین هم می گیرم از نت پایانی.دم سازنده اش گرم! به احترامش تمام قد می ایستم و کف می زنم. برای دقایق طولانی! کمتر اسانسی تونسته چنین توجه منو جلب کنه! امشب تو دیکشنری دنبال معنی لغت سایکدلیک گشتم دیدم سایکدلیک به داروهای روان گردان و توهم زا میگن!
من که تجربه استفاده از چنین موادی رو - خوش بختانه - ندارم؛ اما این عطر منو می بره به عالم هپروت! روانی شدم رفت!!
روز سوم!گفتم اون يكيم ( سایکدلیک) گرفتم يه تستي بكنم ٢ پاف زدم رو تيشرتم!اولش بوش يكم تند بود گفتم خوب نيس!٢٠ دقيقه بعد!وااااااو!محشررررره محشرررر.فوق العادست اين بو!واقعا بعد ٥ روز عاشق اين بو شدم ديوونم كرده!موندگاري عالي ٤ روز رو تيشرت ميمونه حتي بعد شستشو!پخشش روز اول عاليه!
واقعا يه عطر شاهكاره
ممنون از آقا رضاي عزيز برا اين سليقه عاليش

صندل وود جومالون: عطر دیگری که باید تهیه کنم! نت اخری که میگیرم بسیار شاداب و با طراوت است. بوی سبزی و جنگل شفاف و واضح به مشام میرسد اما اصلا خیال نکنید با گرین آیریش تویید طرفید! سبزی این کار بسیار با وقار و متین است و با اینکه به مشامم کاملا عطر خنکی میآمد اما انتخاب مهمانی هاست. یک بوی چوب ملایمی هم میگیرم ازش که انگار درنت میانی و اولیه قوی تر بوده اما به مرور کمرنگ شده. در کل بسیار رایحه خواستنی است.
واقعیت اینه که صندل وود جومالون با اختلاف قابل توجه از گرین آیریش کرید موفق شد این عطر رو در پاتوق بازنشسته کنه و من دیگه گرین آیریش خدمت دوستان نمیدم. در تابستان هم هر کس گرین آیریش خواست بهش صندل وود رو توصیه کردم به عنوان بهترین عطر چوبی/جنگلی که تا به حال دیدم.
نتیجه: مثل سابق راضی هستم از خرید. اولین بار بود که با پست خرید میکردم از آقای هادی. بسته بندی بسیار تمیز و عالی بدون هیچ ایراد و پسدادنی. نکته جالب دیگر این بود که بنده قلا هم عادت داشتم آقای هادی را اذیت میکردم و تستر های زیادی میگرفتم از ایشان، اما طبیعتا برای مثال از کارهای گرم پاتوق خوشم نمیامد. اما اینبار همه تستر ها فوق العاده با کیفیت به نظرم امدند حتی انان که طبق سلیقه میانه ای ندارم با ان ها! پس اگر مشتری قدیمی پاتوق هستنید مثل بنده محافظه کاری نکنید و از کارهای جدید تهیه کنید که کارهای جدید فوق العاده با کیفیت هستند!
عطرهای پاتوق عطربازها برای عامه مردم انتخاب نمیشه.یک عطرباز سخت گیر و مشکل پسند برای افراد شبیه به خودش انتخاب می کنه.خوشحالم که انتخابهای من مورد توجه تون قرار می گیره.

b.yasini

کاربر فعال تاریخ و پزشکی و سلامت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,930
سلام ایا اسانس VERT D'ENCENS رو موجود دارید؟

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
درود و وقت خوش؛
دیروز چند تا عطر جدید رو گذاشتم روی کاغذ تستر که مطمئنم اگه دستم برسه (!) خیلی هواخواه پیدا می کنه. یکی
Duro Nasomatto for men
که با اختلاف خیلی زیاد بوش بهتر و عامه پسندتر از بلک افغانو است (عودش کنترل شده!) . نت نهاییش هم اکنون خنکه و منو یاد اپیک آمواج میندازه .چوب و عود.در نت ابتداییش به وضوح زعفران داشت که الان دیگه به صورت ملموس چیزی ازش نیست . طعم عطر نه شیرینه نه تلخ.
دوم عطری از آرمانی:
Armani Privé Oud Royal Giorgio Armani for women and men
عطری به لحاظ طعم تلخ؛ وجود نت دودی در کنار عود؛ منو یاد میستری توباکو میندازه.
سوم نسخه ای از کرید اونتوس که نت دودی داره.
هر سه با عالیترین کیفیت!
قبلا نسخه بی کیفیتی از Duro رو دیده بودم که اصلا پسند نشد.
دوستانی که می خوان؛ رو تلگرام بهم مسیج بدن؛ چون مقدار زیادی ازش نخواهم داشت...!

new24-5

کاربر فعال بخش پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
2,697
سلام
من دارم لیست خرید عطرامو جمع میکنم یواش یواش که انشالله 2 هفته دیگه دوباره ازین عطرای خوبتون خرید داشته باشم.

سوالم این هست که عطر یاس و عطر گل رز هم دارید الآن؟(تو تاپیک به چند مورد عطر با ترکیب اسانس رز برخوردم ولی نمیدونم هنوزم موجود دارید یا خیر)
این عطر یا اسانسشو موجود دارید؟Salvatore FerragamoF by Ferragamo Black

ظرف های عطر هم موجود دارید؟ظرف مشابه کرید اونتوس و این ظرف مد نظرمن هست(یا مشابه اش):

Last edited:

bocelli

Registered User
لایک‌ها
56
درود خدمت اقا رضا عزیز و سایر دوستان حدود یک سالی بود از اقا رضا خرید نداشتم چند روز پیش اسانس بهار نارنج رو ازشون خریدم در یک کلام عالی پخش بو با دو پاف به راحتی تا 12 ساعت حس میشه و موندگاری تا یک هفته هست ترکیب هم 60 درصد اسانس و 40 درصد فیکس بوده ادکلن دیور هوم اینتس اصل هم در حال استفاده هستم با اینکه حدود 15 بار اسپری کردم در برابر یک پاف اسپری بهار نارنج حرفی برای گفتن نداشت اسانس های منتخب پاتوق از نظر قیمت و کیفیت در بالاترین حد هستن دم اقا رضا گرم

bocelli

Registered User
لایک‌ها
56
درود خدمت اقا رضا عزیز و سایر دوستان حدود یک سالی بود از اقا رضا خرید نداشتم چند روز پیش اسانس بهار نارنج رو ازشون خریدم در یک کلام عالی پخش بو با دو پاف به راحتی تا 12 ساعت حس میشه و موندگاری تا یک هفته هست ترکیب هم 60 درصد اسانس و 40 درصد فیکس بوده ادکلن دیور هوم اینتس اصل هم در حال استفاده هستم با اینکه حدود 15 بار اسپری کردم در برابر یک پاف اسپری بهار نارنج حرفی برای گفتن نداشت اسانس های منتخب پاتوق از نظر قیمت و کیفیت در بالاترین حد هستن دم اقا رضا گرم
یک اشتباه در کامنت در مورد قیمت ها بود تصحیح میکنم قیمت ها واقعا عالی هستن وکیفیت بینظیر

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
درود و وقت خوش؛
این کامنت رو یکی از دوستان اودکلن باز برای اودکلن سایکدلیک جووی نوشته.با توجه به شباهت زیاد اسانس سایکدلیک با اودکلنش و تشابه به کامنت های منتشر شده در پاتوق برای اسانس سایکدلیک؛ باز نشرش می کنم.
Capture.JPG

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
دیروز چند تا عطر جدید رو گذاشتم روی کاغذ تستر
Duro Nasomatto for men
که با اختلاف خیلی زیاد بوش بهتر و عامه پسندتر از بلک افغانو است (عودش کنترل شده!) . نت نهاییش هم اکنون خنکه و منو یاد اپیک آمواج میندازه .چوب و عود.در نت ابتداییش به وضوح زعفران داشت که الان دیگه به صورت ملموس چیزی ازش نیست . طعم عطر نه شیرینه نه تلخ.
دوم عطری از آرمانی:
Armani Privé Oud Royal Giorgio Armani for women and men
عطری به لحاظ طعم تلخ؛ وجود نت دودی در کنار عود؛ منو یاد میستری توباکو میندازه.
سوم نسخه ای از کرید اونتوس که نت دودی داره.
هر سه با عالیترین کیفیت!
درود و وقت خوش؛
امروز 13 روزه از این یادداشت می گذره و هنوز هر سه کاغذ تستر که داخل دستمال کاغذی گذاشته بودم شون؛ بو روشون هست. تعجبم از این کرید اونتوسه که پا به پای اون دو عطر دیگه اومده و کم نیاورده.

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
درود و وقت خوش؛
بلک افغانوی پاتوق یک بار در خرداد 95 عوض شده بود و من بسیار از این نسخه راضی بودم تا این که ... یک بلک افغانوی جدید رسید دستم. (جهت تست) . یک سر و گردن بالاتر از افغانوی فعلیست در رایحه. مهمترین ویژگیش اینه که تک نت نیست. من نسخه کاملا رقیق شده اش رو تست کردم و باید صبر کنم اسانس خالصش رو ببینم. اما از همونی که بوییدم راضی هستم. به زودی اطلاع میدم که آیا بلک افغانو در پاتوق به نسخه ی سوم خواهد رسید ؟
چند عطر تاپ دیگه رو هم از ناسوماتو و کیلیان به زودی تست می کنم ببینم کیفیت شون در حدی هست که بیان تو پاتوق عطربازها یا نه! اگه کسی کنجکاوه اسمشون رو بدونه؛ عکس پروفایل تلگرامم رو چک کنه!
پی نوشت:
احتمال بروز مشکل برای تلگرام هست.امیدوارم اتفاقی براش نیفته؛ یا به هر حال با روش "دور زدن مشکل" همچنان بشه ازش برای ارتباط استفاده کرد.

saeid.kh

مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
5,966
درود و وقت خوش؛
بلک افغانوی پاتوق یک بار در خرداد 95 عوض شده بود و من بسیار از این نسخه راضی بودم تا این که ... یک بلک افغانوی جدید رسید دستم. (جهت تست) . یک سر و گردن بالاتر از افغانوی فعلیست در رایحه. مهمترین ویژگیش اینه که تک نت نیست. من نسخه کاملا رقیق شده اش رو تست کردم و باید صبر کنم اسانس خالصش رو ببینم. اما از همونی که بوییدم راضی هستم. به زودی اطلاع میدم که آیا بلک افغانو در پاتوق به نسخه ی سوم خواهد رسید ؟
چند عطر تاپ دیگه رو هم از ناسوماتو و کیلیان به زودی تست می کنم ببینم کیفیت شون در حدی هست که بیان تو پاتوق عطربازها یا نه! اگه کسی کنجکاوه اسمشون رو بدونه؛ عکس پروفایل تلگرامم رو چک کنه!
پی نوشت:
احتمال بروز مشکل برای تلگرام هست.امیدوارم اتفاقی براش نیفته؛ یا به هر حال با روش "دور زدن مشکل" همچنان بشه ازش برای ارتباط استفاده کرد.
سلام و عرض ادب و احترام به حضور جناب هادی عزیز :)
ما امیدواریم به زودی سایپرس و پشن مجدد به پاتوق برگردن :general406:

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
درود و وقت خوش؛
برخی دوستان عزیز به یاد خاطرات شون در جستجوی عطرهایی هستن که دیگه - متاسفانه - در دسترس نیست و برخی هم مانند این دوست مون مشتاق و منتظر عطرهای جدیدی که هنوز نرسیدن و تو پاتوق حرف شون رو زدیم.
entezaar.jpg

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
درود و وقت خوش؛
من امروز فرضیه ای برام مطرح شد :"گاهی بجای این که شامه مون یک رایحه رو گزارش بده؛ حافظه بویایی مون این کار رو می کنه"!
قضیه از این قراره که همون طور که بارها در پاتوق نوشتم عطر یاس و سایکدلیک رو برای مدتی با هم استفاده می کردم و شامه ام عادت کرده بود بوی این دو رو با هم حس کنه.امروز یاس رو به تنهایی استفاده کردم.خودم باورم نمیشد وقتی بجای استشمام رایحه یاس؛ بوی حاصل از ترکیب رایحه یاس و سایکدلیک رو حس می کردم. انگار کنار یاس ؛ سایکدلیک زده بودم. به این فرضیه رسیدم که براتون نوشتم! جالبه ها!
عصر امروز یه سر به گوگل زدم و دیدم هنوز هم با جستجوی عبارت "معروفترین فروشگاه اینترنتی"؛ رتبه یک گوگل ؛ پاتوق عطربازهاست.اینم اسکرین شاتش:

Capture.JPG

Ahmadhy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
با سلام.روز همه به خیر.
من ۴ اسانس صندل وود جومالون ، اونتوس ،بلو شنل و لالیک مشکی سفارش داده بودم.
بسته رسید.ممنونم.
۱.بسته بندی با توجه به ارسال توسط پیک مشکلی نداشت.
۲.ظرفهای اسانس حس خیلی خوبی را به من منتقل کردند.ضمنا من در دفعات قبل مشکل نشت کردن اسانس از در ظرف رو داشتم.اما این بار همه چیز مرتب و تمیز و بدون نشتی به من رسید.بسیار عالی.
۳.تمام تستر هایی که فرستاده بودید را درروزهای مختلف تقویم جا دادم.انشالله بعد از چند روز خبر خواهم داد.ضمنا ممنون که اسانسهایی که در دفعات قبل مد نظرم بودند را بر روی تستر برایم فرستادید.این نشان از دید حرفه ایی و در عین حال شم قوی کاری و تجاری شما دارد.
۴.اسانسهای رسیده را حتما استفاده میکنم و نظرم رو خواهم گفت.عجالتا همه بوها همونها هستند که دوست دارم.
و در نهایت حسن انجام کار حتما باید مورد سپاس قرار گیرد.ممنون از احترامتون به مشتری و احسنت بابت تلفیق هنر و تجارت به شکلی که هنر با ارزش شما زیر فشار کار بازاری روزمره بوی ناخوشایندی نگیرد.

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
درود و وقت خوش!
واسه کسانی که از نت پچولی در عطر خوش شون میاد یه سورپرایز دارم. یه تجربه متفاوت از پچولی در اسانس ساخته شده از روی اودکلن:
Psychedelique Jovoy Paris for women and me
پچولی رو در نارسیسو رودریگز فور هیم و در عطر جاودانه اوپن می شناسیم. یه بوی خاکی - ادویه ای داره اسانس این اودکلن.یه بوی خوشمزه و دلچسب که برای من معنی واژه شیک رو تداعی می کنه.
امروز براتون کامنتی رو منتشر می کنم که نویسنده اش مثل خود من عاشق نت پچولیه و برای همین عاشق سایکدلیک شده! دوستانی که پچولی رو دوست ندارن به خصوص در ساعت اول بعد از اسپری سایکدلیک عطر به شامه شون تند میاد.سایکدلیک عطریه که یا عاشقش میشی یا میگذاریش کنار! نمیگذاره بهش بی تفاوت بمونی.
psy.jpg
محبوب ترین نت در عطر برای من وتیور هستش بعد پچولی (نعناع هندی).

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
درود و وقت خوش؛
تو سایت عطر افشان گفتگویی دیدم که نشون میده اودکلن کرید اونتوس تا قبل 2014 نت دودی داشته و این که اونتوس تولید 2012 الان قیمتش یک و نیم میلیونه. اونتوس تولید جدید رو الان فروشگاه ال سی کالا قیمت زده یک میلیون و صد و چهل و پنج تومن.
aventus.JPG
تیر ماه 94 بود که من برای اولین بار اسانسی رو از اونتوس دیدم با نت دودی که "واقعا حس بو کردن سبزی پلاسیده و گندیده مانده در کیسه زباله رو بهم داد که بوی سبزی کنار ته سیگار قاطی شده". حقیقتا اسانس فجیعی بود. گذشت تا این که چند هفته قبل :
نسخه ای از کرید اونتوس که نت دودی داره.
اسانسی رو از اونتوس دیدم با نت دودی؛ بسیار شیک و خاص. هر چقدر اون اسانس بد و زننده بود این یکی شاهکاره.در این اسانس نت دودی کاملا متعادل و توام با روایح مرکباتی میوه ای اونتوسه و اصلا احساس استفاده از یک عطر تنباکویی رو به شما نمیده. موندگاری خیلی عالی به نسبت سایر اونتوس های دیگه ازش دیدم (حساب تعداد اونتوس هایی که تا حالا تست کردم از دستم در رفته! اما این کرید اونتوس چهارم پاتوق میشه؛ در آستانه چهارمین سال فعالیتش)
اونتوس بین عطرهای با قیمت بالا؛ عامه پسندترین رایحه رو داره . تا حالا حتی یک نفر رو ندیدم به اونتوس نه بگه. جالب این که مثل بلوشنل؛ خانم ها هم مصرف کننده اونتوس هستن در حالی که عطر برای آقایان طراحی شده.
به همه دوستانی که اونتوس رو تا حالا استفاده کردن؛ به خصوص به کسانی که اودکلن اورجینال تولید قبل 2014 اونو داشتن و حالا دل تنگ نت دودی حذف شده اونتوس هستن کرید چهارم پاتوق رو توصیه می کنم.
بفرمایید کیفیت؛ بفرمایید اونتوس!

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
درود و وقت خوش؛
کامنتی رو براتون منتشر می کنم در خصوص دو عطر با نت رز. وی آی پی رز و اپوس 5 آمواج. هر دو با غلظت حدود 60 درصد اسانس. اپوس 5 عطر گلی محسوب میشه اما وی آی پی رز نت میوه ای هم داره . تصادفا متوجه شدم سایت فرگرانتیکا نت های وی آی پی رز رو که نوشته اشاره ای به خود رز نکرده!! جالب این که دوستی از من پرسید چرا شما میگی وی آی پی رز؛ رز داره در حالی که فرگرانتیکا ننوشته.گفتم من خود عطر رو تست کردم دیدم رز داره و تو اسم عطر هم اومده که رز داره.
اپوس 5 از دید خیلی ها بهترین اپوس ساخته شده است که تا حالا تا شماره 10 اون تولید شده.

opus5.jpg

بالا