برگزیده های پرشین تولز

پرسش و پاسخ هاي سوالات و مشكلهاي سخت افزار

SATpt

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از SILENCER :
با سلام
دوست عزیز شما یه بار از طریق (سیف مود) سیستم رو بالا بیارید ببینید تصویر دارین , که به احتمال زیاد دارین
و بعد از اون کارت گرافیک رو unistall کرده و بعد از restart کردن دوباره نصب کنید( البته توی محیط sayfmoad , unistall کنید )
دوست گرامي ايشون ميگن، مانيتور از همون ابتدا تصوير نداره.
hameddam جان.پيشنهاد اميد خان(amd>intel) رو كاملا تأييد ميكنم. به علاوه اينكه بعد از برطرف شدن مشكلتون حتما نسخه به روز بايوستون رو دانلود و سپس آپديت كنيد. اگه موجوده.
البته يه چيز ديگه هم هست اين روزها به علت گرمي زياد هوا ممكنه قطعات سريعا داغ كنن. سي پي يو رو اگه اينتل بستي. اين مشكل بيشتر محتمل ميشه.

hameddam

کاربر فعال عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
1,409
به نقل از amd>intel :
باطري مادربرد رو در بيار . بعد از 10 دقيقه دوباره روشن كن . پاور رو با يه پاور سالم چك كن.

سلام مشکل باهمون در آوردن باطری حل شد خیلی ممنون

shimeh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان
من امروز عضو اين سايت شدم . يه سوال دارم ولي نمي دونم مربوط به اين بخش مي‌شه يا نه.ميخوام بدونم چه فرقي بين رم DDR و DDR II وجود داره؟ االبته تفاوتهاي ساختاري رو مي دونم فقط ميخوام بدونم Bus هاشون چه فرقي با هم داره يعني رم DDR باس 266 و 333 و 400 داره و مثلا براي سي پي يو باس 800 از باس 400 استفاده مي‌كنيم حالا اين قضيه در مورد رم DDR II به چه صورتيه؟
خيلي ممنون ميشم كه راهنماييم كنيد .

hamid raha

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام . یه مشکل با پرینتر لیزری سیاه و سفید hp مدل 1020 دارم.
موقعی که اونو روشن می کنم ، برای بار اول هیچ کدام از چراغ ها روشن نمی شود. البته دستگاه ظاهرا روشن می شود و یک صدای بوق هم می آید ولی هیچ ورقه ای را چاپ نمی کند.
ولی موقعی که آن را خاموش کنم و دوباره روشن می کنم این بار چراغ سبز روشن شده و می توان با آن چاپ کرد.
مراجعه به نمایندگی آن هم ثمری نداشت( اصفهان چاپگر در استان اصفهان).
لطفا مرا راهنمایی کنید...ممنون​

amd>intel

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
17
در مورد پرينتر 1020 به نظر من اپديت درايور و نرم افزارها از سايت HP ميتونه مشگل شما رو حل كنه .
WWW.HP.COM

amd>intel

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
17
رم هاي DDR2 باس سريعتري دارن 533 - 667-800 مشگلي كه دارن تايمينگ هاي بالاشون هست

shimeh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از amd>intel :
رم هاي DDR2 باس سريعتري دارن 533 - 667-800 مشگلي كه دارن تايمينگ هاي بالاشون هست

ببخشيد ولي من متوجه نشدم اولا تايمينگشون نسبت به چي بالاست دوما اگه من يه سي پي يو Intel D 805 داشته باشم و يا مثلا يه Celeron D 2.8GHz كدوم باس از رم مناسبتره؟ و يه سوال ديگه آيا منبعي سراغ داريد كه بصورت كامل در اين موارد توضيح بده؟
بسيار سپاسگزارم

hamid raha

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از amd>intel :
در مورد پرينتر 1020 به نظر من اپديت درايور و نرم افزارها از سايت HP ميتونه مشگل شما رو حل كنه .
WWW.HP.COM

ممنون از راهنماییت این کارو انجام دادم ولی جواب نداد . البته فکر کنم مشکل نرم افزاری نباشه چون حتی موقعی که به کامپیوتر هم وصل نشده دقیقا همی اتفاقات رخ میده .
کارتریج رو هم نمایندگی برای امتحان عوض کرد ولی باز هم همین اتفاقات رخ داد. نکته جالب اینجاست که این حالت اکثر اوقات پیش میاد نه همیشه . به خاطر همین امر هست که نمایندگی میگه اگه پرینتر رو بفرستیم تهران و در اونجا پرینتر بدون مشکل روشن بشه ، دوباره پرینتر رو بر می گردونند.
سوال من اینجاست که کسی میدونه این مشکل به کجای دستگاه مربوط میشه و چطوری میشه رفعش کرد؟ آیا برای کسی قبلا اتفاق افتاده؟​

X_Farhad

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
4
سلام
آقا بین رایت کردن سی دی یا دی وی دی با dvd writer ، باید صبر کرد؟ چقدر؟!
قدیم یه cd writer 24x از آمریکا برام آورده بودن هفته ی دوم حدود 15 تا cd رو پشت سر هم با 24x زدم، ازون به بعد همه ی cd ]ارو بی کیفیت رایت می کرد و طرف رایتیشون راه راه بودن!
حالا می خوام ببینم الانم رایترها همچین مشکلی براشون پیش می یاد؟
راستی رایترم sony dru-820a هستش
ممنون:)

amd>intel

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
17
بستگي به نوع رايتر و نوع بردش و چيپ كنترلرش و اپتيك آن هست . اگه رايتر خوب بتواند هوا رو تهويه كند و از نوع كنترلر خوبي استفاده كرده باشد نبايد مشگلي وجود داشته باشد. ولي شما سعي كن بين رايت هائي كه انجام ميدي يه زماني صبر كني.

X_Farhad

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
4
amd>intel عزیز بخاطر جوابای سریع و کاملت ممنون
225.gif

فقط نوع مرغوب کنترلر رو توی چه مارک dvdهایی می شه پیدا کرد؟
73.gif

arashboy2002

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
Agha man ye moshkele khili ajib gharib ba in PC daram :blink: Computero ke Rooshan mikonam MOnitor ro Stand by mimone , va hat Midonam ke Age Batri BIOS o dar biaram bad 2 bare bezanam ja Systemam roshan mishe ama moshkel ine ke vaghti System o khamosh mikonam 2bare hamon moshkel dorost mishe Monitor to halate Stand by mimone lotfan mano rahnamai konin mamnon misham

amd>intel

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
17
شما سعي كنيد بايوس مادربردتون رو اپ ديت كنيد .

arashboy2002

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
AMD>INTEL jan sharmande dadash in Connection e man Soratesh khiiilii paiiine

Agha man BIOS e jadidam az site www.abit.com.tw gereftam o DL kardam ba in barname FLASH MENU ham Upgrade kardam ama hamchenan ke PC o khamosh mikonam on etefagh miofte Yani monitor ro Stand by mimone ! va ta vaghti batrio bara 20 ela 30 min dar naiaram roshan nemishe

MOTHER BORD : Abit- KV8 Socket 754

ricky

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان
من برای خرید مانیتور crtبین مدل های T730BH و F700Pموندم.

اولی flatronez دومی flatromn
اولی dot pitch 0.2mm دومی 0.24mm
اولی 123000(مشکی) دومی 16000
البه اینجا در مشهدالرضا
ممنون میشم من رو راهنمایی کنیذ با این توضیح که من 40تا50 درصد زمان رو به فیلم و بازی اختصاصا میدم
مرسی
:lol:

بالا