برگزیده های پرشین تولز

پرسشهای اداری (گواهینامه، بیمه، جریمه، تصادفات و ...)

bloody

کاربر فعال علم و دانش
کاربر فعال
لایک‌ها
17
اگه ميتوني برو محل امتحان مرتب تمرين كن ...تو سراشيبي تو سر بالاي ...مطمئنا تمرين كني خيلي بهتر ميشه ...اصلا هم ناراحت نباش همه چند بار رد ميشن من خودم بار سوم قبول شدم(اونم با ارفاق!)...

ali.kolahdoozan

Registered User
لایک‌ها
70
اعصاب خودت رو خورد نکن . خوب حالا 3-2 بار برو امتحان بده چی میشه حالا مثلا . همه اکثرا همین طور شدن البته الان به تو میگن با یک ضرب قبول شدیم . اصلا مهم نیست . بعضیها همین آئین نامش رو هم رد میشن . خب بشن اینها ملاک زرنگی و این چیزا نیست . البته همه توی این سن این مسئله رو یک چیز مهمی تصور میکنند مخصوصا جلوی خانواده اما اصلا اهمیتی نداره.

sokOoooot

همکار بازنشسته
لایک‌ها
77
منم دو بار اون موقع رد شدم به جان خودم

تازه بعد از هر بار رد شدن فکر کنم باید 1 ماه یا بیشتر صبر می کردم خداااااااااااااااااااااااا یه پولی هم باید می دادیم تا یادمه ولی کم بود

حالا رد شدن ها رو ببینید :

بار اول سر پارک دوبل کلاچ ماشین (پیکان) خیلی سفت بود خدایی ماشین خاموش شد گفت برو پایین

بار دوم گفت عقب عقب برو روی پل رفتم توی درخت پرتقال پرتقالا دونه دونه افتاد رو سقف ماشین اینقده خوب بود گفت برو پایین

باز سوم هم قبول شدم که ........

غضه نخور سر امتحان هم الکی نترس قبول می شی یه هفته که چیزی نیست

Leonardo.Cruise

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
من تازه گواهینامه ی پایه 1 رو فقط یه بار رد شدم
این که سهله فقط یه ضرب
البته ماشین ندارم الان
قبلا داشتم

ali-agha1368

Registered User
لایک‌ها
5
غصه نخور یاد می گیری.گواهینامه هم می گیری.ماشین هم می خری.تصادف هم می کنی.توی دره هم می ری...

حالا جدا کجا می خوای بری؟

reza_badkonaki

کاربر فعال سریال های تلویزیونی
کاربر فعال
لایک‌ها
325
بعضیها همین آئین نامش رو هم رد میشن

تاییدات پتاسیم !

من خودم ایین نامه رو بار سوم قبول شدم :دی

البته شهر رو دفعه اول !! ای حال میکردم این دخترای خنگ رو رد میکردن ! :دی

پهلوان

Registered User
لایک‌ها
8
اینو یادت باشه هیچ وقت جلوی افسر تمام کلاچ کار نکنی
افسر اونهایی رو که تمام کلاچ کرا میکنند رد میکنه

من خودم بار اول قبول شدم
و افتخار میکنم از اینکه مربی خوبی برای آموزش داشتم

به شیوه فنی پاکر کردن و داخل کوچه رفتن رو یاد داد بعد از 3سال هنوز فراموش نکردم

De Monarch

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17
بد طوری اعصابم خورده چون رانندگی بلدم از شانس گوه ما محل امتحان تو سراشیبی بدجوری هست و باید تو این سراشیبی پارک دوبل کنیم که من تو این مورد تمام محاسبتم بهم خورد و رد شدم .بار اول یه خرده ماشین فاصله داشت از جدول و بار دوم هم چسبوندم به جدول .فکر کنم هل کردم و اگر نه بهتر هم میتونستم کارکنم .جلوی من هم یه دو نفری بودن که راحت قبول شدن و همین باعث شد بیشتر بسوزم

حالا چه اصراری داری که سریعتر بگیری گواهینامه رو؟ ولی خب کلآ ردی زیاد داره امتحان گواهینامه . هر چی بیشتر عصبی بشی امکان رد شدنت بیشتر میشه . ضمن اینکه من هنوز سر در نیووردم مثلا پارک دوبل چه ربطی به مهارت رانندگی داره ؟! الان 3 سال هست راننده ایم به هیچکدوم از این مزخرفات احتیاج پیدا نکردیم ... جالبه در مورد زن ها معمولا سخت گیر نیستن . طرف می گفت ما گواهینامه ش رو میدیم خودش میره راننده میشه :دی

در کل اعصاب خودتو خوورد نکن . 1 بار ردی و 2 بار ردی یه چیز معمول ای هست :دی

ataamini

Registered User
لایک‌ها
8
اون افسر كنار ذستتو فرض كن يه گوني خياره

با خيال راحت هم برو امتحان بده حتما قبول ميشي

من خودم اول هفته تصميم گرفتم گواهينامه بگيرم آخر همون هفته گرفتم/

يه سيگار بكش و باخيال راحت برو

Bell

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
صادررات !
یعنی : صندلی . آینه . دنده . روشن کردن . ؟؟؟ . ترمز دستی .

cybamin

Registered User
لایک‌ها
138
به نظر من امتحان گواهینامه یه قانون نانوشته داره اونم این که هر داوطلبی باید حداقل 2بار رو رد بشه!!!
من همون دفعه اول قبول شدم. آیین نامه و شهر تو یه روز.

نفر آخر بودم برای امتحان.تا نشستم پشت رل ، موبایل افسره زنگید و 20 دقیقه منتظر بودم صحبت آقا تموم بشه. استرس بوداااا.
ماشینه هم 141 بود و کلاچش پایین ول میکرد:wacko:. بعد گفت دوبل برو (نفر قبلیها که تو دوبل به جدول خورده بودن را زارتی رد کرد) منم دوبل کردم کلی فاصله با جدول شد:(. بعد گفت راه بیفت. دنده 1 - 2 . توی کوچه گفت برو دنده :blink:3
منم تا نگاه کردم به خودم دیدم اونطرف خیابونم! :eek:hno:گفت راهنما نزدی، توقفم نکردی :wacko:
من که فهمیدم کلا گند زدم و ردم؛ ناراحت و نا امید!! گفت دور بزن برو جلوی خانوما وایسا. ما هم تقاطع را دور زدیم و جلوی بقیه ترمز زدیم. نگاه کردم دیدم تو برگه قبول را تیک زد. گفت برو آموزشگاه برای تکمیل مدارکت! :D خیلی افسر خوبی بود :p خودمم هنوز باورم نمیشه!​

08610023

Registered User
لایک‌ها
9
من دفه اول قبل از من یه پسره خواست از تو دوبل در بیاد گویا خاموش کرد یا تو دوبل خاموش کرد...دقیقا یادم نیس....
همونجوری که ماشین کج تو یه چاله بود گفت دوبلش کن ما هم در آوردیم ولی ردمون کرد.
دفه بعد یه یاروئه عوضی بود که همه میگفتن خیلی خطرناکه..ما گفتیم خدا به خیر کنه...

گفت برو 1..رفتیم ..برو 2.رفتیم ....پیچیدم تو یه کوچه.....گفت برو 3 ......همه اینا در 10 ثانیه..به سرعت برق رفتم تو 70 تا.یه دفه گفت بزن بغل....سریع راهنما و آیینه و اینا زدم بغل یه ماشینه.....گفت ازش دوبل بگیر ..
منم یه دوبلی گرفتم که هنوز که هنوزه خودم در کفش هستم که عمرا کسی یا حداقل خودم اینجوری بتونه دوبل بگیره.....

داستان بعدش این شد که قبول کرد ما رو ولی عکسم رو برگه چون کامپیوتری بود گفت کیا قبول کردن اینو گفتم خود موسسه.

همینجوری بلند جلو همه گفت گ* خوردن قبول کردن.......ما گفتیم نزنه ردمون کنه حالا.....با یه حالت ضد حال برگه قبولی رو تو گرمای تابستون گرفتم..ماله 4 سال پیش.......

قصه ما به سر رسید ......کلاغه به خونش نرسید.

Afshin1984

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
فرزان ب و محمد چه قدر شوخی های یخ و بی مزه ای کردید. نهایت حس شوخ طبعیتون همین بود؟؟

برا من جالبیش اینه که آیین نامه رو با اینکه نخوندم خیلی بار اول هر سی تا رو درست زدم! زنه کف کرده بود.
متاسفانه بین امتحان و کلاس وقفه دو ماهه افتاد فکر کنم به خاطر اینه که پارک دوبل یادم رفته
حالا از طریق پارتی و رشوه چه طور میشه قبول شد؟ من خودم رو میشناسم بعیده دیگه بتونم موقع امتحان ریلکس باشم.

gooolsa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
این دلقک بازیا چیه من 20 جلسه رفتم کلاس رانندگی همون بار اول تهرون قبول شدم

این اداها رو نداره

خوب تمرین نمی کنین رد می شین

مثل آدم برین کلاس حله

Hossein505

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
14
من هم باره سوم قبول شدم !

دفه اول هم که رد شد یک سرهنگه بود سن بالا توی سراشیبی به من گفت پارک دوبل کن
خیلی شیب کوچه تند بود من با فاصله پارک کردم قبول نکرد

دفه دوم هم یک زنه بود که فقط کافی بود ببینیش تا کلا قید گواهینامه رو بزنی
انقدر طرف قیافش مردونه بود که میترسیدی !!

اون هم به من گفت پارک دوبل کن که این دفه خوب پارک کردم بعد گفت تو یک سرپایینی توی کوچه تا دنه 4 پر کنم
کلا کوچه 100 متر هم نبود
به 4 رسیدم گفت سریع بزن بقل منم ترمز کردم و چون تازه کار بودم حواسم به معکوس کشیدن نبود
چون فقط با ترمز ایستادم ردم کرد !!!

دفه سوم هم به راحتی قبول شدم که همون زنه بود ولی از اون روز های خوبش بود
اون روز از 60 نفر فکر کنم فقط 2 نفر رو رد کرد !!!

فکر کنم نشادری چیزی زده بود
یکی بود قبل از من رسما خیس کرده بود رانندگی هم افتضاح هیچ چیزی رو درست نرفت از اول تا آخر گند زد
قبولش کرد !

این روهم بگم که چند تا چیز رو فراموش نکن که ممکنه یک دستی بزنن این سرهنگ ها

1-اگر گفت جایی بزن بقل حتما نگاه کن (پل دمه در خونه نباشه) (نزدیکش تابلو نباشه ایستادن ممنوع نباشه) (نردیک تقاطع و ایستگاه اتوبوس نباشه)
چون از قصد میگن اینجا پارک کن و تو هم باید بگی جون اینجا این مشکل رو داره من نگه نمیدارم اگر به حرف خوده سرهنگ گوش کنی و پارک کنی ردت میکنه

2-در تمامی پیچ های بیشتر از 90 درجه که میخوای توی کوچه بپیچی تا جای دیگه حتما حتما یک دنده رو کم کن

3-به هیچ عنوان استرس اینکه رد بشی رو نداشته باشه

4-دست توی دماغت هم خواستی بکنی راهنما بزن

5-در زمان پارک دوبل حتما سرعتت زیر 0 باشه :دی چون کسایی که آروم پارک میکنن رو این سرهنگ ها خوششون میاد :دی

6-اگر سوتی چیزی دادی خیلی خونسرد و حق به جانب بگو هنوز کلاجش دستم نیومده و زیادی بالا و یا پایینه !

این موارد رو رعایت کنی به راحتی قبول میشی

bloody

کاربر فعال علم و دانش
کاربر فعال
لایک‌ها
17
پس نتيجه بحث اين شد مثل آدم برين ياد بگيرن قبول ميشين !:دي

persianalpha

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,386