برگزیده های پرشین تولز

پاتوق عطربازها؛معتبرترین و مطمئن ترین مرجع و فروشگاه اینترنتی عطر و اسانس ایران برمبنای صداقت و تخصص

babak59

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
18
سلام خدمت همه دوستان

من چون تا حالا اسانس نگرفته بودم جهت مقایسه از چندتا فروشنده دیگه هم چند تا سمپل یک گرمی گرفتم

واقعا کیفیتشون در برابر اسانس اقا رضا ده درصد هم نبود

چه از لحاظ تشابه به ارجینال، چه ماندگاریی چه کیفیت خود عطر

واقعا هر بار میگم دم رضا گرم با این اسانسهاش

gerdalo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام
من تازه با سایت و فروشگاه شما آشنا شدم
اسانس کرید اوونتوس رو می خوام ولی واقعیت قیمت و کیفیتش برام مهمه
توی پست های دوستان از کیفیت محصولات خیلی صحبت شد ولی از قیمت نه
اگر ظرف 30 میل کرید اوونتوس بخوام میشه بگید با هزینه پستش چه قیمتی میشه تا تصمیم بگیرم ؟
ممنون

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
درود و وقت خوش!
یکی از سوالهایی که همیشه از من میشه اینه که خودم چه عطری رو می زنم.اینو دارم می نویسم تا لینکش رو بگذارم در پست اول پاتوق همیشه در دسترس باشه. من معمولا عطرها رو ترکیبی می زنم و کم پیش میاد به غیر از این. اما محتوای ترکیب ها چیه؟ اگه سلیقه اصلیم رو بخوام مصرف کنم ترکیب خنک و تلخ می خوام. میشه ترکیب اونتوس و گری وتیور با چاشنی بلوشنل و بلومجیک یا یه پاف بهار نارنج؛ یا یک پاف رز. اگه گرم و تلخ بخوام ترکیب بلک افغان با لالیک انکر نویر. یا ترکیب توسکان لدر و اسپایس بمب. خلاصه این که وتیور در ترکیباتم همیشه هست؛ به عنوان محبوب ترین نت در عطرها. با پچولی هم خیلی حال می کنم که شاخصش میشه سایکدلیک جووی. کنار سایکدلیک هم یاس و بهار نارنج مناسبه. ترکیب یا اسپری هم زمان عطرها باعث میشه هیچ وقت عطر یکنواختی رو لباسم نباشه و اینکه مدام تجربه های جدید فراهم کنم برای خودم و بقیه.
می دونم که عطربازهای پاتوق هم ؛ اسپری همزمان عطرها رو تجربه می کنن و از تنوع و خلق رایحه جدید لذت می برن.کامنتی رو منتشر می کنم از یوسف عزیز ساکن خوزستان که خیلی وقته اسپری همزمان کرید اونتوس و گری وتیور عطر امضاش شده. نکته ی جالب توجه در کامنتش اینه که میستری توباکو به شامه اش شیرین میاد!! کامنت بنده و سایر دوستان رو در خصوص میستری خوندین. به خصوص کامنت آقا مهدی که در وصف میستری نوشت:
میستری توباکو: تنباکو، کمی تلخی و دیگر هیچ.
aventus.jpg
دوستانی که عضو انجمن نیستن عکس های پیوست شده رو نمی بینن.برای دیدن عکسها به وبلاگ پاتوق رجوع کنید. یوسف در کامنتش نوشته اونتوس و وتیور بهشت گمشده من هستن. قابل وصف نیستن این دو تا با هم!
به سلیقه عطربازها اعتماد کنید و کرید اونتوس و گری وتیور تام فورد را همزمان مصرف کنید تا از زمین و آسمان فیدبک بگیرید!

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
درود و وقت خوش!
به اطلاع دوستان می رسونم که راه ارتباطی با بنده؛ علیرغم مسدود شدن تلگرام؛ همچنان همونه. بعید میدونم مردم کوچ جمعی نرم افزاری داشته باشن از تلگرام به نرم افزاری دیگر؛ مشابه اتفاقی که برای وایبر افتاد. یا قبل اون برای وی چت. چند ده میلیون نفر این نرم افزار رو دارن و حتما امکان فرستادن پیام از این طریق رو بلدن یا پیدا می کنن!

بامداد

Registered User
لایک‌ها
164
سلام لاگوست اسنیشیال اسپورت سویسی موجود داری؟ تاکید میکنم سویسی

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
درود و وقت خوش!
اخیرا نسخه ای از عطر ولنتینو یومو رو تست کردم که کاملا متفاوت از نسخه های پیشین بود.
375x500.19558.jpg

در نت ابتدایی کاملا شبیه دیور هوم اینتنس بود رایحه. واقعا فکر کردم اونه! اما بعد تبدیل شد به ترکیبی خوردنی و خوراکی از کاکائو و فندق و قهوه و ...
بوی قهوه در این عطر شبیه عطر قهوه تلخ پاتوق نیست. اون در یک عطر تک نت با وضوح و قدرت؛ قهوه بود و دیگر هیچ! این یکی اما در کنار نتهای دیگه است و ترکیب کلی رایحه به لحاظ دما نسبتا گرم است با شیرینی ملایم. پخش و موندگاریش کاملا رضایت بخشه ( با اختلاف؛ بیشتر از دیور هوم اینتنسه) و بوش روی لباس همه نیست .

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
درود و وقت خوش!
به اطلاع دوستان می رسونم که راه ارتباطی با بنده؛ علیرغم مسدود شدن تلگرام؛ همچنان همونه. بعید میدونم مردم کوچ جمعی نرم افزاری داشته باشن از تلگرام به نرم افزاری دیگر؛ مشابه اتفاقی که برای وایبر افتاد. یا قبل اون برای وی چت. چند ده میلیون نفر این نرم افزار رو دارن و حتما امکان فرستادن پیام از این طریق رو بلدن یا پیدا می کنن!
برخی دوستان امکان ارتباط از طریق تلگرام رو ندارن و نرم افزار "انسداد گشا" روی دستگاه شون کار نمی کنه! من همچنان در تلگرام در دسترسم اما این بخش از رفقا؛ از طریق نرم افزارهای ایمو Imo؛ ویسپی Wispi و پرایوسی مسنجر privacy messenger هم می تونن با من در ارتباط باشن. با همون شماره موبایلم. هر سه این نرم افزارها تا این لحظه (!!) بدون محدودیت در دسترسن. آخرین نسخه این نرم افزارها در این لینکها:
ویسپی در این لینک .
پرایوسی مسنجر در این لینک .
ایمو در این لینک .
وایبر هم دارم . خوشبختانه اونم نرم افزار قندشکن نمی خواد.

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
درود و وقت خوش!
به اطلاع میرساند عطر اپیک آمواج نسخه پاتوق ؛ که با اختلاف قابل توجه در عین شباهت رایحه به نسخه اورجینال ؛ پخش و موندگاری بیشتری داشت؛ مدت طولانی است وارد کشور نشده و به نظر میرسه مثل عطر بلوآیس باید برای همیشه باهاش خداحافظی کنیم! هیچ اپیک آمواج دیگری طی این چند سال نتونست توجه منو جلب کنه و برای همین جایگزینی نخواهد داشت. ترجیح میدم به دوستانی که سراغ این عطر رو از من می گیرن ؛ بگم دیگه موجود نیست. حتی در حد چند گرم برای خودم هم ازش نمونده! یادش بخیر! عجب عطری بود این اپیک.

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
درود و وقت خوش!
اخیرا نسخه ای از عطر ولنتینو یومو رو تست کردم که کاملا متفاوت از نسخه های پیشین بود.
در نت ابتدایی کاملا شبیه دیور هوم اینتنس بود رایحه. واقعا فکر کردم اونه! اما بعد تبدیل شد به ترکیبی خوردنی و خوراکی از کاکائو و فندق و قهوه و ...
بوی قهوه در این عطر شبیه عطر قهوه تلخ پاتوق نیست. اون در یک عطر تک نت با وضوح و قدرت؛ قهوه بود و دیگر هیچ! این یکی اما در کنار نتهای دیگه است و ترکیب کلی رایحه به لحاظ دما نسبتا گرم است با شیرینی ملایم. پخش و موندگاریش کاملا رضایت بخشه ( با اختلاف؛ بیشتر از دیور هوم اینتنسه) و بوش روی لباس همه نیست .
ده روز گذشته و هنوز روی کاغذ تستر این بوی خوردنی و خوراکی بسیار نرم و لذیذ رو دارم. اگه بخوام نت انتهایی دو تا عطر رو نام ببرم که خیلی خوشمزه هستن یکیش اینه دیگری سایکدلیک جووی. شاید خنده دار به نظر بیاد اما دلم می خواست کاش یه خوراکی با این طعم وجود داشت و می تونستم بخورم! به خصوص ولنتینو یومو رو.
الان که دارم این متن رو می نویسم یه پاف از عطر دیورهوم پارفوم زدم و مست بوی چرمشم. بهترین چرمی که تا حالا استشمام کردم. بهتر از توسکان لدر تام فورد .

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
درود و وقت خوش؛
کامنتی رو از دکتر بابک عزیز براتون منتشر می کنم که در اون 5 عطر برتر مورد نظرشون رو بین 17 عطر پاتوق اعلام می کنن. در رتبه نخست همون طور که حدس زده میشه کرید اونتوس هستش : معروف ترین عطر پاتوق!
با توجه به خنک و تلخ بودن کرید اونتوس؛ توقع میره برای رتبه دوم و سوم منتظر بلوشنل و گری وتیور باشیم؛ اما علاقه ایشون به رایحه تنباکو باعث میشه رتبه دوم مشترکا برسه به هرود مارلی و میستری توباکو. اولی تنباکوی شیرین و دومی تنباکوی تلخ. هر دو با فاصله خیلی زیاد برتر از کاپیتان بلک (تنباکوی شیرین) . رتبه سوم بلک افغان و رتبه چهارم سیلور مونتن کرید (خنک و شیرین).
همچنین در این کامنت از بهار نارنج با کیفیت و طبیعی پاتوق سخن به میون اومده و میدونم که الان ایشون بهار نارنج و اونتوس و گری وتیور رو داره اسپری همزمان می کنه. 4 پاف اونتوس 2 پاف وتیور 1 پاف بهار نارنج. خود اونتوس در نت ابتداییش بهار نارنج داره و این یک پاف بهار نارنج سبب تقویت رایحه بهار نارنج در ترکیب کلی میشه.
تام فورد نویر رو داریم با نت معروف مشک گربه زباد که خیلی طرفدار داره و از اون عطراس که دکتر در موردش میگه دوست دارم مدام بوش کنم. در آخر شالیمار گرلن عطر جدید و زنانه مردانه پاتوق که قبلا با جزییات براتون در موردش نوشتم و لینکش در پست اول صفحه اول قسمت جدیدترینها موجوده برای مطالعه.

dr.babak.jpg
بلامیج ناسوماتو؛ تام فورد نویر؛ الهوم آیدل گرلن؛ دیورهوم پارفوم پاتوق رو کسی از دوستان هست که هنوز تست نکرده باشه؟

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
درود و وقت خوش!
با این که نرم افزارهای متعددی رو بر روی تبلتم نصب کردم برای دوستانی که به هر دلیل امکان استفاده از تلگرام ندارن (مثل ایمو ؛ وی چت؛ وایبر؛ پرایوسی مسنجر ؛ ویپسی - لینکشون رو در چند پست قبل گذاشتم) بعضا دوستان تماس تلفنی می گیرن برای سفارش دادن! معنیش اینه که قبل سفارش دادن پست اول پاتوق رو چک نکردن ببینن راههای ارتباطی چیه. همین طور وبلاگ پاتوق عطربازها رو اگه دیده بودن در قسمت معرفی وبلاگ راههای ارتباط ذکر شده. این در حالیه که پست اول پاتوق در صفحه اول به علت داشتن دهها لینک مفید و خواندنی مهم ترین پست هستش در پاتوق. تعجبم بیشتر از دوستانیه که تازه وارد هم نیستن. از رفقای قدیمی بیشتر انتظار میره که قبل سفارش؛ پست اول رو چک کنن در این جور مواقع.
از دیروز پست اول پاتوق رو دیگه نمی تونم ویرایش کنم . پیغام خطایی میده با این محتوا که بیشتر از صدهزار کاراکتر نمی تونید در این پست وارد کنید! به هر حال امکان گذاشتن لینکهای جدید رو در اون پست ندارم دیگه. بعد از این صفحه ( صفحه 196 پاتوق) برای خواندن مطالب جدید لازمه که تک تک صفحات خونده شه. به احترام دوستانی که برای خواندن تجربه های من و سایرین به پاتوق میان؛ همچنان و همیشه؛ هیچ مطلبی در خصوص سفارش دادن و ... در پاتوق نمی نویسیم. ما برای وقت دوستان ارزش قائلیم و پرسش و پاسخهای فردی رو فقط در نرم افزارهایی نظیر تلگرام انجام میدیم. پاتوق عطربازها قبل از این که فروشگاهی برای خرید عطر باشه؛ در درجه اول جایی برای سهیم شدن در تجربه های عطرآگین عطربازانه. ممنون از عزیزانی که این نکته رو رعایت می کنن. بدیهیه که من پاسخ سوالات غیرمرتبط رو فقط در پ خ یا تلگرام و ... می نویسم.
ده روز گذشته و هنوز روی کاغذ تستر این بوی خوردنی و خوراکی بسیار نرم و لذیذ رو دارم. اگه بخوام نت انتهایی دو تا عطر رو نام ببرم که خیلی خوشمزه هستن یکیش اینه دیگری سایکدلیک جووی. شاید خنده دار به نظر بیاد اما دلم می خواست کاش یه خوراکی با این طعم وجود داشت و می تونستم بخورم! به خصوص ولنتینو یومو رو.
دیروز تصادفا هنگامی که داشتم شیرقهوه می خوردم (محتوای یک بسته نسکافه رو در یک لیوان شیر داغ حل می کنم) متوجه شدم طعم شیرقهوه به بوی نهایی ولنتینو نزدیکه. یعنی قهوه ولنتینو قهوه ی خیلی نرم و لطیفیه و
harsh نیست. این در حالیه که در عطر قهوه تلخ پاتوق - که تموم شده و موجود نیست - بوی قهوه harsh بود.

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
درود و وقت خوش!
با این که نرم افزارهای متعددی رو بر روی تبلتم نصب کردم برای دوستانی که به هر دلیل امکان استفاده از تلگرام ندارن (مثل ایمو ؛ وی چت؛ وایبر؛ پرایوسی مسنجر ؛ ویپسی - لینکشون رو در چند پست قبل گذاشتم) بعضا دوستان تماس تلفنی می گیرن برای سفارش دادن!
تلگرام از دیشب آزاد شد! با این حال نرم افزارهای دیگه رو پاک نمی کنم. برای روز مبادا!

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
درود و وقت خوش!
شالیمار گرلن و ولنتینو یومو؛ دو عطری که در همین صفحه من و سایر دوستان در موردش مطلب نوشتیم؛ کامنت دکتر توکلی عزیز رو در موردش بخونید. این کامنت به وضوح نشون میده دوستانی که از پاتوق عطربازها عطرشون رو تهیه می کنن یا رایحه رو می شناسن و می دونن چی قراره دستشون برسه؛ یا این که عطربازن و بنا به توصیفی که من از رایحه می کنم مشتاق میشن اون عطر رو تست کنن. امکانی برای سایر دوستان نیست. پاتوق از اول هم همینجوری کارشو شروع کرده و بعد از این هم روال همین خواهد بود. تنها تفاوتی که رخ داده اینه که چون دیگه خرده فروشی زیر سی گرم از هر عطر ندارم؛ برای دوستان عطر ترکیبی نمی سازم و بهشون پیشنهاد اسپری هم زمان دو یا چند عطر رو میدم جای ترکیب در یک ظرف. همین.
valentino.jpg

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
درود و وقت خوش!
کامنت ذیل نشون میده حتی اونایی که به هر دلیل امکان خرید عطر از پاتوق رو ندارن؛ فروشگاه مورد اعتمادشون پاتوق عطربازهاست؛ جایی که با دیدن "اون همه رضایت"؛ "توجه و اعتماد" هر غریبه ای جلب میشه برای تست نهایت کیفیت! "تو بازار عطر و اسانس به هر کسی نمیشه اعتماد کرد".

test atr.jpg

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
درود و وقت خوش!
تهران هم اکنون بارش برفی داره که در تمام عمرم نظیرش رو ندیده بودم. تا الان حدود نیم متر شده. هواشناسی نگفته بود و احتمالا نمی دونست حجم برف چقدره! شانس آوردم بجای امروز؛ دیروز رفتم مرسولات دوستان رو ارسال کردم. و الا امروز؛ روز از خانه خارج شدن هم نیست.فردا؛ با شروع یخبندان بعد از برف؛ بدتر از امروز. در چنین هوایی عطر خنک اصلا جواب نمیده! الان خودم بلامیج ناسوماتو زدم. چرمی متفاوت با چرم توسکان و دیور هوم پارفوم؛ در کنار چوب. الهوم آیدل گرلن و تام فورد نویر هم برای این هوا عالیه!

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
درود و وقت خوش!
با تاسف بسیار؛لالیک هم از لیست عطرهای پاتوق خارج شد. چرا؟ چون وارد کننده اش در اقدامی عجیب این سری لالیکی با دو درجه کیفی پایین تر وارد کرد. نه بنده و نه عطربازان پاتوق که اون کیفیت عالی رو مصرف کرده بودیم راضی به چنین کیفیتی نمی شیم. در پاتوق هرگز عطری با کیفیت پایین تر جایگزین عطر با کیفیت بالا نمیشه.
حیف! واقعا حیف! معنی این حیف رو دوستانی می فهمن که اون کیفیت رو تست کرده بودن. پوزش از دوستانی که مشتاقانه مدتها منتظر بودن تا بهشون رسیدن بار جدید لالیک رو اطلاع بدم و الان می خونن که لالیک پاتوق هم به خاطره ها پیوست و امکان تستش برای برخی مهیا نشد. برای خودم فقط یک ترکیب با بلک افغانو از اون لالیک مونده که با فیکساتور رقیق شده. مثل همیشه غافلگیر شدم! اصلا توقع نداشتم. یه دفعه دلم هوای بلوآیس رو کرد. هوای اپیک آمواج پاتوق. هوای بقیه عطرایی که یک روز بهشون دسترسی داشتیم و الان فقط خاطراتش رو مرور می کنیم.

farhad10

Registered User
لایک‌ها
27
سلام. وقتتون بخیر. عذر میخوام عطری که شبیه به دیور ساوج باشه چی هست با قیمت مناسب ؟
الان جکساف transformer داره میزنه شبیهش هست اما ماندگاری کمی داره .

infernal.prince

Registered User
لایک‌ها
17
سلام خدمت دوستان، بلک افغان از دوست خوبمون تهیه شد و امروز رسید.
تشکر ویژه از زحمتات آقا رضا

Last edited:

arashhamidi2014

Registered User
لایک‌ها
1,099
سلام . این ادوپرفیوم موجود دارین ؟

B.U.T TERRE HERMES

ps20028.jpg

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
درود و وقت خوش!
همون طور که دوستان خبر دارن قیمت دلار به 4700 تومن رسیده و قیمت عطرها خیلی تفاوت کرده با اون موقع که دلار هزار تومن بود! اودکلن اورجینال که از دسترس خیلی دوستان خارج شده بود بخاطر قیمتش (با فرض این که واقعا اورجینال باشه!) امیدوارم عطر همچنان قابل خرید بمونه. به قول دوستی عطر گرون نشده.پول ما قدرت خریدش اومده پایین. وگرنه شرکتهای عطرسازی قیمتشون همون قیمت قبله.
افزایش قیمت دلار و بی ارزش شدن ریال؛ نوعی مالیات غیر مستقیمه که از مردم گرفته میشه و ظاهرا تمومی هم نداره این ماجرا.

بالا