برگزیده های پرشین تولز

پرسش و پاسخ های عمومی مربوط به ویندوز فون...

morteza676

Registered User
لایک‌ها
338
دوستان من تو 1320 با 2بار زدن رو صفحه در حالت خاموش گوشیرو از لوک اسکرین در میاوردم ولی 630 نمیشه
لطفا راهنمایی کنین

davudam

Registered User
لایک‌ها
75
اقا ما هم وین فونی شدیم
یه سوال
شماره ها که ذخیره میکنم چجوری رو سیم ذخیره بشه؟ رو اوت لووک ذخیره میشه

cruelllllll

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
برای اینستال باید حتما به استور وصل بشید
ولی برای دانلود از windowsphone.com میشه دانلود کرد روی مموری کارت بریزید و بعد از داخل استور نصب کنید
منم همینو گفتم

cruelllllll

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
مگه چه فرقی می کنه عزیز؟!
بلاخره می خواین دانلود کنید. خوب با PC از استور دانلود کنید بریزید رو گوشی و نصب کنید.
توی 8.1 هم حتما لازم نیست روی مموری کارت دیخته بشه. روی رم گوشی هم می تونید بریزید.
داداشم من ک گفتم جفتش یکیه فرق از دهن من در نیومد ک ب جز این دو راه راه دیگه ای نداره فعلا

davudam

Registered User
لایک‌ها
75
یه برنامه بود که تو منو فارسی اسمش اموره مالی بود.میخام بدونم اسمه انگلیسیش چیه؟
اخه پاکش کردم

saeed212

Registered User
لایک‌ها
37
سلام دوستان
من به سایت آپدیت کردم
gdr1 کی میاد خبر ندارین؟
گوشی 1320

mrali1234

Registered User
لایک‌ها
796
یه برنامه بود که تو منو فارسی اسمش اموره مالی بود.میخام بدونم اسمه انگلیسیش چیه؟
اخه پاکش کردم
برنامه persianhesaab را میشناسم.ولی اینکه شما میفرمایید نمیدونم

Amadea

مدیر علم و دانش
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
1,720
دوستانی که از ویندوز فون استفاده می کنن، برای برنامه های همراه بانک ها مشکلی ندارید؟ همه بانک ها ویندوز فون رو پشتیبانی می کنن؟ ملی انگار می کنه، باقی چطورن؟

amir persian

Registered User
لایک‌ها
214
سلام دوستان
گوشی 1020 دارم نمیدونم چرا عکس که میگیرم حجم عکسایی که سیو میکنه حداکثر 2 مگاپیکسله به پی سی هم که گوشیمو وصل میکنم همینه !
میدونم دو تا عکس سیو میکنه این گوشی ولی این عکس دومیه کجایه !
چون گوشیرم که به پی پس وصل میکنم نمیبینش ممنونم اهنمایی کنین

morteza676

Registered User
لایک‌ها
338
دوستان من گوشی لومیا 630 دوال سیم دارم این رامشه میخواستم بدونم برا کجاس؟؟؟
rm-978-1072

H4med-LN

Registered User
لایک‌ها
121
دوستانی که از ویندوز فون استفاده می کنن، برای برنامه های همراه بانک ها مشکلی ندارید؟ همه بانک ها ویندوز فون رو پشتیبانی می کنن؟ ملی انگار می کنه، باقی چطورن؟
فقط بانک آینده یه نرم افزار برای ویندوزفون منتشر کرده به اسم Hamrah Card بقیه بانکها فعلا هیچی.

دوستان من گوشی لومیا 630 دوال سیم دارم این رامشه میخواستم بدونم برا کجاس؟؟؟
rm-978-1072
اگه توی قسمت extras+info زیر Manufacturer Name جز اینی که نوشتی چیزی ننوشته باهاش نمیشه تشخیص داد. روی جعبه باید یه برچسب گارانتی چسبیده باشه. روی اونو بخون.

AmirST

Registered User
لایک‌ها
862
سلام
آقا گوشیای شما هم مشکل بیرون پریدن از بازی سیکس گانز موقع زدن دکمه سینگل پلیر رو دارن؟! یه ذره باهاش ور میری اوکی میشه ولی ور نری میاد بیرون o_O

H4med-LN

Registered User
لایک‌ها
121
سلام
آقا گوشیای شما هم مشکل بیرون پریدن از بازی سیکس گانز موقع زدن دکمه سینگل پلیر رو دارن؟! یه ذره باهاش ور میری اوکی میشه ولی ور نری میاد بیرون o_O
سلام.
برای من این مشکل وجود نداره. اما کارای زیر رو بکن شاید حل شد مشکل:
بازی رو پاک کن. از storage sense اون قسمت فایلهای temporary رو پاک کن. گوشی رو خاموش روشن کن و دوباره نصب کن.
100٪ حل نمیشه اما با این روش چنتا از نرم افزارها که کرش میکرد و میپرید بیرون برام حل شده.

Ev0t

Registered User
لایک‌ها
938
سلام دوستان
همونطور که مستحضر هستید مایکروسافت گفته ویندوز و ویندوز فون در ویندوز 10 ادغام می شه و کلا یک ویندوز کلی برای تمام دستگاه های ویندوزی منتشر می شه
آیا این گفته معنی این رو داره که بازی های کامپیوتر روی گوشی های ویندوز 10ی اجرا می شه؟؟

AmirST

Registered User
لایک‌ها
862
سلام دوستان
همونطور که مستحضر هستید مایکروسافت گفته ویندوز و ویندوز فون در ویندوز 10 ادغام می شه و کلا یک ویندوز کلی برای تمام دستگاه های ویندوزی منتشر می شه
آیا این گفته معنی این رو داره که بازی های کامپیوتر روی گوشی های ویندوز 10ی اجرا می شه؟؟
نه ولی یه جورایی معنیش اینه که احتمالا بازی های وینفون روی پی سی اجرا بشن..
بیشتر تمرکز مایکروسافت از این شعار اینه که مایکروسافت توی ویندوز10 کد اشتراکی زیادی گزاشته ینی برنامه نویسی که برنامش رو برای کامپیوتر مینویسه با اندکی تغییر میتونه ورژن موبایل و یا ایکس باکس اون رو هم بسازه
بیشتر باعث میشه که برنامه های استور خیلی زیاد تر بشه چون کاره برنامه نویس رو خیلی ساده میکنه.. به گفته سازنده 6TAG توی یه پروژه 80 درصد توی وقت صرفه جویی شده و این کار مایکروسافت خیلی به برنامه نویس ها کمک میکنه

AmirST

Registered User
لایک‌ها
862
دو تا آپلیکشن کرک شده ریختم و بعد پاکشون کنم بعدش می شه دو تا آپلیکشن کرک شده دیگه نصب کنم؟
با وین سون بعضیا تست کردن جواب داده..
توی گوگل سرچ کنید

بالا