برگزیده های پرشین تولز

پرسش و پاسخ پزشكي

Ahmad.AH

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
سلام و خسته نباشید خدمت اساتید محترم راستش من من یه 40 روزی هست که شبی 1 عدد قرص سیپروترون استات مصرف میکنم برای حجم موهای کمم مخصوصان قسمت جلو سر و هفته ای 2 بار هم از روغن زیتون و زردی تخم مرغ برای تقویت موهام استفاده میکنم و از دو قرص مکمل برای تقویت پوست و مو استفاده میکنم ( قرص زینگ پلاس 10 میل و قرص بیوتین) از جوانه گندوم میخورم صبح و شب با شیر اگه همرو بخوام نام ببرم که از خیلی چیزا گیاهی استفاده میکنم اما متاسفانه فعلان نتیجه ای نگرفتم فقط تونستم موهای باقی مانده را نگه دارم سوالم از دوستان اینه که ایا با خوردنه سیپروترون استات موهام رویش میکنه الان 40 روزه میخورم زیاد تغییره خاصی نکرده فقط احساس میکنم موهام ضخیمتر شده و رویشی نمیبینم خواستم بدونم نهایت

Ahmad.AH

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
چقدر طول میکشه تا سیپروترون استات تاثیرشو نشون بده ممنون متشکر...

mersa1989

کاربر فعال پزشکی و سلامت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,110
تورو خدا اگر مذکر هستید سیپروترون مصرف نکنید
عواقب و عوارض بدی دارد

Ahmad.AH

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
تورو خدا اگر مذکر هستید سیپروترون مصرف نکنید
عواقب و عوارض بدی دارد
پس چی مصرف کنم دوسته عزیز من که تا ابد نمیخوام مصرف کنم که یه دوره 3 ماه بعده اون کم کم یه شب در میون میزارمش کنار اینم فقط برای حجم کم و رویش موها میخورم

mersa1989

کاربر فعال پزشکی و سلامت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,110
داروی برای ریزش موی مردانه فینستراید و محلول ماینوکسیدیل هست
فینستراید روی تستسترون اثر نمیزاره بلکه از تبدیل شدن تستسترون به هورمونی دیگر که اون روی مو اثر میزاره جلوگیره میکنه
اما این دارو روی تستسترون اثر میزاره و تولید اون رو مهار میکنه و عارضه اش عقیمی هست
داروی جالبی نیست که یک مرد بخواد مصرف کنه،بخصوص برای مو

Ahmad.AH

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
داروی برای ریزش موی مردانه فینستراید و محلول ماینوکسیدیل هست
فینستراید روی تستسترون اثر نمیزاره بلکه از تبدیل شدن تستسترون به هورمونی دیگر که اون روی مو اثر میزاره جلوگیره میکنه
اما این دارو روی تستسترون اثر میزاره و تولید اون رو مهار میکنه و عارضه اش عقیمی هست
داروی جالبی نیست که یک مرد بخواد مصرف کنه،بخصوص برای مو
میدونم دوسته عزیز اما من این دادو را تا 3 ماه مصرف میکنم و این قرص هم دکتر برام نوشته اون ماینوکسیدیل که شما میگید بدتر از این قرصه و تا وقتی که زنده ای باید استفادش کرد به محض کنار گذاشتن موهای در اومده که هیچ موهای باقی مونده هم میریزه سیپروترون هم هیچ فرقی با فینستراید نمیکنه فقط سیپروترون قویتره و تاثیره بهتری رو مو میزاره اگه کسی تا یک سال ازش مصرف کنه عوارض داره در غیره این صورت تاثیره منفی قرص کم کم از بدن خارج میشه به هرحال جواب سوال من این نبود...

Ahmad.AH

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
سواله دیگرمم اینه که ایا قرص گیاهی هست که کاره همین فینستراید را انجام بده و این همه صدمه نبینیم از نظره جسمی و سوال دومم اینه ایا الان که 1 ماه از سیپروترون استات مصرف میکنم اگه فینستراید را جایگزینش کنم امکان نداره به موهام شوک وارد شه و موهام بریزه ...ممنون میشم به ادمه با تجربه و پزشک راهنماییم کنه

mersa1989

کاربر فعال پزشکی و سلامت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,110
میدونم دوسته عزیز اما من این دادو را تا 3 ماه مصرف میکنم و این قرص هم دکتر برام نوشته اون ماینوکسیدیل که شما میگید بدتر از این قرصه و تا وقتی که زنده ای باید استفادش کرد به محض کنار گذاشتن موهای در اومده که هیچ موهای باقی مونده هم میریزه سیپروترون هم هیچ فرقی با فینستراید نمیکنه فقط سیپروترون قویتره و تاثیره بهتری رو مو میزاره اگه کسی تا یک سال ازش مصرف کنه عوارض داره در غیره این صورت تاثیره منفی قرص کم کم از بدن خارج میشه به هرحال جواب سوال من این نبود...

خیر اینطور که اینطور که میگین نیست؛بنده خودم پزشک هستم؛
این دارو فقط.و فقط در.مردان در ۲ مورد کاربرد داره:یکی سرطان پیشرفته و غیر قابل درمان پروستات و دیگری ***** جنسی در افراد پدوفیل!!!!!!

تجویز این دارو برای ریزش موی مردانه اشتباه هست!هیچ منبع علمی هم اون رو تایید نمیکنه!
طبق منابع علمی,داروی تایید شده فینستراید هست و اصلا عوارضش قابل مقایسه با اون دارو نیست و بسیار عوازض کمتری داره
سیپروترون بجز عوارض جنسی,عوارض عروقی,مثل افزایش.ریسک حمله قلبی,عوارض خونی مثل لیز خون,ایجاد لخته,عوارض کبدی و عوارض روی سایر غدد متابولیک داره؛

به هرحال سوال شما پاسخ نداره چون در.هیچ منبع علمی این دارو نباید بزای ریزش مو استفاده بشه و نمیشه پاسخی برای سوال شما پیدا کرد!

سواله دیگرمم اینه که ایا قرص گیاهی هست که کاره همین فینستراید را انجام بده و این همه صدمه نبینیم از نظره جسمی و سوال دومم اینه ایا الان که 1 ماه از سیپروترون استات مصرف میکنم اگه فینستراید را جایگزینش کنم امکان نداره به موهام شوک وارد شه و موهام بریزه ...ممنون میشم به ادمه با تجربه و پزشک راهنماییم کنه

خیر.داروی گیاهی وجود نداره؛
دارو های تایید شده فقط فینستراید و میانوکسیدیل هستند؛
بلی.با قطع دارو اگر اثر بدی روی.جسم شما تا الان نگذاشته باشه,بعلت افزایش سطح تستسترون ممکن هست دوباره ریزش ایجاد بشه,اما کلا مصرف.فینستراید اصولی تر,کم خطر تر و عقلانی تر هست

mersa1989

کاربر فعال پزشکی و سلامت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,110

این دارو فقط.و فقط در.مردان در ۲ مورد کاربرد داره:یکی سرطان پیشرفته و غیر قابل درمان پروستات و دیگری ***** جنسی در افراد پدوفیل!!!!!!

تجویز این دارو برای ریزش موی مردانه اشتباه هست!هیچ منبع علمی هم اون رو تایید نمیکنه!
طبق منابع علمی,داروی تایید شده فینستراید هست و اصلا عوارضش قابل مقایسه با اون دارو نیست و بسیار عوازض کمتری داره
سیپروترون بجز عوارض جنسی,عوارض عروقی,مثل افزایش.ریسک حمله قلبی,عوارض خونی مثل لیز خون,ایجاد لخته,عوارض کبدی و عوارض روی سایر غدد متابولیک داره؛

مکانسیم اصلی ریزش مو هورمون دی هیدروتستسرون هست که فینستراید تبدیل تستشرون به اون رو جلوگیری میکنه و اثر مضری دیگه ای روی تستسرون یا سایر سیستم غددی نداره؛اما این دارو یک استرویی هست که دی هیدرو تستسترون رو در سطح پروستات مهار میکنه و با اثر.بر روی هیپوفیز,ساخت تستسترون رو کم میکنه!

به هرحال سوال شما پاسخ نداره چون در.هیچ منبع علمی این دارو نباید بزای ریزش مو استفاده بشه و نمیشه پاسخی برای سوال شما پیدا کرد!

بلی.با قطع دارو اگر اثر بدی روی.جسم شما تا الان نگذاشته باشه,بعلت افزایش سطح تستسترون ممکن هست دوباره ریزش ایجاد بشه,اما کلا مصرف.فینستراید اصولی تر,کم خطر تر و عقلانی تر هست

mersa1989

کاربر فعال پزشکی و سلامت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,110
ممکنه کمبود ویتامین b باشه قرص فروگلوبین و زینک پلاس هم خوبه
کاملا مخالف هستم؛اصولا نباید به کمبود ویتامین های گرپه ب فکر کرد,مگر در افراد مسن با دیابتی که متفورمین مصرف میکنند؛
چون کمبود ویتامین ب بسیار نادر هست؛در شرایط خاص مثل جنگ و قحطی یا سندرم های نادر سوجذب دیده میشود؛

بیخوابی اگر منشا جسمی مثل بیماری شبانه نداشته باشد معمولا روان تنی هست؛مشکل از جای دیگه هست و برای درمان ابتدا رعایت بهداشت خواب و در.مرحله بعدی مصرف کوتاه مدت دارو توصیه میشه

Ahmad.AH

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4

مکانسیم اصلی ریزش مو هورمون دی هیدروتستسرون هست که فینستراید تبدیل تستشرون به اون رو جلوگیری میکنه و اثر مضری دیگه ای روی تستسرون یا سایر سیستم غددی نداره؛اما این دارو یک استرویی هست که دی هیدرو تستسترون رو در سطح پروستات مهار میکنه و با اثر.بر روی هیپوفیز,ساخت تستسترون رو کم میکنه!

سلام ایا من میتونم فقط از قرص فینایستراید مصرف کنم یعنی دیگه همراش میانوکسیدیل استفاده نکنم و بجاش از روغن های گیاهی مثل روغن زیتون یا روغن بادام استفاده کنم چون میانوکسیدیل اگه استفاده کنم تا اخره عمر باید بزنم منم نمیخوام تا عمر دارم دارو مصرف کنم. سیپروترون استات هم چون خیلی از دوستام مصرف کردن کامل کچل بودن بعده 3 ماه مصرف کلی مو در اومد سرشون حتی من با چشام دیدم توی بیوگرافیه این قرص هم نوشته شده که باعث رشد موهای سر میشه عوارض هایی هم که داره من قبول دارم دوستای من پیش بهترین فوق تخصص پوست مو رفتن تو اصفهان اون دکتر سیپروتروم استات را براشون تجویز کرد بهشون گفت ماه اول شبی یک عدد و از ماه دوم یه شب در میان

mersa1989

کاربر فعال پزشکی و سلامت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,110
سلام ایا من میتونم فقط از قرص فینایستراید مصرف کنم یعنی دیگه همراش میانوکسیدیل استفاده نکنم و بجاش از روغن های گیاهی مثل روغن زیتون یا روغن بادام استفاده کنم چون میانوکسیدیل اگه استفاده کنم تا اخره عمر باید بزنم منم نمیخوام تا عمر دارم دارو مصرف کنم. سیپروترون استات هم چون خیلی از دوستام مصرف کردن کامل کچل بودن بعده 3 ماه مصرف کلی مو در اومد سرشون حتی من با چشام دیدم توی بیوگرافیه این قرص هم نوشته شده که باعث رشد موهای سر میشه عوارض هایی هم که داره من قبول دارم دوستای من پیش بهترین فوق تخصص پوست مو رفتن تو اصفهان اون دکتر سیپروتروم استات را براشون تجویز کرد بهشون گفت ماه اول شبی یک عدد و از ماه دوم یه شب در میان
خیلی راحت بهتون بگم,اگه پروفسور پوست و مو هم تجویز کرده باشه اشتباه هست,چون چیزی که بالا تر از ایشون هست کتاب مرجع پوست هست که این تجویز رو غلط میدونه؛کاملا غلط!

اصولا در تجویز دارو برای ریزش موی مردانه,یکی از دو داروی میانوکسیدیل یا فینستراید تجویز میشه و تجویز همزمان جایز و لازم نیست

Ahmad.AH

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
خیلی راحت بهتون بگم,اگه پروفسور پوست و مو هم تجویز کرده باشه اشتباه هست,چون چیزی که بالا تر از ایشون هست کتاب مرجع پوست هست که این تجویز رو غلط میدونه؛کاملا غلط!

اصولا در تجویز دارو برای ریزش موی مردانه,یکی از دو داروی میانوکسیدیل یا فینستراید تجویز میشه و تجویز همزمان جایز و لازم نیست
شما درست می فرمایید ببخشید سوالاتم یکم طولانی شد فقط اگه من فیناستراید مصرف نمیکنم تا حالا نکردم فقط به این دلیل بوده که مصرف این قرص دائمی هست و باید مثل مسواک تا عمر داری ازش استفاده کنی به محض اینکه مصرف را قطع کنی موهات بدتر از قبل ریزش پیدا میکنه و تو 1 هفته کامل کچل میشی ایا غیر از اینه اما من تو خیلی کسا دیدم که 3 ماه سیپروترون استات مصرف کردن و بعدش این قرص گذاشتن کنار و الان 1 ساله هیچ مشکلی براشون به وجود نیومده و بخاطره اینکه با چشای خودم دیدم میگم اقای دکتر تو بیشتره سایت های خارجی هم گفته شده که هر وقت مصرف این دارو قطع بشه عوارض دارو هم از بین میره بر فرض مثال اگه به ضرر باشه همچی ضرر داره حتی خوددن بیش از حد اب هم ضرر داره
اینارو گفتم که بدونین من واقعان با چشمام دیدم که الان دارم ازین قرص مصرف میکنن هیچ مشکلی پیش نیومده هیچ بلکه حجم موهای طرف دو برابر شده

mohammadrmm

Registered User
لایک‌ها
45
دوستان مادر بنده دچار آرتروز زانو از نوع شدید (ساییدگی مفصل) هست و درد زیادی رو تحمل میکنه.
آیا جراحی و تعویض مفصل رو پیشنهاد میکنید؟
چون چند نفر از آشنایان تعویض مفصل رو انجام دادن بعضی ها راضی بودن و بعضی ها هم اصلا توصیه نمیکنند.
لطفا اگه از دوستان و یا نزدیکانتون تعویض مفصل انجام دادن منو در جریان این کار قرار بدین ممنون میشم. :)

robocop-game

Registered User
لایک‌ها
1,862
دوستان بیمه سلامت دارم
پزشک این آزمایشا تو دفترچه ام نوشته
اینا چی هست؟ طریقه آزمایششون چیه؟

http://uupload.ir/files/ft6x_img_20170220_193905.jpg

ft6x_img_20170220_193905.jpg

mersa1989

کاربر فعال پزشکی و سلامت
کاربر فعال