• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

پاتوق ماشین داران پی تی

Dodge Super Bee

Registered User
لایک‌ها
16,870
سیپاه چندتا هامر 2007 مزایده کرده به مردم فروخته . 3تا دونه پلاک ش هست تو مهرشهر هر 3تاش برای یک خانواده مستفی مسلک ـه . یدونه هم اسکالاید با پلاک عراق دیدم اونجا لندکروز کنارش مثل فرق خاور با پراید بود

تو سفارت ها و حیاط بانکی مرکزی کلی فورد و کرایسلر هست فقط برای عوام مردم خار دارد

هیچوقت نفهمیدم اون هامرهایی که سیپاه آورد کجا استفاده کرد که همه 13سال کارنکرده و خواب بودن:/

omidsolo

Registered User
لایک‌ها
732
طبیعیه، اکثر افراد در تحلیل رفتاری یا گفتاری دیکتاتورها پارادوکس های سنگینی رو مشاهده میکنن!
اینجا موتور برقی وارد کردن که تجربه بسیار بد با امار تصادفات بالا بود، ضمن اینکه شما عملا حدود ۴ ماه در سال میتونید از موتور استفاده کنین یا اینکه باید تو سونای بخار رانندگی کنین!
افکار احمقانه ذکر شده فقط در مورد خودرو نیست و به تمام جنبه های شخصی مردم نفوذ کرده!
مثلا واردات سنگین اجناس چینی و ممانعت مستقیم و غیرمستقیم از واردات محصولات ساخت کشورهای به گفته آقایون متخاصم!
میشه گفت: در کف شیر نر خونخواره ای، غیر تسلیم و رضا کو چاره ای؟

Dodge Super Bee

Registered User
لایک‌ها
16,870
طبیعیه، اکثر افراد در تحلیل رفتاری یا گفتاری دیکتاتورها پارادوکس های سنگینی رو مشاهده میکنن!
اینجا موتور برقی وارد کردن که تجربه بسیار بد با امار تصادفات بالا بود، ضمن اینکه شما عملا حدود ۴ ماه در سال میتونید از موتور استفاده کنین یا اینکه باید تو سونای بخار رانندگی کنین!
افکار احمقانه ذکر شده فقط در مورد خودرو نیست و به تمام جنبه های شخصی مردم نفوذ کرده!
مثلا واردات سنگین اجناس چینی و ممانعت مستقیم و غیرمستقیم از واردات محصولات ساخت کشورهای به گفته آقایون متخاصم!
میشه گفت: در کف شیر نر خونخواره ای، غیر تسلیم و رضا کو چاره ای؟
منو باش یکی از دلایلی که تصمیم داشتم برم کیش همین داستانا بود که گویا مستفی از بیخ دَُم ش رو قطع کرده

کیش هم شده یکی از استان های چین . هرمز هم کلا افتاد دست سیپا و بساط همه چیو جمع کرد . آدمی چه باید کند در این آبو خاک!

تازه یه پیرمردی هست سمت محل به اسم بنچی . یه پراید داره درب ش رو که محکم میبندی ظبط ش شروع میکنه خوندن . بنده خدا ظبط ـه یه دیسک تو حلق ش گیر کرده سالها اون پلی میشه از فیفتی سنت میره یهو تو وولکام تو ده هوتل کالیفورنیا . عینک دودی میزنه پیش خودش فکر میکنه سوار لینکلن کانتیننتال شده:p

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,423
index.jpg

کرجی ها این ون شورلت رو دیدن تو کرج ؟ 10.gif
برای پسر داییم هست بالغ بر 200 تومن سیستم روشه 85.gif

omidsolo

Registered User
لایک‌ها
732
یه پراید داره درب ش رو که محکم میبندی ظبط ش شروع میکنه خوندن . بنده خدا ظبط ـه یه دیسک تو حلق ش گیر کرده سالها اون پلی میشه از فیفتی سنت میره یهو تو وولکام تو ده هوتل کالیفورنیا
اینجا ایموجی lmfao نداره :D

Hamid2day

مدیر ارشد بازنشسته
لایک‌ها
20,161

synthesizer

Registered User
لایک‌ها
242
دوستان یه سئوالی داشتم نمیدونستم کجا بپرسم
من الان یه پخش پایونیرو امپلی فایر ۲کاناله هم دارم به نظرتون چه بلندگویی بخرم واسه بیس نرم ؟؟
چونکه الان بلندگوهام یه جفت پایونیر6975هستش که صداش کولاکه و بیس کوبنده خیلی قوی داره ولی من بیس کوبنده دوست ندارم میخوام بیس نرم و تفکیک صدا داشته باشم به نظرتون آیا بلندگوهای سونی مثل6951خوبن یانه؟

iranescence

Registered User
لایک‌ها
2,861
آقا اینجا همه اهل دل هستن
انگار فقط منم که ال ممد دارم
حتی دلم نمیاد یک ضبط بلوتوثی بهش بندازم

AMIN-MOGHADDAM

Registered User
لایک‌ها
4,684
آقا اینجا همه اهل دل هستن
انگار فقط منم که ال ممد دارم
حتی دلم نمیاد یک ضبط بلوتوثی بهش بندازم

یه راننده تاکسی داشت یک میلیون رو الان بنظرم رد کرده اون زمان رو ۸۰۰/۰۰۰ کیلومتر ماشینش به تعمیر اساسی افتاد ...

ال ممدا خیلی ماشینا محکم و روبراهیه ، در حقیقت اینو درست کرده بودن واسه کارایه کشاورزی و مسیرهای روستایی زیاد امکانات روش نذاشتن و الا تو این مملکت بالای ۵۰۰ میفروختنش ...

قدر ماشینتو بدون

GamesWorld

کاربر فعال ارزهای دیجیتال
فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,714
دوستان با 350 تومن چه ماشین اتوماتی میشه خرید ؟

طبق سرچی که من در دیوار زدم با 370 تومن دوتا گزینه 207 و برلیانس 330 مدل 96-97 میشه گیر آورد

بالا