• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

پرینتر و اسکنر

Simpsons

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان سلام

دوستان قیمت کارتریج های اصل اپسون چنده؟
من تازه یک پرینتر t50 همراه با تانک خریدم. کارتریج هاشو نمیخوام، 6تا کارتریج داره چه قیمتی بفروشم خوبه؟

بعد یه سوال دیگه هم اینکه تانکی که بهم دادن مارکش wox هست، تانک خوبیه؟ (عکسشو گذاشتم)
50 تومن خریدم؟ گرون داده یا قیمت همینه؟

از یه جا خوندم تانک هایی خوبن که ریستور داشته باشن، اینکه ظاهرا نداره، چه مشکلی پیش میاد؟

42919212.jpg

actros

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
3,474
دوستان سلام

دوستان قیمت کارتریج های اصل اپسون چنده؟
من تازه یک پرینتر t50 همراه با تانک خریدم. کارتریج هاشو نمیخوام، 6تا کارتریج داره چه قیمتی بفروشم خوبه؟

بعد یه سوال دیگه هم اینکه تانکی که بهم دادن مارکش wox هست، تانک خوبیه؟ (عکسشو گذاشتم)
50 تومن خریدم؟ گرون داده یا قیمت همینه؟

از یه جا خوندم تانک هایی خوبن که ریستور داشته باشن، اینکه ظاهرا نداره، چه مشکلی پیش میاد؟

42919212.jpg

خوب خریدی.
من 2 سال پیش 120 خریدم از این مزخرفتر.
VOX خوبه.
ریستو خود پرینتر انجام میده نه کارتریج.
من مدلی که ریستور داشته باشه تو بازار ندیدم.

bijan_darvishi

Registered User
لایک‌ها
660
سلام خدمت اساتید و کارشناسان
قصد خرید یک پرینتر هستم برای کپی کردن کاورهای دی وی دی میخوام.با توجه به رقابتی بودن این کار میخوام قیمت تمام شده یه دی وی کمتر بشه خلاصه کلام اینکه هزینه کمتری برام بندازه.مدنظر شما چیه لیزری بهتره یا جوهر افشان؟
یکی از دوستان پرینترهای مدلهای اپسونEPSON Stylus Photo R290 و Epson Stylus Photo RX610
را بهم پیشنهاد داد که گفت با خرید تانک میتونه با صرفه باشه و هزینت رو کم کنه.نظر شما چیه من تا سقف 1.5 ملیون هم میتونم هزینه کنم لطفا راهنمایی بفرمایید

Simpsons

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خوب خریدی.
من 2 سال پیش 120 خریدم از این مزخرفتر.
VOX خوبه.
ریستو خود پرینتر انجام میده نه کارتریج.
من مدلی که ریستور داشته باشه تو بازار ندیدم.
خیلی ممنون از راهنمایی

شما در مورد اینکه هر کارتریج اصلی این پرینتر رو چند بفروشم نظری ندارید؟

bijan_darvishi

Registered User
لایک‌ها
660
سلام خدمت اساتید و کارشناسان
قصد خرید یک پرینتر هستم برای کپی کردن کاورهای دی وی دی میخوام.با توجه به رقابتی بودن این کار میخوام قیمت تمام شده یه دی وی کمتر بشه خلاصه کلام اینکه هزینه کمتری برام بندازه.مدنظر شما چیه لیزری بهتره یا جوهر افشان؟
یکی از دوستان پرینترهای مدلهای اپسونEPSON Stylus Photo R290 و Epson Stylus Photo RX610
را بهم پیشنهاد داد که گفت با خرید تانک میتونه با صرفه باشه و هزینت رو کم کنه.نظر شما چیه من تا سقف 1.5 ملیون هم میتونم هزینه کنم لطفا راهنمایی بفرمایید

سلام یکی جواب ماروبده

H_R

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
17
سلام ، من میخوام در حد هفته ای 20 ، 30 برگ پرینت بگیرم ! یه پرینتر لیزری میخوام که خیلی ارزون باشه ، نه کیفیتش برام مهمه ، نه سرعتش ! اصلا بگو 10 صفحه رو توی 10 دقیقه بگیره ! فقط میخوام تا حد امکان ارزون باشه ، با توجه به قیمت کارتریج و وسایل جانبی !

چی بخرم ؟!

actros

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
3,474
سلام یکی جواب ماروبده

r300 + تانک یه T50 + تانک یا یه مدل تانک خور اچ پی + تانک (اچ پی مصرفش کمتره و جوهرش ارزونتر)
لیزری برات نمیصرفه

سلام ، من میخوام در حد هفته ای 20 ، 30 برگ پرینت بگیرم ! یه پرینتر لیزری میخوام که خیلی ارزون باشه ، نه کیفیتش برام مهمه ، نه سرعتش ! اصلا بگو 10 صفحه رو توی 10 دقیقه بگیره ! فقط میخوام تا حد امکان ارزون باشه ، با توجه به قیمت کارتریج و وسایل جانبی !

چی بخرم ؟!

hp p1005 بگیر. حوالی 120 --->ازرونترین لیزری. سرعتشم خوبه
حرف نداره.
کنن هم تو این رنج داره.

MehdiOmnia

Registered User
لایک‌ها
215
سلام
من یه پرینتر می خوام زیر صد تومن باشه . می خوام خر کار باشه هر ماه نبرمش سرویس ... حالا جوهر افشانو یا لیزری فرقی نمی کنه . دوستان خودتون راهنمایی کنید . خیلی خیلی ممنون . :)
بهرتين پيشنهاد ميتونم بهت داشته باشم سامسونگ 1640 هست
بسيار شيك
مصرف خوب
كم صدا
كيفيت عالي
ليزري
قيمت تهران80تومن
نسبت به اچ پي كه همه توصيه ميكنند مخصوصا مدل هاي 1005 و1006 از لحاظ ظاهري بسيار شيكتر از لحاظ صدا بسيار بي صدا تر هست از نظر كارايي و كيفيت قطعات هر دو تقريبا يكي هستند. سامسونگ بنظم پشتيباني بهتري داره از نظر گارانتي اما اچ پي تو بازار بيشتره و پشتيباني خاصي نداره قطعات غير اصلشم زياده
هزينه شارژ هر دو هم 7000 تومنه
وزن سامسونگ سنگينتره يكم نه خيلي
تعداد برگ چاپي هر دو 1500 برگ حدودا بنظر ميرسه مخزن سامسونگ بزرگتر باشه از نظر ظاهري

Blues Man

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
بسيار شيك
مصرف خوب
كم صدا
كيفيت عالي
ليزري
قيمت تهران80تومن
نسبت به اچ پي كه همه توصيه ميكنند مخصوصا مدل هاي 1005 و1006 از لحاظ ظاهري بسيار شيكتر از لحاظ صدا بسيار بي صدا تر هست از نظر كارايي و كيفيت قطعات هر دو تقريبا يكي هستند. سامسونگ بنظم پشتيباني بهتري داره از نظر گارانتي اما اچ پي تو بازار بيشتره و پشتيباني خاصي نداره قطعات غير اصلشم زياده
تعداد برگ چاپي هر دو 1500 برگ حدودا بنظر ميرسه مخزن سامسونگ بزرگتر باشه از نظر ظاهري
خیلی ممنون بابت راهنمایی . بعد نکته بعدی اینه که کدوم خر کار تره . نمی خوام زود از تنظیم خارج بشه . بعد می خوام هر کاتریح اشغالی توش بزارمم زود خراب نشه :lol:

پ.ن : می دونی چیه من یه اپسون داشتم کاتریج غیر اصل که می زاشتی توش با اینکه کاتریجاش دونه ای 17 تومن بود هر رنگش ولی بازم گند پرینتر در اومد :(

MehdiOmnia

Registered User
لایک‌ها
215
خیلی ممنون بابت راهنمایی . بعد نکته بعدی اینه که کدوم خر کار تره . نمی خوام زود از تنظیم خارج بشه . بعد می خوام هر کاتریح اشغالی توش بزارمم زود خراب نشه :lol:

پ.ن : می دونی چیه من یه اپسون داشتم کاتریج غیر اصل که می زاشتی توش با اینکه کاتریجاش دونه ای 17 تومن بود هر رنگش ولی بازم گند پرینتر در اومد :(
ببين همونطر كه گفتم تعريف خركار بايد بگي يعني چي؟
اگر براي يك خانه يا دفتر تجاري يا يك مغازه يا كافي نت ميخواي سامسونگه هم شيكتره هم محكمتره هم كم صدا تر ( مخزن كاغذ نصفه داره يعني كاغذ تا نصفه ميره توش ولي اچ پي اصلا مخزن نداره و كاغذ كاملا بيرونه ازش
اچ پي يكم دل و رودش بيرونه موقع تكون دادنشم يه صداهايي از توش مياد انگار توش يه چيزي تكون ميخوره
اما از نظر خر بودن و نصب هر نوع كارتريج اچ پي بهتره چون اينارو مالزي و ويتانم ميزنه از نظر درك كارتريجي كمبود دارند به همين خاطر همه نوع ميشه زد بهشون اما سامسونگا چون ماله خود كره هست يكم حساستره البته ايني كه ميگم زياد تاثير نداره
ولي بنظر من اچ پي الكي گرونتره ( حدود120) و سامسونگه با توجه به قيمتشم كه شده بهترين گزينه هست

eyeswideshut

Registered User
لایک‌ها
1
سلام
نیاز به راهنمایی برای خرید پرینتر دارم.
یک پرینتر می خوام زیر 100 تومن . سیاه سفید یا رنگی بودنش برام مهم نیست . فقط می خوام کیفیتش خوب باشه که هم عکس هارو خوب چاپ کنه هم متنو. منظورم عکس های داخل مقالات و مجلاته. چون پرینت مقاله زیاد دارم . مصرف خونگی هست. درضمن هزینه متغییرش (جوهر یا تعمییراتش و ..) کم باشه و عمر مفیدش هم زیاد باشه.
اگه چند کاره بخوام بگیرم با چه قیمتی پیدا میکنم ؟ اصلا خوب هست با قیمت پایین چند کاره بگیرم ؟
مرسی

R3SA

Registered User
لایک‌ها
69
سلام.یه مدل ارزون (زیر100) معرفی کنین که رو cd پرینت کنه.وبگیدهرشارژچندتاپرینت و هزینه شارژچقدره

R3SA

Registered User
لایک‌ها
69
راستی اینم بگید که تا چند روز میتونم پرینت نگیرم باهاش و کارتریجش خراب نشه؟
لیزری ها رو cd چاپ نمیکنن؟

MehdiOmnia

Registered User
لایک‌ها
215
سلام
نیاز به راهنمایی برای خرید پرینتر دارم.
یک پرینتر می خوام زیر 100 تومن . سیاه سفید یا رنگی بودنش برام مهم نیست . فقط می خوام کیفیتش خوب باشه که هم عکس هارو خوب چاپ کنه هم متنو. منظورم عکس های داخل مقالات و مجلاته. چون پرینت مقاله زیاد دارم . مصرف خونگی هست. درضمن هزینه متغییرش (جوهر یا تعمییراتش و ..) کم باشه و عمر مفیدش هم زیاد باشه.
اگه چند کاره بخوام بگیرم با چه قیمتی پیدا میکنم ؟ اصلا خوب هست با قیمت پایین چند کاره بگیرم ؟
مرسی
بسيار شيك

مصرف خوب
كم صدا
كيفيت عالي
ليزري
قيمت تهران80تومن

Persiastore

کاربر فعال تجارت آنلاین
کاربر فعال
لایک‌ها
212
پودر پرینتر سامسونگ 1640 تموم شده و چراغش چشمک زن هست
میخواستم اگر بشه خودم شارژش کنم دوستان اطلاعاتی دارند ؟
امکان هست بدون تعویض چیپ شارژش کرد ؟

MehdiOmnia

Registered User
لایک‌ها
215
پودر پرینتر سامسونگ 1640 تموم شده و چراغش چشمک زن هست
میخواستم اگر بشه خودم شارژش کنم دوستان اطلاعاتی دارند ؟
امکان هست بدون تعویض چیپ شارژش کرد ؟
در مورد چيپ ست يه چيزايي خونده بودم اما نميدونم واقعيت داره يا نه چون مدل 1005 اچ پي كه كه همچين چيزي در موردش نيست 7000 تومن شارژ ميكنن اينم 7000 تومن پس احتمالا به يك روش شارژ ميشه
در سايت يوتيوب اگر ميتوني ويدئو هاي بسيار خوبي هست در اين زمينه

MehdiOmnia

Registered User
لایک‌ها
215
راستی اینم بگید که تا چند روز میتونم پرینت نگیرم باهاش و کارتریجش خراب نشه؟
لیزری ها رو cd چاپ نمیکنن؟
دوست من اونطور كه من اطلاع دارم
زير 100تومن پرينتر هايي كه روي ديسكت چاپ كنند همه جوهر افشان هستند
بنابراين ليزري نميتوني بخري
اگر ليزري باشه و رنگي هم حدود300 تومن قيمت داره
پرينتر هاي ليزري مثل جوهر افشان نيستند كه اگر 10 باهاشون پرينت نگيريم احتمال خشك شدن رنگ داشته باشند ولي توصيه ميشه با اونا هم هر 15 تا 20 روز كه كار نميكنند يه صفحه پرينت گرفته بشه عموما چون همه پرينتر ها از جوهر استفاده ميكنند بجز پرينترهاي حرارتي نبايد به مدت بيشتر از 10 تا15 روز به حال خود رها شوند
بهرحال فكر نميكنم زير 100 تومن پرينتري كه روي سي دي چاپ كنه و ليزري هم باشه بتوني بخري البته اچ پي چند مدل داره ولي چي نميدونم

alibati

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,343
دوستان یه لیزری سیاه و سفید می خوام
برای در درجه اول مهمه که تونرش شارژ بشه
تا 120 تومن انگار این سه مدل رو میشه گرفت
برای مغازه می خواد در حد همون خونگی
سامسونگ 1640
اچ پی 1005 و 1006
کدومش رو بگیرم