برگزیده های پرشین تولز

پدرم رفت (منم رفتم باهاش)

AMIR beIN SPORTS

کاربر فعال بازارچه
کاربر فعال
لایک‌ها
2,511
سلام دوستان
امروز بد ترین روز عمر خانواده ما بود،،صبح ساعت 9 اینا بود خبر رسید از طرف مادرم که پدرم حالش بهم خورده،20 روزه درگیر ویروس لعنتی و حرامی بود،حالش خوب نبود،،هر چقدر گفتیم بیا برو بستری قبول نمیکرد،،میگفت میکشن تو بستری،،راضی نشد،امروز سر صبحی خواسته بره دستشویی جلوی دستشویی ناگهانی پخش زمین شده،،بعد خبر به اورژانس و غیره،،فهمیدیم سکته کرده و کار از کار گذشته،،دکتر که اومد سر جنازه گفتش به خاطر ویروس لعنتی هست که بالای 50 ساله ها بگیرن اخرش یا درگیری شدید تنفسی میگیرن یا سکته قلبی،،که سکته بوده برای پدر عزیز من،پدری که هیچیش نبود،،والله هیچیش نبود،،اسکن قلب یه مدت قبل کرده بود،،،و سالم بوده قلبش،،برای عمل پاش گفته بودن اسکن هسته ای واجبه،،،چطور سکته کرده پس ؟

به خدا نابود شدم،،خورد شدم،،منم مردم رسما،فردا مراسم خاک سپاری هست،،،هنوز دو سال نگذشته بود از فوت برادرم،،حالا این فاجعه جدید درست شد،،

باور میکنید من و اون یکی برادرم به راننده امبولانس فوت کمک میکردیم پدرم رو بذاریم داخل اون محوطه ی پلاستیکی و بعدش ببندیم در رو ؟،،،

پدری که تا همین دو هفته پیش اخ نگفته بود،،هیچیش نبود،،،هر روز سر حال تر از دیروز،یه دقعه از یک شب شروع شد داستانمون،،دیگه ادامه دار بود تا همین امروز صبح و پایان این دفتر،،پایان این فصل،من نمیدونم این زندگی چه فایده ای داره،،به خدا نمیدونم،،،اخرش باید این باشه بچه ها ؟؟،،،اخرش باید جنازه پدر یا مادر یا عزیزانمون رو خودمون با دست خودمون جمع و جور کنیم،،،چطور ؟؟،،چطوری هست این دوستان ؟،،کسی توضیح میده ؟،،،با چشم های اشک وار دارم اخرین تایپ هام رو هم میکنم تو سایت و کل مجازی،،،،،حکمت این زندگی تو چی هست ؟،،اخرش وقتی اینه،لعنت به این زندگی،لعنت،،،لعنت به این زندگی،،لعنت لعنت لعنت

باورم نمیشه با دست های خودم پدرم رو کردیم تو ماشین،،،به والله باورم نمیشه،،پدری که خیلی جاها با هم رفتیم،،همین یک ماه پیش رفتیم مسافرت،،این از پدرم،،حال یکی از دوستانم هم خرابه،،،من نمیدونم این ویروس چی میخواد از جون ما،،نمیدونم،،،کاش من میمردم زودتر نمیدیدم این لحظه رو،،ارزوم همین بود،،چندین ساله ارزوم این بوده،،،به خدا ظلمه،،این ظلم واقعی هست،،،

همیشه به خودم گفتم و میگم،،چندین ساله،،،فقط یه بار دیگه بعد از مرگ بتونیم باز ببینیم هم رو،،پدرم همیشه میگفت ارزوم دیدن برادرم هست،،که مرد یک سال و هشت ماه پیش،،اونم تو خواب ایست قلبی زد،،ناگهانی و وحشتناک،،خدا کنه ببینش الان،،منم بمیرم بتونم فقط یکبار دیگه ببینم پدرم رو بعد از مرگ،به خدا بی انصافیه این طوری رفتن،،،ظلمه واقعیه،،،خدا کنه این ارزوم بر اورده بشه،،خداحافظ دوستان عزیز باشه،،،دیگه دل و دماغی نمونده دوستان،هیچ دل و دماغی نمونده،من میگفتم امروز من رو هم ببرید،منم نمیخوام بمونم دیگه،ولی نمیشه حیف،به امید دیدارش فقط،حتی یکبار دیگه،ففط یک بار،،،ارزوی اول و اخر من بعد از مرگ اینه ببینم پدرم رو،،فقط دیدن یک لحظه،،

موفق باشید دوستان،،،این زندگی واقعا تعجب اور هست،،به خدا قسم،،،اصلا حرفی نمیشه زد در موردش،،خودتون فکر کنید فقط میفهمید واقعا این زندگی رو نمیشه توصیف کرد اصلا

خداحافظ دوستان عزیز سایت،،خیلی از عزیزان هستن اسم نمیبرم کسی جا نمونه،،،ما فعلا باید بریم دوستان،نمیدونم کی میشه این فاجعه رو فراموش کرد،،اصلا میشه به نظر شما قیافه پدرم از جلوی چشمم بره،،اون اخرین عکس هست از پدرم جلوی چشمم،،

خداحافظ فعلا دوستان عزیز

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
13,909

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,054
نمیدونم چی بگم...
غم آخرتون باشه..

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,241
خشکم زد
خدا رحمت کنه ☹️

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
چقدر بد :confused:
خدا بیامزرتشون

Q__Q

Registered User
لایک‌ها
3,305
تسلیت میگم روحش شاد و یادش گرامی

NightHawk

Registered User
لایک‌ها
10,701
خیلی نارحت شدم.واقعا چیزی نمیشه گفت. امیدوارم روزهای بهتری برای شما و بازماندگان اون عزیز پیش رو باشه😞

D34tH

Registered User
لایک‌ها
3,892
عم آخرتون باشه

خدا به خودتون و خانواده محترم صبر بده

omidss3

Registered User
لایک‌ها
1,325
آرزوی صبر و آرامش برات دارم دوست من
و همینطور رحمت و مغفرت برای پدر و برادر گرامیت

Xuevon

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,775
:cry:

helpmasteri

Registered User
لایک‌ها
1,636
داداش من این درد رو نداشتم تا حالا و امیدوارم شادیاتو اینجا ببینم و غم آخرت باشه...

سختی ها میان ولی نمیان که بمونن اینو یادت باشه

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,410
🥺 واقعا ناراحت شدم. خدا بیامرزه داداش. انشالله که صبر و تحمل این غصه رو خدا بهت بده. پدر و مادر دو فرد تکرار نشدنی در زندگی هر شخصی هستن و بی تردید از دست دادنشون برای هر کسی سخت و ناگوار هست. آرزوی آرامش و روزهای بهتری برات دارم.🤲

بالا