برگزیده های پرشین تولز

پرسش و پاسخ در مورد بیت کوین

sepehr.mohamadi

Registered User
لایک‌ها
79

sinagoodboy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
سلام خدمت شما دوستان عزیز
یه سوالی داشتم در مورد این سایتایی که بیت کویین رایگان میدن (قطره ای)
1.آیا واقعی هستن ینی وقتمونو بزاریم روش؟؟
2.به نظر شما برای داشتن ماهی حداقل 100 هزار تومن چه مقدار زمان باید در روز گذاشت پای این سایتا؟؟
3.بهترین سایتای از این دست چه سایتایی هستند؟

BTC Tech

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
28
2.به نظر شما برای داشتن ماهی حداقل 100 هزار تومن چه مقدار زمان باید در روز گذاشت پای این سایتا؟؟
1. از نظر واقعی بودن برخی از اونها واقعی هستن، ولی هدف اونها ایجاد درآمد برای افراد نیست بلکه فقط برای آشنا کردن مردم با بیتکوین و آموزش نحوه کارکرد و نگهداری اون مقدار بسیار بسیار ناچیزی بیتکوین به افراد میدن و همونطور که بارها گفته شده ارزش وقت صرف کردن نداره.
2. شما اگه روزی 20 ساعت وقت بگذاری و در بیش از 100 تا از این سایتها فعالیت کنی حتی در طول یک سال هم نمیتونی 100 هزار تومان در بیاری، هر کسی هم که خلاف این رو بگه خودش یه آدم فریب خورده هست که فکر میکنه با جذب افراد به عنوان زیر مجموعه میتونه درآمد خوبی داشته باشه که البته اونها هم بعد چند ماه وقت گذاشتن میفهمن این کار غیر ممکنه.
3. بهترینی وجود نداره.

sepehr.mohamadi

Registered User
لایک‌ها
79

قیمت شما حداقل ماهی ده میلیون تومان است، اگر ارزش خودتان و وقتتان را بدانید.

sinagoodboy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
1. از نظر واقعی بودن برخی از اونها واقعی هستن، ولی هدف اونها ایجاد درآمد برای افراد نیست بلکه فقط برای آشنا کردن مردم با بیتکوین و آموزش نحوه کارکرد و نگهداری اون مقدار بسیار بسیار ناچیزی بیتکوین به افراد میدن و همونطور که بارها گفته شده ارزش وقت صرف کردن نداره.
2. شما اگه روزی 20 ساعت وقت بگذاری و در بیش از 100 تا از این سایتها فعالیت کنی حتی در طول یک سال هم نمیتونی 100 هزار تومان در بیاری، هر کسی هم که خلاف این رو بگه خودش یه آدم فریب خورده هست که فکر میکنه با جذب افراد به عنوان زیر مجموعه میتونه درآمد خوبی داشته باشه که البته اونها هم بعد چند ماه وقت گذاشتن میفهمن این کار غیر ممکنه.
3. بهترینی وجود نداره.

تشکر از راهنماییتون
قیمت شما حداقل ماهی ده میلیون تومان است، اگر ارزش خودتان و وقتتان را بدانید.
شاید من یه مقدار بد نوشته باشم
من چون کلا زیاد پشت سیستمم خواستم بدونم به عنوان یه کار حاشیه ای بشه روزی فقط دو سه ساعت روش وقت گذاشت تا هزینه اینترنت دربیاد
بازم ممنون از راهنماییتون

BTC Tech

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
28
سپهر جان، من خواستم از حساب Huobi برداشت کنم ولی به یه مشکلی برخورد کردم و اون یه کادر هست که در تصویر زیر که ضمیمه کردم علامت زدم. ممنون میشم اگه بگی این چیه و چه چیزی باید توش نوشته بشه چون بدون پر کردن این کادر به مرحله بعدی نمیره.
پیشاپیش تشکر از پاسخت.:)

8BREqyH.png

sepehr.mohamadi

Registered User
لایک‌ها
79
سپهر جان، من خواستم از حساب Huobi برداشت کنم ولی به یه مشکلی برخورد کردم و اون یه کادر هست که در تصویر زیر که ضمیمه کردم علامت زدم. ممنون میشم اگه بگی این چیه و چه چیزی باید توش نوشته بشه چون بدون پر کردن این کادر به مرحله بعدی نمیره.
پیشاپیش تشکر از پاسخت.:)

8BREqyH.png
ببخشید خیلی دیر دیدم دوست عزیز،
این کادر یک برچسب است که شما برای آدرس بیت کوینتان می گذارید مثلا ولت الکترام یا هر چیز دیگری اصلا چیز مهمی نیست.

BTC Tech

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
28
ببخشید خیلی دیر دیدم دوست عزیز،
این کادر یک برچسب است که شما برای آدرس بیت کوینتان می گذارید مثلا ولت الکترام یا هر چیز دیگری اصلا چیز مهمی نیست.
خواهش میکنم. من متوجه شدم که دو روز بود آنلاین نبودی، امیدوارم که در این دو روز مشغول تفریح و لذت بردن در کنار خانواده بوده باشی و خدایی نکرده مشکل و گرفتاری نبوده باشه.
متاسفانه توضیح زیر این کادر اصلاً مناسب نبود و اینکه اجباری کرده بودن نوشتنش رو من رو به شک انداخت، چون برچسب و عنوان رو میتونستن اجباری نکنن. اما وقتی دیدم شما نیستی برای اینکه متوجه بشم این چیه یه کلمه بی ربط توش نوشتم و یه دستور برداشت 0.01 بیتکوینی ست کردم و وقتی دیدم تراکنش انجام شد حدس زدم چیز مهمی نبوده. ضمناً خیلی تراکنش هاشون رو کند انجام میدن چون هر بار بین نیم ساعت تا یک ساعت طول میکشه تا تراکنش تائید و ثبت بشه :general208: البته در کل خیلی ترید تو این سایت لذت بخش هست چون حجم ترید در هر 15 دقیقه Huobi بیشتر از حجم 24 ساعته در سایتهایی مثل btc-e و bitStamp و Bitinex هست:general404::general304: البته در یک ساعتهایی حجم 15 دقیقش تا 80 هزار بیتکوین هم میرسه که از مجموع حجم ترید سه اکسچنج یاد شده در 24 ساعت هم بیشتره و حتی در برخی مواقع حجم یک روزش بیشتر از حجم یک ماه مجموع این سه اکسچنج هست.;)

sepehr.mohamadi

Registered User
لایک‌ها
79
خواهش میکنم. من متوجه شدم که دو روز بود آنلاین نبودی، امیدوارم که در این دو روز مشغول تفریح و لذت بردن در کنار خانواده بوده باشی و خدایی نکرده مشکل و گرفتاری نبوده باشه.
متاسفانه توضیح زیر این کادر اصلاً مناسب نبود و اینکه اجباری کرده بودن نوشتنش رو من رو به شک انداخت، چون برچسب و عنوان رو میتونستن اجباری نکنن. اما وقتی دیدم شما نیستی برای اینکه متوجه بشم این چیه یه کلمه بی ربط توش نوشتم و یه دستور برداشت 0.01 بیتکوینی ست کردم و وقتی دیدم تراکنش انجام شد حدس زدم چیز مهمی نبوده. ضمناً خیلی تراکنش هاشون رو کند انجام میدن چون هر بار بین نیم ساعت تا یک ساعت طول میکشه تا تراکنش تائید و ثبت بشه :general208: البته در کل خیلی ترید تو این سایت لذت بخش هست چون حجم ترید در هر 15 دقیقه Huobi بیشتر از حجم 24 ساعته در سایتهایی مثل btc-e و bitStamp و Bitinex هست:general404::general304: البته در یک ساعتهایی حجم 15 دقیقش تا 80 هزار بیتکوین هم میرسه که از مجموع حجم ترید سه اکسچنج یاد شده در 24 ساعت هم بیشتره و حتی در برخی مواقع حجم یک روزش بیشتر از حجم یک ماه مجموع این سه اکسچنج هست.;)
هیوبی در یک کلام هلو است، در میان همه اکسچنجهایی که بنده تجربه کرده ام! در ساعتهای اداری به وقت چین تقریبا همیشه سریع تر برداشتها عمل می شود بنا بر تجربه من، این علاوه بر مشکلات شبکه و نرم افزاری است که گاهی می خورد و اخیرا هم بیشتر شده است.

sepehr.mohamadi

Registered User
لایک‌ها
79
ضمنا توضیحات سایتهای چینی معمولا چون از چینی به انگلیسی ترجمه شده است خیلی نارسا است، اما خدا را شکر کنید الان یوزر اینتر فیس انگلیسی دارید وقتی من ثبت نام کردم همین هم چینی بود فقط!

sinagoodboy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
با سلام دوباره خدمت شما دوستان
یه سوالی داشتم
میخواستم ببینم چطور میشه به سایت های شرط بندی که پرداخت به صورت بیت کوین دارن اعتماد کرد یه نمونش همین سایت زیر :
https://www.onehash.com/

sepehr.mohamadi

Registered User
لایک‌ها
79
با سلام دوباره خدمت شما دوستان
یه سوالی داشتم
میخواستم ببینم چطور میشه به سایت های شرط بندی که پرداخت به صورت بیت کوین دارن اعتماد کرد یه نمونش همین سایت زیر :
https://www.onehash.com/
حالا من که این سایت رو نمی شناسم و با شرط بندی هم سر و کاری ندارم، اما کلا شما باید تو فروم ها و اتاقهای گفتگو در ارتباط با کسانی که در این زمینه فعال هستند باشید تا بتونید از اعتبار یک سایت مطلع بشید.
همچنین سایتهایی هستند که سایتهای دیگر را بررسی می کنند و رنک می کنند. مراجعه به آنها هم خوب است.

BTC Tech

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
28
سپهر جان، در مورد نحوه تعیین قیمت در سایت شما چند سوال داشتم که البته ممکنه کاربران و مشتریان دیگری هم دوست داشته باشن بدونن.
  1. آیا قیمت خرید و فروش که در سایت شما درج شده بصورت آنلاین هست و هر لحظه که به سایت مراجعه کنیم میتونیم به همون قیمت درج شده بخریم و بفروشیم؟
  2. آیا ممکنه در مورد نحوه محاسبه قیمت یک توضیح کاملی بدید که چگونه قیمت در سایت شما تعیین میشه و کارمزد و ... به چه شکل هست؟
  3. با توجه به اینکه لینک ثبت نام در سایت فعلاً غیر قعاله چطوری باید ثبت نام کنیم؟

sepehr.mohamadi

Registered User
لایک‌ها
79
سپهر جان، در مورد نحوه تعیین قیمت در سایت شما چند سوال داشتم که البته ممکنه کاربران و مشتریان دیگری هم دوست داشته باشن بدونن.
  1. آیا قیمت خرید و فروش که در سایت شما درج شده بصورت آنلاین هست و هر لحظه که به سایت مراجعه کنیم میتونیم به همون قیمت درج شده بخریم و بفروشیم؟
  2. آیا ممکنه در مورد نحوه محاسبه قیمت یک توضیح کاملی بدید که چگونه قیمت در سایت شما تعیین میشه و کارمزد و ... به چه شکل هست؟
  3. با توجه به اینکه لینک ثبت نام در سایت فعلاً غیر قعاله چطوری باید ثبت نام کنیم؟

ممنون از سوالاتتان دوست عزیز:

1. بله قیمت در سایت آنلاین است و با زمانی که به وقت تهران در آن قرار دارد مرتبط است، و در هر لحظه به قیمت درج شده در سایت آماده خرید و فروش هستیم.
2. قیمت در سایت بر اساس قیمت چندین سایت اکسچنج و همچنین بر اساس قیمت دلار حواله روز محاسبه و در هر دقیقه یک بار به روز می شود.
3. بله فعلا سایت ناقص است اما معاملات به صورت دستی انجام می شود. می توانید از طریق یاهو و یا بهتر از طریق تلگرام برای انجام معامله تماس بگیرید و معاملات معمولا بلافاصله و آنلاین تسویه می شود.

اگر نکته ای همچنان ناواضح است همچنان در خدمت هستم.

BTC Tech

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
28
سلام به دوستان عزیز،
فقط خواستم بگم همونطور که میبینید چند روزی هست که قیمت بیت کوین در btc-e از bitfinex و bitstamp پیشی گرفته و خواستم به اون دوستی که در جواب من عکس ناشایستی گذاشته بود (که البته با تذکر به مدیران اون پست حذف شد) یادآوری کنم که حالا میتونه متوجه حرفی که من در زمینه بی ربط بودن این سایت به بازار محلی روسیه زدم بشه.
این رو هم به عنوان یک نکته کارشناسی به یاد بسپارید: فارق از مسئله حجم خرید و فروش، btc-e مرجع قیمت بیت کوین در دنیاست و تمام حرفه ای های تجارت بیت کوین سیگنال قیمت رو از این سایت به دست میارن.
همگی موفق و سلامت باشید.;)

sepehr.mohamadi

Registered User
لایک‌ها
79
سلام به دوستان و همکاران عزیز،

قیمت بیت کوین امروز رکورد 695 دلار را نیز ثبت کرد، از 430$ در 23 می که کوینکس، افزایش قیمت بیت کوین را پیش بینی کرد، تا 695$ در 13 جون، امروز، 265$ دلار معادل 61% رشد در قیمت بیت کوین داشته ایم.
در حال حاضر بیت کوین در حال تلاش برای شکستن لول 700 دلار است، به نظر می رسد این لول هم شکسته خواهد شد.
در صورت شکسته شدن لول 700 دلار برخی تحلیل گران پیش بینی کرده اند قیمت حتی بالاتر از دو برابر پیش بینی شده قبلی ما یعنی $860 دلار، تا 1000$ خواهد رفت.
با توجه به اینکه بازار به شدت عصبی است احتمال چنین چیزی به خوبی وجود دارد. هر چند ممکن است این قیمت پایدار نباشد و سقوط سریعی داشته باشد.
حدود 860 دلار، احتمالا قیمت بیت کوین در یک ماه پس از هالونینگ یعنی حدود 10 آگوست، پس از فروکش کردن نوسانات خواهد بود.
هر چه در اینجا مطرح می شود گمانه زنی و حدس و گمان است و شما حتما با توجه به اطلاعات خودتان و قبول کامل همه ریسکهای آن تصمیم برای خرید یا فروش بیت کوین خواهید گرفت.

با ما باشید،
شماره تلگرام: 09121212409
سایت: http://coinex.ir
کانال تلگرام: https://telegram.me/Coinex

jahannet

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام بچه ها من یه مشکلی هنگام ارسال بیت کوین دارم که مبلغی حدود 0.00013 میخوام بفرستم خطایی میاد به این صورت :
insufficient funds for fee
مشکل از چیه؟
یعنی خیلی پول میخواد تا کارمزدشو تامین کنه؟؟؟ یا چی؟

Arash365

Registered User
لایک‌ها
2,434
سلام بچه ها من یه مشکلی هنگام ارسال بیت کوین دارم که مبلغی حدود 0.00013 میخوام بفرستم خطایی میاد به این صورت :
insufficient funds for fee
مشکل از چیه؟
یعنی خیلی پول میخواد تا کارمزدشو تامین کنه؟؟؟ یا چی؟
همه موجودی رو میخوای بفرستی برای همینه
کارمزد رو کسر کن یا دکمه max چیزی بزن

این مقدار رو بخوای با سرعت مناسب تایید بشه باید 2 برابرش رو کارمزد بدی o_O
مبلغ ناچیزه

jahannet

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
همه موجودی رو میخوای بفرستی برای همینه
کارمزد رو کسر کن یا دکمه max چیزی بزن

این مقدار رو بخوای با سرعت مناسب تایید بشه باید 2 برابرش رو کارمزد بدی o_O
مبلغ ناچیزه

عذر میخوام موجودیم ۰.۰۰۱۳ هست. اگر بخوام موجودیم رو صفر کنم چقدر باید بفرستم تا با کارمزدش صفر شود؟

بالا