برگزیده های پرشین تولز

پرسش و پاسخ های کوتاه وردپرسی

manotoDVD

Registered User
لایک‌ها
7
داخل وردپرس وقتی یک عکس آپلود میشه اون رو بخواییم داخل دو تا مطلب استفاده کنیم فقط یک متن برای کلمه جایگزین و alt تصویر میشه گذاشت یعنی یک عکس مشترک یک متن alt میگیره وقتی روی مطلب دوم همون عکس رو بزاریم متن قدیمی رو میزاره یا متن متن جدید بازم متن قدیمی یعنی alt مطلب اولی حذف میشه و متن جدید جایگزین میشه . حتما همون عکس باید دو بار آپلود بشه تا alt جدا بگیره؟

همونطور که داخل رسانه ها روی فایل عکس میشه آلت گذاشت، شاید برای هر تصویر یک آلت ثابت هست نه هر مطلب یک آلت جدا

تست کردم داخل مطلب عکسی با آلت "عکس یک" آپلود کردم و داخل مطلب دو همون عکس رو از آپلودی که قبلا شده بود گذاشتم با آلت "عکس دو" داخل مطالب عکس همون عکس بود ولی با آلت های متفاوت و مختص خودشون بود ولی داخل رسانه ها > کتابخانه آلت عکس با عنوان "عکس دو" وجود داشت . من آلت تصاویر رو همیشه از داخل رسانه ها قرار میدم چون بعضی وقت ها وردپرس آلت رو نمیزاره از اونجا میزارم که مطمئن بشم

خب حالا آلت تصویر میتونه متفاوت باشه؟ پس آلت ثابت فایل داخل رسانه ها چیه؟
من قبلا اینکارو کردم و آلت رو که عوض کردم توی پست های قبلی هم بروز شده بود.

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,095
دوستان کسی افزونه WP Smush Pro نداره برای من بفرسته؟

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,025
سایت wordpress.org به من اجازه فیدبک دادن به افزونه ها رو نمیده و پیام میده که You cannot create new topics at this time فکر کردم فقط یک افزونه اینطوره ولی کلا اینطوری شده فرقی هم نداره چه موقع باشه ، مشکل از کجاست؟! اکانت مشکلی نداره و گزارش اسپم نداشتم اصلا چیزی وجود نداشته برای ریپورت

pedro88

Registered User
لایک‌ها
1,016
سلام علت اینکه دکمه انتشار مطلب سفید میشه و نمیشه مطلبو انتشار داد چیه؟ مجبورم برم داخل پیشنویس همون مطلب اونجا که دکمه انتشار و بزنم منتشر میشه

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,312
سلام علت اینکه دکمه انتشار مطلب سفید میشه و نمیشه مطلبو انتشار داد چیه؟ مجبورم برم داخل پیشنویس همون مطلب اونجا که دکمه انتشار و بزنم منتشر میشه

وردپرس رو به صورت دستی آپدیت کنید احتمال زیاد مشکل حل میشه
من یکبار این مشکل رو داشتم افزونه ها رو تک تک غیر فعال کردم و قالب رو چک کردم ولی درست نشد, در نهایت با آپدیت دستی حل شد

pedro88

Registered User
لایک‌ها
1,016

pedro88

Registered User
لایک‌ها
1,016
سلام دوستان یک سوال اینکه میگن سی دی ان کلود فلر که به خاطر مشکلات اینترنت بهتره ازش استفاده نشه حقیقت دارده؟ و اینکه کنار افزونه کش از کلود استفاده کنیم مشکلی پیش میاد؟

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,025
برای وردپرس چطور میشه سایت رو برای تعمیرات و سایر مشکلات تعطیل کرد یعنی کاربر هیچ صفحه ای رو نتونه ببینه ؟

سلام دوستان یک سوال اینکه میگن سی دی ان کلود فلر که به خاطر مشکلات اینترنت بهتره ازش استفاده نشه حقیقت دارده؟ و اینکه کنار افزونه کش از کلود استفاده کنیم مشکلی پیش میاد؟
فیلترینگ احتمال داره سایت شما رو ببنده یعنی فیلترینگ مشخصات کلود فلر رو بسته تا کسی نتونه هاستینگ خودش رو مخفی کنه فیلتر شد ریدایرکت بزنه ، اینطوری فیلتر بشه به هاستینگ هم دستور میشه سایت رو مسدود کنه که نتونه با ریدایرکت اون ها رو دور بزنی
مثلا خود پی تی وقتی به کلودفلر وصل بود باز نمیشد

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,312

miladst

Registered User
لایک‌ها
529
سلام
من میخام از یه قالب آماده (استادیار) استفاده کنم حالا واسه اضافه کردن یه قسمتی در سایت به توضیح زیر باید چیکار کنم؟
توضیح: میخام یه جایی باشه که با پر کردن دوتا فیلد بر اساس هر کد یونیک (در صورتی که هر دو کد با هم همخوانی داشتن) مثلا **4 رقم آخر کد ملی** و **کد کاربری** ارجاع بده به یه داکیومنت(پی دی اف) مختص همون کدها که در سایت آپلود کردم از قبل

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,312
سلام
من میخام از یه قالب آماده (استادیار) استفاده کنم حالا واسه اضافه کردن یه قسمتی در سایت به توضیح زیر باید چیکار کنم؟
توضیح: میخام یه جایی باشه که با پر کردن دوتا فیلد بر اساس هر کد یونیک (در صورتی که هر دو کد با هم همخوانی داشتن) مثلا **4 رقم آخر کد ملی** و **کد کاربری** ارجاع بده به یه داکیومنت(پی دی اف) مختص همون کدها که در سایت آپلود کردم از قبل

سلام
یه مقدار کامل و دقیق تر بگید میخواید چیکار کنید ,من متوجه نیازتون نشدم

miladst

Registered User
لایک‌ها
529
سلام
یه مقدار کامل و دقیق تر بگید میخواید چیکار کنید ,من متوجه نیازتون نشدم
به عنوان مثال شما میرید در سایت x تا رزومه یه نفر رو استعلام بگیرید که واقعی هست یا نه مسلما باید یه سری اطلاعات مختص اون فرد رو داشته باشید که به عنوان input وارد کنید مثلا *4 رقم آخر کد ملی اون فرد* و *سال تولد اون فرد*
حالا اگه این دو تا اینپوت بر اساس دیتا بیسی که در سایت قرار داده شده با هم همخوانی داشت اونوقت فایل یونیک مختص اون رو (pdf) به کاربر نشون بده
به زبان دست و پاشکسته برنامه نویسی بخام بگم میشه:
x=.. y=.. if x=123 y=568 then print"user01.pdf"
یه همچین چیزی :) زیاد برنامه نویسی بلد نیستم

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,312
به عنوان مثال شما میرید در سایت x تا رزومه یه نفر رو استعلام بگیرید که واقعی هست یا نه مسلما باید یه سری اطلاعات مختص اون فرد رو داشته باشید که به عنوان input وارد کنید مثلا *4 رقم آخر کد ملی اون فرد* و *سال تولد اون فرد*
حالا اگه این دو تا اینپوت بر اساس دیتا بیسی که در سایت قرار داده شده با هم همخوانی داشت اونوقت فایل یونیک مختص اون رو (pdf) به کاربر نشون بده
به زبان دست و پاشکسته برنامه نویسی بخام بگم میشه:
x=.. y=.. if x=123 y=568 then print"user01.pdf"
یه همچین چیزی :) زیاد برنامه نویسی بلد نیستم
ساده ترین راهی که به نطرم رسید اینه:
میشه با زمینه های دلخواه کد ملی و تاریخ رو برای هر پست تعریف کرد و pdf هم درون پست گذاشت
و برای دسترس به پست هم جستجو بر اساس زمینه دلخواه گذاشت : https://wordpress.org/plugins/wp-custom-fields-search/

miladst

Registered User
لایک‌ها
529
ساده ترین راهی که به نطرم رسید اینه:
میشه با زمینه های دلخواه کد ملی و تاریخ رو برای هر پست تعریف کرد و pdf هم درون پست گذاشت
و برای دسترس به پست هم جستجو بر اساس زمینه دلخواه گذاشت : https://wordpress.org/plugins/wp-custom-fields-search/
اصل جنس رو پیدا کردم :)
دقیقا همچین چیزی:

miladst

Registered User
لایک‌ها
529
سلام
این قالب استادیار قیمت هاش توی ژاکت و راستچین فرق میکنه
کدوم پشتیبانی بهتری داره که از همون بخرم؟ نسخه ای که توی ژاکت هست نسخه المنتوریه حالا اگر کار با این نسخه راحت تره این رو بگیرم

20doost

Registered User
لایک‌ها
352
سلام دوستان من افزونه های سایتم رو آپدیت کردم الان پیشخوان سایتم سرعتش کند شده به هاستینگ گفتم
گفت مشکل از افزونه ها هست حالا به نظرتون اون افزونه ها رو غیرفعال کنم برای سایتم مشکلی پیش نمیاد؟

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,312
سلام دوستان من افزونه های سایتم رو آپدیت کردم الان پیشخوان سایتم سرعتش کند شده به هاستینگ گفتم
گفت مشکل از افزونه ها هست حالا به نظرتون اون افزونه ها رو غیرفعال کنم برای سایتم مشکلی پیش نمیاد؟
چه افزونه هایی دارید؟

بالا