برگزیده های پرشین تولز

پرسش و پاسخ هاي سوالات و مشكلهاي سخت افزار

mohammad123

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
هی روزگار...

یکی مثه من مشکلش اینه که دیگه نسل درگاه مادربردش (AGP) دیگه منسوخ شده و کارتی مشابه کارت گرافیکش گیر نمیاد برای تعویض در گارانتی . از اون طرف یکی مثه شما پیدا میشه که مشکلش اینه که کامپیوترش جلوتر از بازاره و مونده با امکانات کامپیوترش چی کار بکنه .... :wacko:

آقا کامپیوترتو میدی یه بوق باهاش بزنیم ؟؟

;)

hessam.dev

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست عزیز ... اسلات PCIe x1 برای بعضی کارت های مخصوص است و در بازار این نوع کارت ها زیاد نیستن ( حتی بهتره بگم اصلا نیستن ) من فقط تا حالا 2 یا 3 تا کارت شبکه برای اسلات PCIe x1 دیدم ... کارت صدا که ندیدم ... ولی ممکنه بعدا بیاد ... اکثرا هم این نوع اسلات ها استفاده ای ندارن و برای این روی مادربورد ها هست که اگر بعدا همچین کارت هایی اومد ، کاربران مشکلی نداشته باشن ... :cool:

starboy_amir

Registered User
لایک‌ها
0
ok
حالا میگین یعنی چقدر طول می کشه تا یه کارت صدا pci1x1 بیاد ؟
من کارت صدا انبوردم Line ش خرابه باید کارت صدا بخرم ولی متاسفانه دیگه جایی ندارم تو Pci هام.
کلا 3 تا جا داره مین من برا 1pci کیش که مودم 1کیش کارت tv و یکیشم که با فن کارت گرافیک اشغال شده میگین چکار کنم ؟
ضمنا گارانتی هم بعید می دونم کاری بکنه برا این کارت صدا انبورد که ac97 alc850 هستش و 8 کاناله هست .

amd>intel

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
17
خيلي طول ميكشه . اصلا سرعت تو كارت صدا و مودم زياد مطرح نيست . فعلا pci.usb جواب ميدن

sharifzadeh

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از sharifzadeh :
سلام
آيا مشابه Bluetooth هايي که به پورت usb کامپيوتر مي خوره Bluetooth اي وجود داره که به پورت هاي پشت پرينتر زد تا بتوان با bluetooth از پرينتر استفاده کرد؟
اگر دو تا کامپيوتر با bluetooth به هم وصل شوند و يک پرينتر با کابل به يکي از آنها وصل بشه ميشه آيا کامپيوتر دوم مي تونه از پرينتر استفاده کنه؟

سلام دوستان
کسي نيست که جواب سوالاتم رو بده:(

amd>intel

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
17
شما ميتونيد از ديتا سوئيچ استفاده كنيد . يا پرينتر رو با استفاده از شبكه share كنيد.

sharifzadeh

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از amd>intel :
شما ميتونيد از ديتا سوئيچ استفاده كنيد . يا پرينتر رو با استفاده از شبكه share كنيد.

خيلي ممنون.
آيا ميتوان با Bluetooth يک شبکه کامل بين کامپيوترها ايجاد کرد؟(مشابه يک شبکه با کابل و کارت شبکه؟)

hesam-Gammer

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
موس من گاهی وقتها گیر میکنه و پوینتر موس یکجا می مونه ولی موس کار میکه فقط پوینتر معلوم نمیشه.

میشه کمک کنین.

مارک موس من Hitech هست.

ممنون.:lol:

hesam-Gammer

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
موس من گاهی وقتها گیر میکنه و پوینتر موس یکجا می مونه ولی موس کار میکه فقط پوینتر تکون نمیخوره.

میشه کمک کنین.

مارک موس من Hitech هست.

ممنون.:lol:

tbooti

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
رایتر asus 52x24x52 رو چطوری باز کنم؟
پیچاشو باز کردم ولی قاب جلوشو نمیتونم در بیارم.(جای سیدیش بیرون اومده ولی قاب جلوش تکون نمیخوره!!)

amd>intel

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
17
دوستمون كه مشگل درباره موس سيستم داشتند . يه تبديل usb بخرند و امتحان كنند. ترجيحا با يك موس ديگه تست كنن.

tbooti

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از tbooti :
رایتر asus 52x24x52 رو چطوری باز کنم؟
پیچاشو باز کردم ولی قاب جلوشو نمیتونم در بیارم.(جای سیدیش بیرون اومده ولی قاب جلوش تکون نمیخوره!!)

حل شد... :p

komeil66

کاربر فعال فرهنگ و هنر
کاربر فعال
لایک‌ها
9
اساتيد لطف کنن کمکم کنن سيستم من CPU : Intel P4 1.8 Full cacheوRAM:256 DDR spectekMB : GIGABYTE GA-8IR533مشکل : مدام ري استارت ميشه البته سيليکون هم زدم وديگه اينکه من اصلا دماي cpu رو مشاهده نميکنم
نه تو بايوس نه تو برنامه هايي مثل cpu-z.

amd>intel

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
17
رم و پاور سيستم رو چك كنيد. سعي كنيد سرعت رم رو در بايوس كم كنيد .

persiannova

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
salam, man ye gharare VGA MSI NX 6600 256M bekharam va ye case FARASOO ke edea karde poweresh 300W vagheie daram ,mikham bedoonam ina baham moshkel daran ya na?

mehdi.kharazi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام به جماعت کامپیوتر بلد!
آقایون غرض از مزاحمت مشکلیه که جدیداً برامیش اومده،خواستم اگه کسی پیدا بشه یه دستی هم به سر ما بکشه و این مشکل رو حل کنه.
من مدت ها بود داشتم تو صلح و صفا با دستگام حال می کردم اما نمی دونم کدوم نامردی چشم دیدن این خوشی ما رو نداشت و چند روزی هست که خوردم به پیسی
آقا این سیستم ما حتی میون کارایی که ram زیادی می بره کم میاره و هنگ می کنه. من از زمان ویندوز 98 به بعد دیگه هنگ کردن سیستم ندیده بودم اما حالا می بینم اونم چه هنگی!
این سیستم من بجز دکمه restart روی کیسش دیگه هیچ دکمه ایش کار نمی کنه حتی چراغ های NUMLock و بقیه هم روشن و خاموش نمی شن
چند روز پیش موقع رایت کردن یه سی دی فزرتی هم همین مشکل اومد سراغم!!!!
البته لازم به ذکره که رم سیستم من 256ddr هستش و تا یه مدن پیشبهم جواب می داد اما حالا دیگه همون کارای گذشته رو هم انجام نمی ده؟
راستی تا یادم نرفته چراغ قرمز رنگ روی کیس هم موقعی که این اتفاق میوفته کاملاً خاموش میشه و چشمک نمی زنه
?:blush: Any Idea

komeil66

کاربر فعال فرهنگ و هنر
کاربر فعال
لایک‌ها
9
به نقل از amd>intel :
رم و پاور سيستم رو چك كنيد. سعي كنيد سرعت رم رو در بايوس كم كنيد .
متشکرم
ولی من تا حالا صد بار این کاررو کردم!
مثلا پاور رو چیکارش باید بکنم؟

amd>intel

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
17
پاور سيستم رو با يك پاور سالم و مطمئن تست كن. يك پاور 400 وات aopen خوبه .

mehdi.kharazi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بابا دم همه تون گرم!
ما این همه زور زدیم و ده دوازده خطی نوشتیم و کسی نگفت مشتی خرت به چند؟!
لااقل یکی یه فحشی چیزی بده ما بریم پی کارمون!!!

بالا