• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

شیائومی Xiaomi پارس گوشی: تهیه -گوشی های XIAOMI,meizu,LeEco,Asus,LENOVO,,OnePlus ساپورت قطعات و ...با نماد اعتماد

parsgooshi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
224
دوستانی که از بنده گوشی be touch2 تهیه کردند آپدیت جدید این کمپانی همانطور که قول داده بود به تاریخ 12.08.2015 منتشر شده است می توانند آپدیت کنند.

VHAhoora

Registered User
لایک‌ها
24
داداش 125 دلار چطوری میشه 665000 تومن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
125*3300= 412500
شما بیش از 250000 تومن داری بیشتر میگیری ! مگه چقدر هزینه داره ؟
100 تومن هزینه ؟
100 تومن سود ؟
باز 50 داری بالاتر میدی . هزینه گمرکم که پای ماست . 20 روز هم باید صبر کنیم :-/
بابا انصافتونو شکر !

parsgooshi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
224
125*3300= 412500
100 تومن هزینه ؟
100 تومن سود ؟
بابا انصافتونو شکر !
دوست گرامی شما امروز به ما 180 دلار بفروشید ما از شما میخریم.

VHAhoora

Registered User
لایک‌ها
24
دوست گرامی شما امروز به ما 180 دلار بفروشید ما از شما میخریم.

نوکرتم اگه من دسترسی به چین داشتم که دیگه .................
ولی این دلیل نمیشه که شما بخوای از این در دسترس نبودن ما بخوای سو استفاده کنی!!!
حرف من فقط اینه که یه مقدار انصاف داشته باشید .

Hamed-M1

Registered User
لایک‌ها
171
125*3300= 412500
100 تومن هزینه ؟
100 تومن سود ؟
بابا انصافتونو شکر !
دوست عزیز این قیمت قیمت خود کمپانی توی فلش سیل flash sale هست. یعنی شما چمشت جلوی کامپیوتر باشه و ساکن چین باشی و شهروند چینی. اونوقت شرکت mi این گوشی رو با همین قیمتی که فرمودید به شما تقدیم میکنه.
من نمیدوتم این وسط هزینه ی ارسال این محصول با هواپیما رو چطور حساب کردید و مسائل دیگر.

VHAhoora

Registered User
لایک‌ها
24
دوست عزیز این قیمت قیمت خود کمپانی توی فلش سیل flash sale هست. یعنی شما چمشت جلوی کامپیوتر باشه و ساکن چین باشی و شهروند چینی. اونوقت شرکت mi این گوشی رو با همین قیمتی که فرمودید به شما تقدیم میکنه.
من نمیدوتم این وسط هزینه ی ارسال این محصول با هواپیما رو چطور حساب کردید و مسائل دیگر.

ارسال با هواپیما مگه چقدر هزینه داره ؟ بیشتر از 30 دلار ؟؟؟؟؟

Hamed-M1

Registered User
لایک‌ها
171
این وسط سود اون شخصی که توی چین هست + سود پارس گوشی چی میشه؟ در ضمن این گوشی 140 دلار است نه 125 دلار شما میری از سایتی مثل زومیت چند خبر میخونید. سایت زومیت و امثال اون اطلاعات را به صورت کاملا ناقص به کاربر ارائه میدهد. مدل 125 دلاری قابلیت 4g و 3g ایران رو نداره و برای شبکه های مخابراتی چین طراحی شده.

Hamed-M1

Registered User
لایک‌ها
171
این وسط سود اون شخصی که توی چین هست + سود پارس گوشی چی میشه؟ در ضمن این گوشی 140 دلار است نه 125 دلار شما میری از سایتی مثل زومیت چند خبر میخونید. سایت زومیت و امثال اون اطلاعات را به صورت کاملا ناقص به کاربر ارائه میدهد. مدل 125 دلاری قابلیت 4g و 3g ایران رو نداره و برای شبکه های مخابراتی چین طراحی شده.
مدل 16 گیگ که از شبکه های ایران پشتیبانی نمیکند 799 یوان یا 125 دلار
مدل 16 گیگ با ساپورت شبکه های ایران 899 یوان یا 140 دلار
مدل 32 گیگابایتی سازگار با شبکه های ایران 999 یوان یا 156 دلار
تمامی مدل های redmi note2 همینایی بود که عرض کردم. فقط میتونید در رنگ های مختلف سفارش بدید.

parsgooshi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
224
دوست گرامی ما تضمین کمترین قیمت رو داریم اگر جایی سراغ دارید پایینتر در ایران عنوان کنید ما در خدمت هستیم. ضمنا اگر باز پایینتر می توانید از قیمت ما تهیه کنید بفرمایید ما از شما خرید می کنیم.

kianoush_jooon

Registered User
لایک‌ها
640
125*3300= 412500
100 تومن هزینه ؟
100 تومن سود ؟
بابا انصافتونو شکر !

با اجازه ی اقای مومیونده عزیز که دخالت میکنم
دوست عزیز بهتره بجای اینکه قیمت های ارزی رو از دیگران بشنوید کمی سرچ کنید و متوجه بشید اصل قیمت ارائه شده در بازار واقعا چنده و برای من که یک مقدار دستم تو کاره این کار راحت تره
قیمت هایی که شما شنیدید ماله زمان ثبات قییمت بعد از عرضه به مدت چند هفته و...هستش
الان قیمت دلاری ردمی نوت2 185دلار برای ورژن 16گیگ و 200دلار برای ورژن 32گیگ هستش
قیمت ایشون فوق العاده هست
موفق باشید

zadis

Registered User
لایک‌ها
133
سلام ببخشید
2 Xiaomi Redmi Note
قیمت 665 تومن قیمت تمام شده هست ؟؟؟ یعنی با این قیمت گوشی به دستمون میرسه ؟؟؟؟؟؟ ممنون

parsgooshi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
224
درود - خیر گمرکی دارد حدود 50 هزار تومان به مبلغ احتمالا اضافه می شود که پست از شما در یافت می کند.

zadis

Registered User
لایک‌ها
133
قیمتتون وحشتناک بالاست . اگه 200 دلار هم حسان کنیم بازم انقدر نمیشه / گوشی رو من چک کردم 140 دلار هست با پول گمرک زیاد زیاد550 بیشتر در نمیاد که شما داری رو یک گوشی نزدیک به 170 هزار میکشی.البته از قدیم هم گفتن سزای گرونی نخریدنه

Hamed-M1

Registered User
لایک‌ها
171
قیمتتون وحشتناک بالاست . اگه 200 دلار هم حسان کنیم بازم انقدر نمیشه / گوشی رو من چک کردم 140 دلار هست با پول گمرک زیاد زیاد550 بیشتر در نمیاد که شما داری رو یک گوشی نزدیک به 170 هزار میکشی.البته از قدیم هم گفتن سزای گرونی نخریدنه
دوست عزیز من خودم اصلا فروشنده نیستم بلکه گوشی xiaomi دارم و مصرف کننده. اما شما میگید 140 دلار. ببینید 140 دلار قیمت گوشی در چین برای مردم چین هست . در ضمن این گوشی دقیقا یک هفته ی پیش رونمایی شد. و در 12 ساعت 800 هزار عدد گوشی به فروش رفت و سایت فروش چین بسته شد . الان شما شهروند چینی هم که بشاید قادر به خرید نیستید . چون سایت بسته شده . داستان شبیه ایران خودرو . میگن سایت ساعت 10 صبح برای فروش بازه . 10.10 دقیقه وارد سایت میشی میگه ظرفیت تکمیل شد . الان دلال های چین این گوشی رو خریدن اون ها هم چون این گوشی خاصه به قیمت بالا عرضه میکنن . این قیمت باور کنید باور نکردنیه . باور ندارید ؟
این لینک سایت . شما از اینجا 140 دلار میتونید تهیه کنید . الان سایت فروش بسته است . باید صبر کنید و وقتی باز شد خیلی سریع خرید رو انجام بدید تا سایت بسته نشه . باید توی چین هم باشید .
http://item.mi.com/buyphone/note2
من خودم گوشیمو از جناب مومیوند (پارس گوشی) خریدم . مثلا همین گوشی های موجود در بازار رو شما مقایسه کنید میبیند پارس گوشی از بقیه ی جاها ارزون تره . من سایت های زیادی گشتم . واقعا ایشون کارشون درسته .

zadis

Registered User
لایک‌ها
133
دوست عزیز من خودم اصلا فروشنده نیستم بلکه گوشی xiaomi دارم و مصرف کننده. اما شما میگید 140 دلار. ببینید 140 دلار قیمت گوشی در چین برای مردم چین هست . در ضمن این گوشی دقیقا یک هفته ی پیش رونمایی شد. و در 12 ساعت 800 هزار عدد گوشی به فروش رفت و سایت فروش چین بسته شد . الان شما شهروند چینی هم که بشاید قادر به خرید نیستید . چون سایت بسته شده . داستان شبیه ایران خودرو . میگن سایت ساعت 10 صبح برای فروش بازه . 10.10 دقیقه وارد سایت میشی میگه ظرفیت تکمیل شد . الان دلال های چین این گوشی رو خریدن اون ها هم چون این گوشی خاصه به قیمت بالا عرضه میکنن . این قیمت باور کنید باور نکردنیه . باور ندارید ؟
این لینک سایت . شما از اینجا 140 دلار میتونید تهیه کنید . الان سایت فروش بسته است . باید صبر کنید و وقتی باز شد خیلی سریع خرید رو انجام بدید تا سایت بسته نشه . باید توی چین هم باشید .
http://item.mi.com/buyphone/note2
من خودم گوشیمو از جناب مومیوند (پارس گوشی) خریدم . مثلا همین گوشی های موجود در بازار رو شما مقایسه کنید میبیند پارس گوشی از بقیه ی جاها ارزون تره . من سایت های زیادی گشتم . واقعا ایشون کارشون درسته .
من کلی گفتم قیمت رو و متختص پارس گوشی نبود . کلا همه چی تو ایران اگه مفت مفت هم باشه باید پول داد . من قیمت 140 دلار رو نگفتم گفتم حتی اگه 200 دلار هم باشه این قیمت در نمیاد دوست عزیز

بالا