برگزیده های پرشین تولز

پایگاه مشاوره و راهنمایی درباره خدمت سربازی اعزام - معافیت

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,660
احتمالا برات سخت میشه با نوجوان ها یکجا زندگی کنی سربازها اکثرا 17/18/19سالن
من اولش توی تقسیم آموزشی افتادم پادگان خاتمی یزد - ****. اونجا همه لیسانس به بالا بودن و واسه امریه قرارگاه خاتم بود ولی دوباره محل آموزشی تغییر کرد و نزدیک افتادم.
البته اینطور که میگن ما که کارشناسی ارشد داریم جدا هستیم با نوجوانان

Chego

Registered User
لایک‌ها
321
من اولش توی تقسیم آموزشی افتادم پادگان خاتمی یزد - ****. اونجا همه لیسانس به بالا بودن و واسه امریه قرارگاه خاتم بود ولی دوباره محل آموزشی تغییر کرد و نزدیک افتادم.
البته اینطور که میگن ما که کارشناسی ارشد داریم جدا هستیم با نوجوانان
فردا اعزامی؟

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,660
موهاتو نزنی:D احتمالن برمیگردی. سر این کرونا همه چی تق و لقه احتمالن. حالا بازم **** افتادی همین جوریش سه هیچ جلویی.
دوره آموزشی یک ماه هست واسه ما بخاطر کرونا
دیروز آزمایش خون CBC و PCR دادم بابت کرونا. سالم بودم و دکتر پشت برگه اعزام نوشت وضعیت مشمول نرمال است و مشکلی بابت اعزام وجود ندارد

s.david.s

کاربر فعال بورس و بانکداری
کاربر برتر سال 1399
لایک‌ها
18,729
دوره آموزشی یک ماه هست واسه ما بخاطر کرونا
دیروز آزمایش خون CBC و PCR دادم بابت کرونا. سالم بودم و دکتر پشت برگه اعزام نوشت وضعیت مشمول نرمال است و مشکلی بابت اعزام وجود ندارد
جالبه
انگار آزمایش اچ آی ویه که با خیال راحت بگن طرف نداره
هیچکسی هم نداشته باشه ،ممکنه اونجا بگیره یا توی مسیر خونه به پادگان و بالعکس یا حتی از کادری ها که رفت و آمد دارن :D

s.erfan.a

Registered User
لایک‌ها
24
درسته اموزشی از سه ما به یک ماه رسیده؟؟

F B I

Registered User
لایک‌ها
885
یک ماه آموزشی

Amir_Ghost

Registered User
لایک‌ها
2,325
سه روز پیش معاف شدم تموم،8 ماه طول کشید

s.erfan.a

Registered User
لایک‌ها
24
منی که پدر فوتیم . با مادرم زندگی میکنم.یه برادر بزرگتر هم دارم که جدا از ما زندگی میکنه معافیت کفالت میتونم بگیرم؟

F B I

Registered User
لایک‌ها
885
معافیت کفالت فقط برای برادر بزرگ هست
اما
در معافیت کفالت شرایط خاص اگه مادر تحت پوشش کمیته امداد باشه یکی از دو فرزند مادر معاف میشه اگه برادر بزرگ رفته باشه سربازی برادر کوچک معاف میشه اما شرایطش سخته مثلاً نباید پدر مستمری داشته باشه و بیمه به مادر مستمری بده
فقط و فقط باید از طریق کمیته امداد مادر ارتزاق کنه و یا از طریق کمیته خودکفا شده باشه.

Ayobalizadeh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام خسته نباشید پدر من در سال ۶۷ تا ۶۹ به مدت ۲۵ ماه در استان ایلام شهرستان دهلران خدمت کرده و روی برگه ای که بهش دادن نوشته ۲۵ ماه منطقه عملیاتی میخواستم بدونم کسری شامل میشه یا نه

sina 893

Registered User
لایک‌ها
200
دوستان یه سوال کلی دارم: بار نرفتن خدمت دقیقا از انجام چه اموری منع میشید؟ خیلی دوست دارم یکی بیاد جامع توضیح بده. والا من رفیقم رفت خدمت ولی بعدش گفت نباید میرفتم! به این دلیل که ایشون کار فری لنسری می کنن (برنامه نویسی) و همش پای لپ تاپش کار می کنه و اصن بیرون نمی ره، برا همین گفت به سربازی نیازی نبود اصن!!!! کلا میخوام یکی توضیح بده با نرفتن سربازی از انجام چه کارایی منع می شیم. ممنون

perfect2019

Registered User
لایک‌ها
200
دوستان یه سوال کلی دارم: بار نرفتن خدمت دقیقا از انجام چه اموری منع میشید؟ خیلی دوست دارم یکی بیاد جامع توضیح بده. والا من رفیقم رفت خدمت ولی بعدش گفت نباید میرفتم! به این دلیل که ایشون کار فری لنسری می کنن (برنامه نویسی) و همش پای لپ تاپش کار می کنه و اصن بیرون نمی ره، برا همین گفت به سربازی نیازی نبود اصن!!!! کلا میخوام یکی توضیح بده با نرفتن سربازی از انجام چه کارایی منع می شیم. ممنون
نکته اش اینجاست که بعد از سربازی هم وضعیت بهتری در انتظارشون نیست, کسی که سربازی رفته نهایتا بتونه کاری گیر بیاره که ماهی 1700 بهش بدن با بیمه !

بالا