• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

پلیس فتا - وبمستران

GamesWorld

کاربر فعال ارزهای دیجیتال
فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,714
یادش بخیر زمان برادر خورسند چهارده که معرف حضور همه هست , ما هم یه گزارشی دادیم , بعد که طرف رو دستگیر کردن زنگ زدن بهم , که از پلیس فتا هستیم و طرف رو گرفتیم و اگه شکایت داری بیا و از این حرفا
منم گفتم نه از من چیزی نخورده , یه مدت بعد دوباره زنگ زدن باز همون حرفهای سری قبل , طرف رو گرفتیم و از این حرفا , منتها این سری گفتن یه شماره کارت بده پولتون رو برگشت بدیم !!:general611::eek::general707:
منم دوباره گفتم چیزی از من نخورده , من فقط اطلاع رسانی کرده بودم.
موضوع خیلی عجیب بود , شکایت نکرده بودم ولی میگفت شماره کارت بده پولت رو بدیم !!:general710:
یکمی که فکر کردم دیدم یحتمل میخواستم رکب بزنن , شماره کارت بگیرن ببینن منم با داش خورسند همدست بودم یا نه :general210:

Last edited:

amin_fasayi

Registered User
لایک‌ها
383
کلا بی خیال شید
ارزش نداره
سایت بازی فیلم اطلاع رسانی
همه هم قانونی . هیچ کدوم مجوز بهم ندادن !
کار آزاد چی خوبه ؟ برم دنبالش

shahroodnet

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
78
و باز هم فتا... خوزستان !
این دفعه بخاطر واریز مبلغ ۲۲۰۰۰ تومن اونم بصورت کارت به کارت حساب بنده رو تا مبلغ ۱۰ میلیون تومن (!) مسدود کردن!!
طرز کلاه برداری هم این بوده به صاحب کارت گفتن قبض تلفن و موبایل رو با ۵۰٪ تخفیف پرداخت میکنن به این شماره کارت پول بریز...
یعنی اگه منم به حساب یکی پول بریزم کارت به کارت میتونم برم شکایت کنم و حسابش رو ببندم ؟‌ :| اونم با فتوشاپ عکس تلگرام ؟‌:|

mort3za

Registered User
لایک‌ها
153
من یکدفعه از دادستانی به خونه زنگ زدن دیدم بابام داره حرف میزنه بابامم نمیدونه چی به جیه ناگهان خاطرات وبمسترا یادم افتاد گفتم بیاو درستش کن از بابام گوشیوگرفتم یک شخص با احترام و کاملا خوش برخورد گفت فلان مطلب حذف نشده اگه حذف نشه سایت میره برای فیلتر و براتون بد میشه خیلی خوش برخورد بود و با حوصله خلاصه خوشمان آمد... اینم یک تعریف که به وبمسترا بگم همه جا خوبو بد داره

mort3za

Registered User
لایک‌ها
153
این دفعه بخاطر واریز مبلغ ۲۲۰۰۰ تومن اونم بصورت کارت به کارت حساب بنده رو تا مبلغ ۱۰ میلیون تومن (!) مسدود کردن!!
طرز کلاه برداری هم این بوده به صاحب کارت گفتن قبض تلفن و موبایل رو با ۵۰٪ تخفیف پرداخت میکنن به این شماره کارت پول بریز...
یعنی اگه منم به حساب یکی پول بریزم کارت به کارت میتونم برم شکایت کنم و حسابش رو ببندم ؟‌ :| اونم با فتوشاپ عکس تلگرام ؟‌:|
من از یکی از بچه های اینجا خاطره خوندم که شارژ ایرانسل از اینجا گرفته گرفتنش ... کسیم که شارزو براش فرستاده بوده از کارت شخص دیگه دزدی میکرده

cybermind

Registered User
لایک‌ها
481
خب اون فرد کلاهبردار پول رو عوض چی گفته به حساب شما بزنن؟

cybermind

Registered User
لایک‌ها
481
پرداخت قبض با ۵۰٪ تحفیف
نه منظورم اینه که فرد کلاهبردار چرا شماره حساب شما رو به اون فرد داده، آیا در ازای 22 تومنی که به حساب شما واریز شده از شما چیزی خریده بوده و بجای اینکه از جیب خودش پول بده اون بنده خدا رو به بهانه 50 درصد تخفیف وادار کرده که 22 تومن رو به حساب شما بریزه؟
مثلا مورد بود که طرف از X گوشی خریده بود اینترنتی و همزمان به Y گوشی فرخته بود منتها به Y شماره کارت X رو داده بود و X هم گوشی رو برای کلاهبردار فرستاده بود !! اینطوری شماره کارتی هم نداده بود و ردی برای پیگیری نذاشته بود ! مورد شما هم این شکلی بوده؟

shahroodnet

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
78
بله - خرید بیت !
شماره های تماس موبایل و ثابت و IP هم ایران هست... منتهی چه فایده

amin_fasayi

Registered User
لایک‌ها
383
بله پلیس فتا با رای دادستان میتونه حساب را ببنده
اونا دیگه کار ندارن پول مال کیه و کجا هست . مستندات را چک میکنن
دوستان مواظب جرائم اینترنتی باشد. همیشه حساب هاتون را چک کنید.
اگر پیامی اومد که مبلغی واریز شده به حسابتون حتما پیگیری کنید که از کجا بوده . پیش اومده طرف میره بانک شماره موبایل اشتباه میده باجه بعد با تلگرام میره کلاه برداری . اون وقت اون بدبختی گیر میفته که شماره اش تو بانکه :(

خلاصه مواظب باشید . ملت خیلی حروم خور شدن .

AloneFly

Registered User
لایک‌ها
4,646
فتا اگه چیزی پیدا کنه بشه جریمه کنن
مخصوصا سیستم رو میبرن هم چیزای دیگه پیدا کنن
خیلی خوب پیگیری میکنن :D
مثل کسی که پیوند بهش نرسه مرگ رو میبینه پیگیر میشن :D

afshin313

Registered User
لایک‌ها
3,767
فتا اگه چیزی پیدا کنه بشه جریمه کنن
مخصوصا سیستم رو میبرن هم چیزای دیگه پیدا کنن
خیلی خوب پیگیری میکنن :D
مثل کسی که پیوند بهش نرسه مرگ رو میبینه پیگیر میشن :D
فهمیدی چی گفتی؟:D

mozakhraf

Registered User
لایک‌ها
69
یه بار حساب من مسدود شده بود ولی اصلاً وقت نکردم برم پیگیری کنم.
دو ماه بعد دیدم پیامک اومد از بانک که مسدودی شما برطرف شد!
نقهمیدم چرا مسدود شد که خود به خود رفت!

farids

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام. دوستان
من بعد از خوندن این تاپیک یخورده ترسیدم:
http://forum.persiantools.com/threads/بسته-شدن-و-اخطار-به-سایت-های-اسپم-توسط-پلیس-فتا.736238/

بنده یک سایتی دارم درست مثل بیتوته. مثلا برای یک موضوع خاص از چندتا سایت مطلب گردآوری میکنم و قاطی میکنم و یه پست از توش درمیارم از بیتوته هم با کیفیت تر مطلب تولید میکنم. بعد به نظرتون این کار جرمه؟ در حد دادگاهی شدن؟
لطفا راهنمایی کنید جریان از چه قراره؟ منم اسپمر محسوب میشم؟
دیگه کم مونده سکته کنم. یه بار دادگاه رفتم الانم که الانه استرسش از بین نرفته:(

MOHAMMAD026_1

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8,693
سلام. دوستان
http://forum.persiantools.com/threads/بسته-شدن-و-اخطار-به-سایت-های-اسپم-توسط-پلیس-فتا.736238/

بنده یک سایتی دارم درست مثل بیتوته. مثلا برای یک موضوع خاص از چندتا سایت مطلب گردآوری میکنم و قاطی میکنم و یه پست از توش درمیارم از بیتوته هم با کیفیت تر مطلب تولید میکنم. بعد به نظرتون این کار جرمه؟ در حد دادگاهی شدن؟
نه نگران نباشید، ازین خبرا نیست
اگه بخاطر کپی مطلب فتا میریخت خونه و میگرفت، الان نت ایران ای وجود نداشت! 99% نت ایران کپی پیست هست

hojatalimohhamadi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
برای بنده 2 بار کارت دزدی پرداخت شده بود که بار اول مجبورم کردن که پول رو برگردونم .که با تلفن مشکل حل شد شهرستان بود و به شهر خودم پرونده ارسال نشده بود .
برای بار دوم هم دیدم این روند ادامه داره با آی پی که در سایت ثبت شده بود آی پی دیگه رو پیدا کردم از روی اون اسم سایت یارو رو که هاست شده بود رو پیدا کردم . از طریق فکس مدارک رو فرستادم فتا 2 هفته نشده بود طرف رو گرفتن .

hojatalimohhamadi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
سلام. دوستان

حل میشه . احتمالا مطالب سایت های دیگه که اجازه نداشتین رو گذاشتی

بالا