برگزیده های پرشین تولز

\ پرسش و پاسخ، مباحث و اخبار دامنه های ملی |Nic.ir نیک دات آی آر IrNic /

RayDomain .com

Registered User
لایک‌ها
39
مهندس هم قیمت هاتون خوبه و هم به خاطر آموزشی که گذاشتید ممنونم.
فکر کنم امشب نت من خراب باشه چون سایتتون برای من کامل لود نمیشه.اگر فردا صبح لود شد از شما می خرم.
موفق باشید

این لینک رو می گم اصلا باز نمیشه
http://www.buy.raydomain.com/domainchecker.php
البته بازم 99 درصد مشکل از نت منه چون از ظهر تا حالا مدام تایم اوت داره.بازم شما لینک رو یک چکی بکن.

نه مسئله اي نيست صفحه لود ميشه

amir.joon

Registered User
لایک‌ها
12
jjj.JPG
سلام.
بالاخره دامنه ای که میخواستم رو از یکی از نمایندگان فروش خریدم.

طبق صحبت و راهنمایی دوستان عزیزم در این تاپیک و صحبتی که تلفنی با خود نماینده داشتم من مالک و صاحب امتیاز این دامنه هستم و اجازه فروش و انتقال و تمدید این دامنه رو توسط هر نام کاربری یا نمایندگی دیگه دارم.ولی الان این عکسی که براتون فرستادم از سایت ایرنیک رو ببینید:
در شماره 1 نوشته اجازه دسترسی به تمدید دامنه رو ندارم.
در شماره 2 نوشته اجازه انتقال و فروش رو ندارم.
سوال:1)آیا سرم کلاه رفته و شرکت مجبورم کرده که مثلا فروش و یا تمدید این دامنه رو منحصرا توسط اونا انجام بدم یا نه می تونم سال دیگه از هرنمایندگی دیگه ای که خواستم تمدید کنم؟ یا بعد از این که دامنه توسط ایرنیک فعال شد این 2 تا محدودیت برداشته میشه؟
2)اگر بر روی گزینه انصراف از درخواست کلیک کنم چی میشه؟
به نظرتون همه چیز تا اینجا با این عکسی که گذاشتم درست انجام شده؟

RayDomain .com

Registered User
لایک‌ها
39
مشاهده پیوست 502893
سلام.
بالاخره دامنه ای که میخواستم رو از یکی از نمایندگان فروش خریدم.

طبق صحبت و راهنمایی دوستان عزیزم در این تاپیک و صحبتی که تلفنی با خود نماینده داشتم من مالک و صاحب امتیاز این دامنه هستم و اجازه فروش و انتقال و تمدید این دامنه رو توسط هر نام کاربری یا نمایندگی دیگه دارم.ولی الان این عکسی که براتون فرستادم از سایت ایرنیک رو ببینید:
در شماره 1 نوشته اجازه دسترسی به تمدید دامنه رو ندارم.
در شماره 2 نوشته اجازه انتقال و فروش رو ندارم.
سوال:1)آیا سرم کلاه رفته و شرکت مجبورم کرده که مثلا فروش و یا تمدید این دامنه رو منحصرا توسط اونا انجام بدم یا نه می تونم سال دیگه از هرنمایندگی دیگه ای که خواستم تمدید کنم؟ یا بعد از این که دامنه توسط ایرنیک فعال شد این 2 تا محدودیت برداشته میشه؟
2)اگر بر روی گزینه انصراف از درخواست کلیک کنم چی میشه؟
به نظرتون همه چیز تا اینجا با این عکسی که گذاشتم درست انجام شده؟

سلام
بله درست هست
شما اين دامنه رو امروز ثبت كردين، هر دامنه ای‌كه به ثبت ميرسه 10 روز مهلت تاييد داره و بعد از تاييد تاريخ انقضای 1ساله درج ميشه. و به فروش وتمديد دامنه دسترسي پيدا ميكنيد
(ابتدا توسط نيك تاييد ميشود ، بعد اگر دفعه اولتون باشه كه با شناستون دامين ثبت ميكنيد از شما فرم تعهد بهمراه اسكن كارت ملي ميخوان)، امروز 5شنبه هست و در ساعات پاياني شب 9-10 براي شما تاييد ميكنند.

اگر بر روي انصراف درخواست كليك كنيد 5دقيقه بعد دامنه آزاد ميشه و وجه به حساب شما برگشت ميخوره

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,312
احيانا كسي با ابتكارات خودش براي دامنه هاي ir بك اردري چيزي نساخته ؟ :D

nasser_a

Registered User
لایک‌ها
4,425

فکر نکنم کار چندان سختی باشه ، با وجود این که الان تو هویز دامنه های ای ار زمان انقضای دامنه هم زده میشه و مدت مشخصی که دامنه بعد اون برای ثبت دوباره آزاد میشه

اما مهم اینه که این کار چقدر میتونه مطلوب باشه و کارآیی داشته باشه
منم خودم رو گوشیم برای دامنه هایی که دوس دارم برا من باشن بک اردر درست کردم :D
زمانی که دامنه قراره منقضی بشه معمولاً برای 1 روز قبل تر یه هشدار ایجاد میکنم تا یادم بندازه و برم چک کنم :D

behnamy

Registered User
لایک‌ها
463
سلام دوست عزیز
1) معمولا اگر سایت فیلتر بشه مشکلی نداره و کاری به مالک ندارن اما اگر آمار سایت بزنه بالا یا سیاسی و ... باشه از طریق آی پی مالک ممکنه ردش رو بزنن و پلیس فتا اذیت کنه
چون دامنه ملی هست برای سایت های فیلتری و ... یا فقط با اکانت فیک ثبت کنید یا برید سراغ دامنه های دیگه
2)آره مشکلی نیست، برای انتقال فقط کافیه اسکن کارت ملی یا شناسنامه یا پاسپورت رو داشته باشه
3)نه دامنه آی آر ربطی به گوگل نداره ولی برای سایت خارجی پیشنهاد میشه از دامنه .ir استفاده نکنید
4)از طریق سایت هایی مثل پرشین رجیستر | ثبت و پرداخت آنلاین دامنه ملی dدامنه تو پنل خودتون ثبت میشه و تمام دسترسی ها و اختیارات رو دارید
5)بله تمامی اطلاعاتی در nic وارد کنید نمایش داده میشه و امکان پنهان کردنشون نیست
دوستان در مورد این پست که توی صفحه قبل بود چند تا سوال واسم پیش اومده، در مورد قسمت 1 منظور از اکانت فیک چیه؟ منظور همون مشخصات فیکه؟ چون من شنیده بودم که اتوماتیک صحت کارت ملی چک میشه و نمیشه مشخصات الکی پلکی داد!
یه سوال دیگه هم داشتم، من از اول تا آخر این تاپیکو خوندم ولی به جوابم نرسیدم، خلاصه بگم که من میخوام یه سایت بزنم و چون دات آی آر ارزونه میخوام دات آی آر بگیرم و با اینکه یه سایت شخصی مجاز میخوام بزنم ولی اصلا خوشم نمیاد که توی اینترنت به هیچ احد و الناسی مشخصات اصلی خودمو بدم حتی به nic.ir واسه ثبت دامنه. خلاصه بگید چه کار کنم؟؟؟! 5ساله ثبت کنم که هر سال زمان تمدید اینا مشکلی پیش نیاد و به مشخصات واقعیم گیر ندن؟

RayDomain .com

Registered User
لایک‌ها
39
در صورت درخواست بک اوردر اطلاع دهید. نام دامنه و شناسه را اعلام فرمایید.
هزینه برای هر دامنه 30.000ت (پرداخت پس از ثبت)

Real Genius

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
من یه دامنه ثبت کردم (iranianexpress) و نیک از من مدارک درخواست کرده ولی از توضیحاتش معلوم نیست دقیقا چه مدرکی میخواد دوستان اگه میشه توضیح بدین چه مدارکی لازمه در ضمن فکر کنم نیک به کلمه express گیر داده! نه به iranian

M+J

مدیر بازارچه
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
4,011
من یه دامنه ثبت کردم (iranianexpress) و نیک از من مدارک درخواست کرده ولی از توضیحاتش معلوم نیست دقیقا چه مدرکی میخواد دوستان اگه میشه توضیح بدین چه مدارکی لازمه در ضمن فکر کنم نیک به کلمه express گیر داده! نه به iranian
در حالت معمول، اسکن کارت ملی و تعهد نامه را باید داخل سایتش آپلود کنید

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,312
نيك قالبشو عوض كرده :دي
توي ليست دامنه ها بريد چشم درد ميگيريد o_O

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,312
ارسال مدارك از ديروز مشكل داره :

Bad Request
Your browser sent a request that this server could not understand.

Apache/2.2.22 (Ubuntu) Server at www.nic.ir Port 80

P-khakestari

همکار بازنشسته
لایک‌ها
290
آقا ما به یه مشکل اساسی برخوردیم که دو هفته گیرشیم این پشتیبانیش هم در حد پشم میمونه ایرنیک.
مشکل از آنجا شروع شد که خواستم دامینی که به نام خودم هست رو به نام برادرم بزنم همه مراحل خوب پیش رفت تا اینکه در نهایت به شناسه فامیلی من گیر داد.
نام من قبلا توی سیستم با نام mayahi ثبت شده بود اما نام کامل من mayahian هست حالا خر بیار باقالی بار کن.
سه مرتبه از طریق https://www.nic.ir/Upload_Document مدارک رو فرستادم هیچ جوابی دال بر حل مساله داده نمیشه اصن پاسخی نمیاد.
۴ مرتبه از طریق ایمیل فرستادم که میگه از طریق سایت باید بفرستی.
پشتیبانی آنلاین هم در حد پشم بهش شناسه رو میدم میگه شناسه اشتباه است در صورتی که از رو سیستم خودشون دارم کپی میکنم.ساعت ۳ میشه مثل بز سرش رو میندازه پایین از چت خارج میشه.
حالا یکی بیاد به ما بگه چطوری میتونیم این شناسه مون رو در این سیستم کذایی درست کنیم؟

Web-Master

Registered User
لایک‌ها
8,483
آقا ما به یه مشکل اساسی برخوردیم که دو هفته گیرشیم این پشتیبانیش هم در حد پشم میمونه ایرنیک.
مشکل از آنجا شروع شد که خواستم دامینی که به نام خودم هست رو به نام برادرم بزنم همه مراحل خوب پیش رفت تا اینکه در نهایت به شناسه فامیلی من گیر داد.
نام من قبلا توی سیستم با نام mayahi ثبت شده بود اما نام کامل من mayahian هست حالا خر بیار باقالی بار کن.
سه مرتبه از طریق https://www.nic.ir/Upload_Document مدارک رو فرستادم هیچ جوابی دال بر حل مساله داده نمیشه اصن پاسخی نمیاد.
۴ مرتبه از طریق ایمیل فرستادم که میگه از طریق سایت باید بفرستی.
پشتیبانی آنلاین هم در حد پشم بهش شناسه رو میدم میگه شناسه اشتباه است در صورتی که از رو سیستم خودشون دارم کپی میکنم.ساعت ۳ میشه مثل بز سرش رو میندازه پایین از چت خارج میشه.
حالا یکی بیاد به ما بگه چطوری میتونیم این شناسه مون رو در این سیستم کذایی درست کنیم؟
سلام عزیز
قبلا از یکی از دوستان شنیدم که برای تغییر نام باید مدارک کامل + یک فرم تعهد فکس کنی براشون یا به صورت حضوری بری، الان اگر میتونی بزار دامین داخل پنل خودت باشه چون ایرنیک خیلی اذیت میکنه، اگر نمیتونی راهی جز سر کردن با همین وضعیت ایرنیک نداری، البته یک کار غیرقانونی هم میشه کرد، کارت ملیت رو که اسکن میکنی یه کوچولو تغییرش بدی :دی
البته این کار جعل سند و مدرک هست و به هیچ وجه پیشنهاد نمیشه ولی خوب بعضی وقتا یکم لازمه قانون رو خم کرد، دواش یکم فتوشاپه :دی

P-khakestari

همکار بازنشسته
لایک‌ها
290
سلام عزیز
قبلا از یکی از دوستان شنیدم که برای تغییر نام باید مدارک کامل + یک فرم تعهد فکس کنی براشون یا به صورت حضوری بری، الان اگر میتونی بزار دامین داخل پنل خودت باشه چون ایرنیک خیلی اذیت میکنه، اگر نمیتونی راهی جز سر کردن با همین وضعیت ایرنیک نداری، البته یک کار غیرقانونی هم میشه کرد، کارت ملیت رو که اسکن میکنی یه کوچولو تغییرش بدی :دی
البته این کار جعل سند و مدرک هست و به هیچ وجه پیشنهاد نمیشه ولی خوب بعضی وقتا یکم لازمه قانون رو خم کرد، دواش یکم فتوشاپه :دی
همون راه حل آخر رو انجام دادم وقتی زبون حساب حالیشون نمیشه.

P-khakestari

همکار بازنشسته
لایک‌ها
290
سلام عزیز
همون راه حل آخر رو انجام دادم وقتی زبون حساب حالیشون نمیشه.

بالا