• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

پرسش و پاسخ هاي سوالات و مشكلهاي سخت افزار

reza x-zibit

Registered User
لایک‌ها
72
خمیر چی استفاده کردید . با خمیر چیل فکتور 3 اوضاع بهتر میشه . مادربردهای اینتل تغذیه خیلی قوی ندارند .به خاطر همین مقداری از بالا رفتن حرارت هم به خاطر همین هست . فعلا با اپدیت بایوس و خمیر خوب تلاش کنید شاید جواب بده .
وقتی می خوام برم بایوس رو آپدیت کنم سایت اینتل بهم اجازه آپدیت نمیده:(

reza x-zibit

Registered User
لایک‌ها
72
باید دنبال خنک کننده بهتری باشی

ماچو توی کیسم جا نمی شد.دمای عملیاتی این سی پی یو ها 62 درجه است.یکی از دوستام با همین مادربرد با خنک کننده gammaxx200 دماش بالای 58 نمیره.ولی واسه من اینجوری میشه.البته کیس های اونا x3 بود.ممکنه به خاطر جریان هوا توی کیس باشه?خنک کننده رو باید فنش رو به سمت رم نصب کنم یا همین جهتی که نصب کردم درسته؟اگه فن بالای سی پی یو رو بزارم جلوی کیس که هوا رو از بیرون بیاره داخل کیس و فن پشت کیس رو برای بردن هوای گرم به بیرون کیس و فن خنک کننده رو به سمت رم نصب کنم بهتر نیست؟

s27moto

Registered User
لایک‌ها
135
سلام
دو تا ssd می خوام خریداری کنم یکی به حداقل حجم برای لپ تاپ asus k50ij خودم تو فکر 32 هستم اگه پیدا بشه و یکی برای pc به حجم 120
به نظرتون چه مدل و برندی خوبه ؟
خودم به evo 850 معمولی سامسونگ رسیدم ولی فروشنده ها سن دیسک و ادیتا رو پیشنهاد می کنند

AMD.POWER

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
23,611
سلام
دو تا ssd می خوام خریداری کنم یکی به حداقل حجم برای لپ تاپ asus k50ij خودم تو فکر 32 هستم اگه پیدا بشه و یکی برای pc به حجم 120
به نظرتون چه مدل و برندی خوبه ؟
خودم به evo 850 معمولی سامسونگ رسیدم ولی فروشنده ها سن دیسک و ادیتا رو پیشنهاد می کنند
توصیه میکنم دو عدد 120 گیگ evo 850 بگیرید . 64 های موجود در بازار سرعت مناسبی ندارند .

AMD.POWER

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
23,611
ماچو توی کیسم جا نمی شد.دمای عملیاتی این سی پی یو ها 62 درجه است.یکی از دوستام با همین مادربرد با خنک کننده gammaxx200 دماش بالای 58 نمیره.ولی واسه من اینجوری میشه.البته کیس های اونا x3 بود.ممکنه به خاطر جریان هوا توی کیس باشه?خنک کننده رو باید فنش رو به سمت رم نصب کنم یا همین جهتی که نصب کردم درسته؟اگه فن بالای سی پی یو رو بزارم جلوی کیس که هوا رو از بیرون بیاره داخل کیس و فن پشت کیس رو برای بردن هوای گرم به بیرون کیس و فن خنک کننده رو به سمت رم نصب کنم بهتر نیست؟
هم مادربرد تاثیر گذار هست هم گردش هوای کیس. شما باید راهی پیدا کنید المانهای اطراف سوکت cpu رو خنک نگه درای

reza x-zibit

Registered User
لایک‌ها
72
هم مادربرد تاثیر گذار هست هم گردش هوای کیس. شما باید راهی پیدا کنید المانهای اطراف سوکت cpu رو خنک نگه درای

ممنون از راهنماییتون و وقتی که گذاشتید

AMD.POWER

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
23,611
ممنون از راهنماییتون و وقتی که گذاشتید
مادربردهای گیگابایت به دلیل قسمت تغذیه قدرتمند برای پردازنده برای این پردازنده های مود شده بهترین انتخاب هستند .

rhdan

Registered User
لایک‌ها
2,716

AMD.POWER

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
23,611
سلام. یه مین بورد دارم مدل لینک زیر. هارد چهار ترا اینترنال یا سه ترا بهش وصل کنم مشکلی پیش نمیاد؟ باهاش سازگاره؟ پ ن : پاور بسیار قوی رو سیستم بسته هست.
http://abit.ws/page/en/motherboard/motherboard_detail.php@pMODEL_NAME=AN52V&fMTYPE=Socket+AM2

Sent from my HUAWEI G700-U10 using Tapatalk
این برد ماکزیمم 1 ترا . هارد 2 و بالاتر ساپورت نمیکنه .

rhdan

Registered User
لایک‌ها
2,716
این برد ماکزیمم 1 ترا . هارد 2 و بالاتر ساپورت نمیکنه .
الان سه تا دو ترا اینترنال بهش وصله. مشکلی هم نبوده. ولی دوترا بالاترو تست نکردم.

rhdan

Registered User
لایک‌ها
2,716
من یه لپ تاپ دارم با یه پی سی. مونیتور پی سی کیفیت ش بالاست. سوییچی هست که بشه مونیتور به اون وصل کنم و از سوییچ به لپ تاپ و پی سی وصل کنم و با یه کلید بتونم ورودی مونیتور از پی سی به لپ تاپ و بالعکس عوض کنم؟

AMD.POWER

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
23,611
من یه لپ تاپ دارم با یه پی سی. مونیتور پی سی کیفیت ش بالاست. سوییچی هست که بشه مونیتور به اون وصل کنم و از سوییچ به لپ تاپ و پی سی وصل کنم و با یه کلید بتونم ورودی مونیتور از پی سی به لپ تاپ و بالعکس عوض کنم؟

kvm switch این کار رو انجام میده .

jeeex.2

Registered User
لایک‌ها
160
سلام بایوس مادربورد رو از ویندوز آپدیت کردم
بعد سیستم خاموش شد
دکمه پاور رو که میزنم هی روشن خاموش میشه ( 2 ثانیه برق میده بعد قطع میشه)
چراغ clear cmos هم روشن خاموش میشه

بالا