• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

پرینتر و اسکنر

actros

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
3,474
دوستان پرینتر epson r300 چجور پرینتریه ؟
تانک میخوره؟
قیمتش چقدره؟
چندتا کارتریج میخوره؟
ممنون

تازه اومده.نباید فرق زیادی با R290 داشته باشه.
تانکش هم یا اومده یا بزودی میاد.
مطابق روال این سریR270-R290 باید 6 تا کارتریج بخوره.
موقع خرید حتما دقت کن گارانتی مادیران بخری خیلی مهمه.;)

سلام به همه دوستان

در مورد پرینتر رنگی که جوهر افشان باشه و قابلیت پرینت کاغذ A3 رو هم داشته باشه و همچنین برلی استفاده office مناسب باشه لطفا اگر مدلی یا مدلهایی سراغ دارید معرفی کنید.
ا سپاس

برای Office جوهر افشان مناسب نیست.
مگر اینگه پرینتری پیدا کنی که هم A3 بزنه هم تانک براش اومده باشه (از مغازه دارها بپرس ببین دارن یا نه) یه زمان hp K850 هم A3 میزد هم تانکش موجود بود. اپسون هم فکر کنمA3 تانک خور داشته باشه.
در غیر این صورت بهتره یه لیرزی سیاه سفید مثل HP P1005 برای Office بگیری +یه جوهر افشان برای چاپ عکس.

این کارتریج های جدید hp مخصوصا این Black هاش که با طراحی جدید (با کارتن سیاه و آبی با طرح پروانه) اومدن به بازار نسبت به اون طرح قبلی هیچ مزیتی هم داره ؟ یا فقط طرح جعبه اش عوض شده ؟

اطلاع ندارم.
از جای معتبر بخر و زیاد سخت نگیر;)

LordMMD

Registered User
لایک‌ها
52
اطلاع ندارم.
از جای معتبر بخر و زیاد سخت نگیر;)

خود فروشنده به من گفت که هیچ فرقی ندارن و فقط طرح جعبه عوض شده.
شمنا قیمتشون هم یکی هست، پس فرقی نباید داشته باشن.
همون طرح قدیمی رو گرفتم، 15000 تومن. قیمتش همینه دیگه !؟

تنها فرقی که نسبت به کارتریج قبلی من کرده اینه که دو تا زائده ای که روش داره در این جدیده به شکل بیضی هستن، تو قبلی یه حالت ذوزنقه ای داشت.

LordMMD

Registered User
لایک‌ها
52
راستی، موقع شارژ جوهر افشان، لا اقل در مورد کارتریج 22Hp ، حتما هواگیری بکنید، !
من میگفتم چرا الکی مقداری جوهر رو خارج کنم... اما دیدم تا هواگیری نکنم اصلا انگار نه انگار که شارژ کردم .

mohammad_h

Registered User
لایک‌ها
1
سلام دوستان
يه پرينتر ميخوام تا حدود 180 تومن . ترجيحا رنگي باشه و مصرف كمي داشته باشه . براي كارهاي خانگي و روزمره و كم هم كار طراحي ميخوام . مصرف كمش برام اهميت داره . نميدونم canon داره همچين چيزي يا نه ؟ كارترجش ارزون و قابل شارژ باشه
لطفا هم ليزري و هم جوهر افشان معرفي كنيد ... ممنون

caspian1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان

من یه چاپگر چند کاره برای مصارف خانگی میخوام که قابلیت چاپ روی CD رو داشته باشه

ممنون میشم اگه منو راهنمایی کنید

با تشکر

یا حق

actros

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
3,474
سلام دوستان
يه پرينتر ميخوام تا حدود 180 تومن . ترجيحا رنگي باشه و مصرف كمي داشته باشه . براي كارهاي خانگي و روزمره و كم هم كار طراحي ميخوام . مصرف كمش برام اهميت داره . نميدونم canon داره همچين چيزي يا نه ؟ كارترجش ارزون و قابل شارژ باشه
لطفا هم ليزري و هم جوهر افشان معرفي كنيد ... ممنون

اچ پی از همشون کم مصرفتره کارتریجشم شارژ میشه ولی شارژش دردسر داره و بعد از چند بار شارژ دیگه کارتریج مرخصه.
با 180 و شاید کمی بالاتر میتونی به Epson T50 یا R290(اکه نبود R300 ) بگیری + تانک جوهر.

سلام دوستان
من یه چاپگر چند کاره برای مصارف خانگی میخوام که قابلیت چاپ روی CD رو داشته باشه
ممنون میشم اگه منو راهنمایی کنید
با تشکر
یا حق

جوابی که به محمد دادم برای شما هم صدق میکنه.سری R اپسون رو CD میزنه سری T اش رو نمیدونم.
چاپ رو CD رو کلا بیخیال شو. رنگش با تماس با آب میره (اسپری ثبات رنگ هم آنچنان کارساز نیست)

caspian1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
جوابی که به محمد دادم برای شما هم صدق میکنه.سری R اپسون رو CD میزنه سری T اش رو نمیدونم.
چاپ رو CD رو کلا بیخیال شو. رنگش با تماس با آب میره (اسپری ثبات رنگ هم آنچنان کارساز نیست)

ممنون از پاسخ شما

اما اپسون های پیشنهادی شما که به نظر چند کاره نیست !

یه چاپگر میخوام که اسکنر و کپی هم باشه در مورد چاپ روی CD ... به هر حال بعضی وقت ها نیاز میشه

متاسفانه یه سه کاره HP ( از این 70_80 تومانی ها ) داشتم که خراب شد !

نظر شما در مورد HP - Photosmart C5580 چیه ؟

با تشکر

یا حق

Last edited:

actros

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
3,474
ممنون از پاسخ شما
اما اپسون های پیشنهادی شما که به نظر چند کاره نیست !
یه چاپگر میخوام که اسکنر و کپی هم باشه در مورد چاپ روی CD ... به هر حال بعضی وقت ها نیاز میشه
متاسفانه یه سه کاره HP ( از این 70_80 تومانی ها ) داشتم که خراب شد !
نظر شما در مورد HP - Photosmart C5580 چیه ؟
با تشکر
یا حق

یه سه کاره خریدی خراب شده بازم میخای 3کاره بگیری؟
چند بار میخای از یه سوراخ گزیده بشی؟
یه اسکنر 80 تومنی hp بگیر (اسکن نگاتیو هم دارن) هر چی خواستی کپی کن.
چاپ روی CD رو هم کلا بیخیال شو. CD های پرینتبل به علت داشتن اون لایه کاغذی سنگینتر از لوح های معمولی اند و به درایوها آسیب میرسونن + دشمنی به نام آب دارن.
حالا خود دانی

mohammad_h

Registered User
لایک‌ها
1
اچ پی از همشون کم مصرفتره کارتریجشم شارژ میشه ولی شارژش دردسر داره و بعد از چند بار شارژ دیگه کارتریج مرخصه.
با 180 و شاید کمی بالاتر میتونی به Epson T50 یا R290(اکه نبود R300 ) بگیری + تانک جوهر.

ممنون از راهنماييت دوست عزيز .
اينو كه گفتي حدود 180 قيمت گرفتم . خوبه . فقط گارانتي كجاست و بازار رضا نمايندگي اپسون داره كه بگيرم . در ضمن چرا كنون و اچ پي بعد از مدتي شارژ خراب ميشه ؟ مگه فرقشون چيه ؟
اگه كنون هم مدلي رو بگي تو اين رنج ممنون ميشم . لطفا در مورد كيفيتاش و كاغذ هم برام بگو . تو زحمت ميوفتي دوست عزيز . شرمنده .:blush:
سري پيكسما كنون چطوره ؟؟؟
تانك جوهر منظورت همون قوطي جوهره كه موقع شارژ بايد با سرنگ به خورد كارتريج بديم ؟؟؟

راستي سري T سي دي هم ميزنه
StylusPhotoT50_600.jpg

سري R
stylusPhotoR290_600.jpg

Last edited:

caspian1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
یه سه کاره خریدی خراب شده بازم میخای 3کاره بگیری؟
چند بار میخای از یه سوراخ گزیده بشی؟
یه اسکنر 80 تومنی hp بگیر (اسکن نگاتیو هم دارن) هر چی خواستی کپی کن.
چاپ روی CD رو هم کلا بیخیال شو. CD های پرینتبل به علت داشتن اون لایه کاغذی سنگینتر از لوح های معمولی اند و به درایوها آسیب میرسونن + دشمنی به نام آب دارن.
حالا خود دانی

ممنون دوست من

خوب در واقع حق با شماست البته من فکر می کردم شاید سه کاره ایی که من خریدم قیمتش پایین بوده و خراب شده ...

هدف از خرید سه کاره جایگری کم اون بوده :(

به هر حال پیشنهاد شما رو قبول می کنم و در فاز اول همون چاپگر رو میخرم

یه چاپگر که کیفیت خوب و مناسبی برای کار خانگی داشته باشه و هزینه خرید کارتریج یا شارژ اون هم بالا نباشه

بین برند های HP و Canon چه مدلی رو پیشنهاد می کنید ؟

یکی از دوستان CANON - ip4700 رو پیشنهاد داد که قابلیت نصب تانک جوهر رو هم داره !

و یکی دیگه از دوستان هم گفته یکی از مدل های PhotoSmart اچ پی رو بگیر !

با تشکر

یا حق

Last edited:

mohammad_h

Registered User
لایک‌ها
1
سلام دوستان
من همون مدلي كه دوستمون actros گفت يعني Epson T50 یا R290 رو ميخوام پس فردا برم بگيرم . بين اين دو كدوم بهتره و آيا انتخاب بهتري تو همين رنج وجود داره ياه خير ؟ نميخوام بعدها مشكلي پيش بياد برام ....

قيمت اين و تانك جوهرشو كسي داره و نمايندگي در بازار رضا هست يا خير ؟
ممنون از پاسختون:)

actros

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
3,474
ممنون دوست من
خوب در واقع حق با شماست البته من فکر می کردم شاید سه کاره ایی که من خریدم قیمتش پایین بوده و خراب شده ...
هدف از خرید سه کاره جایگری کم اون بوده :(
به هر حال پیشنهاد شما رو قبول می کنم و در فاز اول همون چاپگر رو میخرم
یه چاپگر که کیفیت خوب و مناسبی برای کار خانگی داشته باشه و هزینه خرید کارتریج یا شارژ اون هم بالا نباشه
بین برند های HP و Canon چه مدلی رو پیشنهاد می کنید ؟
یکی از دوستان CANON - ip4700 رو پیشنهاد داد که قابلیت نصب تانک جوهر رو هم داره !
و یکی دیگه از دوستان هم گفته یکی از مدل های PhotoSmart اچ پی رو بگیر !
با تشکر
یا حق

من با کنون کار نکردم و نمیتونم نظر بدم.ولی بعضی از مدلهای کنن هم تانک روش نصب میشه.
اچ پی هم بعضا تانکش موجوده.
این بودجه و بازاره که تعیین کنندست.این که چه مدلی تانک خوره و + تانکش چند درمیاد.

ممنون از راهنماييت دوست عزيز .
اينو كه گفتي حدود 180 قيمت گرفتم . خوبه . فقط گارانتي كجاست و بازار رضا نمايندگي اپسون داره كه بگيرم . در ضمن چرا كنون و اچ پي بعد از مدتي شارژ خراب ميشه ؟ مگه فرقشون چيه ؟
اگه كنون هم مدلي رو بگي تو اين رنج ممنون ميشم . لطفا در مورد كيفيتاش و كاغذ هم برام بگو . تو زحمت ميوفتي دوست عزيز . شرمنده .:blush:
سري پيكسما كنون چطوره ؟؟؟
تانك جوهر منظورت همون قوطي جوهره كه موقع شارژ بايد با سرنگ به خورد كارتريج بديم ؟؟؟

از بازار رضا نخر.
برو بازار ایران ط آخر "میر کامپیوتر" داره.
جای دیگه هم قیمت بگیر.کارتنشو باز کن ببین کارتریجهای ارجینالش توش باشه.
حتما با گارانتی مادیران بخر (بر چسب مادیران روی جعبه باشه)
کاغذ هم اپسون و Axon خوبه.اچ پی که اگه پیدا کردی از همه بهتره.کونیکا نگیر قلابیش زیاده
تانک اینه.(با قیف میریزی.سرنگ نمخاد)

27228_1246433097.jpg

L6337736943800.jpg

mohammad_h

Registered User
لایک‌ها
1
از بازار رضا نخر.
برو بازار ایران ط آخر "میر کامپیوتر" داره.
جای دیگه هم قیمت بگیر.کارتنشو باز کن ببین کارتریجهای ارجینالش توش باشه.
حتما با گارانتی مادیران بخر (بر چسب مادیران روی جعبه باشه)
کاغذ هم اپسون و Axon خوبه.اچ پی که اگه پیدا کردی از همه بهتره.کونیکا نگیر قلابیش زیاده
تانک اینه.(با قیف میریزی.سرنگ نمخاد)

ممنونم دوست عزيز . پس پرينتر اپسون رو با گارانتي ماديران بخرم . كارتريج اورجينال توش باشه يعني چي؟ چطوري بفهمم؟ مشخصاتي داره ؟

در ضمن تانك جوهرشو چه ماركي بگيرم . ايراني . كره‌اي و يا ماديران . آخه شنيدم از تانك جوهر كه استفاده كني مرتب بايد از هد كلين استفاده كني به خاطره اينكه كارتريجش دچار گرفتگي ميشه ؟ راسته ؟

يه سوال ديگه : اگه موردي براي پرينتر پيش بياد با توجه به اينكه من از تانك جوهر استفاده ميكنم از گارانتي خارج نميشه . يعني ماديران نميگه گارانتي فقط در صورت استفاده از كارتريج اورجينال قابل قبوله؟
ببخشيد كلي سوال كردم . خير دنيا و آخرت نصيب شما بشه با اين مشاورت دوست گلم:D

actros

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
3,474
ممنونم دوست عزيز . پس پرينتر اپسون رو با گارانتي ماديران بخرم . كارتريج اورجينال توش باشه يعني چي؟ چطوري بفهمم؟ مشخصاتي داره ؟
در ضمن تانك جوهرشو چه ماركي بگيرم . ايراني . كره‌اي و يا ماديران . آخه شنيدم از تانك جوهر كه استفاده كني مرتب بايد از هد كلين استفاده كني به خاطره اينكه كارتريجش دچار گرفتگي ميشه ؟ راسته ؟
يه سوال ديگه : اگه موردي براي پرينتر پيش بياد با توجه به اينكه من از تانك جوهر استفاده ميكنم از گارانتي خارج نميشه . يعني ماديران نميگه گارانتي فقط در صورت استفاده از كارتريج اورجينال قابل قبوله؟
ببخشيد كلي سوال كردم . خير دنيا و آخرت نصيب شما بشه با اين مشاورت دوست گلم:D

کارتریج اریجش جعبه اش شفاف نیست.جوهر عالی توشه. یه 10تایی A4 میزنه.
یه وقت پرینتر رو میبری گارانتی باید یه کارتریج روش باشه.
تانک گارانتی رو باطل میکنه.(تانکو درمیاری کارتریجش رو جا میزنی کولش میکنی میبری گارانتی)
هد کلین بعضی مواقع لازمه ربطی به تانک و غیره نداره.

farshid14

Registered User
لایک‌ها
110
من هیچ اطلاعاتی درمورد پرینتر ندارم . ممنون میشم راهنمایی بفرمایید که چه پرینتری ( ترجیحا سه کاره ) بخرم .

برای مصرف خونگی میخوام که کیفیت چاپ عکسش خوب باشه و خرجهای بعدیش تا حد امکان کم باشه .
ممکنه در طول هفته حتی یک برگ هم چاپ نکنم . باید تانک هم بخرم ؟ استفاده از تانک چه مزیتهایی داره ؟ این قضیه خشک شدن جوهر در اثر استفاده نکردن اگه تانک بخرم حل میشه ؟

ممنون .

actros

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
3,474
من هیچ اطلاعاتی درمورد پرینتر ندارم . ممنون میشم راهنمایی بفرمایید که چه پرینتری ( ترجیحا سه کاره ) بخرم .

برای مصرف خونگی میخوام که کیفیت چاپ عکسش خوب باشه و خرجهای بعدیش تا حد امکان کم باشه .
ممکنه در طول هفته حتی یک برگ هم چاپ نکنم . باید تانک هم بخرم ؟ استفاده از تانک چه مزیتهایی داره ؟ این قضیه خشک شدن جوهر در اثر استفاده نکردن اگه تانک بخرم حل میشه ؟

ممنون .

یه 8-7 صفحه قبل رو بخون سوالی بود بپرس.

pegah_k

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

ممنون .
براي مصرف خونگي بايد پرينتر جوهرافشان بخرين .اگه فقط بخواي پرينت بگيره از 36 هزار تومن هم پرينتر داريم مثلامثل Canon IP 1800
توي اين صفحه مي تونين چند تا پرينتر كه براي كاربراي خونگي خوبن كه مي خوان گاهي پرينت بگيرن رو ببيني و با هم مقايسه كني مقايسه پرينترهاي جوهرافشان
اگه سه كاره مي خواين كه پرينتر و كپي واسكنر باشده قيمتاشون بيشتر ميشه ولي خوب كاربردشون بيشتره
Canon MX 330 و Epson STY TX410 و Canon MP 630 سه كاره هايي هستن كه براي مصرف خونگي مناسبن

Last edited:

heyyou

Registered User
لایک‌ها
4
یک پرینتر لیزری رنگی قیمت مناسب و مصرف کم برای چاپ متن و کم و بیش تصاویر پیشنهاد کنید لطفا .
هزینه شارژ و یا ... را هم لطف کنید بگید .

actros

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
3,474
یک پرینتر لیزری رنگی قیمت مناسب و مصرف کم برای چاپ متن و کم و بیش تصاویر پیشنهاد کنید لطفا .
هزینه شارژ و یا ... را هم لطف کنید بگید .

ارزونترین لیزری HP بهترین انتخاب برای شماست.
شارژش رو لان قیمت ندارم.

BraveKnight

Registered User
لایک‌ها
1
سلام
من میخوام یه اسکنر واس کارهای منزل بگیرم. تو قیمت 60، 70 هزار تومن چی پیشنهاد میدید؟
ممنون

بالا